Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Αν δεν διαβάζεται λιγο αυτά θα συμβαίνουν, το έχω πει και εγω και αλλοι εδώ μέσα, η Ρίτα (και οχι μονο ) έχει κουραστεί και το παίζει ντίβα, επειδή όντως κάποτε ξεχώριζε αλλά όχι τώρα, χρειάζεται αγρανάπαυση.
Τι σου έκανε δλδ;
Ένα πολύ καλό μασάζ αδερφέ με πετσέτα.Και όταν ήρθε η στιγμή για το παρασύνθημα , τίποτα απλά έδωσε υποσχέσεις για το μέλλον..
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Την καλησπερα μου σε ολους. Επειτα απο χρονια σαν επισκεπτης στο φορουμ ειπα κι εγω να γραψω τις εμπειριες μου. Ολα ξεκινησαν το 2007 στην Αθηνα αλλα τελος παντων τα τελευταια 2 χρονια μενω εξω απο την Θεσσαλονικη. Πελατης στο belladonna που εχει τα 2 πιο ωραια μουνια και εχω γυρισει και αρκετα μασατζιδικα. Πρωτα πηγα Βανα οπου περασα με Μαγκυ πολυ δεκτικη μετα με Ινα οπου στην αρχη ηταν πολυ δεκτικη αλλα πριν κανα 4μηνο που πηγα ηταν ξινη μεχρι το κοκκαλο. Εχω περασει στο ζεσι με μια γεματουλα για μασαζ στο οποιο δεν θα σχολιασω κατω του μετριου, Κρυσταλ με Τοκυο πολυ καλη και δεκτικη και θελω να δοκιμασω και απο ακουα μερια να δω τι γινεται. Αν και χωρις να το παιξω ψωνιο γτ πραγματικα δν ειμαι επειδη ειμαι γυμναστηριακος και εχω μουσια και καμια 15αρια τατου παντα οι κοπελες ηταν πολυ καλες μαζι μου γενικα....... χαχαχαχσχα μεχρι και ραντεβουδακι εκτος εχω κανει. Τελος παντων αυτα απο εμενα. Θα γραφω πλεον εντυπωσεις συχνα αν και κουρασε η ολη φαση με τα μασσατζιδικα και τις κοκοτες που δουλευουν εκει.
Belladona ?
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Εγώ που πήγα πρόσφατα είδα ότι έλειπαν Αρτεμις και Φαιδρά. Αν έχει κάτι άλλο αξιόλογο δοκιμάσει κάποιος να πει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για περιέγραψε Νάνσυ φίλε. Είναι μια με αρκετά τατοο;
Oxi εχει τρύπα στον αφαλο και στις ρογες απο οτι ειπε. Αλλα τι να το κανεις αν δεν προσφερει τπτ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σημερα εκλεισα aqua. Κανεις καμια προταση για κοπελα;
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Έχει κάνει κάποιος nuru στο body free;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ένα πολύ καλό μασάζ αδερφέ με πετσέτα.Και όταν ήρθε η στιγμή για το παρασύνθημα , τίποτα απλά έδωσε υποσχέσεις για το μέλλον..
Πετσέτα μόνο η Ρίτα;
Τι άλλο θα ακούσουμε;
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Το μπελαντόνα μου είπε ότι δεν κάνει μασάζ σε άντρες. Και στην ενημερωση στο δεν προσφερει εκτονωση.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Μασατζιδικα υπάρχουν κι άλλα, το θέμα είναι τι επιπλέον υπηρεσίες παρέχουν
Είναι ρίσκο πέρα από αυτά που ξέρουμε να πάει κάποιος και να δοκιμάσει παρά μόνο εαν συνενοηθει πριν μπει δωμάτιο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.751
Πόντοι
7.195
αφου ρε μαλεα δεν εχει τιποτα το χωριο μας.5 μαγαζια κ να μην εχει τιποτα γαμευσιμο.ελεος βρε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


στο τελος θα γαμησςω καμια γιαγιουλα.
...Και δε τη γαμάς; Και αυτή..."ανάγκες" έχει!
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.751
Πόντοι
7.195

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Το μπελαντόνα μου είπε ότι δεν κάνει μασάζ σε άντρες. Και στην ενημερωση στο δεν προσφερει εκτονωση.
Πέταξε ένας χθεσινος την μαλάκια του και τσίμπησαν όλοι. Πάμε παρακάτω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom