Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Είχα με αεροσυνοδό και με μια που έλεγε ότι ήταν αεροσυνοδός. Για αεροπλάνα.
Ονόματα Έλενα και Μαρία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι οι πουτανες όμως...!
 

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Καλησπέρα,. Διάβασα για μια νέα (?) κοπέλα στο Νιρβάνα, την Νικόλ.

Μήπως την είδες ? Από εμφάνιση πως είναι ?
Όχι Φιλος δεν την είδα ...το καλοκαιρι που ει χα πάει ήταν μια Νικόλ αλλά δεν ξερω αμα ηταν η ιδια που ψαχνεις.. ήταν αδύνατη , Μελαχροινή με πεταχτό κωλαρακι...
 

titanomaxos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2020
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερες κυριοι! ξερει κανενας αν η τζουλια ειναι ακομα στο συγγρου 40 42?
 

LiHo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Κάνα καλό (must) μασατζιδικο για επίσκεψη που να ρίξουμε δυο εκτονωσεις;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Κάνα καλό (must) μασατζιδικο για επίσκεψη που να ρίξουμε δυο εκτονωσεις;
Όσα είναι ανοιχτά το προσφέρουν με συνεννόηση( συγγρού, λαγουμιτζή , Καλιρρόης, και τα άλλα μόλις ανοίξουν )
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
ετοιμο σε κοβω για Μαριαννα μολις ανοιξει :wink:
Μπα ,της έχω βάλει Χ γιατί έχει γίνει αρπακτικό και δεν μου αρέσουν αυτά.
Έχω περάσει καλά και με άλλες πχ Τάνια, Αλίκη και παλαιότερα το γκιλφονι τη Ρούλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Καλησπερα κυριοι. Αποφασισα να μοιραστω μια φολα που εφαγα μετα απο καιρο σε αυτο το νημα, κανοντας και μια ανασκοπηση των γουστων μου για να ξερουν οσοι ταιριαζουν τα θελω μας.
Λ23 λοιπον και με ιντριγκαρε μια καινουργια παρουσια γυρω στα 22 με γυαλια ονοματι Λιζα. Πραγματικα δεν κανει για τη δουλεια. Δεν της αρεσει να την ακουμπαν ή να τη γλυφουν, εχει υφακι, θελει γρηγορους ρυθμους για γρηγορο τελος κτλ, ξερετε τον τυπο. Φαινεται οτι ειναι νεα στη δουλεια αλλα της λειπει η 'πουτανιά', η διαθεση να περασει ο αλλος καλα.
Αντιστοιχο στυλ ειχε και η Γιαννα για οποιον τη γνωρισε αλλα ηταν πολυ πιο ευγενικη, δοτικη και φιλοτιμη. Κι ας μην εκανε και εκεινη για τη δουλεια. Γενικα, ειχα καιρο να παρω τετοιο ακυρο και σιγα σιγα καταληγω παλι στην αποφυγη μικρων ηλικιων. Κοριτσια κατω των 25 με καλη αποδοση μονο η Τζεσικα και η Μαρινα την εποχη του Σ40-42.
Καλυτερες για μενα σημερα η Μαρινα και η Μαρτα. Επισης απο Γ.ΜΠ.2 η Λειλα η Βραζιλιανα ηταν αποκαλυψη. Προσοχη οχι η ξανθια που ειναι τωρα. Καλη εντυπωση εκαναν και η Λαουρα την οποια βρισκεις μονο με ραντεβου και η Βαλερια αλλα δεν δοκιμαστηκαν.
Αγαπημενη ολων των εποχων η Nadia απο DBA & silver spa.
Καλες εμπειριες με Βικτωρια μικρη απο Σ108, Αννα απο Τ71, παλια Ζωη απο Δημοκριτου, Λειλα στα πρωτα της στο 40-42. Για λογους συγκρισης και μονο καλυτερες εμπειριες με cg Αντριαννα μακραν και Isabella ψηλη πολωνη πριν καμια 5αρα χρονια. Για να ειμαι δικαιος ομως ειναι πολλες που δεν εχω τιμησει...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπερα κυριοι. Αποφασισα να μοιραστω μια φολα που εφαγα μετα απο καιρο σε αυτο το νημα, κανοντας και μια ανασκοπηση των γουστων μου για να ξερουν οσοι ταιριαζουν τα θελω μας.
Λ23 λοιπον και με ιντριγκαρε μια καινουργια παρουσια γυρω στα 22 με γυαλια ονοματι Λιζα. Πραγματικα δεν κανει για τη δουλεια. Δεν της αρεσει να την ακουμπαν ή να τη γλυφουν, εχει υφακι, θελει γρηγορους ρυθμους για γρηγορο τελος κτλ, ξερετε τον τυπο. Φαινεται οτι ειναι νεα στη δουλεια αλλα της λειπει η 'πουτανιά', η διαθεση να περασει ο αλλος καλα.
Αντιστοιχο στυλ ειχε και η Γιαννα για οποιον τη γνωρισε αλλα ηταν πολυ πιο ευγενικη, δοτικη και φιλοτιμη. Κι ας μην εκανε και εκεινη για τη δουλεια. Γενικα, ειχα καιρο να παρω τετοιο ακυρο και σιγα σιγα καταληγω παλι στην αποφυγη μικρων ηλικιων. Κοριτσια κατω των 25 με καλη αποδοση μονο η Τζεσικα και η Μαρινα την εποχη του Σ40-42.
Καλυτερες για μενα σημερα η Μαρινα και η Μαρτα. Επισης απο Γ.ΜΠ.2 η Λειλα η Βραζιλιανα ηταν αποκαλυψη. Προσοχη οχι η ξανθια που ειναι τωρα. Καλη εντυπωση εκαναν και η Λαουρα την οποια βρισκεις μονο με ραντεβου και η Βαλερια αλλα δεν δοκιμαστηκαν.
Αγαπημενη ολων των εποχων η Nadia απο DBA & silver spa.
Καλες εμπειριες με Βικτωρια μικρη απο Σ108, Αννα απο Τ71, παλια Ζωη απο Δημοκριτου, Λειλα στα πρωτα της στο 40-42. Για λογους συγκρισης και μονο καλυτερες εμπειριες με cg Αντριαννα μακραν και Isabella ψηλη πολωνη πριν καμια 5αρα χρονια. Για να ειμαι δικαιος ομως ειναι πολλες που δεν εχω τιμησει...
Το γεγονός είναι ότι και από την δική μου εμπειρία μικρες ηλικιακά θεραπεύτριες στα μασατζίδικα σπάνια θα έχουν καλές και vfm υπηρεσίες μα καλή διάθεση .Οι περισσότερες μπαίνουν στο σύστημα από ανάγκη για γρήγορο χρήμα και όταν πέφτουν απότομα στα βαθειά δεν μπορούν να διαχειριστούν τις πολλές απαιτήσεις των πελατών στο ελάχιστο χρόνο που τους δίνεται .
Άλλες βέβαια βρίσκουν τον ρουβίκωνα τους γιατί τους πάει και γίνονται πολύ καλές και απολαμβάνουν χρήμα και δόξα ...
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα, σκοπεύω να κατέβω Αθήνα λίγες μέρες, θα μπορούσε να μου πρότυνει κάποιος δίδυμο για μασάζοπαρτούζα με σεξ εννοείτε, τώρα που είναι λίγα τα ανοιχτά; έστω κ σε pm να μην απασχολώ το νήμα, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Κι εγώ θα το εκτιμούσα αφάνταστα αν με ενημέρωνε κάποιος με pm αν το Σ29 είναι ανοιχτό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.239
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα λοιπόν ,δούλευαν πέντε κοπέλες , από τις παλιές Αλεσια που έχει "φαρδύνει" κι άλλο αλλά στις υπηρεσίες παραμένει must και Μπέλα η μελαχρινή κοντόχοντρη , ακόμα δούλευε η Τζούλια μια μελαχρινή αδύνατη για μένα αδιάφορη , Τατιάνα ξανθιά σώμα με λίγα πιασιματάκια 3.5αρί βυζί και αρκετά τατουάζ και τέλος Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ ψηλή με μπλε μάτια 2αράκι βυζί και αυτή με πολλά τατουάζ , τιμήθηκε η ρωσοπολωνέζα Αλεξάνδρα , θα ακολουθήσει κριτική σύντομα
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα, σκοπεύω να κατέβω Αθήνα λίγες μέρες, θα μπορούσε να μου πρότυνει κάποιος δίδυμο για μασάζοπαρτούζα με σεξ εννοείτε, τώρα που είναι λίγα τα ανοιχτά; έστω κ σε pm να μην απασχολώ το νήμα, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κανείς πρόθυμος κ γνώστης βρε παιδιά;
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έχεις κανείς το τηλ από Μούσες? Το έχασα και έχω φάει φρίκη..οποιος μπορεί να στείλει pm. Ευχαριστώ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ξέρει κανείς αν θα ξαναδουλεψει το sweet escape? Η εκείνος ο χώρος στο 343?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom