Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Ελίτ στη Καραμανλή το στελλακι αν κ
Λίγο χύμα στη εμφάνιση μέσα στο δωμάτιο με +50 γουστάρετε…25 μασάζ κ 50 μέσα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
πέρασμα με:
Ίριδα. πολύ ωραίο σώμα, πολύ καλό μασάζ, τυπικό και βαρετό β μέρος, ευγενική αλλά γεμάτη απάθεια, καμία χημεία.
Κρίστυ. πολύ ωραίο σώμα, καλο social, καλό β μέρος.
Αντζελίνα. ομορφη, λιγα πιασίματα από μέση και κάτω αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικά, καλό social, καλό β μέρος.
Σε ποιο μερος φιλε?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Γεια σας παιδες,ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στο angels spa (Ευα-σιλικονες)? επισης ποσο χρονων ειναι αυτη ρε μαγκες ξερει κανεις? παλιοτερα δουλευε σε κανα μπουρδελο η εκανε βιζιτες?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Εγώ αν είχα κράνος θ έμπαινα… αλλά ειμουν απροετοίμαστος… πάντως το μικρόφωνο το χάρηκε..
Τώρα ξέρεις τι θα γίνει ε όλοι θα την ζητάνε με αποτέλεσμά κάποιος να καρφώσει κ να πάρει μπουλο
Θα την βρούμε όμως στα πριβε
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Τώρα ξέρεις τι θα γίνει ε όλοι θα την ζητάνε με αποτέλεσμά κάποιος να καρφώσει κ να πάρει μπουλο
Θα την βρούμε όμως στα πριβε
Επειδή δοκίμασα με το στελακι κλαρίνο στα 60ευρω ήταν τέρμα βαριεστημένο τυπε αγγαρεία η όλη φάση
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1

πέρασμα με:
Ίριδα. πολύ ωραίο σώμα, πολύ καλό μασάζ, τυπικό και βαρετό β μέρος, ευγενική αλλά γεμάτη απάθεια, καμία χημεία.
Κρίστυ. πολύ ωραίο σώμα, καλο social, καλό β μέρος.
Αντζελίνα. ομορφη, λιγα πιασίματα από μέση και κάτω αλλά χωρίς να είναι αντιαισθητικά, καλό social, καλό β μέρος.
Αρα εμένα που μου αρέσει και το καλό μασάζ η Ίριδα είναι μονόδρομος... Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Γεια σας παιδες,ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στο angels spa (Ευα-σιλικονες)? επισης ποσο χρονων ειναι αυτη ρε μαγκες ξερει κανεις? παλιοτερα δουλευε σε κανα μπουρδελο η εκανε βιζιτες?
Είναι 44 ακριβώς!Εμενα μου έχει κάνει Μασαζ και εκτόνωση αρκετές φορές και πίπα έχω δώσει στη συγκεκριμένη!Τι σημασία έχει αν δουλευε παλιότερα σε μπουρδελο η όχι;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Τώρα ξέρεις τι θα γίνει ε όλοι θα την ζητάνε με αποτέλεσμά κάποιος να καρφώσει κ να πάρει μπουλο
Θα την βρούμε όμως στα πριβε
Μα δε είναι για κει το κορίτσι… η κοπέλα θέλει πουτσα και χρήμα…
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Επειδή δοκίμασα με το στελακι κλαρίνο στα 60ευρω ήταν τέρμα βαριεστημένο τυπε αγγαρεία η όλη φάση
Δε είπα ότι είναι δυνατή …και είναι ανάλογα τ έχει πιει… τέτοια είναι γιαυτο κράνος οπωσδήποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom