Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Τι εννοείς δεν ανοίγουνε.
Αφού τα επισκέπτεται κόσμος εδώ και μήνες.

Για άλλη χώρα γράφεις;
Τι εννοείς δεν ανοίγουνε.
Αφού τα επισκέπτεται κόσμος εδώ και μήνες.

Για άλλη χώρα γράφεις;
Αν νομίζεις ότι αυτά που είναι ανοιχτά είναι νόμιμος μάλλον για άλλη χώρα Μίλας συνάδελφε,να λέμε αυτά που λένε οι αστροπελέκιδες της κυβέρνησης τώρα ο καθένας ξέρει πολύ καλά αν καπιο είναι ανοιχτό η όχι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Αν νομίζεις ότι αυτά που είναι ανοιχτά είναι νόμιμος μάλλον για άλλη χώρα Μίλας συνάδελφε,να λέμε αυτά που λένε οι αστροπελέκιδες της κυβέρνησης τώρα ο καθένας ξέρει πολύ καλά αν καπιο είναι ανοιχτό η όχι
Καλά τώρα αυτό σε μάρανε;
Τι εννοεί η κυβέρνηση ως ανοιχτό ή όχι;

Τελωσπαντων, αυτός που ξέρει βρίσκει λαδαδικο ανοιχτό να κάνει την δουλειά του.
Εσύ περίμενε να ακούσεις στα νέα πότε ανοίγουν επίσημα.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Για τους γνωστούς και μόνιμους πελάτες όλα ήταν και είναι ανοικτά.
Μασατζίδικα - Call girls , τα πάντα.
Είτε στους ίδιους χώρους , είτε σε χώρους των κοριτσιών.
 

Panos123abc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2020
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
532
Πόντοι
280
Για αυτούς που ξέρουν και πηγαίνουν στα λαδομαγαζα μια χαρά ανοιχτά είναι , ειδικά αυτά προς Συγγρού μερια ....
Παιδια ψάχνω από αρχή καραντίνας σόφι από στουρναρη που εχει παει λαγουμιτζη ως μαρια τωρα νομιζω. ξερει κανεις αν μπορω να τη βρω καπου ή αν δουλευει εκει ακομα;
 

Johnmastr

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Παιδια ψάχνω από αρχή καραντίνας σόφι από στουρναρη που εχει παει λαγουμιτζη ως μαρια τωρα νομιζω. ξερει κανεις αν μπορω να τη βρω καπου ή αν δουλευει εκει ακομα;
Χρόνια πολλα παίχτη μου!! Πριν λίγο καιρό που είχα παει Λαγουμιτζη δεν την είχα δει ουτε και σαν ονομα άκουσα να δουλεύει ,οπότε το πιο πιθανό θεωρώ είναι να έχει ξαναγυρίσει Στουρνάρη
 

Panos123abc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2020
Μηνύματα
34
Κριτικές
8
Like
532
Πόντοι
280
Χρόνια πολλα παίχτη μου!! Πριν λίγο καιρό που είχα παει Λαγουμιτζη δεν την είχα δει ουτε και σαν ονομα άκουσα να δουλεύει ,οπότε το πιο πιθανό θεωρώ είναι να έχει ξαναγυρίσει Στουρνάρη
Σε ευχαριστώ πολύ. Αν και νομίζω λαγουμιτζη μια φορά που είχα περάσει μαζί της δούλευε με το κανονικό της Μαρία. Αν έχει κάποιος κάποια πληροφορία παραπάνω πείτε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Πριν δυο βδομαδες ανοιχτο ηταν και το Νιρβανα ....5 κορασιδες εκει
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Πριν δυο βδομαδες ανοιχτο ηταν και το Νιρβανα ....5 κορασιδες εκει
Καλησπέρα,. Διάβασα για μια νέα (?) κοπέλα στο Νιρβάνα, την Νικόλ.

Μήπως την είδες ? Από εμφάνιση πως είναι ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
bourdela.com forum

Μαρία γειά τι κάνεις;
Σου γράφω αυτή την κριτική για τη Ναταλία από φρατζη 4.
Όταν Μαράκι μου θες να τσακωθείς, πάω και γαμαω τις μασατζουδες. Έτσι, από αξτιφρση της αντιδραστικής λειτουργίας του εγκεφάλου. Εγκέφαλος βέβαια τι είναι για σένα, που είσαι στη κρατική εταιρία διαστήματος τόσα χρόνια και αεροσυνοδός σε πυραύλους με προϋπηρεσία.
Νταξ, μασάζ καλό δυνατό με το στριγκ, με τα βυζια τριβοταν ανέβηκε επάνω μου έκανε κάτι ακςρτσα έβλεπα τον καθρέπτη λέω κάτσε έχει ενδιαφέρον το θέμα. Είχα να πάω στο κατάστημα κάτι χρόνια, με ρώτησε και η τσατσά. Δύο μουνακια, μια ψηλή δυνατό κομμάτι αλλά too skinny, ίσως όμως το έχει αλλού. Μοντέλο αυτή.
Η Νάταλι με πασχάλια και αβγά και βυζοα συλικονι μεγάλε λεμεεε είναι με πιασίματα, μέση δακτυλίδι αλλά περιφέρεια με ραγάδες.
Ξεκίνησε με πιπα η δεύτερη φάση ανάσκελα, στα τέσσερα σε διάφορες παραλλαγές στο κρεβάτι καναπέ επιπλοπροσφορες σετ με ένα στρώμα νουρου όρθιο και ένα ντουζ που περιείχε το δωμάτιο. Μου έδωσε παντόφλες, έκανα ντουζ και ήρθε.
Κάτω πάντα η γκόμενα, μην της βάζετε από πάνω ειδ??????? ειδικά κάτι χοντρές με πιασίματα είναι να σε σκάσουν. Γκρινπις είναι μια άποψη, υπάρχει και βε βς εφ.
Wwf
https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC....=AtrfjwIbsDc6olpyqxxudf+xhn6N8MSz9rS/4hBsXlc=
Αλλαγή να βλέπω φάτσα, ωραία Βυζομπαλαμπουμπζ.
Χαστούκια στην κωλαρα της, που δέχεται δάκτυλο αλλά αντιδρά. Εντάξει δύο δάκτυλα. Το για παραπάνω δεν το έψαξα.
Γαμησι στο ρελαντί και χυσιμο στο σώμα και στη συνέχεια σκούπισμα με οινόπνευμα και έξω από την πόρτα ευχαριστώ. Θα τα πουμε Μαράκι εμείς μετά.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Γειά σου Μαράκι μου, τι κάνεις;
Λοιπόν σκάω πάλι στην ίδια γκόμενα, το Ναταλακι. Το δωμάτιο άλλαξε, πήγαμε σε ένα με ντουζ καθρέπτη πιο ευρύχωρο. Δεν είχε στρώμα συμβαίνει να μην. Ε;
Λοιοπον πάμε στο σεξ. Μασάζ ίδιο ολόιδιο ρομπότ. Το μουνακι είναι ξυρισμένο πανκ λωρίδα, έχεις να φας. Δε δοκίμασα, κωλο προσπαθώ αλλά δε δίνει, αν και σήμερα δε διαμαρτυρηθηκε αμέσως. Μόλις περάσει ο αντίχειρας. Άλλες το καταλαβαίνουν με καρπό. Ανάλογα την παρθενιά.
Ξέρει να το ξυρίζει, όχι σαν κάτι παλαβες που άσε, πρέπει να τους κάνεις παρατήρηση ότι είναι αξύριστο. Αυτές τις βίασε παλιά ένας θείος τους λαϊκός γύφτος και από τότε το ξυρίζουν λάθος. Λες και έχει καράφλα το μουνι. Τεσπα, αυτή ξέρει. Δε δοκίμασα, έβαλα λίγο γλώσσα κωλο.
Γαμησι τσιμπουκι κατσίκι.
Δυνατό στα τέσσερα και φάτσα παραλλαγές, πιπα περιποίηση στον καναπέ γιστι δεν ήθελε άλλο μουνι, εχυσε η γκόμενα είχε χαρεί δύο μέρες σερί να της κάθεται το λαβράκι. Είναι κάτι καμάκι αυτές, άμα δούνε λουτσο κάνουν σαν τις οσιες παρθένες. Πλατωνικη σχέση έχει μαζί μου. Φαίνεται από τα συμφραζόμενα.
Χυσιμο πάλι βυζια, έφαγε σκαμπιλια στα κωλο μεριά και απολαυστικό γαμησι, έχει συμμετοχή. Τώρα βαθμούς είπε το υπουργείο δε θα βάζω ούτε εξετάσεις, εντάξει την πέρασα. Πάμε για άλλα. Καλό βόλι!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Παιδιά πρώτη φορά καλορίζικο! Αν θέλετε να τα βάλετε στο λινκ, ξέχασα πως γίνεται, πάνε δέκα χρόνια. Ξεμωρανα τελείως!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α ήταν η πρώτη μου...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Α πολύ ωραίο σειτ, έχει και αυτοματισμούς!!!
Καινούργιο, καινουργιο;
Με γιες, τσιρς!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Παιδιά ήταν η πρώτη μου, δεν είχα ξαναπάει με αεροσυνοδό για πυραύλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom