Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (11 μέλη και 40 επισκέπτες)

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Και αν επιτρέπεται πόσο πλήρωσες για τη φάση? Γιατί έχω ακούσει ότι είναι πιο ακριβή από το Λούβρο. Συγκαταλέγεται στα μουσεία για αυτό συγκρίνω. Στο Λούβρο μπαίνεις με 17€.
50 ευρώ φιλε
 

moustakalis

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Like
7
Πόντοι
0
Επειδή μας έχουν ταράξει στη μούφα. Από την εμπειρία μου αδελφέ αν είχε αυτά τα βυζια θα είχε βγάλει γκόμενο το καλοκαίρι με Tesla τουλάχιστον. Αν πάλι είναι πρακτορειακο το κορμί θα ήθελε 150. Εδώ αντιλαμβάνομαι ότι μάλλον χρειάζεται κάποια ψιλά για πετρέλαιο και σου λέει κάποιος θα βρεθεί να με πληρώσει. Τελος πάντων. Αν αποδειχτεί ότι είναι αλήθεια οι φωτό θα προσκυνήσω !
εμένα πάντως μου θυμίζει την Κλειώ, παλιά καραβάνα των μασατζίδικων....κυρίως σε Βασίλη και Μαριάννα.

Αν είναι αυτή, είναι καλή περίπτωση
:pipa1:
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αλάνια τι κάνετε? Σκέφτομαι αυτές τις μέρες να πάω crystal και ήθελα να ρωτήσω άμα αξίζει να κάνω μασάζ με τη Τόκιο?
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για Aqua spa ;;θέλω. Να το επισκεφτώ για πρώτη φορά όποτε μια βοήθεια θα ήταν χρήσιμη!!!ευχαριστω
Έχω από Αύγουστο να πάω, μέχρι τότε τίποτε νέο και αξιόλογο. Θέλω να το επισκεφτώ σύντομα.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Έχει πάει κανείς στο νέο χώρο του Ζέση δίπλα στο one salonika . Το μπάνιο είναι ακόμα κοινό ; Λίγο άβολο . Η Λάουρα παίζει ακόμα ;
Που ακριβώς πήγε το Ζεσι. Όλοι λένε δίπλα στο one Salonga αλλά πού;
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Επίσκεψη αρχές της εβδομάδας στο crystal.
Πέρασα με τη Φαίδρα.
Για τη Στέλλα πήγα αλλά μου είπαν οι κοπέλες ότι την έδιωξαν γιατί προχωρούσε στις υπηρεσίες της.
Ευχάριστη η Φαίδρα, κάποτε είχαμε ξανασυναντηθει σε άλλο μαγαζί.
Λίγα πράγματα στο μασάζ αλλά καλή στη συνέχεια.
Η Φαίδρα ήταν στη vana spa τον Αύγουστο;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Έχω από Αύγουστο να πάω, μέχρι τότε τίποτε νέο και αξιόλογο. Θέλω να το επισκεφτώ σύντομα.
Πέρασα τις προάλλες από το aqua , είναι μια Ελένη Αθηναία που δίνει και στοματικό αλλά εμένα δεν μου λέει πολλά, αρκετά καλές είναι η Λίζα και η Δανάη. Νομίζω σαν μαγαζί επιτρέπει το στοματικό αλλά είναι στο χέρι της κοπέλας!
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Πέρασα τις προάλλες από το aqua , είναι μια Ελένη Αθηναία που δίνει και στοματικό αλλά εμένα δεν μου λέει πολλά, αρκετά καλές είναι η Λίζα και η Δανάη. Νομίζω σαν μαγαζί επιτρέπει το στοματικό αλλά είναι στο χέρι της κοπέλας!
Η λιζα εμφανισιακα πως ειναι?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Στο κρύσταλ μια με τατουάζ στο μπούτι κάτι σαν φίδι ποια είναι;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασα τις προάλλες από το aqua , είναι μια Ελένη Αθηναία που δίνει και στοματικό αλλά εμένα δεν μου λέει πολλά, αρκετά καλές είναι η Λίζα και η Δανάη. Νομίζω σαν μαγαζί επιτρέπει το στοματικό αλλά είναι στο χέρι της κοπέλας!
Μάλλον στο στόμα της κοπέλας είναι
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.082
Πόντοι
361
Κλείνω ραντεβού σήμερα για λαουρα στο ζεσι σπα σήμερα ύστερα από κάποια θετικά σχόλια για την κοπέλα!!φτανω ακριβώς στο ραντεβού ανοίγει η πόρτα ήταν μια Αθήνα αν θυμάμαι καλά και μια άλλη μελαχρινή Άννα!!σκεφτομαι οκ μήπως άργησε η λαουρα να βγει και κάθομαι!!μου λέει εμείς οι 2 είμαστε!!ψιλο μου γυρνάει ο εγκέφαλος βλέπω την Άννα είχε τσιμπουκοφατσα τεσπα λέω οκ έλα εσυ!!σηκωνεται και την επεξεργάζομαι καλύτερα και κολά εγώ έκλεισα με την λαουρα που είναι;;μου απαντάει μόλις μπήκε σε πρόγραμμα!!και της λέω εγώ τότε τη έκλεισα ραντεβού κ γτ ήρθα μέχρι εδώ τζάμπα;;;και σηκώθηκα κ έφυγα!!τι να πω ποσό μαλακισμενες συμπεριφορές και αντιεπαγγελματικες θα δούμε ακόμα!!!ελεος .....
Μπορεί να είσαι και τυχερός που δεν πέρασες ... Δεν ξέρω που την είδες την καλή κριτική :)
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
εμένα πάντως μου θυμίζει την Κλειώ, παλιά καραβάνα των μασατζίδικων....κυρίως σε Βασίλη και Μαριάννα.

Αν είναι αυτή, είναι καλή περίπτωση
:pipa1:
Αν είναι η Κλειώρε φιλε γίναμε. Θα κλείσω διήμερο λέμε. Τι μου θύμησες τώρα. Αυτή δεν ήταν στον Βασιλη που δούλευε όποτε γούσταρε και μας είχε στη σειρά να περιμένουμε?
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21

moustakalis

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2009
Μηνύματα
10
Like
7
Πόντοι
0
Αν είναι η Κλειώρε φιλε γίναμε. Θα κλείσω διήμερο λέμε. Τι μου θύμησες τώρα. Αυτή δεν ήταν στον Βασιλη που δούλευε όποτε γούσταρε και μας είχε στη σειρά να περιμένουμε?
Αυτήν ακριβώς εννοώ, τη μελαχρινή με τις βυζάρες και την κωλάρα.

Όντως, αν είναι αυτή, έφεξε....είναι όμως?

:think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom