Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Την καλησπερα μου σε ολους. Επειτα απο χρονια σαν επισκεπτης στο φορουμ ειπα κι εγω να γραψω τις εμπειριες μου. Ολα ξεκινησαν το 2007 στην Αθηνα αλλα τελος παντων τα τελευταια 2 χρονια μενω εξω απο την Θεσσαλονικη. Πελατης στο belladonna που εχει τα 2 πιο ωραια μουνια και εχω γυρισει και αρκετα μασατζιδικα. Πρωτα πηγα Βανα οπου περασα με Μαγκυ πολυ δεκτικη μετα με Ινα οπου στην αρχη ηταν πολυ δεκτικη αλλα πριν κανα 4μηνο που πηγα ηταν ξινη μεχρι το κοκκαλο. Εχω περασει στο ζεσι με μια γεματουλα για μασαζ στο οποιο δεν θα σχολιασω κατω του μετριου, Κρυσταλ με Τοκυο πολυ καλη και δεκτικη και θελω να δοκιμασω και απο ακουα μερια να δω τι γινεται. Αν και χωρις να το παιξω ψωνιο γτ πραγματικα δν ειμαι επειδη ειμαι γυμναστηριακος και εχω μουσια και καμια 15αρια τατου παντα οι κοπελες ηταν πολυ καλες μαζι μου γενικα....... χαχαχαχσχα μεχρι και ραντεβουδακι εκτος εχω κανει. Τελος παντων αυτα απο εμενα. Θα γραφω πλεον εντυπωσεις συχνα αν και κουρασε η ολη φαση με τα μασσατζιδικα και τις κοκοτες που δουλευουν εκει.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Εσύ τι περιμένεις δηλαδή από το τηλ να σε πουν ότι ναι στον παίζουν?
Κ στα γνωστά πού ξέρουμε ότι ισχύει πάρε ένα τηλ να δεις το ίδιο θα σού πουν
Αυτά μόνο από κοντά κ ακόμη πιο σίγουρα μέσα στο δωμάτιο
Το ξέρω παιχταρά μου απλά έχουν πολύ πλάκα στο τηλέφωνο, που ενώ ξέρουμε τι γίνεται σου λένε με τίποτα! χαχααχαχα
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Την καλησπερα μου σε ολους. Επειτα απο χρονια σαν επισκεπτης στο φορουμ ειπα κι εγω να γραψω τις εμπειριες μου. Ολα ξεκινησαν το 2007 στην Αθηνα αλλα τελος παντων τα τελευταια 2 χρονια μενω εξω απο την Θεσσαλονικη. Πελατης στο belladonna που εχει τα 2 πιο ωραια μουνια και εχω γυρισει και αρκετα μασατζιδικα. Πρωτα πηγα Βανα οπου περασα με Μαγκυ πολυ δεκτικη μετα με Ινα οπου στην αρχη ηταν πολυ δεκτικη αλλα πριν κανα 4μηνο που πηγα ηταν ξινη μεχρι το κοκκαλο. Εχω περασει στο ζεσι με μια γεματουλα για μασαζ στο οποιο δεν θα σχολιασω κατω του μετριου, Κρυσταλ με Τοκυο πολυ καλη και δεκτικη και θελω να δοκιμασω και απο ακουα μερια να δω τι γινεται. Αν και χωρις να το παιξω ψωνιο γτ πραγματικα δν ειμαι επειδη ειμαι γυμναστηριακος και εχω μουσια και καμια 15αρια τατου παντα οι κοπελες ηταν πολυ καλες μαζι μου γενικα....... χαχαχαχσχα μεχρι και ραντεβουδακι εκτος εχω κανει. Τελος παντων αυτα απο εμενα. Θα γραφω πλεον εντυπωσεις συχνα αν και κουρασε η ολη φαση με τα μασσατζιδικα και τις κοκοτες που δουλευουν εκει.
Στο belladonna πήγες πρόσφατα φίλε μου?
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Εσύ τι περιμένεις δηλαδή από το τηλ να σε πουν ότι ναι στον παίζουν?
Κ στα γνωστά πού ξέρουμε ότι ισχύει πάρε ένα τηλ να δεις το ίδιο θα σού πουν
Αυτά μόνο από κοντά κ ακόμη πιο σίγουρα μέσα στο δωμάτιο
Σε αυτά που ανέφερα πιο πάνω έχεις καμιά έγκυρη πληροφορία?
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Σε αυτά που ανέφερα πιο πάνω έχεις καμιά έγκυρη πληροφορία?
Φίλε τα μαγαζιά που παίζουν φραπέ και λέγονται μασατζίδικα είναι τα εξής:

Βένους Σπα στην Καραμανλή
Βένους Σπα στην Μοναστηρίου
Βάνα Σπα στην Σταυρούπολη
Luxury Spa στον Εύοσμο
Άκουα Σπα στην Όλγας
Ελίτ Σπα στην Καραμανλή (όχι πάντα)
Ρελάξ Σπα στην Εγνατία (όχι πάντα)
Κρύσταλ Σπα στην Μοναστηρίου
Μασάτζιο Σπα στην Κάτω Τούμπα
Κατερίνα στην Αρετσού
Η θεία Κορίνα στην Βασ. Γεωργίου

Free μαγαζιά που γαμάς κιόλας είναι το Ζέσι Σπα του Μιχάλη και το Ντάμες της Άννας

Σε όλα τα υπόλοιπα δεν έχει ακουστεί κάτι εδώ και χρόνια μέσα στο φόρουμ, ενώ υπάρχουν και πολλά πριβέ που δεν υπάρχει λόγος να σε μπερδέψουμε.

Καλές δοκιμές και καλές ενημερώσεις
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ρε Αλάνια η Τόκυο από το Κρυσταλ είναι η Αρτεμης από το Magic girl?
Ναι αυτή είναι και μάλιστα αναφέρεται σαν πορνοστάρ της Σούγκαρ, ενώ δεν πρέπει να έχει βγει ταινία με αυτή. Τέλος πάντων, μακάρι να είναι η ίδια που ανέφερε και συναγωνιστής ότι θέλει να αλλάξει τρόπο λειτουργίας, μπας και φέρει καμία φίλη της από την Αθήνα να ανεβάσει την πόλη μας.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Φίλε τα μαγαζιά που παίζουν φραπέ και λέγονται μασατζίδικα είναι τα εξής:

Βένους Σπα στην Καραμανλή
Βένους Σπα στην Μοναστηρίου
Βάνα Σπα στην Σταυρούπολη
Luxury Spa στον Εύοσμο
Άκουα Σπα στην Όλγας
Ελίτ Σπα στην Καραμανλή (όχι πάντα)
Ρελάξ Σπα στην Εγνατία (όχι πάντα)
Κρύσταλ Σπα στην Μοναστηρίου
Μασάτζιο Σπα στην Κάτω Τούμπα
Κατερίνα στην Αρετσού
Η θεία Κορίνα στην Βασ. Γεωργίου

Free μαγαζιά που γαμάς κιόλας είναι το Ζέσι Σπα του Μιχάλη και το Ντάμες της Άννας

Σε όλα τα υπόλοιπα δεν έχει ακουστεί κάτι εδώ και χρόνια μέσα στο φόρουμ, ενώ υπάρχουν και πολλά πριβέ που δεν υπάρχει λόγος να σε μπερδέψουμε.

Καλές δοκιμές και καλές ενημερώσεις
Είναι πολύ καλό που τα γράφεις φίλε μου για να τα έχουμε συγκεντρωμένα σε τελευταία ενημέρωση, απλώς τα γνωρίζω γιατί τα έχω επισκεφτεί όλα αυτά. Ξέχασες να γράψεις το Νικόλα body free! ;)
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Έχουμε κάποιο link να επιβεβαιωσουμε το θέμα με τη Τοκυο? Ψάχνω δυό μέρες χωρίς να έχω βρει τίποτα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αν και έβαλε την αγγελία ο φίλος παραπάνω. Η αναφορά του συναγωνιστή ήταν ακριβέστατη. Άρτεμης στο Magic Girl. Που τυγχάνει να είναι και διαφημιζόμενο γραφείο στο σάιτ που είμαστε. Δεν ήταν και δύσκολο να κοιτάξουμε στη δεξιά στήλη με όλες τις έσκορτ διαφημίσεις.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216
Αν και έβαλε την αγγελία ο φίλος παραπάνω. Η αναφορά του συναγωνιστή ήταν ακριβέστατη. Άρτεμης στο Magic Girl. Που τυγχάνει να είναι και διαφημιζόμενο γραφείο στο σάιτ που είμαστε. Δεν ήταν και δύσκολο να κοιτάξουμε στη δεξιά στήλη με όλες τις έσκορτ διαφημίσεις.
Όντως είναι αυτή? Δεν την έχω γνωρίσει. Απλά επειδή είπατε την βρήκα και την έβαλα.....
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Όντως είναι αυτή? Δεν την έχω γνωρίσει. Απλά επειδή είπατε την βρήκα και την έβαλα.....
Ναι οντως αυτη ειναι...... την εχω παρει σε μασαζακι οχι full προγραμμα. Δν το ηξερα οτι το κοριτσι κανει εξτραδακια.... ????
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αν και έβαλε την αγγελία ο φίλος παραπάνω. Η αναφορά του συναγωνιστή ήταν ακριβέστατη. Άρτεμης στο Magic Girl. Που τυγχάνει να είναι και διαφημιζόμενο γραφείο στο σάιτ που είμαστε. Δεν ήταν και δύσκολο να κοιτάξουμε στη δεξιά στήλη με όλες τις έσκορτ διαφημίσεις.
Ποιός είπε ότι ήταν δύσκολο. Δεν τη αναγνώρισα ρε φίλε…. Kill me να πούμε!
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Περασμα απο ελιτ σπα στη καραμανλη. 4 κοριτςια παρον περασα με την νανσυ. Αδυνατη ομορφουλα. Στα του αγωνα τιποτα. Δεν παρεχει εκτονωση μου ειπε. Κοστος 25 ευρω.
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Αραγε θα κανει η Τοκυο κανα ραντεβουδακι εδω πανω η πρεπει να ξενιτευτουμε στην Αθηνα? Πολυ μου την δινει αυτη η γυναικα...... ???
 

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Στο Crystal τι παίζει αυτές τις μέρες? Για ποια κορίτσια λέω....
Εγώ που πήγα πρόσφατα είδα ότι έλειπαν Αρτεμις και Φαιδρά. Αν έχει κάτι άλλο αξιόλογο δοκιμάσει κάποιος να πει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περασμα απο ελιτ σπα στη καραμανλη. 4 κοριτςια παρον περασα με την νανσυ. Αδυνατη ομορφουλα. Στα του αγωνα τιποτα. Δεν παρεχει εκτονωση μου ειπε. Κοστος 25 ευρω.
Για περιέγραψε Νάνσυ φίλε. Είναι μια με αρκετά τατοο;
 

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Φίλε τα μαγαζιά που παίζουν φραπέ και λέγονται μασατζίδικα είναι τα εξής:

Βένους Σπα στην Καραμανλή
Βένους Σπα στην Μοναστηρίου
Βάνα Σπα στην Σταυρούπολη
Luxury Spa στον Εύοσμο
Άκουα Σπα στην Όλγας
Ελίτ Σπα στην Καραμανλή (όχι πάντα)
Ρελάξ Σπα στην Εγνατία (όχι πάντα)
Κρύσταλ Σπα στην Μοναστηρίου
Μασάτζιο Σπα στην Κάτω Τούμπα
Κατερίνα στην Αρετσού
Η θεία Κορίνα στην Βασ. Γεωργίου

Free μαγαζιά που γαμάς κιόλας είναι το Ζέσι Σπα του Μιχάλη και το Ντάμες της Άννας

Σε όλα τα υπόλοιπα δεν έχει ακουστεί κάτι εδώ και χρόνια μέσα στο φόρουμ, ενώ υπάρχουν και πολλά πριβέ που δεν υπάρχει λόγος να σε μπερδέψουμε.

Καλές δοκιμές και καλές ενημερώσεις
Το belladonna που λέει π Φιλος που είναι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom