Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (8 μέλη και 28 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.751
Πόντοι
7.195
https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-6970-053-309_i1015907

Επισκέφτηκα την μεγάλο κοπέλα εδώ πριν λίγες μέρες. . Μιας και πρόσβαση σε πριβε δεν έχω γιατί πλέον δεν μένω Θεσσαλονίκη. Μου είπε 40 χρόνων είναι αλλά μπορεί να κρύβει μια δεκαετια?.
Μαλακια μου που κάθισα. Από μασάζ δεν το κατέχει. Έκανε πίπα της κακιάς ώρας αλλά τα πήρε στο στόμα. Τζάμπα πήγε το 50 ευρώ. Δεν θα την πρότεινα με τίποτα. Αν υπάρχει καμία καλή περίπτωση με καλό μασάζ ας μου προτείνει κάποιος να πάω. Δεν με ενδιαφέρει αν γίνεται εκτόνωση και με τι τρόπο. Με ενδιαφέρει το μασάζ να είναι καλό.
Δώσε μας μία κατατοπιστική περιγραφή πως ήταν μέσα στο δωμάτιο, τι φορούσε, αν ήταν φουλ το πρόγραμμα, αν "βλέπεται" ή τη βάζεις "κουκούλα", ποια περιοχή κλπ...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.751
Πόντοι
7.195
Φίλε τα μαγαζιά που παίζουν φραπέ και λέγονται μασατζίδικα είναι τα εξής:

Βένους Σπα στην Καραμανλή
Βένους Σπα στην Μοναστηρίου
Βάνα Σπα στην Σταυρούπολη
Luxury Spa στον Εύοσμο
Άκουα Σπα στην Όλγας
Ελίτ Σπα στην Καραμανλή (όχι πάντα)
Ρελάξ Σπα στην Εγνατία (όχι πάντα)
Κρύσταλ Σπα στην Μοναστηρίου
Μασάτζιο Σπα στην Κάτω Τούμπα
Κατερίνα στην Αρετσού
Η θεία Κορίνα στην Βασ. Γεωργίου

Free μαγαζιά που γαμάς κιόλας είναι το Ζέσι Σπα του Μιχάλη και το Ντάμες της Άννας

Σε όλα τα υπόλοιπα δεν έχει ακουστεί κάτι εδώ και χρόνια μέσα στο φόρουμ, ενώ υπάρχουν και πολλά πριβέ που δεν υπάρχει λόγος να σε μπερδέψουμε.

Καλές δοκιμές και καλές ενημερώσεις
Ξέχασες το body free στην Καραμανλή (του Νικόλα) για πήδημα...Το Crystal είναι αυτουνού που έχει και το Zesi; Που ακριβώς είναι το Crystal στη Μοναστηρίου;
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Φίλε τα μαγαζιά που παίζουν φραπέ και λέγονται μασατζίδικα είναι τα εξής:

Βένους Σπα στην Καραμανλή
Βένους Σπα στην Μοναστηρίου
Βάνα Σπα στην Σταυρούπολη
Luxury Spa στον Εύοσμο
Άκουα Σπα στην Όλγας
Ελίτ Σπα στην Καραμανλή (όχι πάντα)
Ρελάξ Σπα στην Εγνατία (όχι πάντα)
Κρύσταλ Σπα στην Μοναστηρίου
Μασάτζιο Σπα στην Κάτω Τούμπα
Κατερίνα στην Αρετσού
Η θεία Κορίνα στην Βασ. Γεωργίου

Free μαγαζιά που γαμάς κιόλας είναι το Ζέσι Σπα του Μιχάλη και το Ντάμες της Άννας

Σε όλα τα υπόλοιπα δεν έχει ακουστεί κάτι εδώ και χρόνια μέσα στο φόρουμ, ενώ υπάρχουν και πολλά πριβέ που δεν υπάρχει λόγος να σε μπερδέψουμε.

Καλές δοκιμές και καλές ενημερώσεις
Αυτή η... θεία Κορινα, που ακριβώς είναι και.. τι παίζει?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αυτή η... θεία Κορινα, που ακριβώς είναι και.. τι παίζει?
60+ αν σε ενδιαφέρει ψαξτο παραπάνω.
Παντως μερικοί εξ υμων , ερωτήσεις ερωτήσεις και μηδενική ενημέρωση, μην έχετε πολλές απαιτήσεις να σας απαντήσουν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Belladona δεν υπάρχει που να μας ενδιαφέρει μην ακούτε ράδιο αρβύλα πετάει ένας μία παπαρια τρέχετε σαν πρόβατά όλοι
υπάρχει κάπου στην καλαμαριά αλλά είναι σαν τα υπόλοιπα πού κάνουν μόνο μασάζ τέλος
Μη μας πρήζεται με ανούσια πράγματά
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Σήμερα λέω να επισκεφτώ το crystal μετά από καιρό. Έχει 6 κοπέλες που πήρα τηλέφωνο, σκέφτομαι για απόγευμα. Νεφέλη Άρτεμις, Ολίβια, Βιβή, Ανδριάνα
Τι προτείνετε, μην φάω φόλα. Έχω πάει με Νανρια, Τόκιο και Φαίδρα.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Σήμερα λέω να επισκεφτώ το crystal μετά από καιρό. Έχει 6 κοπέλες που πήρα τηλέφωνο, σκέφτομαι για απόγευμα. Νεφέλη Άρτεμις, Ολίβια, Βιβή, Ανδριάνα
Τι προτείνετε, μην φάω φόλα. Έχω πάει με Νανρια, Τόκιο και Φαίδρα
Για την Άτρεμις έχουν ακουστεί καλά πράγματα. Μία φορά έχω περάσει μαζί της και όντως προσπαθεί στα πλαίσια του μαγαζιού. Είναι αδύνατη και με φυσικό βυζί που δεν φαίνεται από την πρώτη ματιά.
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
πολυ καλο μουνι ειναι κ η νεφελη. Σωμα σπεσιαλ,μασαζ καλο,παιχνιδιαρα οταν θελει..και αν... δεν εχει
περιοδο θα ευχαριστηθεις. Βυζαρες στητες και γενικα καλη παρουσια
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Ποια έχει τις μεγαλύτερες βυζάρες εκτός από Νάντια? Επίσης κάνεις ενημέρωση απο Βάνα
 

Wolverin889

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια.....λοιπον μετα απο πολυ καιρο προ ημερων επισκεψη στο Vana Spa ηταν διαθεσημες 3 κοπελες (ονοματα δεν θυμαμαι)
και η κοπελα που ειχε μολις βγει απο δωματιο μου ειπαν εκτος απο αυτην διαλεγεις οποια θες!!!
με τα πολλα και τα λιγα διαλεξα την εφη μια μελαχρινη μετριου αναστηματος με ωραιο σωμα και στηθος 3+ στο δωματιο απο μασαζ μπορω να πω αρκετα καλο
και στην καταλληλη πιεση που ηθελα στα του αγωνα καλη και εκει και γκαυλωτικια το χειριζεται καλα το εργαλειο!!!
θα ξανα προτιμηθει...!!!!
σκοπευω να ξαναπαω της επομενες μερες θα ακολουθησει σχολιο για ενημερωση !!
Υ.Γ η αλλες 2 κοπελες που ηταν στον καναπε μελαχρινες και οι δυο η μια με ωραια πιασηματα και η αλλη μια αδυνατη ψηλη!!!
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Αυτή η... θεία Κορινα, που ακριβώς είναι και.. τι παίζει?
Ρε αγόρι νου γράψαμε χίλιες φορές δεν κάνει και ξανά ρωτάς!Γυρνα πίσω και διάβασε η αλλιώς σβήσε το κωλο προφίλ σου !Αμαν πια !
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Ποια έχει τις μεγαλύτερες βυζάρες εκτός από Νάντια? Επίσης κάνεις ενημέρωση απο Βάνα
Η Αρτεμις, κάνει και ισπανικό που σου αρέσει όταν λίγο την ταΐσεις και
σε γνωρίσει καλύτερα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μάγκες προχτές πήγα στο κρυσταλ στην μοναστηριού και έφαγα άκυρο για παραπάνω.τι παίζει???αυτές το παίζαν και καλά ανήξερες κτλπ αλλά φαινοταν όλη η φάση τι είναι.και για να υποθέσει κανείς κάτι δεν ήμουν καθόλου ψαρωνεις.
Το άκυρο το έφαγες έξω στην κουβέντα η έκανες μασάζ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Το άκυρο το έφαγα στο μασάζ για αρχή και μετά έξω που τις είπα το παίζαν ανήξερες.Το αστείο ήταν ότι με κολομπαρε ντύσιμο θέλαν να το παίξουν κυριλε μασάζ.30 πληρώσα απλά απλά δεν κατάλαβα πως την είδαν.υποτειθετε ότι ήταν στανταρακι.
Ισως το παρουσιαστικό σου να φοβίζει η έπεσες σε ακατάλληλη κοπέλα
Μπορεί κ πάνω στην κουβέντα μέσα κάτι να φοβήθηκε κ δε συνέχισε
Κανε άλλη μία δοκιμή τώρα θα σε θυμούνται κ λογικά θα το πετύχεις
Ολοι τα έχουμε περάσει
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Το άκυρο το έφαγα στο μασάζ για αρχή και μετά έξω που τις είπα το παίζαν ανήξερες.Το αστείο ήταν ότι με κολομπαρε ντύσιμο θέλαν να το παίξουν κυριλε μασάζ.30 πληρώσα απλά απλά δεν κατάλαβα πως την είδαν.υποτειθετε ότι ήταν στανταρακι

Το παρουσιαστικό μου φοβίζει σίγουρα και το ύφος μ είναι ψαρωτικο και η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν ακατάλληλη σίγουρα.Αλλα δεν αξίζει να ξαναπάω σιγά μην περιμένω εγώ ποτέ έχουν κέφια αυτές η τι θα τους καπνίσει.Στην τελική αυτές έχασαν ένα πιθανό πελάτη που θα πήγαινε χψ φορές.
Με ποια κοπέλα έκανες, αν επιτρέπεται;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Φίλε η αλήθεια είναι ότι μου έχει συμβεί και σε εμένα με νεφέλη ακριβώς το ίδιο σκηνικό και δεν την ξανά επέλεξα επεξα μετά με Τόκιο και μια άλλη με βυζαρες και πήγαν όλα καλά.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Για ποιο λόγο να το κάνει όμως αυτό δεν την συμφέρει να δουλεύει για 10 αντί για 30$ την ώρα. Και τι πιστεύετε έχουν θέμα αυτές με μπάτσους για να φοβηθούν κάτι δεν είναι πληρωμένοι οι μπάτσοι δλδ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom