Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

ZinosPap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς για αυτή εδώ;

Πήγα στο Studio Body και κάρφωσα μία ξανθιά με κοντό μαλλί για 80.
Βέβαια όταν βγήκα από το δωμάτιο είναι αυτήν στην φωτογραφία. Έδειχνε να είναι πολύ νέα. Ξέρει κανείς αν αξίζει;
 

ZinosPap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης ξέρει κανείς τι παίζει εδώ;

Έχει γράψει παλιά κάποιος αλλά πολύ λίγα.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς για αυτή εδώ;

Πήγα στο Studio Body και κάρφωσα μία ξανθιά με κοντό μαλλί για 80.
Βέβαια όταν βγήκα από το δωμάτιο είναι αυτήν στην φωτογραφία. Έδειχνε να είναι πολύ νέα. Ξέρει κανείς αν αξίζει;
Ποση ωρα εκατσες;
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπέρα παιδιά ξέρει κανείς για αυτή εδώ;

Πήγα στο Studio Body και κάρφωσα μία ξανθιά με κοντό μαλλί για 80.
Βέβαια όταν βγήκα από το δωμάτιο είναι αυτήν στην φωτογραφία. Έδειχνε να είναι πολύ νέα. Ξέρει κανείς αν αξίζει;
Το όνομα της ξανθιάς; Είναι αυτή στη φωτογραφία; Αξίζει επισκέψεις;
 

Jim_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Επίσκεψη και πάλι στο crystal αυτή τη φορά όμως στοχευμένη για τη Φαίδρα αφού η πρόσφατη πρώτη εμπειρία μου μαζί της ήταν καλή.
Με τη Φαίδρα πέρασα απίστευτα όμορφα και αυτό το είχα καταλάβει από την πρώτη φορά μας που ήταν κάπως επιφυλακτική σε κάποια πράγματα.
Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί πολύ απλά ο κάθε πελάτης πιστεύω ότι είναι διαφορετικός όπως διαφορετική είναι και η συμπεριφορά της κάθε κοπέλας σε κάθε πελάτη.

Πολύ πολύ πολύ άσχημη εντύπωση όμως μου έκανε κάτι μετά το τέλος της απολαυστικής συνεδρίας με τη Φαίδρα.
Βγήκα από το δωμάτιο από το πίσω για αυτούς που ξέρουν το χώρο αλλά δεν με άκουσαν ώστε να έρθει η Φαίδρα ή κάποια άλλη κοπέλα να με πάει μέχρι την εξώπορτα.
Έτσι άκουσα να μιλάνε οι κοπέλες με χλευαστικά σχόλια για την εμφάνιση ενός πελάτη.
Στην αρχή νόμιζα ότι είναι από το κουζινάκι αλλά όπως κατευθύνθηκα προς το γραφείο για να χαιρετήσω και να φύγω είδα ότι τρεις κοπέλες ήταν εκεί η μία στο γραφείο και οι δύο στον καναπέ.
Κορίτσια και ειδικά εσύ ιδιοκτήτρια που διαβάζεις με θρησκευτική ευλάβεια τα όσα γράφονται εδώ μέσα, όπως θέλετε και όπως πρέπει να σας σεβόμαστε εμείς οι πελάτες έτσι πρέπει να σέβεστε και εσείς τους πελάτες...
Ντροπή...
Παρά τα όσα πολύ πολύ πολύ όμορφα έγιναν με τη Φαίδρα στο δωμάτιο έφυγα νευριασμένος και ξενερωμένος
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Kαλά τα λες φιλτατε αλλά αυτά γίνονται σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά.

Καλά κάνεις και απευθύνεσαι στην ιδιοκτήτρια γιατί το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.... η συγκεκριμένη όμως είναι η πλέον αγενής και κουτοπόνηρη που κυκλοφορεί στα εν λόγω ιδρύματα...και αυτός είναι ο λόγος που προσωπικά έχω ρίξει μαυρο σε crystal & massagio
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
εχετε δει την ιδιοκτητρια του crystal?
εγω μονο τις κοπελες εχω δει οταν πηγαινω
 

Jim_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
Kαλά τα λες φιλτατε αλλά αυτά γίνονται σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά.

Καλά κάνεις και απευθύνεσαι στην ιδιοκτήτρια γιατί το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.... η συγκεκριμένη όμως είναι η πλέον αγενής και κουτοπόνηρη που κυκλοφορεί στα εν λόγω ιδρύματα...και αυτός είναι ο λόγος που προσωπικά έχω ρίξει μαυρο σε crystal & massagio
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Η συγκεκριμένη είναι από τα χειρότερα άτομα που έχω γνωρίσει στα 20 χρόνια που είμαι πελάτης σε μασάζ.
Αλαζονεία και υπεροψία στο φουλ.
Τη σώζει η Ναντια με όλη της τη φοβερή παρουσία της που είναι ξαδέρφη της και μερικές που προχωρουν πέραν του αρχικού προγράμματος.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Καλά αυτό συμβαίνει στα περισσότερα. Έτυχε να είμαι σε ένα πριβέ και αποχωρούσα από το δωμάτιο ενώ εκείνη την ώρα βγήκε με πετσέτα ένας άλλος από το δωμάτιο για να πάει στο ντους. Ήταν εκτός δωματίου. Και ενώ καθόντουσαν τα κορίτσια στο σαλόνι μόλις τον είδαν άρχισαν να τραγουδάν "κορμί θανατηφόρο, κορμί θανατηφόρο....". Ο τύπος ήταν ένας κοντούλης. Και όλα αυτά μπροστά του.....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Καλά αυτό συμβαίνει στα περισσότερα. Έτυχε να είμαι σε ένα πριβέ και αποχωρούσα από το δωμάτιο ενώ εκείνη την ώρα βγήκε με πετσέτα ένας άλλος από το δωμάτιο για να πάει στο ντους. Ήταν εκτός δωματίου. Και ενώ καθόντουσαν τα κορίτσια στο σαλόνι μόλις τον είδαν άρχισαν να τραγουδάν "κορμί θανατηφόρο, κορμί θανατηφόρο....". Ο τύπος ήταν ένας κοντούλης. Και όλα αυτά μπροστά του.....
Αναμενόμενες είναι αυτές οι συμπεριφορές.. η πλειοψηφία αυτών των κοριτσιών δεν έχει τρόπους και διακριτικότητα..λες κι αν ο άλλος ήταν παιδαρας θα πήγαινε να αφήσει τα λεφτά του σ αυτές.. δε νοιωθουν..μάλλον αυτή η δουλειά τις κάνει αναίσθητες...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Kαλά τα λες φιλτατε αλλά αυτά γίνονται σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά.

Καλά κάνεις και απευθύνεσαι στην ιδιοκτήτρια γιατί το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.... η συγκεκριμένη όμως είναι η πλέον αγενής και κουτοπόνηρη που κυκλοφορεί στα εν λόγω ιδρύματα...και αυτός είναι ο λόγος που προσωπικά έχω ρίξει μαυρο σε crystal & massagio
Θυμάμαι πριν δύο χρόνια σκεφτόμουν να πάω στο μαγαζί στην άνω πόλη που είχαν..είχα γίνει φίλος στο φεισμπουκ, της έστειλα μήνυμα κι έκανα λίγο καλαμπουρι..με εβρισε και με μπλόκαρε..φυσικά δεν επιχείρησα ξανά να επικοινωνήσω ..
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
εκτος αν ιδιοκτητρια η υπευθυνη ειναι η αλεξια..
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Επίσκεψη και πάλι στο crystal αυτή τη φορά όμως στοχευμένη για τη Φαίδρα αφού η πρόσφατη πρώτη εμπειρία μου μαζί της ήταν καλή.
Με τη Φαίδρα πέρασα απίστευτα όμορφα και αυτό το είχα καταλάβει από την πρώτη φορά μας που ήταν κάπως επιφυλακτική σε κάποια πράγματα.
Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί πολύ απλά ο κάθε πελάτης πιστεύω ότι είναι διαφορετικός όπως διαφορετική είναι και η συμπεριφορά της κάθε κοπέλας σε κάθε πελάτη.

Πολύ πολύ πολύ άσχημη εντύπωση όμως μου έκανε κάτι μετά το τέλος της απολαυστικής συνεδρίας με τη Φαίδρα.
Βγήκα από το δωμάτιο από το πίσω για αυτούς που ξέρουν το χώρο αλλά δεν με άκουσαν ώστε να έρθει η Φαίδρα ή κάποια άλλη κοπέλα να με πάει μέχρι την εξώπορτα.
Έτσι άκουσα να μιλάνε οι κοπέλες με χλευαστικά σχόλια για την εμφάνιση ενός πελάτη.
Στην αρχή νόμιζα ότι είναι από το κουζινάκι αλλά όπως κατευθύνθηκα προς το γραφείο για να χαιρετήσω και να φύγω είδα ότι τρεις κοπέλες ήταν εκεί η μία στο γραφείο και οι δύο στον καναπέ.
Κορίτσια και ειδικά εσύ ιδιοκτήτρια που διαβάζεις με θρησκευτική ευλάβεια τα όσα γράφονται εδώ μέσα, όπως θέλετε και όπως πρέπει να σας σεβόμαστε εμείς οι πελάτες έτσι πρέπει να σέβεστε και εσείς τους πελάτες...
Ντροπή...
Παρά τα όσα πολύ πολύ πολύ όμορφα έγιναν με τη Φαίδρα στο δωμάτιο έφυγα νευριασμένος και ξενερωμένος

Τι σας κανει εντύπωση, με τα ίδια χλευαστικά σχόλια μιλαμε εδώ όλοι για τις κοπέλες που δεν είναι όμορφες, η εμφάνιση είναι ο βασιλιάς στους χώρους ηδονής. Τα ίδια αυστηρα κριτήρια που έχουμε εμεις στην εμφάνιση έχουν κι αυτές. Οι περισσότερες από αυτές είναι καριόλες , το θέμα είναι να δούμε και εμείς τι είμαστε.... Το επίπεδο των κοριτσιων είναι ανάλογο των πελατών τους...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Τι σας κανει εντύπωση, με τα ίδια χλευαστικά σχόλια μιλαμε εδώ όλοι για τις κοπέλες που δεν είναι όμορφες, η εμφάνιση είναι ο βασιλιάς στους χώρους ηδονής. Τα ίδια αυστηρα κριτήρια που έχουμε εμεις στην εμφάνιση έχουν κι αυτές. Οι περισσότερες από αυτές είναι καριόλες , το θέμα είναι να δούμε και εμείς τι είμαστε.... Το επίπεδο των κοριτσιων είναι ανάλογο των πελατών τους...
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω και δεν μιλάω για τη συγκεκριμένη περίπτωση αλλά γενικά.
Ένας πελάτης ακόμα και αν δεν είναι όμορφος και γραμμωμένος δεν αξίζει επουδενί να γίνεται αυτό το σούσουρο πίσω από την πλάτη του.
Συμφωνώ στο ότι πολλές φορές οι πελάτες δεν σέβονται τις κοπέλες συμφωνώ ότι εδώ αναμεταξύ μας σχολιάζουμε την εμφάνισή τους αλλά ειδικά για το δεύτερο είναι λογικό γιατί γίνεται στο πλαίσιο ανταλλαγής απόψεων όλων των εν δυνάμει πελατών αναφορικά με κάτι που θα πληρώσουμε και η εμφάνιση μιας κοπέλας είναι πολύ σημαντικό στοιχείο για την επιλογή της.
Οπότε θεωρώ κάπως άτοπο να λες ότι το επίπεδο των κοριτσιών είναι ανάλογο των πελατών τους.
Και επαναλαμβάνω ότι μιλάω γενικά και όχι για το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο επισκέφθηκα 6 7 φορές αλλά για κάποιο λόγο δικό μου δεν πρόκειται να ξαναπάω.

Και θα το ξαναπώ ότι πρέπει να σεβόμαστε τις κοπέλες και να προσέχουμε και λίγο τους χαρακτηρισμούς μας εδώ μέσα
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Καλησπέρα, παρακολουθώ το thread μερικές μέρες και δεν κατάλαβα ακόμα τη λογική των μασατζίδικων, μόνο από studio έχω εμπειρία.
Υποθέτω δεν μπαίνετε μέσα μόνο με 30 ή 40 όπως στα στούντιο έτσι?
Και στο δωμάτιο η κοπέλα τι είναι υποχρεωμένη να κάνει, μασάζ μόνο για κανένα 20λεπτο?
Τα παραπάνω όπως μαλακία, πίπες και γαμήσι αφήνονται στη διάθεση της?

Αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει την όλη κατάσταση γιατί δε καταλαβαίνω πώς πληρώνει κάποιος πιο πολύ από studio και παίρνει πιο λίγα, δηλαδή ούτε βυζί παίζει να μη δείξει ή να μην επιτρέπει να τη χουφτώσει ο πελάτης??
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους, είμαι αρκετά παλιός εδώ μέσα, έχω αρκετή εμπειρία σε μαγαζιά του είδους τόσο στην πόλη μας όσο και στην Αθήνα. Συναγωνιστής του έρωτος...άκουσε κορίτσια να χλευάζουν κάποιον κύριο που πέρασε από το μαγαζί τους...
Αναρωτιέμαι όταν του χάιδευαν τον πούτσο και τις περιέλουζε με τα χύσια του δεν τους πείραζε η εμφάνιση του?
Είναι όντως καριόλες.
Αλλά αυτό που έχει σημασία για τα κορίτσια αυτά είναι ότι αυτές είναι οι πουτάνες που κάθε μέρα ασχολούνται με πούτσες και αν ο πελάτης είναι άσχημος αυτές πάλι θα σκύψουν μπροστά στα αρχίδια του.
Είναι λυπηρό κούκλες να μιλάτε υποτιμητικά για την εικόνα κάποιου κυρίου που σας πλήρωσε για να δείτε με τα ωραία ματάκια σας την πούτσα του , να την πιάσετε με τα ωραία δαχτυλάκια σας και να σας χύσει στα ωραία σας χεράκια.
Αυτά. Μην ξεχνάτε λοιπόν, εσείς είστε πουτάνες όχι εμείς μαλάκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom