Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Στον οκταψήφιο αριθμό που ανακοινώνει μεταγραφές κι έτσι
Δηλαδή στον εκπρόσωπο τύπου του μαγαζιού
Του λέω να κάνει σωστά την δουλειά του...
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Αφου εριξες την ενημερωση για το εθναρχου μακαριου δεν μας λες και ποιες αλλες ητανε στο καταστημα γιατι θα επανελθουμε στην Αθήνα σε 2-3βδομαδες να ξερουμε τι υπάρχει?
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1


αυτο κουτουπωνετε??αν την φωναξω σπιτι η πακετο??
πειτε ενδιαφερομαι...αβιαστα
 

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Άλαλα τα χείλη των ασεβών.Χρόνια στο κουρμπέτι απλά για δικούς μου λόγους δεν συμμετείχα στο site.Τώρα αν αυτό εκλαμβάνεται ως διαφήμιση του μαγαζιού άποψή σας.Σεβαστή μεν απορριπτέα δε.Αν επιβεβαιωθεί το όνομα της λαδοκόρης που μου είπε η κοπέλα από το μαγαζί θα χάσουμε αλλοι τον ύπνο μας  και τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί τα αυγά και τα πασχάλια τους.Βέβαια οι προτιμήσεις είναι πάντα υποκειμενικές στις μασαζοκόρες από όλους μας.Οπότε ή θα απογειοθούμε ή θα προσγειωθούμε.Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπόν καρντάσια μου.Ελπίζω να δικαιωθούμε όλοι μας.Αρκετά με τα εκεί μπάχαλα που τα έχουμε θεοποιήσει.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Για πες το όνομα της
Να μείνουμε άυπνοι....
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Άλαλα τα χείλη των ασεβών.Χρόνια στο κουρμπέτι απλά για δικούς μου λόγους δεν συμμετείχα στο site.Τώρα αν αυτό εκλαμβάνεται ως διαφήμιση του μαγαζιού άποψή σας.Σεβαστή μεν απορριπτέα δε.Αν επιβεβαιωθεί το όνομα της λαδοκόρης που μου είπε η κοπέλα από το μαγαζί θα χάσουμε αλλοι τον ύπνο μας  και τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί τα αυγά και τα πασχάλια τους.Βέβαια οι προτιμήσεις είναι πάντα υποκειμενικές στις μασαζοκόρες από όλους μας.Οπότε ή θα απογειοθούμε ή θα προσγειωθούμε.Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπόν καρντάσια μου.Ελπίζω να δικαιωθούμε όλοι μας.Αρκετά με τα εκεί μπάχαλα που τα έχουμε θεοποιήσει.
Ρε μπαγασα μας άναψες το φυτίλι και χάθηκες....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Εγώ λέω ότι φτάνει με το προμόσιον
Όλα τα μηνύματα σου για ένα μαγαζί...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Άλαλα τα χείλη των ασεβών.Χρόνια στο κουρμπέτι απλά για δικούς μου λόγους δεν συμμετείχα στο site.Τώρα αν αυτό εκλαμβάνεται ως διαφήμιση του μαγαζιού άποψή σας.Σεβαστή μεν απορριπτέα δε.Αν επιβεβαιωθεί το όνομα της λαδοκόρης που μου είπε η κοπέλα από το μαγαζί θα χάσουμε αλλοι τον ύπνο μας  και τα κορίτσια που δουλεύουν εκεί τα αυγά και τα πασχάλια τους.Βέβαια οι προτιμήσεις είναι πάντα υποκειμενικές στις μασαζοκόρες από όλους μας.Οπότε ή θα απογειοθούμε ή θα προσγειωθούμε.Εν αναμονή των εξελίξεων λοιπόν καρντάσια μου.Ελπίζω να δικαιωθούμε όλοι μας.Αρκετά με τα εκεί μπάχαλα που τα έχουμε θεοποιήσει.
.  Χωρίς να ξέρω για ποιά μιλάς, έχω να πω ότι, "τα σκουπίδια του ενός, θησαυρός του άλλου". Τα γούστα διαφέρουν, γι'αυτό δεν πιστεύω σε υπερβολικούς χαρακτηρισμούς και μάλιστα τόσο γενικευμένους. Καλό είναι να λες ότι "κατά την άποψή σου" είναι κάποια Θεά ή δεν ξέρω τι άλλο. Βέβαια αυτές τις υπερβολές δεν είσαι ο πρώτος που χρησιμοποιεί εδώ μέσα. Έχω γίνει κακός και δυσάρεστος σε παρόμοιες περιπτώσεις. Εσύ πρότεινε κατά την γνώμη σου και οι άλλοι θα κρίνουν, πάντα με την υποκειμενική τους άποψη.  Φιλικά.
 

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Στον φίλο Ταξιάρχη:Εννοείται ότι οι απόψεις είναι υποκειμενικές και νομίζω ότι στο νήμα ήμουν σαφής.
Στον φίλο clonarius:επειδή διακρίνω μία καχυποψία από την αρχή της πρόσφατης παρουσίας μου εδώ, καμμία σχέση με προμόσιον για το συγκεκριμένο μαγαζί.Ούτε κράχτης ούτε μάγκας είμαι.
Στους υπόλοιπους φίλους:καμμία ενημέρωση για την μεταγραφή αν δεν βεβαιωθούμε.Είπα τι άκουσα, οπότε περιμένουμε.
Κατά τα άλλα Τούμπα και ξερό ψωμί ενόψει Λάρισας.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Στον φίλο Ταξιάρχη:Εννοείται ότι οι απόψεις είναι υποκειμενικές και νομίζω ότι στο νήμα ήμουν σαφής.
Στον φίλο clonarius:επειδή διακρίνω μία καχυποψία από την αρχή της πρόσφατης παρουσίας μου εδώ, καμμία σχέση με προμόσιον για το συγκεκριμένο μαγαζί.Ούτε κράχτης ούτε μάγκας είμαι.
Στους υπόλοιπους φίλους:καμμία ενημέρωση για την μεταγραφή αν δεν βεβαιωθούμε.Είπα τι άκουσα, οπότε περιμένουμε.
Κατά τα άλλα Τούμπα και ξερό ψωμί ενόψει Λάρισας.

Συναδελφε στο φορουμ
Αφου δεν υπαρχει γεγονος, αρα ουτε και ειδηση, δεν μπορεις να ανακοινωσεις κατι. Αυτο καταλαβαινω οτι ειπες.
Ισως ΔΕΝ θα επρεπε να ποσταρεις τιποτα μεχρι να υπαρξει γεγονος.
Με τα ποστ σου, δημιουργειται κουβεντα και διατηρειται στην επιφανεια της επικαιροτητας ενα μαγαζι, αδιαφορα εαν ειναι καλο η κακο.
....κτλ
 

00010183

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ απλά ενημέρωσα για το τι άκουσα.Την ίδια πληροφορία είχε μεταφέρει και άλλος συναγωνιστής στην σελ. 1829 αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν είδα αντιδράσεις γι'αυτό.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μια χαρά επιλογή αποτελεί η Χριστίνα. Εγώ αν και fun Ρίτας και Εύας, ομολογώ ότι με εξέπληξε ευχάριστα με τις υπηρεσίες της. Αξίζει να την δοκιμάσεις. Γενικά στο συγκεκριμένο μαγαζί η Άννα είναι πολυ προσεκτική με τις επιλογές της. Αν κάνει και μια μεταγραφή βόμβα που ψήνει εδώ και καιρό απο αλλο μαγαζί (το ξέρω απο την ίδια την κοπέλα), εγώ θα πάρω "διαρκείας"

Τελικα τι εγινε με τη μεταγραφη; Ακυρη;

Σημ. Ριτα και Χριστινα δεν ειναι κακες. Ομως αποψευγουν διαφορα συνηθισμενες υπηρεσιες του χωρου. Δεν ειχα ακραιες απαιτησεις. Δεν μιλησα, το καταλαβα, και δεν ξαναδοκιμασα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Εγώ απλά ενημέρωσα για το τι άκουσα.Την ίδια πληροφορία είχε μεταφέρει και άλλος συναγωνιστής στην σελ. 1829 αν δεν κάνω λάθος, αλλά δεν είδα αντιδράσεις γι'αυτό.

"Φταιει" ο τροπος που το παρουσιασες. Σαν να θα ελθει η υπεργαλαξιακη μασεζ που θα κοβουμε φλεβες. Ειχε ενταση, εκταση, μονοσημαντο, κτλ...

Σκεψου λιγο
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Τελικα τι εγινε με τη μεταγραφη; Ακυρη;

Σημ. Ριτα και Χριστινα δεν ειναι κακες. Ομως αποψευγουν διαφορα συνηθισμενες υπηρεσιες του χωρου. Δεν ειχα ακραιες απαιτησεις. Δεν μιλησα, το καταλαβα, και δεν ξαναδοκιμασα

δεν ξερω φίλε μου, αλλά η συγκεκριμένη τον τελευταίο καιρό λείπει συνεχώς απο τον χώρο που δουλεύει...Μου το έχει πει εδώ και περίπου ενα χρόνο, το μοναδικό εμπόδιο(και σημαντικότερο) ήταν το οικονομικό...Κατα τα άλλα κ οι 2 πλευρές το ηθελαν.και η κολλητή της κατα δήλωση της, δουλεύει εκεί...Εγώ φίλε μου εχω καλή άποψη για τις συγκεκριμένες που αναφέρεις. Δεν ξέρω τι μπορεί να είχε συμβεί με εσένα κ μου κάνει εντύπωση. Όπως σωστά είπες, αφού δεν είσαι ευχαριστημένος, απο επιλογές να φαν και οι κότες
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
δεν ξερω φίλε μου, αλλά η συγκεκριμένη τον τελευταίο καιρό λείπει συνεχώς απο τον χώρο που δουλεύει...Μου το έχει πει εδώ και περίπου ενα χρόνο, το μοναδικό εμπόδιο(και σημαντικότερο) ήταν το οικονομικό...Κατα τα άλλα κ οι 2 πλευρές το ηθελαν.και η κολλητή της κατα δήλωση της, δουλεύει εκεί...Εγώ φίλε μου εχω καλή άποψη για τις συγκεκριμένες που αναφέρεις. Δεν ξέρω τι μπορεί να είχε συμβεί με εσένα κ μου κάνει εντύπωση. Όπως σωστά είπες, αφού δεν είσαι ευχαριστημένος, απο επιλογές να φαν και οι κότες

Ε ναι. Μου "κρυβονταν"

Που να τις συγκρινω με τη σοφια του 7, οπου επι μιση ωρα γκρεμισαμε το δωματιο
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Μάγκες έμπειροι και μύστες

Τελικά μασάζ ή στούντιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom