Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Γεια σας παιδες,ξερει κανεις αν παιζει τιποτα στο angels spa (Ευα-σιλικονες)? επισης ποσο χρονων ειναι αυτη ρε μαγκες ξερει κανεις? παλιοτερα δουλευε σε κανα μπουρδελο η εκανε βιζιτες?
εχω δωσει και εγω πριν κανα 3μηνο μασαζ και φραπεδακι ,αν βλεπεσαι σιγουρα θα σου κανει.....κλεισε ραντεβου προς το τελος της μερας γιατι εχιε θειες μεσα που κανουν μποτοξ,παντως εχει φτιαξει πολυ η καριολα
 

Commas93

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
38
Πόντοι
0
Είναι 44 ακριβώς!Εμενα μου έχει κάνει Μασαζ και εκτόνωση αρκετές φορές και πίπα έχω δώσει στη συγκεκριμένη!Τι σημασία έχει αν δουλευε παλιότερα σε μπουρδελο η όχι;
Φιλε μιλαμε για το angels spa στην ποσειδωνος στα jumbo η σε αλλο μερος?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
εχω δωσει και εγω πριν κανα 3μηνο μασαζ και φραπεδακι ,αν βλεπεσαι σιγουρα θα σου κανει.....κλεισε ραντεβου προς το τελος της μερας γιατι εχιε θειες μεσα που κανουν μποτοξ,παντως εχει φτιαξει πολυ η καριολα
Φιλε μου πως ηταν η εμπειρια σου γενικα? αξιζει? κανει και αλλα πραματα η μεχρι εκει? κοστος?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.134
Πόντοι
201
Φιλε μου πως ηταν η εμπειρια σου γενικα? αξιζει? κανει και αλλα πραματα η μεχρι εκει?

Φιλε μου πως ηταν η εμπειρια σου γενικα? αξιζει? κανει και αλλα πραματα η μεχρι εκει? κοστος?
Σε σχεση μ αυτο που ηταν παλιοτερα εχει φτιαξει πολυ,ολα πλαστικα βυζια ,χειλια,φρυδια ολα,σαν την Κατερινα Καινουργιου απο Lidl,μασαζ ειναι μετριο προς κατιουσα δηλαδη χαιδολογαει γιατι εχει κατι νυχια σαν κατσαβιδια και φοβαται μην τα σπασει,στα του αγωνα εβγαλε βυζους τουμπανους με νυχοχαιδεμα στα παπαρια και το αλλο χερι να εκτελει τιιμια,αν σ αρεσει το στυλ του τσοκαρου μπινμπο αξιζει
Απο αλλη υπηρεσια δεν παιζει,τουλαχιστον σ εμενα ,ααλλα παλιοτερα εχει παιξει σε πολλους οταν ηταν στο Πανοραμα και γαμησια
Κοστος 50Ε
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Λοιπον,επειδη δεχομαι καποια μυνηματα κατα καιρους και ειδικα οταν ανεβαζω κατι που εκανα με μια κοπελα σε μασσατζιδικο η σε μπουρδελο,εδω πιο συγκεκριμενα μιλαμε για μασσαζ θελω να πω πως σε ηληθιες ερωτησεις του τι εκανες μαζι της και τι οχι δεν θα μπω στον κοπο να απαντησω καν!Δεχομαι οτι το σαιτ υπαρχει για να ανταλασουμε αποψεις και να μιλαμε πανω σε διαφορα θεματα στο μασαζ!Να δεχτω αυτο που ειπαμε οτι η μια ειναι βρωμιαρα,οτι η αλλη σε κολλησε παρασημα,οτι η μια χαιδευει,η αλλη παταει καλα η αλλη ειναι γρια η αλλη ειναι νεα,η μια εχει μεγαλο κρεβατι η αλλη μικρο στο ενα στουντιο ζητανε χαρτια στο αλλο δεν ζητανε κλπ!Αλλα το ξαναλεω αν εσυ που μου στελνεις εισαι βρωμιαρης και απλυτος και μυριζεις απο χιλιομετρα δεν θα εχεις την ιδια συμπεριφορα απο ενα κοριτσι σε σχεση με εναν που ειναι αρωματισμενος και καθαρος!Επειτα δυστυχως η ευτυχως η εμφανιση μετραει κι επειδη μιλαμε για ενα επαγγελμα που εχει μεσα και το σεξουαλικο κομματι αν το μωρο σε γουσταρει θα στα δωσει πιο ευκολα απο καποιον που της ειναι αδιαφορος!Τριτον μετραει πολυ ο τροπος,βλεπεις μεχρι που σε περνει η ιστορια και παιζεις καταλληλα,π.χ. απλωνεις λιγο χερακι σιγα σιγα και βλεπεις σ αφηνει,προχωρας, σε κοβει το διαπραγματευεσαι,μιλας σωστα,οχι σαν αγρικος να την υποτιμας αλλα το βασικοτερο ουτε σαν μαλακας επειδη πληρωνεις πρεπει και να απαιτεις!Εχω τυχει σε μασσατζιδικα η κοπελα να μην τηρει ουτε τα μισα απο τα συμφωνημενα κι εκει ειπα δεν πληρωνω αλλα εχει τυχει να μου φερθουν και υπεροχα και να ριξω δεκα εικοσι γιουρα μπουρμπουρι!Παμε τωρα και στο τελευταιο το κομματι εχει τυχει με 4 κοριτσια απ αυτα που δουλευουν εδω να παρω και το παραπανω ,γαμησι ,πιπα ,ραντεβου εξω η αλλου ενω δεν αναφερεται σε υπηρεσιες τους.Επειδη λοιπον το ανεφερα εδω μεσα εμαθα οτι πηγε φιλος και ειπε οτι εμαθα οτι γαμιεσαι κλπ κλπ κλπ και εκτεθηκα και λαθος μου και βγηκα και χαμενος!Γι αυτο θελω να πω οτι καθε μασσαζ για τον καθενα στο τι πηρε και πως το πηρε εξαρταται απο πολλους παραγοντες που προανεφερα!Ο καθενας σας ναπερναει την πορτα του καθε ιδρυματος εχοντας το νου του τι προσφερει το ιδρυμα και απο εκει και περα αν βλεπει οτι τον παει και οτι το χει να ζηταει και το παραπανω!Εγω απο εδω και στο εξης οταν βλεπω μυνηματα του τυπου-
πως ειναι στην πιπα,-τι ειπες για να σου κατσει -πως ειναι η φαση μαζι της ,τι αλλο κανει κλπ κλπ κλπ δεν θα απανταω και θα μπλοκαρω κι ολας κι αυτον που το στειλε!Η απαντηση σ αυτα ειναι πηγαινε και πληρωσε να μαθεις και αν εισαι και μαγκας παρε και πιο πολλα!Δηλαδη εμενα περιμενεις να σου πω?Τελος παντων καλα να περνατε και κοψτε το σπαμαρισμα και το μασημενο φαι μερικοι εδω μεσα!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
""Επειδη λοιπον το ανεφερα εδω μεσα εμαθα οτι πηγε φιλος και ειπε οτι εμαθα οτι γαμιεσαι κλπ κλπ κλπ και εκτεθηκα και λαθος μου και βγηκα και χαμενος""

Δλδ αν συμπεραίνω σωστά οι προαναφερόμενες εργαζόμενες που όπως ισχυρίζεσαι οτι ''έχασες'' ήξεραν το nick name σου;
Δλδ ο δείνα η ο τάδε πήγε σε μαγαζί και είπε ο level1991 είπε οτι γαμιέσαι;
Απο που προκύπτει οτι η έκθεση σου στις συγκεκριμένες;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Οπως δε έχω πει κατ' επανάληψη σε διάφορα post μου εδω μέσα, το 80% των λαδοκαλογριών κάνουν υπερωρίες στις προσευχές εντος η εκτός, αλλά μερικοί σταματήστε να εκτίθεστε τόσο πολύ.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
""Επειδη λοιπον το ανεφερα εδω μεσα εμαθα οτι πηγε φιλος και ειπε οτι εμαθα οτι γαμιεσαι κλπ κλπ κλπ και εκτεθηκα και λαθος μου και βγηκα και χαμενος""

Δλδ αν συμπεραίνω σωστά οι προαναφερόμενες εργαζόμενες που όπως ισχυρίζεσαι οτι ''έχασες'' ήξεραν το nick name σου;
Δλδ ο δείνα η ο τάδε πήγε σε μαγαζί και είπε ο level1991 είπε οτι γαμιέσαι;
Απο που προκύπτει οτι η έκθεση σου στις συγκεκριμένες;
Ναι ακριβώς έτσι!Οτι διάβασα στο Ίντερνετ στο συγκεκριμένο σάιτ ότι στον άλλο πήρες πίπα σ εμένα γιατί λες πτι δεν κανείς !
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.292
Like
781
Πόντοι
96
Ναι ακριβώς έτσι!Οτι διάβασα στο Ίντερνετ στο συγκεκριμένο σάιτ ότι στον άλλο πήρες πίπα σ εμένα γιατί λες πτι δεν κανείς !
Το πρόβλημα φίλτατε, είναι ότι αυτή ήξερε ποιός ήταν αυτός που τα έγραψε στο σάιτ δηλαδή ότι ήξερε ποιός ήταν ο level1991.
Ομολογώ ότι έχω πέσει και ο ίδιος σε αυτό το ατόπημα....
Όποτε συμφωνώ με τον καρδινάλιο...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα, σύντροφοι.
Κάποιες επισημάνσεις, αναφορικά με τα προλεχθέντα.
1. Ποτέ μα ποτέ δεν αποκαλύπτουμε σε μια εργαζόμενη το νικ μας. Είναι σαν να βγάζουμε μόνοι μας τα μάτια μας. Οι κοπέλες, ακόμη και από διαφορετικά μαγαζιά, ή call girls, μιλάνε μεταξύ τους και , όπως και εμείς, ανταλλάσσουν πληροφορίες για το ποιος είναι ποιος. Συνεπώς μπορούμε να βρεθούμε εκτεθειμένοι. Φυσικά υπάρχουν και οι "χρήσιμοι ηλίθιοι" εδώ μέσα, που πληροφορούν τις κοπέλες για την ταυτότητά μας, μήπως και τσιμπήσουν καμιά εξτρά υπηρεσία. Με μαλάκες δεν ασχολούμαστε, και καλό είναι να μην ανοιγόμαστε πολύ. Εξαιρείται, φυσικά, η περίπτωση μια κοπέλα να σε καταλάβει από τον τρόπο γραφής. Εμένα πχ η γνωστή και μη εξαιρετέα Βίκυ με είχε καταλάβει από μια φράση που χρησιμοποίησα τόσο κατά την συνεύρεσή μας όσο και στην κριτική μου γι αυτήν. Θυμηθείτε: το νικ υπάρχει για να διασφαλίζει την ανωνυμία μας. Αλλιώς θα μας υποχρέωναν να εγγραφούμε με τα πραγματικά μας στοιχεία.
2. Αν μια κοπέλα προσφέρει κάτι εξτρά, πολύ απλά δεν βγαίνουμε να το διατυμπανίσουμε εδώ μέσα. Αφενός μεν γιατί καλοθελητές υπάρχουν πολλοί και, λογικά, κάποια στιγμή θα φτάσει και στα αυτιά της, αφετέρου δε γιατί, αν η κοπέλα δεν θέλει να κοινοποιηθεί, δεν πρόκειται να ξαναπάρουμε αυτήν την υπηρεσία, είτε από την ίδια κοπέλα είτε και, ενδεχομένως, από άλλες του ίδιου ή παρεμφερούς ιδρύματος (το γιατί έχει ήδη απαντηθεί στην περ. 1).
3. Δεν περιποιεί τιμή, σε κανέναν, να κομπορρημονεί για τα λεγόμενα "εξτραδάκια". Αν θέλετε να το μοιραστείτε, κάνετέ το κατ ιδίαν, με ανθρώπους που εμπιστεύεστε, και πάντως όχι δημοσίως. Πιστέψτε με, στα τόσα χρόνια που περπατάω το καλντερίμι του πληρωμένου έρωτα, μου έχουν τύχει πάρα πολλές τέτοιες περιπτώσεις - και δεν μιλάω απλά για μια λαδοκόρη που υπερέβη τα εσκαμμένα, αλλά και για c/g που μου χάρισαν σκηνές βγαλμένες από την πένα του Μαρκησίου Ντε Σαντ. Κάποιες το έκαναν γιατί, ίσως, γούσταραν ή τους το έβγαλα εκείνη τη στιγμή και κάποιες γιατί πληρώθηκαν. Για καμία τους όμως δεν έγραψα κάτι σχετικό. Γι αυτό και συνεχίζουν να μου τα προσφέρουν (ενώ σε άλλους όχι...)
Αυτά, και καλημέρα σας...
ΥΓ. @καρδιναλιος : "το 80% των λαδοκαλογριών κάνουν υπερωρίες στις προσευχές εντος η εκτός" : Πανοσιολογιότατε, δι έτι μια φορά, με αφήνετε κατάπληκτο. Η Χάρις του Κυρίου μεθ υμών !!!
ΥΓ2. Το γεγονός πως προβαίνω σε παραινέσεις/συμβουλές, δεν σημαίνει πως είμαι σοφότερος ή εξυπνότερος των υπολοίπων. Σημαίνει απλά πως έχω κάνει περισσότερες και μεγαλύτερες μαλακίες...
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τώρα που ανακαλώ στην μνήμη μου διάφορα περιστατικά στις μονές περι ου ο λόγος , ανεβάζω το ποσοστό που έδωσα στο 90% περιλαμβάνοντας και αυτές που είχαν ορκιστεί παρθενία!
ΥΣ.@ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ: Δυστυχώς φίλτατε η μήτηρ του ''χρησίμου ηλιθίου'' είναι πάντα εγκυμονούσα !!!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.223
Like
24.136
Πόντοι
6.056
Φυσικά υπάρχουν και οι "χρήσιμοι ηλίθιοι" εδώ μέσα, που πληροφορούν τις κοπέλες για την ταυτότητά μας, μήπως και τσιμπήσουν καμιά εξτρά υπηρεσία. Με μαλάκες δεν ασχολούμαστε, και καλό είναι να μην ανοιγόμαστε πολύ.
απο αγνο αδολο ερωτα το κανουν ληξιαρχε να ξες ουτε το εξτραδακι ζητανε ακουσα :undecided:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
απο αγνο αδολο ερωτα το κανουν ληξιαρχε να ξες ουτε το εξτραδακι ζητανε ακουσα :undecided:
Τότε δεν είναι χρήσιμοι ηλίθιοι, αλλά εντελώς μαλάκες.
Κλίνω δε προς την εκδοχή πως είναι και πολλοί ...
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτήσω κάτι και ίσως είναι ψιλοβλακεία. Για να πας για μασάζ στο Crystal για παράδειγμα, πρέπει να κλείσεις νωρίτερα ή πας εκεί και σε εξυπηρετούν; Επίσης η εκτόνωση εννοείται ή πρέπει να το διαπραγματευτείς; Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom