Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Luxury έχει πάει κανείς τώρα τελευταία; Βελτιώθηκαν καθόλου οι υπηρεσίες;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
νταξει η αληθεια ειναι δεν το πολυψηνω με τις πιατσες..αλλιως σε μπουρδελο σιγουρα γινεται πιστευω..πας δινεις ενα 25αρι ενα 30αρι την δινεις μια πιπα και γεια σας ..απτο 50αρι του μασαζ..οκ αλλο το ενα βεβαια λιγοτερος χρονος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
νταξει η αληθεια ειναι δεν το πολυψηνω με τις πιατσες..αλλιως σε μπουρδελο σιγουρα γινεται πιστευω..πας δινεις ενα 25αρι ενα 30αρι την δινεις μια πιπα και γεια σας ..απτο 50αρι του μασαζ..οκ αλλο το ενα βεβαια λιγοτερος χρονος
νομιζω δεν υπαρχει προγραμμα απλα να σε κανει πιπα. με 30 ευρω ξεκιναει το απλο προγραμμα, εχει και πιπα αλλα με σκουφο αλλα και γαμας κιολας.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
νομιζω δεν υπαρχει προγραμμα απλα να σε κανει πιπα. με 30 ευρω ξεκιναει το απλο προγραμμα, εχει και πιπα αλλα με σκουφο αλλα και γαμας κιολας.
Οκ αλλά αν δε θέλεις να γαμήσεις λες την κοπέλα μόνο πίπα και σου κάνει.........
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

Γνωρίζει κάποιος την εν λόγω?
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες. Την Τεταρτη λεω να περασω μια βολτα απο κρυσταλ. Εγω δοκιμασει Τοκυο αλλα λεω να δω και τπτ αλλο. Μια ξανθια ωραιο κομματι να υποθεσω ειμαι η Αρτεμις και ειμαι και αλλη μια που ειναι πολυ καλη διαβασα η Νεφελη. Ποια απο τις δυο ειναι πιο ερωτικη πιστευετε? Οσο για το μπελαντονα που ανεφερα ειμναι στουντιο και παω που σχετικα τακτικα βασικα παω οπου εχω ορεξεις η στουντιακι η μασαζακι αναλογως ορεξης. Αυτα απο εμενα.
και οι δυοειναι ωραια κοριτσια.προσωπικα προτιμω νεφελη. καλουτσικη περιπτωση ειναι κ η βιβη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Οκ αλλά αν δε θέλεις να γαμήσεις λες την κοπέλα μόνο πίπα και σου κάνει.........
και γιατι να πληρωσο 30 ευρω μονο για πιπα? δεν γνωριζο αν παιζει εκπτωση αν πεις μονο πιπα αλλα σε οσα σπιτια και να πας το απλο ξεκιναει απο 30 ευρω.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
και γιατι να πληρωσο 30 ευρω μονο για πιπα? δεν γνωριζο αν παιζει εκπτωση αν πεις μονο πιπα αλλα σε οσα σπιτια και να πας το απλο ξεκιναει απο 30 ευρω.
Ε μην πληρώνεις....τι να σου πω.....ερώτηση έκανες κι εμείς σου απαντάμε......
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπερα συναγωνιστες. Την Τεταρτη λεω να περασω μια βολτα απο κρυσταλ. Εγω δοκιμασει Τοκυο αλλα λεω να δω και τπτ αλλο. Μια ξανθια ωραιο κομματι να υποθεσω ειμαι η Αρτεμις και ειμαι και αλλη μια που ειναι πολυ καλη διαβασα η Νεφελη. Ποια απο τις δυο ειναι πιο ερωτικη πιστευετε? Οσο για το μπελαντονα που ανεφερα ειμναι στουντιο και παω που σχετικα τακτικα βασικα παω οπου εχω ορεξεις η στουντιακι η μασαζακι αναλογως ορεξης. Αυτα απο εμενα.
Και σε ποιο από τα 4 προηγούμενα μηνύματα σου έγραψες κριτική για Τόκιο; Έχετε κουράσει μερικοί
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Γνωρίζει κάποιος την εν λόγω?
Αν είναι εμφάνιση δεν χάνει τίποτα κάποιος να κάψει 3-4 15ευρα ώστε να δει αν προχωράει το θέμα. Θυμάμαι πριν χρόνια είχα βρει ένα απίστευτο μωρό που έκανε μόνο μασάζ και μάλιστα μέτριο με 50/ώρα.
Σε ένα μήνα την είχα φωνάξει 5 φορές μπας και, αλλά τίποτα...
 

massage_lover

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Like
98
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγες ημέρες στο Dames. Παρούσες 4 κοπέλες ημίγυμνες. Ονόματα κοριτσιών δεν συγκράτησα, πάντως η μια εξ αυτών με δυσκολία μιλούσε. Τόσο το δωμάτιο, όσο και το μπάνιο δεν ήταν καθαρά. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι ούτε οι πετσέτες ήταν πλυμένες, απλά στεγνωμένες. Νομίζω ότι η έννοιες μέτρα προστασίας και καθαριότητα είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί άγνωστες. Στο δωμάτιο μπήκα με μια μέτριας εμφάνισης καστανομάλλα κοντούλα καλλίγραμμη με πεταχτό κώλο μικρό στήθος. Για 5 λεπτά η κοπέλα μου άπλωνε το λάδι σε όλο το σώμα και στην συνέχεια περίμενα να αρχίσει το μασάζ, όμως τελικά κατάλαβα ότι αυτό ήταν το μασάζ!!! Τα υπόλοιπα που ακολούθησαν ήταν καθαρά διεκπεραιωτικά και αδιάφορα. Έφυγα απογοητευμένος με έντονο το συναίσθημα ότι πέταξα τα χρήματα μου. Και η αναζήτηση συνεχίζεται.....
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Επίσκεψη χθες ζεσι σπα λαουρα μμμ
Νταξει δεν τρελάθηκα κιόλας οκέι κατάσταση
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Επίσκεψη πριν λίγες ημέρες στο Dames. Παρούσες 4 κοπέλες ημίγυμνες. Ονόματα κοριτσιών δεν συγκράτησα, πάντως η μια εξ αυτών με δυσκολία μιλούσε. Τόσο το δωμάτιο, όσο και το μπάνιο δεν ήταν καθαρά. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι ούτε οι πετσέτες ήταν πλυμένες, απλά στεγνωμένες. Νομίζω ότι η έννοιες μέτρα προστασίας και καθαριότητα είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί άγνωστες. Στο δωμάτιο μπήκα με μια μέτριας εμφάνισης καστανομάλλα κοντούλα καλλίγραμμη με πεταχτό κώλο μικρό στήθος. Για 5 λεπτά η κοπέλα μου άπλωνε το λάδι σε όλο το σώμα και στην συνέχεια περίμενα να αρχίσει το μασάζ, όμως τελικά κατάλαβα ότι αυτό ήταν το μασάζ!!! Τα υπόλοιπα που ακολούθησαν ήταν καθαρά διεκπεραιωτικά και αδιάφορα. Έφυγα απογοητευμένος με έντονο το συναίσθημα ότι πέταξα τα χρήματα μου. Και η αναζήτηση συνεχίζεται.....
Έπρεπε να φύγεις τρέχοντας
 

alexpat33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
8
Κριτικές
23
Like
702
Πόντοι
990

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Επίσκεψη χθες ζεσι σπα λαουρα μμμ
Νταξει δεν τρελάθηκα κιόλας οκέι κατάσταση
κάνε μια περιγραφή αρχηγέ μου, βλεέπεται το κοπελάκι? σώμα, πρόσωπο, φιλιά, υπηρεσία? κόστος και τα σχετικά....
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
κάνε μια περιγραφή αρχηγέ μου, βλεέπεται το κοπελάκι? σώμα, πρόσωπο, φιλιά, υπηρεσία? κόστος και τα σχετικά....
Ελληνίδα μελαχρινή στήθος 2-2,5αρι είναι γυναίκα με καμπύλες γτ αδύνατη δεν την λες!!κωλαρα ααα κ σαν προσωπο ομορφούλα είναι έχει κατιιιιιι τραβηχτικό!!το μασάζ δεν θα γράψω κριτική γτ πάω για να χώσω όχι να μου κάνουν μασάζ κ δεν με ενδιαφέρει για τους τύπους ήταν μια χαρά κ από υπηρεσίες κομπλέ!!αντέχει σφυροκόπημα και στην πιπα καλή!!!στα αρντητικο ο χώρος θέλει δουλειά !!!80 ευρώ το κόστος
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πρόσφατη επίσκεψη στο Ελιτ στην Καραμανλή. Συνάντηση με Νάνσυ, μια όμορφη κοπέλα πολύ επικοινωνιακή. Καλό μασάζ, δεν κλέβει χρόνο. Πολύ καυλωτικά αγγίγματα στην επίμαχη περιοχή, δεν στον παίζει. Δεν αγγίζεις επίσης. Κόστος 25 ευρώ, ο χώρος καθαρός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom