Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (11 μέλη και 51 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Παιδιά, πήγε κάνεις τελευταία dames;
Όλο διαφήμιση για νέες κοπέλες βλέπω, αλλά επί του πρακτέου έχουμε κάποιο νέο;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Στο animus τι παίζει? Βασικά θέλω χαλαρωτικό μασάζ αλλά σε κάνει με πετσέτα ή με το παλαμάρι απ έξω?

Σε προηγούμενο σχόλιο συναδέλφου πρόσθεσα μόνο την πετσέτα

Με πετσέτα επαγγελματικό μασάζ και πολυ καλο κιολας χωρις περαιτερω «υπηρεσιες»
 

Καπνογαμοσαυρος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Στο animus τι παίζει? Βασικά θέλω χαλαρωτικό μασάζ αλλά σε κάνει με πετσέτα ή με το παλαμάρι απ έξω?

Έχω πάει πολλές φορές .
Δικό σου εσώρουχο (προ κορονοϊού δίνανε το «στρινγκ» αν το επιθυμούσες) και πετσέτα
100% επαγγελματικό
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Επειδή γαμήθηκαν όλες Στέλλα λένε, μια Στέλλα στο ELIT την ξέρει κανείς? Είναι καλή? Και στο Crystal στην Μοναστηρίου ποια καριολα να πάρω? Γιατί μπερδεύμαι με ονοματα, ή ποια να ΜΗΝ παρω για να αποφύγω τη φόλα. Έχω αποχή πάρα πολύ καιρό απο λαδομάγαζα κι έτσι και η απορία.
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Παιδιά, πήγε κάνεις τελευταία dames;
Όλο διαφήμιση για νέες κοπέλες βλέπω, αλλά επί του πρακτέου έχουμε κάποιο νέο;
Οσο πιο μακρια μπορεις.Ωρεες γκομενες εχει αλλα πολυ μαστουρωμενες και ξεπετα..,Ξεκινανε απο τσιμπουκι και αν εισαι κανενας χαλβας ουτε να γαμησεις δεν σ αφηνουν...Χυσιμο στο στομα 5 λεπτα 80 ευρω!Δυο φορες πηγα τον τελευταιο μηνα και δεν προκειται να ξαναπατησω!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Όταν λες γκόμενες ωραίες; Κάποια περιγραφή ίσως;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Οσο πιο μακρια μπορεις.Ωρεες γκομενες εχει αλλα πολυ μαστουρωμενες και ξεπετα..,Ξεκινανε απο τσιμπουκι και αν εισαι κανενας χαλβας ουτε να γαμησεις δεν σ αφηνουν...Χυσιμο στο στομα 5 λεπτα 80 ευρω!Δυο φορες πηγα τον τελευταιο μηνα και δεν προκειται να ξαναπατησω!
Φιλε σοβαρα τωρα....... μηπως σε καναν να χυσεις και με το ζορι ? Αν εσυ χυνεις με το που σε παιρνει η αλλη πιπα κακο του κεφαλιου σου. Μερικοι πετατε κατι κοτσανες, τι να πω ρε πουστη μου. Και αντε πες εχυσες μονο με πιπα, γιατι δεν ζητησες ενα μερος απο τα χρηματα σου πισω?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.154
Κριτικές
166
Like
26.997
Πόντοι
34.538
Φιλε σοβαρα τωρα....... μηπως σε καναν να χυσεις και με το ζορι ? Αν εσυ χυνεις με το που σε παιρνει η αλλη πιπα κακο του κεφαλιου σου. Μερικοι πετατε κατι κοτσανες, τι να πω ρε πουστη μου. Και αντε πες εχυσες μονο με πιπα, γιατι δεν ζητησες ενα μερος απο τα χρηματα σου πισω?
Σωθηκες τωρα..Ας μην τελειωνες θα σου πει..
Μετα την απομακρυνση απο το ταμειο...ΤΕΛΟΣ..
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Επισκεψη την προηγουμενη εβδομάδα μετά από καιρό στο άκουα. Παρουσίες 3 Ρίτα , Βανέσα και μια άλλη που δεν θυμάμαι όνομα. Παρασύρθηκα από τη νιότη και τα :tits2: της Βανέσας (Μελαχρινη , κανονικά κιλά όμορφη). Λίγα πράγματα από μασαζ και στο δευτερο μέρος έδειξε την απειρία της. Δεν θα ξαναπήγαινα με τη συγκεκριμενη
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Σωθηκες τωρα..Ας μην τελειωνες θα σου πει..
Μετα την απομακρυνση απο το ταμειο...ΤΕΛΟΣ..
Αν είναι έτσι τότε οι πληρωμές πρέπει να γίνονται στο τέλος του μιτινγ.. ανάλογα με το χρόνο και τα τεκταινόμενα ..
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Λοιπόν παλικάρια έκανα τα τηλέφωνα για να μας λυθούν απορίες που μήπως και δεν ξέραμε: massage Θέρμης ,ninemia massage και Dermelia evexia δεν υπάρχει φραπές καλά για παρακάτω αστο ούτε καν, στο ninemia έκλεισε και το τηλ η γκόμενα, ξαναπήρα μήπως κάτι έγινε αλλά μου είπε τι δεν καταλάβατε με το κλείσιμο του τηλεφώνου?! Ε πες μωρή καριόλα δεν κάνουμε της είπα μου λέει ναι δεν μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε, ευχαριστώ πολύ απάντησα και όλα καλά. Από ευγένεια σκίζω ο πούστης πάντως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom