Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι καινουργιος στην γυρα και θελω να σας ενημερωσω για το περασμα μου απο luxury spa στον ευοσμο ο λογοσ που πηγα εκςι ειναι γιατι μενω διπλα.
Πηρα ρο διπλο προγραμμα που ηταν και σς προσφορα στα 40€ με φενια και στεφανια ( η οποιες μου ειπαν δουλευαν στο κριαταλ με ονομα φαιδρα δαναη)
Ειχα απιστευτη χημεια τα πουτανακια..
Ηθελα να της γαμαω και της 2 αλλα δυστυχως δεν γινοταν θα σας συνηστουσα να ρο δοκιμασετε .
Ηταν λαι αλλες 2 τσουπρες στο χωρο η μια ηταν νατασσα την αλλη δεν θυμαμαι μια ψυλη καλα μωρακια λαι η δυο
Αλλα με εξιταρουν η ξανθιες εμανα.

Συνολικη βαθμολογια υπηρεδιων:
Χωρος➡️7 με 8 στα 10 θα εβαζα εξυπηρετικα κοριτσια και ευγενικα .
Τωρα οσο αφορα της κοπελες
Θα εβαζα 7/10 γιατι ηθελα παραπανω πραγματα .
Ελπιζω να βοηθησα ..
Αν εχετε να προτεινεται κατι στα δυτικα ευχαριστως να το δοκιμασω!
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
capture-20211103-234501.png
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα ειμαι καινουργιος στην γυρα και θελω να σας ενημερωσω για το περασμα μου απο luxury spa στον ευοσμο ο λογοσ που πηγα εκςι ειναι γιατι μενω διπλα.
Πηρα ρο διπλο προγραμμα που ηταν και σς προσφορα στα 40€ με φενια και στεφανια ( η οποιες μου ειπαν δουλευαν στο κριαταλ με ονομα φαιδρα δαναη)
Ειχα απιστευτη χημεια τα πουτανακια..
Ηθελα να της γαμαω και της 2 αλλα δυστυχως δεν γινοταν θα σας συνηστουσα να ρο δοκιμασετε .
Ηταν λαι αλλες 2 τσουπρες στο χωρο η μια ηταν νατασσα την αλλη δεν θυμαμαι μια ψυλη καλα μωρακια λαι η δυο
Αλλα με εξιταρουν η ξανθιες εμανα.

Συνολικη βαθμολογια υπηρεδιων:
Χωρος➡️7 με 8 στα 10 θα εβαζα εξυπηρετικα κοριτσια και ευγενικα .
Τωρα οσο αφορα της κοπελες
Θα εβαζα 7/10 γιατι ηθελα παραπανω πραγματα .
Ελπιζω να βοηθησα ..
Αν εχετε να προτεινεται κατι στα δυτικα ευχαριστως να το δοκιμασω!
40 ευρώ οι δυο με εκτόνωση;
Τίποτα έξτρα;
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.506
Πόντοι
25.186
Και εγώ εφαγα πετσέτα στο crystal την μοναδική φορά που πήγα, και το έχω αναφέρει στο φόρουμ παλαιότερα. Αν δεν σε ξέρουν, ακουν το ένστικτό τους, γι αυτό και συμβαίνει. Την επόμενη φορά πιστεύω αν σε θυμηθούν όλα θα είναι κανονικά.... ?
Νομιζω δεν διατρεχουν κανενα κινδυνο μιας και το αδικημα που συνδεόταν με τα μασαζ (μαστρωπεια αλλοτρια ακολασια) εχει καταργηθει εδώ και χρόνια.
Πρέπει να το ξερουν.

Ισως κάποιος δικηγορος μπορεί να μας διαφωτίσει καλύτερα.
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι καινουργιος στην γυρα και θελω να σας ενημερωσω για το περασμα μου απο luxury spa στον ευοσμο ο λογοσ που πηγα εκςι ειναι γιατι μενω διπλα.
Πηρα ρο διπλο προγραμμα που ηταν και σς προσφορα στα 40€ με φενια και στεφανια ( η οποιες μου ειπαν δουλευαν στο κριαταλ με ονομα φαιδρα δαναη)
Ειχα απιστευτη χημεια τα πουτανακια..
Ηθελα να της γαμαω και της 2 αλλα δυστυχως δεν γινοταν θα σας συνηστουσα να ρο δοκιμασετε .
Ηταν λαι αλλες 2 τσουπρες στο χωρο η μια ηταν νατασσα την αλλη δεν θυμαμαι μια ψυλη καλα μωρακια λαι η δυο
Αλλα με εξιταρουν η ξανθιες εμανα.

Συνολικη βαθμολογια υπηρεδιων:
Χωρος➡️7 με 8 στα 10 θα εβαζα εξυπηρετικα κοριτσια και ευγενικα .
Τωρα οσο αφορα της κοπελες
Θα εβαζα 7/10 γιατι ηθελα παραπανω πραγματα .
Ελπιζω να βοηθησα ..
Αν εχετε να προτεινεται κατι στα δυτικα ευχαριστως να το δοκιμασω!

40 ευρώ οι δυο με εκτόνωση;
Τίποτα

40 ευρώ οι δυο με εκτόνωση;
Τίποτα έξτρα;

40 ευρώ οι δυο με εκτόνωση;
Τίποτα έξτρα;
20 ευρω ρε φιλε η κσθεμια να πουμε να μπυ τον πιασει ειπαμε δςν δπυλευουν και για την ψυχη της μανας τους
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Παιδια γνωμες για το luxury spa στον ευοσμο?? Νεος στο φορουμ αλλα ανεβαζουν φωτος ξεκολα πραματα...φραπε εχει??η μονο μασαζ??
Περασμα τις προαλλες απο luxury..... εγραψα κριτικη αξιζει γενικοτερα ........φχαριστιθικα
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Νομιζω δεν διατρεχουν κανενα κινδυνο μιας και το αδικημα που συνδεόταν με τα μασαζ (μαστρωπεια αλλοτρια ακολασια) εχει καταργηθει εδώ και χρόνια.
Πρέπει να το ξερουν.

Ισως κάποιος δικηγορος μπορεί να μας διαφωτίσει καλύτερα.
Ετσι λες εσυ η πραγματικοτητα ειναι διαφορετικη
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Πιστεύω ότι η κριτική είναι promo για το μαγαζί
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Πιστεύω ότι η κριτική είναι promo για το μαγαζί
Εγώ λέω φιλαράκι να χαλαρώσεις την πετσα σου....... και αν εχετε και κάτι αλλο προς δυτικα να προτεινετε ......με.τιποτα πιο προχωρημενο λ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Νομιζω δεν διατρεχουν κανενα κινδυνο μιας και το αδικημα που συνδεόταν με τα μασαζ (μαστρωπεια αλλοτρια ακολασια) εχει καταργηθει εδώ και χρόνια.
Πρέπει να το ξερουν.

Ισως κάποιος δικηγορος μπορεί να μας διαφωτίσει καλύτερα.
Όσον αφορά στην διευκόλυνση αλλότριας ακολασίας, το άρθρο 348 ΠΚ, που την προέβλεπε και την τιμωρούσε, καταργήθηκε από 1.7.2019.
Όσον αφορά στη σωματεμπορία (349 ΠΚ), αν διαπιστωθεί ότι υπήρχε συναίνεση των γυναικών ή ότι δεν ήταν θύματα κακοποίησης κλπ οι σωματέμποροι δεν αντιμετωπίζουν, πλέον (από 1.7.2019), καμιά κατηγορία, πλην της περίπτωσης όπου υπάρχει εμπλοκή ανηλίκου.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Εγώ λέω φιλαράκι να χαλαρώσεις την πετσα σου....... και αν εχετε και κάτι αλλο προς δυτικα να προτεινετε ......με.τιποτα πιο προχωρημενο λ
Μιχάλη στο ζεσι σπα η στο κέντρο dames
Αναμένουμε ενημέρωσή
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Crystal ανέβασε post ότι δέχεται κόσμο μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή rapid.
Ξέρετε αν ισχύει και για τα υπόλοιπα;
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Crystal ανέβασε post ότι δέχεται κόσμο μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή rapid.
Ξέρετε αν ισχύει και για τα υπόλοιπα;
Αυτο που ειδες ειναι το crystal spa, δες crystal massage. Για παλιο σαν εσενα δεν δικαιολογειται.....
 

Anaktoro

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2021
Μηνύματα
36
Like
64
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς Zesi τώρα τελευταία;; Ας δώσει μια ενημέρωση.
 

NIKOSMEGKAS.

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα απο ζέσι σπα με το προτεινατε και είπα να δοκιμάσω ρε αλανια ο χώρος μέσα στην βρώμα σιχαθηκα αλλα η λάουρα μια ευχάριστη εκπληξη ................αν και δεβ με βολευει η περιοχη για την συγκεκριμενη θαβξανα πηγαινα ...ξέρεις κανείς αν δουλευει εξω;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom