Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361

Έχουμε καμία ιδέα για το τι παίζει??
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

Έχουμε καμία ιδέα για το τι παίζει??
Λογικα ειναι η ευσωμη απο Ξηροκρηνη,αν εισια λατρης να παςμαλλα μιλαμε για πολλαααα κιλααααα
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη στο Ελιτ στην Καραμανλή. Συνάντηση με Νάνσυ, μια όμορφη κοπέλα πολύ επικοινωνιακή. Καλό μασάζ, δεν κλέβει χρόνο. Πολύ καυλωτικά αγγίγματα στην επίμαχη περιοχή, δεν στον παίζει. Δεν αγγίζεις επίσης. Κόστος 25 ευρώ, ο χώρος καθαρός.
Χωρίς πετσέτα το μασάζ???
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361

Έχουμε καμία ιδέα για το τι παίζει??
Έχει κανείς το τηλέφωνο της να μου το στείλει?
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Ελληνίδα μελαχρινή στήθος 2-2,5αρι είναι γυναίκα με καμπύλες γτ αδύνατη δεν την λες!!κωλαρα ααα κ σαν προσωπο ομορφούλα είναι έχει κατιιιιιι τραβηχτικό!!το μασάζ δεν θα γράψω κριτική γτ πάω για να χώσω όχι να μου κάνουν μασάζ κ δεν με ενδιαφέρει για τους τύπους ήταν μια χαρά κ από υπηρεσίες κομπλέ!!αντέχει σφυροκόπημα και στην πιπα καλή!!!στα αρντητικο ο χώρος θέλει δουλειά !!!80 ευρώ το κόστος
Με 80 ποση ωρα την ειχες στο δωματιο;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
καλησπερα γνωριζει κανεις αν μπορουμε να βρουμε καπου την φαιδρα που ηταν στο κρυσταλ
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Screenshot_20211114-114256.png
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Πέρασμα από crystal μιας και είχα κάποιες δουλειές στην περιοχή. Στο δωμάτιο με Νεφέλη, εντάξει μία κοπέλα της διπλανής πόρτας εμφανίσιμη (μην αποθεώνετε τόσο τις κοπέλες). Στον αγώνα normal πράγματα όχι και κάτι το τρομερό όλα καλά. Αν ξαναπεράσω θα δοκιμάσω Άρτεμις έτσι για την εμπειρία.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Πέρασμα από crystal μιας και είχα κάποιες δουλειές στην περιοχή. Στο δωμάτιο με Νεφέλη, εντάξει μία κοπέλα της διπλανής πόρτας εμφανίσιμη (μην αποθεώνετε τόσο τις κοπέλες). Στον αγώνα normal πράγματα όχι και κάτι το τρομερό όλα καλά. Αν ξαναπεράσω θα δοκιμάσω Άρτεμις έτσι για την εμπειρία.
Από ότι κατάλαβα η Άρτεμις σταμάτησε ή έφυγε για μήνες(έχει ξαναγίνει). Σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν πως είναι σε άδεια
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Το σε άδεια σημαίνει έφυγε αλλά μη σε χάσουμε από πελάτη σου λέμε ότι είναι σε άδεια για να έρθεις για άλλη κοπέλα..............Τώρα όσο αφορά αυτό που είπε ο markosloan για την αποθέωση των κοριτσιών.....είναι ένα πάρε-δώσε όπως στην κανονική ζωή......Αν αποθεώσεις μια γκόμενα....τι ανταπόκριση έχεις..?? Σε σέβεται ή παίρνει ψηλά τον αμανέ..??Μάλλον το δεύτερο!! Έτσι και σ'αυτά τα μαγαζιά.....Το παίρνει πάνω της και έχει ύφος 1000 καρδιναλίων..............Νοιώθει ότι σου κάνει χάρη που σε εξυπηρετεί.......Και δε μιλάω για την συγκεκριμένη γιατί δεν έχω κάνει μαζί της και δεν την ξέρω.....γενικά μιλάω ότι παν μέτρον άριστον........Να είστε ευγενικοί και gentlemen αλλά μέχρι εκεί.....όχι λιγούρια και όχι βαρύγδουπα λόγια.......Γνώμη από έναν αρχαίο του αθλήματος.....
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Από ότι κατάλαβα η Άρτεμις σταμάτησε ή έφυγε για μήνες(έχει ξαναγίνει). Σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν πως είναι σε άδεια
Το χασαμε το κορμι πατριωτη. Η Αρτεμης εγινε ερωτικη μεταναστης. Το υπεροχο στηθος της το απολαμβανει αποκλειστικα ο γκομενος της καπου στην Ολανδια
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Και ισχύει 100% το ότι ζητούν πιστοποιητικό εμβολιασμού και ταυτοποίηση. Δυστυχώς... Κάπως έτσι σταματά μια ακόμα δραστηριότητα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom