Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
ωραίος ο φίλος μάλλον το πέτυχες.
τώρα το ερώτημα είναι αν αξίζει να πάμε ή όχι
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Βάνα σπα πέρασμα με Κατερίνα οκ ικανοποιημένος.. ξέρει κανείς άμα κάνει τίποτα παραπάνω ?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Βάνα σπα πέρασμα με Κατερίνα οκ ικανοποιημένος.. ξέρει κανείς άμα κάνει τίποτα παραπάνω
οσες φορές κι αν επιχειρείσα για κατι παραπάνω στη βάνα παντός πηρα τ αρχιδια μου
τώρα αλλοι παίκτες μπορεί και να κατάφεραν κατι
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Ανατολικά δεν έχει κάτι αξιόλογο δυστυχώς πέραν του antistress.
Αν υπάρχει θα είναι πολύ κλειστού κυκλώματος για να μην το έχω βρει τοοοοσα χρόνια που ψάχνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Underfaker

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
165
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές! Ψάχνω το τηλέφωνο της Εβίτα, η οποία είχε μασατζίδικο στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, κοντά στην Express στον Φοίνικα. Βρήκε κανένας παλιός τα ίχνη της?
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές! Ψάχνω το τηλέφωνο της Εβίτα, η οποία είχε μασατζίδικο στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, κοντά στην Express στον Φοίνικα. Βρήκε κανένας παλιός τα ίχνη της?
Μπες στα μήν Νά στο στείλω
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Έχεις περάσει με την κορασίδα; Πώς σου φάνηκε; Μπλούζα σε μένα δεν έβγαλε όπως οι άλλες απτό κρυσταλ πχ .. σε σένα?
Δεν έχω περάσει με την συγκεκριμένη. Κάνε μια περιγραφή της αν θες.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα ενα εχω να πω σε ολους σας.....Μακρια απο την ξενια απο β.ολγας απο το ακουα.....ειναι η εννοια της ξινης γυναικας πραγματικα δεν εκτιμαει τον πελατη μπορει να ειναι φαινομενικα μια ομορφη κοπελα αλλα ειναι πολυ ξινη ειδικα οταν πας να χυσεις ουτε σε καυλωνει ουτε τιποτα μακριααααα
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Παιδιά καλησπέρα ενα εχω να πω σε ολους σας.....Μακρια απο την ξενια απο β.ολγας απο το ακουα.....ειναι η εννοια της ξινης γυναικας πραγματικα δεν εκτιμαει τον πελατη μπορει να ειναι φαινομενικα μια ομορφη κοπελα αλλα ειναι πολυ ξινη ειδικα οταν πας να χυσεις ουτε σε καυλωνει ουτε τιποτα μακριααααα
Να πούμε και την αλήθεια δεν νομίζω να ήταν και κανείς κοντά! Τα πέταξες τα λεφτά τώρα πάει...Ξέχασε το! :)
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παιδιά καλησπέρα ενα εχω να πω σε ολους σας.....Μακρια απο την ξενια απο β.ολγας απο το ακουα.....ειναι η εννοια της ξινης γυναικας πραγματικα δεν εκτιμαει τον πελατη μπορει να ειναι φαινομενικα μια ομορφη κοπελα αλλα ειναι πολυ ξινη ειδικα οταν πας να χυσεις ουτε σε καυλωνει ουτε τιποτα μακριααααα
Πέθανε και ο Παντελιδης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom