Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Τις προάλλες έψαξα στο google ερωτικο μασαζ Θεσσαλονίκη και το animus massage ήταν από τα πρώτα αποτέλεσμα. Μετά από κάποιες αναζητήσεις δεν μπόρεσα να σιγουρεψω ότι συμβαίνει και κάτι παραπάνω εκεί. Υπάρχει κάποιος που έχει ζήσει το κάτι παραπάνω πέρα από ένα μασαζ; πολύ ευχαρίστως και PM.
 

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ψάχνω ένα σπα όπου γίνεται ένα χαλαρωτικό μασαζ αλλά χωρίς απαραίτητα εκτόνωση. Εμένα θα μου άρεσε εάν η κοπέλα βρίσκεται στον χώρο απλά με τα εσώρουχα (με κόστος αρχικής τιμης). Γνωρίζει κάποιος ένα τέτοιο σπα; συμβαίνει αυτό σε ένα από τα ακόλουθα;
( elit spa, aqua spa η crystal massage);
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Τις προάλλες έψαξα στο google ερωτικο μασαζ Θεσσαλονίκη και το animus massage ήταν από τα πρώτα αποτέλεσμα. Μετά από κάποιες αναζητήσεις δεν μπόρεσα να σιγουρεψω ότι συμβαίνει και κάτι παραπάνω εκεί. Υπάρχει κάποιος που έχει ζήσει το κάτι παραπάνω πέρα από ένα μασαζ; πολύ ευχαρίστως και PM και μονο
Καλησπέρα σε όλους! Τις προάλλες έψαξα στο google ερωτικο μασαζ Θεσσαλονίκη και το animus massage ήταν από τα πρώτα αποτέλεσμα. Μετά από κάποιες αναζητήσεις δεν μπόρεσα να σιγουρεψω ότι συμβαίνει και κάτι παραπάνω εκεί. Υπάρχει κάποιος που έχει ζήσει το κάτι παραπάνω πέρα από ένα μασαζ; πολύ ευχαρίστως και PM.
επαγγελματικο μασαζ και πολυ καλο κιολας χωρις περαιτερω «υπηρεσιες»
 

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ψάχνω ένα σπα όπου γίνεται ένα χαλαρωτικό μασαζ αλλά χωρίς απαραίτητα εκτόνωση. Εμένα θα μου άρεσε εάν η κοπέλα βρίσκεται στον χώρο απλά με τα εσώρουχα (με κόστος αρχικής τιμης). Γνωρίζει κάποιος ένα τέτοιο σπα; συμβαίνει αυτό σε ένα από τα ακόλουθα;
( elit spa, aqua spa η crystal massage);
Elit και κρυσταλ μπορεις να το πάρεις αλλά σίγουρα θα πληρώσεις 50’ευρω
 

GiorgosTh

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Elit και κρυσταλ μπορεις να το πάρεις αλλά σίγουρα θα πληρώσεις 50’ευρω
Έχει ωραίες κοπέλες το ελίτ; γιατί το κρισταλ "διαφημίζει" τις κοπέλες του αλλά το ελίτ όχι και φοβάμαι πως θα υπάρξει κάποια απογοήτευση
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Τα περασματα του τελευταιου μηνα στα μασαζομαγαζα μας εγιναν στο Ακουα..και στο Βενους λογω αποκλειστικης δουλειας στο ανατολικο κομματι της πολης γιαυτο το διαστημα…
Για το Βενους δεν ξαναγραφω κατι..βαρεθηκαμε τα ιδια και τα ιδια δυστυχως..δυσκολευομαι να ξαναπαω..οχι για τις επιλογες των κοριτσιων(που εχουν μεινει στασιμες)αλλα γιατι ειναι σαν να τις εχουμε γκομενες μας πια..μονο για σιδερωμα ή πλυσιμο πιατων δεν μιλαμε..Μολις γινει ανανεωση του ροστερ θα επανελθω.
Τωρα μια αχτιδα φωτος ξεπεταχτηκε στα ανατολικα και το Ακουα εκανε πολυ ενδιαφερουσες προσθηκες…
οι οποιες καποιες απο αυτες δοκιμαστηκαν και ηταν παρα πολυ καλο το αποτελεσμα.Κατι σαν ανατολικο Κρυσταλ.και αν κανει και κανα δυο αλλαγες μπορει να χτυπησει το αντιπαλο.. πια ..δεος ..στα ισια…ισως και με περισσοτερη επιτυχια..
Εχει μια τετραδα που ειναι πολυ αξιολογη και χριζει δοκιμης.
πιστευω οτι αρκετοι απο εδω εχουν παει..γιατι στις τρεις φορες που πηγα πολλα απο τα κοριτσια ηταν κλεισμενα και ειχε και αναμονη..απλα πιστευω οτι δεν τα μοιραζονται εδω μαζι μας για δικο τους σκοπο..οποτε δεν προχωραω στα περαιτερω των συνεδριων..οπως κανω παντα..
Μου κανει λιγο καπως καποιοι να μαλωνουν μονο στο νημα στις τελευταιες δεκα σελιδες..ή να ρωταν διαφοροι νεοι τα ιδια και τα ιδια ζητωντας μασημενη τροφη ενω μπορουν να διαβασουν 30-40 σελιδες και να καταλαβουν τι γινεται..Επισης δεν γινεταινα μην υπαρχει ιχνος ενημερωσης πια..
οποτε το μονο που μοιραζομαι εδω ειναι οτι εχει γινει ενδιαφερουσα η κατασταση και οποιος θελει το τσεκαρει.
Υγ.Για να δουμε εαν η μασαζοκορη μας που στην πρωτευουσα μπηκε σε πολυ δυνατο γραφειο..οχι μασαζ...οταν επιστρεψει..αλλαξει τις υπηρεσιες ή το παρακλαδι του κλαδου….
προς το δευτερο βλεπω να πηγαινει το πραγμα..αποψη μου..και ορθα..
Αυτα τα ολιγα απο εμενα..
καλο βραδυ ευχομαι!!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Αδερφέ, είπες θα κάνεις ενημέρωση για τα περάσματα αλλά τελικά ενημέρωση δεν κάνεις. Ειδικά, δε, για το Άκουα που λες ότι έφερε φρέσκο αίμα. Ποσότητα; Ποιότητα; Μια περιγραφή, κάτι...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τα περασματα του τελευταιου μηνα στα μασαζομαγαζα μας εγιναν στο Ακουα..και στο Βενους λογω αποκλειστικης δουλειας στο ανατολικο κομματι της πολης γιαυτο το διαστημα…
Για το Βενους δεν ξαναγραφω κατι..βαρεθηκαμε τα ιδια και τα ιδια δυστυχως..δυσκολευομαι να ξαναπαω..οχι για τις επιλογες των κοριτσιων(που εχουν μεινει στασιμες)αλλα γιατι ειναι σαν να τις εχουμε γκομενες μας πια..μονο για σιδερωμα ή πλυσιμο πιατων δεν μιλαμε..Μολις γινει ανανεωση του ροστερ θα επανελθω.
Τωρα μια αχτιδα φωτος ξεπεταχτηκε στα ανατολικα και το Ακουα εκανε πολυ ενδιαφερουσες προσθηκες…
οι οποιες καποιες απο αυτες δοκιμαστηκαν και ηταν παρα πολυ καλο το αποτελεσμα.Κατι σαν ανατολικο Κρυσταλ.και αν κανει και κανα δυο αλλαγες μπορει να χτυπησει το αντιπαλο.. πια ..δεος ..στα ισια…ισως και με περισσοτερη επιτυχια..
Εχει μια τετραδα που ειναι πολυ αξιολογη και χριζει δοκιμης.
πιστευω οτι αρκετοι απο εδω εχουν παει..γιατι στις τρεις φορες που πηγα πολλα απο τα κοριτσια ηταν κλεισμενα και ειχε και αναμονη..απλα πιστευω οτι δεν τα μοιραζονται εδω μαζι μας για δικο τους σκοπο..οποτε δεν προχωραω στα περαιτερω των συνεδριων..οπως κανω παντα..
Μου κανει λιγο καπως καποιοι να μαλωνουν μονο στο νημα στις τελευταιες δεκα σελιδες..ή να ρωταν διαφοροι νεοι τα ιδια και τα ιδια ζητωντας μασημενη τροφη ενω μπορουν να διαβασουν 30-40 σελιδες και να καταλαβουν τι γινεται..Επισης δεν γινεταινα μην υπαρχει ιχνος ενημερωσης πια..
οποτε το μονο που μοιραζομαι εδω ειναι οτι εχει γινει ενδιαφερουσα η κατασταση και οποιος θελει το τσεκαρει.
Υγ.Για να δουμε εαν η μασαζοκορη μας που στην πρωτευουσα μπηκε σε πολυ δυνατο γραφειο..οχι μασαζ...οταν επιστρεψει..αλλαξει τις υπηρεσιες ή το παρακλαδι του κλαδου….
προς το δευτερο βλεπω να πηγαινει το πραγμα..αποψη μου..και ορθα..
Αυτα τα ολιγα απο εμενα..
καλο βραδυ ευχομαι!!
Αναφέρεσαι στην λαδοκόρη που για μεγάλο διάστημα λάδωνε στο Βένους και θεωρούσε ότι είχε καλές φωνητικές χορδές;
θα ήταν ενδιαφέρουσα επιστροφή!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Λιζα , Δαναη, Ελενα, Βανεσσα, Ριτα, Ξένια, Νεφέλη καμμια απο αυτές δεν είναι νεα προσθήκη αγαπητέ.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Λιζα , Δαναη, Ελενα, Βανεσσα, Ριτα, Ξένια, Νεφέλη καμμια απο αυτές δεν είναι νεα προσθήκη αγαπητέ.
Για μενα που εχω να παω περιπου δυο χρονια ειναι φιλε Καρδιναλιε.
Επισης για τον τοσο καιρο που εχει να γραφτει κατι για τις εν λογω «κορασιδες» ειναι σαν να πηγα καπου και να ειδα οντως κατι νεο.
Να με συμπαθας αλλα αυτο ειχα στο μυαλο μου οταν εγραφα το προηγουμενο ποστ.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Αναφέρεσαι στην λαδοκόρη που για μεγάλο διάστημα λάδωνε στο Βένους και θεωρούσε ότι είχε καλές φωνητικές χορδές;
θα ήταν ενδιαφέρουσα επιστροφή!!!
οχι..
αναφερομαι σε τοπ λαδοκορη της πολης..που σιγουρα μεχρι πριν 4-5 μερες..ηταν μαχιμη..σε τοπ χωρο της πολης στα ελευθερα μερη..μπορει και να το κανει παραλληλα…εχει ξανασυμβει αλλωστε..οχι εδω απ´οσο ξερω αλλα με λαδοκορες της πρωτευουσας..
 
Τελευταία τροποποίηση:

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Αδερφέ, είπες θα κάνεις ενημέρωση για τα περάσματα αλλά τελικά ενημέρωση δεν κάνεις. Ειδικά, δε, για το Άκουα που λες ότι έφερε φρέσκο αίμα. Ποσότητα; Ποιότητα; Μια περιγραφή, κάτι...
Φιλε μου εχουμε πληξει με τις περιγραφες..οι τελευταιες 4-5 που εχω κανει μου φαινονται πανομοιοτυπες..
κι επειδη τον τελευταιο καιρο το νημα δεν ειναι στα πολυ καλα του κατα την ταπεινη μου αποψη..πιστευω οτι για συγκεκριμενα μαγαζια..και ειναι γνωμη μου..δεν γραφονται για καιρο πραγματα..για πολλους λογους..και οπως εγραψα..κοσμος εμπαινε κοσμος εβγαινε συνεχεια..τι διαολο;;κανεις δεν εχει λογαριασμο εδω;;;δεν το πιστευω…
Μονο να σου πω οτι οι τιμες της ανατολικης πλευρας της πολης σε σχεση με την δυτικη στις ιδιες και οχι μονο παροχες.. ειναι αρκετα φθηνοτερες..κανοντας το «μασαζ» το μονο προιον που συμβαινει αυτο…
προβληματιστηκα να γραψω χθες ..να ξερεις…
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλά όλα αυτά, απλά όλοι μας περιμένουμε και μια περιγραφή των κοριτσιών.
Καλή εβδομάδα να έχουμε
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
οχι..
αναφερομαι σε τοπ λαδοκορη της πολης..που σιγουρα μεχρι πριν 4-5 μερες..ηταν μαχιμη..σε τοπ χωρο της πολης στα ελευθερα μερη..μπορει και να το κανει παραλληλα…εχει ξανασυμβει αλλωστε..οχι εδω απ´οσο ξερω αλλα με λαδοκορες της πρωτευουσας..
και δω και δω.....
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Παντού και πάντα δεύτεροι ερχόμαστε. Φτωχοί συγγενείς. Ακόμα και στα...κρούσματα covid_19
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom