Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Εκτός απο αυτά που ξέρουμε πριβε και free τζίφος σκέτο μασαζ παντού. Πάντως πραγματικά κλαίω από τα γέλια και massagio δεν κάνουν φραπε!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Nick.Edessa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα..νέος χρήστης εδώ.
Σας παρακολουθώ για να παίρνω συμβουλές που είναι καλύτερα να πηγαίνω για χαλάρωση.
Επειδή διάβασα προχθές για το dames για το 5λεπτο και με 80 ευρώ ισχύει. Πήρα την Ρίτα και ενώ συμφωνήσαμε στα 40 μισή ώρα κατά την συνάντηση η ταρίφα ανέβηκε. Όπως και οι φωτό παραπλανητικές. Αυτά προς ενημέρωση από μένα.

Υ.Γ.: έχω κρατήσει συνομιλία που φαίνεται το ύφος της λες και χρωστάμε και από πάνω.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Τα περασματα του τελευταιου μηνα στα μασαζομαγαζα μας εγιναν στο Ακουα..και στο Βενους λογω αποκλειστικης δουλειας στο ανατολικο κομματι της πολης γιαυτο το διαστημα…
Για το Βενους δεν ξαναγραφω κατι..βαρεθηκαμε τα ιδια και τα ιδια δυστυχως..δυσκολευομαι να ξαναπαω..οχι για τις επιλογες των κοριτσιων(που εχουν μεινει στασιμες)αλλα γιατι ειναι σαν να τις εχουμε γκομενες μας πια..μονο για σιδερωμα ή πλυσιμο πιατων δεν μιλαμε..Μολις γινει ανανεωση του ροστερ θα επανελθω.
Τωρα μια αχτιδα φωτος ξεπεταχτηκε στα ανατολικα και το Ακουα εκανε πολυ ενδιαφερουσες προσθηκες…
οι οποιες καποιες απο αυτες δοκιμαστηκαν και ηταν παρα πολυ καλο το αποτελεσμα.Κατι σαν ανατολικο Κρυσταλ.και αν κανει και κανα δυο αλλαγες μπορει να χτυπησει το αντιπαλο.. πια ..δεος ..στα ισια…ισως και με περισσοτερη επιτυχια..
Εχει μια τετραδα που ειναι πολυ αξιολογη και χριζει δοκιμης.
πιστευω οτι αρκετοι απο εδω εχουν παει..γιατι στις τρεις φορες που πηγα πολλα απο τα κοριτσια ηταν κλεισμενα και ειχε και αναμονη..απλα πιστευω οτι δεν τα μοιραζονται εδω μαζι μας για δικο τους σκοπο..οποτε δεν προχωραω στα περαιτερω των συνεδριων..οπως κανω παντα..
Μου κανει λιγο καπως καποιοι να μαλωνουν μονο στο νημα στις τελευταιες δεκα σελιδες..ή να ρωταν διαφοροι νεοι τα ιδια και τα ιδια ζητωντας μασημενη τροφη ενω μπορουν να διαβασουν 30-40 σελιδες και να καταλαβουν τι γινεται..Επισης δεν γινεταινα μην υπαρχει ιχνος ενημερωσης πια..
οποτε το μονο που μοιραζομαι εδω ειναι οτι εχει γινει ενδιαφερουσα η κατασταση και οποιος θελει το τσεκαρει.
Υγ.Για να δουμε εαν η μασαζοκορη μας που στην πρωτευουσα μπηκε σε πολυ δυνατο γραφειο..οχι μασαζ...οταν επιστρεψει..αλλαξει τις υπηρεσιες ή το παρακλαδι του κλαδου….
προς το δευτερο βλεπω να πηγαινει το πραγμα..αποψη μου..και ορθα..
Αυτα τα ολιγα απο εμενα..
καλο βραδυ ευχομαι!!
Προτείνεις κάποιο κορίτσι στο..aqua?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Λοιπόν παλικάρια έκανα τα τηλέφωνα για να μας λυθούν απορίες που μήπως και δεν ξέραμε: massage Θέρμης ,ninemia massage και Dermelia evexia δεν υπάρχει φραπές καλά για παρακάτω αστο ούτε καν, στο ninemia έκλεισε και το τηλ η γκόμενα, ξαναπήρα μήπως κάτι έγινε αλλά μου είπε τι δεν καταλάβατε με το κλείσιμο του τηλεφώνου?! Ε πες μωρή καριόλα δεν κάνουμε της είπα μου λέει ναι δεν μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε, ευχαριστώ πολύ απάντησα και όλα καλά. Από ευγένεια σκίζω ο πούστης πάντως!
Εσύ τι περιμένεις δηλαδή από το τηλ να σε πουν ότι ναι στον παίζουν?
Κ στα γνωστά πού ξέρουμε ότι ισχύει πάρε ένα τηλ να δεις το ίδιο θα σού πουν
Αυτά μόνο από κοντά κ ακόμη πιο σίγουρα μέσα στο δωμάτιο
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Προτείνεις κάποιο κορίτσι στο..aqua?
Καλημερα
για αρχη παρε Ριτα που ειναι παλια στο επαγγελμα να σε «κατατοπισει»
απεφυγε Ξενια και πηγαινε να δεις ροστερ.
Βανεσσα Λιζα Νεφελη αναλογα με τα γουστα σου χωρις να ξερω τις υπηρεσιες φαινονται υποσχομενες
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Κάνε μια μετάφραση στο +40 τα υπόλοιπα τα ξέρω...???
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
4
Like
1.449
Πόντοι
216
Στο Crystal τι παίζει αυτές τις μέρες? Για ποια κορίτσια λέω....
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Άρχισα να ξενερώνω με την υπόθεση μασάζ γενικά... Πλέον μου φαίνεται θα ξεκινάμε τη συζήτηση με το " Ποια κοπέλα δεν έχει περίοδο" .... Συνεχίζω την αναζήτηση για αξιόλογο μέρος ανατολικά μιας και το massagio δυστυχώς θεωρείται ότι χειρότερο στη πιάτσα
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Άρχισα να ξενερώνω με την υπόθεση μασάζ γενικά... Πλέον μου φαίνεται θα ξεκινάμε τη συζήτηση με το " Ποια κοπέλα δεν έχει περίοδο" .... Συνεχίζω την αναζήτηση για αξιόλογο μέρος ανατολικά μιας και το massagio δυστυχώς θεωρείται ότι χειρότερο στη πιάτσα
Αδερφέ αν βρεις κάτι πες και σε εμάς!Μέχρι και η Ρίτα από aqua μας το έπαιξε ιστορία!:) Χίλιες φορές με τη Τσαρίνα αν και δεν κάνει και αξέχαστο μασαζ...
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αδερφέ αν βρεις κάτι πες και σε εμάς!Μέχρι και η Ρίτα από aqua μας το έπαιξε ιστορία!:) Χίλιες φορές με τη Τσαρίνα αν και δεν κάνει και αξέχαστο μασαζ...
Μα δεν έχει τίποτα... Γενικά ούτε μασάζ ούτε κοπέλα στο χώρο της για απλές υπηρεσίες, εννοώ κοπέλα που να είναι άνω του μετρίου
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Η Φαίδρα σταμάτησε από το κρυσταλ πήρα κάνα 2 φορές και μου είπαν είναι σε αδεια
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-6970-053-309_i1015907

Επισκέφτηκα την μεγάλο κοπέλα εδώ πριν λίγες μέρες. . Μιας και πρόσβαση σε πριβε δεν έχω γιατί πλέον δεν μένω Θεσσαλονίκη. Μου είπε 40 χρόνων είναι αλλά μπορεί να κρύβει μια δεκαετια?.
Μαλακια μου που κάθισα. Από μασάζ δεν το κατέχει. Έκανε πίπα της κακιάς ώρας αλλά τα πήρε στο στόμα. Τζάμπα πήγε το 50 ευρώ. Δεν θα την πρότεινα με τίποτα. Αν υπάρχει καμία καλή περίπτωση με καλό μασάζ ας μου προτείνει κάποιος να πάω. Δεν με ενδιαφέρει αν γίνεται εκτόνωση και με τι τρόπο. Με ενδιαφέρει το μασάζ να είναι καλό.
 

Wolverin889

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες ειμαι μελος τωρα αρκετο καιρο και παρακολουθω ποτε ποτε τα σχολια σας!
Αν και απεχο κανα 1.5 χρονο περιπου απο αυτο του ειδους το σπορ :) θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας σε ποιο μαγαζι να παω
Vana spa ? (ειχα παει πολυ παλαιωτερα ) η crystal μοναστηριου ? και αν υπαρχει και καποια καλη συσταση που πρωτεινετε στα κοριτσια που δουλευουν αυτο το διαστημα?να αναφερο εδω οτι ειμαι πατρεις μεγαλου στηθους !!!!
ευχαριστω για το χρονο σας!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-6970-053-309_i1015907

Επισκέφτηκα την μεγάλο κοπέλα εδώ πριν λίγες μέρες. . Μιας και πρόσβαση σε πριβε δεν έχω γιατί πλέον δεν μένω Θεσσαλονίκη. Μου είπε 40 χρόνων είναι αλλά μπορεί να κρύβει μια δεκαετια?.
Μαλακια μου που κάθισα. Από μασάζ δεν το κατέχει. Έκανε πίπα της κακιάς ώρας αλλά τα πήρε στο στόμα. Τζάμπα πήγε το 50 ευρώ. Δεν θα την πρότεινα με τίποτα. Αν υπάρχει καμία καλή περίπτωση με καλό μασάζ ας μου προτείνει κάποιος να πάω. Δεν με ενδιαφέρει αν γίνεται εκτόνωση και με τι τρόπο. Με ενδιαφέρει το μασάζ να είναι καλό.
Μονο μασαζ έχει δεκάδες μαγαζιά φίλε και φτηνά και καλά!
απλά googlare μασαζ θεσσαλονικη, ωστόσο ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αδερφέ αν βρεις κάτι πες και σε εμάς!Μέχρι και η Ρίτα από aqua μας το έπαιξε ιστορία!:) Χίλιες φορές με τη Τσαρίνα αν και δεν κάνει και αξέχαστο μασαζ...
Αν δεν διαβάζεται λιγο αυτά θα συμβαίνουν, το έχω πει και εγω και αλλοι εδώ μέσα, η Ρίτα (και οχι μονο ) έχει κουραστεί και το παίζει ντίβα, επειδή όντως κάποτε ξεχώριζε αλλά όχι τώρα, χρειάζεται αγρανάπαυση.
Τι σου έκανε δλδ;
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/masaz/xalarotiko-masaz-6970-053-309_i1015907

Επισκέφτηκα την μεγάλο κοπέλα εδώ πριν λίγες μέρες. . Μιας και πρόσβαση σε πριβε δεν έχω γιατί πλέον δεν μένω Θεσσαλονίκη. Μου είπε 40 χρόνων είναι αλλά μπορεί να κρύβει μια δεκαετια?.
Μαλακια μου που κάθισα. Από μασάζ δεν το κατέχει. Έκανε πίπα της κακιάς ώρας αλλά τα πήρε στο στόμα. Τζάμπα πήγε το 50 ευρώ. Δεν θα την πρότεινα με τίποτα. Αν υπάρχει καμία καλή περίπτωση με καλό μασάζ ας μου προτείνει κάποιος να πάω. Δεν με ενδιαφέρει αν γίνεται εκτόνωση και με τι τρόπο. Με ενδιαφέρει το μασάζ να είναι καλό.
Βάλε 20αετια και μπορεί και παραπάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom