Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Η συγκεκριμένη είναι λίγο περίεργη (ρωτάει πόσες φορές και με ποιές έχω κάνει) αλλά μούναρος! Την 1η φορά που πήγα μου έκανε κι εμένα το ίδιο, προσφάτως όμως την ξαναπήρα και το ξεκαθάρισα απο την αρχή με το γνωστό συνθηματικό (μασαζ σε όλο το σώμα) πέρασα πραγματικά πολύ καλά....μέχρι και κάτι + απο το προβλεπόμενο!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η συγκεκριμένη είναι λίγο περίεργη (ρωτάει πόσες φορές και με ποιές έχω κάνει) αλλά μούναρος! Την 1η φορά που πήγα μου έκανε κι εμένα το ίδιο, προσφάτως όμως την ξαναπήρα και το ξεκαθάρισα απο την αρχή με το γνωστό συνθηματικό (μασαζ σε όλο το σώμα) πέρασα πραγματικά πολύ καλά....μέχρι και κάτι + απο το προβλεπόμενο!
Κατάλαβα. Έσταξες το €20 για το +
 

Panos_aris

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια γνωμες για το luxury spa στον ευοσμο?? Νεος στο φορουμ αλλα ανεβαζουν φωτος ξεκολα πραματα...φραπε εχει??η μονο μασαζ??
 

dim03

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, ει.αι νέος εδώ και έψαξα να βρω και εγω πριν πάω ένα μασατζιδικο με φουλ πρόγραμμα αλλά βλέπω πολλές απόψεις και μπερδεύτηκα αν μπορεί κάποιος να μου πει που αξίζει να περάσω 1η φορά θέλω να πάω και δεν θέλω να την πατήσω. Επίσης και αν υπάρχει καμία κοπέλα για ξενοδοχείο αν έχετε υπόψη σας να προτείνετε
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας, ει.αι νέος εδώ και έψαξα να βρω και εγω πριν πάω ένα μασατζιδικο με φουλ πρόγραμμα αλλά βλέπω πολλές απόψεις και μπερδεύτηκα αν μπορεί κάποιος να μου πει που αξίζει να περάσω 1η φορά θέλω να πάω και δεν θέλω να την πατήσω. Επίσης και αν υπάρχει καμία κοπέλα για ξενοδοχείο αν έχετε υπόψη σας να προτείνετε
Από φρι για φουλ πρόγραμμα είναι το ζεσι (βρώμικο) ντάμες (ξεπεταδικο) και body free (δεν έχω γνώμη)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παιδια γνωμες για το luxury spa στον ευοσμο?? Νεος στο φορουμ αλλα ανεβαζουν φωτος ξεκολα πραματα...φραπε εχει??η μονο μασαζ??
Δεν έχει αναφερθεί κάτι για το luxury ευκαιρία να πας κ να ενημερώσεις

Υγ 1.5 χρόνο στο σαητ δε το λες νέος
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Λεω να παω σαυτη τη νουρου φαση , ξερω οτι εχετε γραψει πισω τα εχω διαβασει . αλλα μηπως η κοπελα αυτη ειναι μια με κοιλιακους που περασε και απο στουντιο villa prive ktlp ? προ covid εποχη
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα με Δανάη στο aqua. Ωραίο κορμί, καλή χημεία
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Υπηρεσίες για Δανάη; τιμή;
 

TIMIS_

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2017
Μηνύματα
10
Like
202
Πόντοι
20
Λεω να παω σαυτη τη νουρου φαση , ξερω οτι εχετε γραψει πισω τα εχω διαβασει . αλλα μηπως η κοπελα αυτη ειναι μια με κοιλιακους που περασε και απο στουντιο villa prive ktlp ? προ covid εποχη
καλησπερα πηγες τελικα?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Επίσκεψη πριν μέρες στο Λουξουρι στον Εύοσμο. Παρούσες Δανάη, Φένια, Αλεξάνδρα, Βικτώρια. Πέρασα με Δανάη ,20 χρονών ομορφούλα ,ψηλή (1.75) γυμνασμένο σώμα. Αρκετό καλό μασαζ αλλά χωρίς καθόλου ερωτισμό - αισθησιασμό στο δεύτερο μέρος. Το γνωστό 30+20.
Υποσχόμενη μου φάνηκε η Φένια με χαμόγελο κ νάζι, Αλεξάνδρα γεματούλα για τα γούστα μου κ η Βικτώρια ενώ φαίνεται πως έχει ωραίο σώμα πολύ απόμακρη κ μάλλον κρύωνε γιατί ήταν με ζιβάγκο κ μακρύ παντελόνι.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Guys, ξέρουμε κάτι γι αυτό;

 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Guys, ξέρουμε κάτι γι αυτό;

Μασαζ κανονικό, πετσέτα, εσώρουχο, ζευγάρια κτλ
 

MrJohn70

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Το άκυρο το έφαγα στο μασάζ για αρχή και μετά έξω που τις είπα το παίζαν ανήξερες.Το αστείο ήταν ότι με κολομπαρε ντύσιμο θέλαν να το παίξουν κυριλε μασάζ.30 πληρώσα απλά απλά δεν κατάλαβα πως την είδαν.υποτειθετε ότι ήταν στανταρακι.
Και εγώ εφαγα πετσέτα στο crystal την μοναδική φορά που πήγα, και το έχω αναφέρει στο φόρουμ παλαιότερα. Αν δεν σε ξέρουν, ακουν το ένστικτό τους, γι αυτό και συμβαίνει. Την επόμενη φορά πιστεύω αν σε θυμηθούν όλα θα είναι κανονικά.... ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom