Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
mod κλείσε το νήμα, δεν προσφέρει τπτ πια, παρα μόνο ένθεν και κείθεν κατηγορίες και κοκορομαχίες!
Απο τα 10 ποστ τα 5 κατηγορεί ο ενας τον αλλον, τα 4 είναι ερωτήσεις και το 1 ενημέρωση.
ΚΛΕΙΣΤΟ!
Επειδή ο moderator δεν πρόκειται να το κάνει όποιος εδώ μέσα συνεχίζει τις μαλακίες και τις ερωτήσεις θα τρώει από μένα report
Το ξεφτιλισατε....
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Καλά αυτό συμβαίνει στα περισσότερα. Έτυχε να είμαι σε ένα πριβέ και αποχωρούσα από το δωμάτιο ενώ εκείνη την ώρα βγήκε με πετσέτα ένας άλλος από το δωμάτιο για να πάει στο ντους. Ήταν εκτός δωματίου. Και ενώ καθόντουσαν τα κορίτσια στο σαλόνι μόλις τον είδαν άρχισαν να τραγουδάν "κορμί θανατηφόρο, κορμί θανατηφόρο....". Ο τύπος ήταν ένας κοντούλης. Και όλα αυτά μπροστά του.....
ντροπη σε αυτες και ντροπη σε οσους συνεχιζουν να πηγαινουν σε τετοιο ειδους μαγαζια
τουλαχιστον στα ντελα δεν εχω ακουσει να χλευαζουν ετσι πελατη μεσα στα μουτρα του
φυσικα μπορει να εχουν οτι αποψη θελουν και προφανως ενας τυπος που ειναι μοντελο δε χρειαζετε καν τετοιες υπηρεσιες...αλλα οχι να κοροιδευουν ετσι το ατομο που τις πληρωνει
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
ντροπη σε αυτες και ντροπη σε οσους συνεχιζουν να πηγαινουν σε τετοιο ειδους μαγαζια
τουλαχιστον στα ντελα δεν εχω ακουσει να χλευαζουν ετσι πελατη μεσα στα μουτρα του
φυσικα μπορει να εχουν οτι αποψη θελουν και προφανως ενας τυπος που ειναι μοντελο δε χρειαζετε καν τετοιες υπηρεσιες...αλλα οχι να κοροιδευουν ετσι το ατομο που τις πληρωνει
Δύσκολοι καιροί...η οικονομική ανέχεια φέρνει και περίεργες συμπεριφορές..είναι και ο συγκεκριμένος κλάδος που δεν ευνοεί την καλλιέργεια κοινωνικών ευαισθησιών.. πάντως τέτοιοι επαγγελματικοί χώροι πρέπει να διακατέχονται από ευαισθησία καθώς συχνά πελάτες ίσως είναι άτομα με κινητικές - σωματικές ανεπάρκειες, όπως και άτομα με ψυχολογικά προβλήματα ( μελαγχολιες, καταθλιψεις) η απλά άτομα που περνούν μια παρακμιακή φάση ζωής..για όλους αυτούς το μισάωρο της εμπειρίας είναι κάτι που το περιμένουν με ανυπομονησία, ώστε να αντέξουν το θλιβερό 15μερο που ακολουθεί..μαζεύουν το 50ευρω με στερήσεις κι άγχος για να πάρουν μια ανάσα από την βαριά καθημερινότητά τους...τουλάχιστον αυτές οι περιπτώσεις πρέπει να αντιμετωπίζονται υπό άλλη οπτική και πρίσμα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Περασμα ξανα απο νουρου μασαζ Αγιου Δημητριου χθες ,αλλα αυτη την φορα δεν αντεξα την μποχα!Δεν λεω ειχα περασει πολυ ωραια την πρωτη φορα αλλα αυτη η μυρωδια ενιωσα να μου λιωνει τα ρουθουνια!Ειπα στο μωρακι δεν αισθανομαι καλα και εστριψα!Αν δεν πας με ταμπον στα ρουθουνια δεν την παλευεις εκει μεσα!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Περασμα ξανα απο νουρου μασαζ Αγιου Δημητριου χθες ,αλλα αυτη την φορα δεν αντεξα την μποχα!Δεν λεω ειχα περασει πολυ ωραια την πρωτη φορα αλλα αυτη η μυρωδια ενιωσα να μου λιωνει τα ρουθουνια!Ειπα στο μωρακι δεν αισθανομαι καλα και εστριψα!Αν δεν πας με ταμπον στα ρουθουνια δεν την παλευεις εκει μεσα!
Γιατι φίλε δεν της είπες την αλήθεια οτι βρωμάει;
ΣΕ θέματα υγιεινής δεν έχει ντροπές
Μηπως το διορθώσει το θέμα, γιατι σίγουρα δεν θέλει να χάσει πελατεία!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
ντροπη σε αυτες και ντροπη σε οσους συνεχιζουν να πηγαινουν σε τετοιο ειδους μαγαζια
τουλαχιστον στα ντελα δεν εχω ακουσει να χλευαζουν ετσι πελατη μεσα στα μουτρα του
φυσικα μπορει να εχουν οτι αποψη θελουν και προφανως ενας τυπος που ειναι μοντελο δε χρειαζετε καν τετοιες υπηρεσιες...αλλα οχι να κοροιδευουν ετσι το ατομο που τις πληρωνει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Περασμα ξανα απο νουρου μασαζ Αγιου Δημητριου χθες ,αλλα αυτη την φορα δεν αντεξα την μποχα!Δεν λεω ειχα περασει πολυ ωραια την πρωτη φορα αλλα αυτη η μυρωδια ενιωσα να μου λιωνει τα ρουθουνια!Ειπα στο μωρακι δεν αισθανομαι καλα και εστριψα!Αν δεν πας με ταμπον στα ρουθουνια δεν την παλευεις εκει μεσα!
Τι μύριζε?
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα το σπα ελιτ λεει τιποτα?
 

Jim_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Φίλε να είσαι λίγο προσεκτικός στους χαρακτηρισμό σου.
Και άλλος είπε τα ίδια.

Καλή συνέχεια
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Καλημέρα σε όλους, είμαι αρκετά παλιός εδώ μέσα, έχω αρκετή εμπειρία σε μαγαζιά του είδους τόσο στην πόλη μας όσο και στην Αθήνα. Συναγωνιστής του έρωτος...άκουσε κορίτσια να χλευάζουν κάποιον κύριο που πέρασε από το μαγαζί τους...
Αναρωτιέμαι όταν του χάιδευαν τον πούτσο και τις περιέλουζε με τα χύσια του δεν τους πείραζε η εμφάνιση του?
Είναι όντως καριόλες.
Αλλά αυτό που έχει σημασία για τα κορίτσια αυτά είναι ότι αυτές είναι οι πουτάνες που κάθε μέρα ασχολούνται με πούτσες και αν ο πελάτης είναι άσχημος αυτές πάλι θα σκύψουν μπροστά στα αρχίδια του.
Είναι λυπηρό κούκλες να μιλάτε υποτιμητικά για την εικόνα κάποιου κυρίου που σας πλήρωσε για να δείτε με τα ωραία ματάκια σας την πούτσα του , να την πιάσετε με τα ωραία δαχτυλάκια σας και να σας χύσει στα ωραία σας χεράκια.
Αυτά. Μην ξεχνάτε λοιπόν, εσείς είστε πουτάνες όχι εμείς μαλάκες.
Συμφωνώ και σε λίγο θα γλείφουν ιδρωμένα αρχίδια για κανένα 20ρικο!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Μια απορία: Αλήθεια εκεί στο massagio πιστεύουν πως με τα στόρι τους το διαφημίζουν το μαγαζί;
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
50
Like
3.105
Πόντοι
7.191
Κλείνω ραντεβού σήμερα για λαουρα στο ζεσι σπα σήμερα ύστερα από κάποια θετικά σχόλια για την κοπέλα!!φτανω ακριβώς στο ραντεβού ανοίγει η πόρτα ήταν μια Αθήνα αν θυμάμαι καλά και μια άλλη μελαχρινή Άννα!!σκεφτομαι οκ μήπως άργησε η λαουρα να βγει και κάθομαι!!μου λέει εμείς οι 2 είμαστε!!ψιλο μου γυρνάει ο εγκέφαλος βλέπω την Άννα είχε τσιμπουκοφατσα τεσπα λέω οκ έλα εσυ!!σηκωνεται και την επεξεργάζομαι καλύτερα και κολά εγώ έκλεισα με την λαουρα που είναι;;μου απαντάει μόλις μπήκε σε πρόγραμμα!!και της λέω εγώ τότε τη έκλεισα ραντεβού κ γτ ήρθα μέχρι εδώ τζάμπα;;;και σηκώθηκα κ έφυγα!!τι να πω ποσό μαλακισμενες συμπεριφορές και αντιεπαγγελματικες θα δούμε ακόμα!!!ελεος .....
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300
Περασμα χθες απο Κορινα στην ολγας,μασαζ τιποτα κατι χαδια ισα ισα να χαμε να λεγαμε με ενα λαδι που ουτε μυριζε ουτε γλιστρουσε κι ολας!Χωρος πολυ κακος ρε παιδια ενα σπιτι παλιο μεγαλο διπλα στο σαλονι ο χωρος για το μασαζ και το μπανιο!Με το που μπηκα στην εισοδο ειχε κατι παιδικα παπουτσακια και παιχνιδια!Παω για ντουζ και στο διαδρομο μετα το μπανιο την βλεπω να ανοιγει μια πορτα και να μιλαει με καποιον αρα υπαρχει κι αλλο ατομο στο σπιτι!!!Συνεχιζοντας στα του μασαζ γυρισα ξεκινησε πιπα καλη και βαθια και τα βυζια απ εξω...Εκει ξαφνικα παρατηρησα τριχες γυρω γυρω απ την καθε ρογα!Το μουνι αν και δεν εβγαλε εσωρουχο οι τριχες ξεπηδουσαν απ τα αριστερα και τα δεξια!ΔΕν καταφερα να τελειωσω εκανα ενα γρηγορο ντουζ και δρομο!Δεν ειναι απλα σαρανταρα,αλλα μαλλον πατημενη εξηνταρα που κοιταει να μαζεψει οτι μπορει για τα γεραματα!Δεν προκειται να με ξαναδει!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Περασμα χθες απο Κορινα στην ολγας,μασαζ τιποτα κατι χαδια ισα ισα να χαμε να λεγαμε με ενα λαδι που ουτε μυριζε ουτε γλιστρουσε κι ολας!Χωρος πολυ κακος ρε παιδια ενα σπιτι παλιο μεγαλο διπλα στο σαλονι ο χωρος για το μασαζ και το μπανιο!Με το που μπηκα στην εισοδο ειχε κατι παιδικα παπουτσακια και παιχνιδια!Παω για ντουζ και στο διαδρομο μετα το μπανιο την βλεπω να ανοιγει μια πορτα και να μιλαει με καποιον αρα υπαρχει κι αλλο ατομο στο σπιτι!!!Συνεχιζοντας στα του μασαζ γυρισα ξεκινησε πιπα καλη και βαθια και τα βυζια απ εξω...Εκει ξαφνικα παρατηρησα τριχες γυρω γυρω απ την καθε ρογα!Το μουνι αν και δεν εβγαλε εσωρουχο οι τριχες ξεπηδουσαν απ τα αριστερα και τα δεξια!ΔΕν καταφερα να τελειωσω εκανα ενα γρηγορο ντουζ και δρομο!Δεν ειναι απλα σαρανταρα,αλλα μαλλον πατημενη εξηνταρα που κοιταει να μαζεψει οτι μπορει για τα γεραματα!Δεν προκειται να με ξαναδει!
Και αν επιτρέπεται πόσο πλήρωσες για τη φάση? Γιατί έχω ακούσει ότι είναι πιο ακριβή από το Λούβρο. Συγκαταλέγεται στα μουσεία για αυτό συγκρίνω. Στο Λούβρο μπαίνεις με 17€.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επειδή μας έχουν ταράξει στη μούφα. Από την εμπειρία μου αδελφέ αν είχε αυτά τα βυζια θα είχε βγάλει γκόμενο το καλοκαίρι με Tesla τουλάχιστον. Αν πάλι είναι πρακτορειακο το κορμί θα ήθελε 150. Εδώ αντιλαμβάνομαι ότι μάλλον χρειάζεται κάποια ψιλά για πετρέλαιο και σου λέει κάποιος θα βρεθεί να με πληρώσει. Τελος πάντων. Αν αποδειχτεί ότι είναι αλήθεια οι φωτό θα προσκυνήσω !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom