Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (9 μέλη και 37 επισκέπτες)

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα απο εβιτα το απολυτο μηδεν.πλην σοφιας που την εχω παρει καμια δεκαρια ξεκωλιασματα. απο αντιστρες το απολυτο μηδεν κωνσταντινα ελλη και μια αλα ονμα που δεν θυμαμαι.περασμα απο βασια το απολυτο μηδεν γιουλι δαφνη κ αλεξανδρα.περασμα απο το τσαρδι τη σ αλκμηνης το απολυτο μηδεν.ολες 40πλας που επρεπε να πληρωσουν πρωτα για να της γαμησης.τηλ νικολα μποντιφρεε.εχω κατι μοντελα που τα σπανε.δεν εκανα των κοπο να παω γιατι ο νικολακις οταν λεει αυτες παπαριες σημαινη σαβουρες.τα μελε αλανια.αποτην πολη του απολυτου μηδεν.,
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
περασμα απο εβιτα το απολυτο μηδεν.πλην σοφιας που την εχω παρει καμια δεκαρια ξεκωλιασματα. απο αντιστρες το απολυτο μηδεν κωνσταντινα ελλη και μια αλα ονμα που δεν θυμαμαι.περασμα απο βασια το απολυτο μηδεν γιουλι δαφνη κ αλεξανδρα.περασμα απο το τσαρδι τη σ αλκμηνης το απολυτο μηδεν.ολες 40πλας που επρεπε να πληρωσουν πρωτα για να της γαμησης.τηλ νικολα μποντιφρεε.εχω κατι μοντελα που τα σπανε.δεν εκανα των κοπο να παω γιατι ο νικολακις οταν λεει αυτες παπαριες σημαινη σαβουρες.τα μελε αλανια.αποτην πολη του απολυτου μηδεν.,
Κατέβηκες Αθηνα και ανέβασες πολύ τον πήχη των απαιτήσεων, σύντροφε…
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Κατέβηκες Αθηνα και ανέβασες πολύ τον πήχη των απαιτήσεων, σύντροφε…
αφου ρε μαλεα δεν εχει τιποτα το χωριο μας.5 μαγαζια κ να μην εχει τιποτα γαμευσιμο.ελεος βρε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν κρατιεται με τιποτα ο μπουστης..
στο τελος θα γαμησςω καμια γιαγιουλα.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ποια είναι η Αλκμήνη καινουριο κατάστημα?
 

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Αποφάσισα να γράψω κάποιες από τις εμπειριες μου. Πριν δυο εβδομάδες πήγα στο κρυσταλ. Πήρα την Αρτεμις που ήταν πολύ δυνατό μωρό! Χαμόγελο, τσαχπινιά πολύ ωραίο μασαζ και μετά πολύ δεκτική. Παιδιά εγγυώμαι ότι θα περάσετε καλά με αυτό το κορίτσι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom