Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Καλημέρα και από εμένα, είπα να φτιάξω λογαριασμό για να μοιραστώ κάποια πράγματα.
Πέρασμα από Εθνάρχου Μ. ωραίος χώρος με την υπέροχη Άννα στην υποδοχή και όλα τα κορίτσια. Μπήκα με την Αφροδίτη μιας και γνωριζόμαστε καιρό.
Πολύ όμορφη εμπειρία με ωραία χρήση της γλώσσας και στήσιμο αυτής της τεράστιας κωλάρας.
Will be back soon
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα.  σε  ολους

μηπως ξερει κανεις  κανενα μαγαζι στην γλυφαδα ?  η καπου εκει γυρω ?

Ευχαριστω
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
τα πιτόγυρο να τα φας εσύ και η παρέα σου και αυτός που βάζει να λες κουκουλοφορε. Εδώ τα κορίτσια είναι όλα αστέρια. Εδώ μόνο δείχνεις πόσο κομπλεξικός είσαι και δε έχεις να πεις κάτι. Κρύψουν πίσω από ένα πληκτρολόγιο μονο αυτο έχεις μάθει να κάνεις. Πήγαινε να σου δώσει το clamour κανε free fack γιατί μόνο εκεί ψωνίζεις στη δεκα κριτικές η 6 είναι clamour και η υπόλοιπες το παρακλάδι τους .
:coffee:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Εν τω μεταξύ τώρα που πήραν τα γραφεία χαμπάρι πως οι σικέ χλιαρές κριτικές δεν περνάνε στους σκληρούς αναγνώστες του Μπου. και το Σ40-42 πήρε φωτιά !!!
Ορισμένοι επιτήδειοι προμότορες πήραν των οματιών τους και αρχίσαν να επισκέπτονται άλλα μαγαζιά ψάχνοντας για καινούργιες συμφωνίες...
Ετοιμαστείτε για νέα λαιλαπα άχρηστων κριτικών από τους γνωστούς άγνωστους του έντεχνου προμόσιον...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Εν τω μεταξύ τώρα που πήραν τα γραφεία χαμπάρι πως οι σικέ χλιαρές κριτικές δεν περνάνε στους σκληρούς αναγνώστες του Μπου. και το Σ40-42 πήρε φωτιά !!!
Ορισμένοι επιτήδειοι προμότορες πήραν των οματιών τους και αρχίσαν να επισκέπτονται άλλα μαγαζιά ψάχνοντας για καινούργιες συμφωνίες...
Ετοιμαστείτε για νέα λαιλαπα άχρηστων κριτικών από τους γνωστούς άγνωστους του έντεχνου προμόσιον...

κραζουμε τους προμοτορες κι αλλαζουν ονοματα τυπε  :-
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
κραζουμε τους προμοτορες κι αλλαζουν ονοματα τυπε  :-

αν αλλάξουν όνομα χάνουν το έρεισμα των δήθεν σούπερ γαμιάδων... και συνεπώς και τα καλά ντήλς...
άλλο να πας και να πείς είμαι ο τάδε έχω τόσες χιλιάδες ποστς στο μπου, είμαι τιμημένος και έχω κοντά 600 κριτικές και με διαβάζουν χιλιάδες μέλη...
θα γράφω για το μαγαζί σας έναντι...
κι αλλό να πάει ο φούφουτος με 10 κριτικούλες...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
αν αλλάξουν όνομα χάνουν το έρεισμα των δήθεν σούπερ γαμιάδων... και συνεπώς και τα καλά ντήλς...
άλλο να πας και να πείς είμαι ο τάδε έχω τόσες χιλιάδες ποστς στο μπου, είμαι τιμημένος και έχω κοντά 600 κριτικές και με διαβάζουν χιλιάδες μέλη...
θα γράφω για το μαγαζί σας έναντι...
κι αλλό να πάει ο φούφουτος με 10 κριτικούλες...

δεν απευθυνονται στον ψαγμενο τυπε αλλα σ' αυτον που ξεφιλιζει μια φορα το φορουμ και μετα παει να ψωνισει  :takethis:

 

massage musses

Μασατζίδικο
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.739
Like
2.294
[size=24pt]ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ
ΟΝΟΜΑ : ΑΓΑΠΗ
ΧΩΡΑ : ΡΟΥΜΑΝΙΑ
ΗΛΙΚΙΑ :24
ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΑ : ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΑ
Χρωμα Ματια: Καστανα
[/size]
 

Συνημμένα

  • PicsArt_11-06-02.06.09.jpg
    PicsArt_11-06-02.06.09.jpg
    278,5 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Like
Αντιδράσεις: manion

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.792
Πόντοι
26.236
Ο κουκουλοφόρος και η μασκοφόρα ...
Από Venezia είναι τι Ρουμανία κ Αλβανία .
Η μάσκα μίλησε .
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
περασμα απο ορισμενα μαγαζια  :sunglasses:
πες την αλήθεια την ώρα που βγαίνεις από το κάθε μαγαζί ανοίγεις μπλοκάκι και κρατάς σημειώσεις!!! Αλλιώς τι μνημονικό είναι αυτό αδερφάκι μου!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
πες την αλήθεια την ώρα που βγαίνεις από το κάθε μαγαζί ανοίγεις μπλοκάκι και κρατάς σημειώσεις!!! Αλλιώς τι μνημονικό είναι αυτό αδερφάκι μου!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχ

τα γραφω φιλε δεν μπορω να τα θυμαμαι τοσα πολλα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
σημερινο πέρασμα απο μαγαζια του κέντρου  :sunglasses:

Ιρις μασαζ Σολωμου 70 στον 1ο οροφο:


σημερα το μεσημέρι:

Λιζα στην υποδοχη, ομορφη και ευγενικη οικοδεσποινα.

Ροστερ:

Μαιρη. Η Ελληνιδα ξανθια μιλφαρα . Καθε μερα εκτος Σ-Κ η Μαιρη εκει και μέχρι τις 7 το απογευμα συνηθως

Αλινα. Η ομορφη πετιτ και μινιον ξανθια νεαρη  ρωσιδα με το ωραιο πισω συστημα

Ανζελικα. Η Ρωσιδα μελαχροινη φιλη της Αλινας. Μεαρη με πλουσιο μακρυ σγουρο μαλλι και ωραιο σωματακι. Δοκιμαστηκε με αριστες εντυπωσεις

Ελένη. Η Ρωσιδα μιλφαρα . Ξανθια με γλυκο προσωπο. Γνωστη απο Συγγρου 108 παλαιοτερα και 3ης Σεο 59

Η Βανεσαρα ειχε ρεπό και η Ντιαννα σε άδεια.

Το μαγαζι ειναι ανοιχτό κάθε ημερα και Κυριακες/ Υπαρχει δυνατοττητα δωρεαν παρκινγκ σε φυλασσομενο χωρο σε συννενοηση με την Λιζα (τηλ)



Μονής Προδρόμου 6

Γκαλινα επι της υποδοχης και ρόστερ :

Αννα η ψιλη εντυπωσιακη Ουκρανι μελαχροινη μιλφαρα. Ατελειωτα ποδια

Ολγα. Επισης Ουλρανη με ωραια ματια, μιλφ επισης ξανθια με γεματο σώμα και πιασιματα

Μαρίνα. Ουκρανη και αυτη, Μιλφ με ωραιο πρόσωπο, καστανο μαλλι. Σωμα σχετικα γεματο, κανονικο υψος, γλυκομιλητη και σεξυ σαν παρουσια

Ευα. Η επισης Ουκρανη  καλλιγραμη κοπέλα με το κοντο μαλλι. Σταθερη αξια στο χωρο εδω και χρόνια. Κορμαρα και πολυ καλό μασαζ

το μαγαζι λειτουργει και τις Κυριακες



3ης Σεπτεμβρίου 59 , Χειροπρακτικη , στον 4ο οροφο


στην πορτα η Ναντια με α'ερινο μινι ριχτο φόρεμα.

Πληρης ανανεωση στο ροστερ! Τέσσερις κοπέλες συνολικα.

Αλεξανδρα. Ομορφη νεαρη και ψιλη ξανθια Ουκρανιδα, Μακρυ ξανθο μαλλι, ανοιχτα μάτια, καλλιγραμμη και αδυνατη.

Στέλλα. 30 χρονη κοπελα ανατολικου μπλοκ. καπου την εχω ξαναδει παλαιοτερα αλλα δεν θυμαμαι που. Κοντο σχετικα μαυρο μαλλι, σχετικα γεματο σωμα, κανονικο υψος, ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου

Μαρία. 30+ χρονη κοπελα μετριου αναστηματος με μαυρο ισιο μαλλι με αφελειες. Ανοιχτο δερμα, συμπαθητικη παρουσια στο συνολο

Σοφία. Ουκρανίδα πολυ συμπαθητικη 30 ετων περιπου. ΠΟλυ μακρυ ισιο ανοιχτο καστανο μαλλι, στρογγυλοπροσωπη με ωραια ματια και λιγο ανοιχτη περιφερεια. Πολυ ευδιαθετη και ανετη. Φαινεται καλη περιπτωση καθως ειναι και ομορφη και φαινεται προσιτη και ανετη. Ωραια ματια επισης

Το μαγαζι Κυριακες ειναι κλειστο
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παιδιά το DBA στην Κατεχάκη το έκλεισαν??? Περιμένω πως και πως να ξανανοίξει, αλλά δεν βλέπω κίνηση. Μπας και τα κορίτσια του έχουν πάει αλλού, ξέρει κανείς?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Γ' Σεπτεμβρίου 59, Αλεξάνδρα πιπινάκι γάλακτος. Ψηλή, ξανθιά, γαλανά ματάκια. Το πρόσωπο μέτριο αλλά αποπνέει μια φρεσκάδα και μια συστολή που είναι άκρως ερωτική.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.090
Πόντοι
2.306
Παιδιά το DBA στην Κατεχάκη το έκλεισαν??? Περιμένω πως και πως να ξανανοίξει, αλλά δεν βλέπω κίνηση. Μπας και τα κορίτσια του έχουν πάει αλλού, ξέρει κανείς?
Τυπε η αλινα η πολωνη νομίζω έχει πάει μπακνανα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Γ' Σεπτεμβρίου 59, Αλεξάνδρα πιπινάκι γάλακτος. Ψηλή, ξανθιά, γαλανά ματάκια. Το πρόσωπο μέτριο αλλά αποπνέει μια φρεσκάδα και μια συστολή που είναι άκρως ερωτική.
Όντως γάλακτος...
Στο σέρβις όμως νηπιαγωγείο, καυλώνει μεν αλλά μην περιμένετε και πολλές πρωτοβουλίες... για τους ενθουσιώδεις που δεν έχουν πολλά χιλιόμετρα είναι ότι πρέπει... για τους γερόλυκους του πίπα κώλο... για το παλμαρέ άπαξ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
σημερα:

Φραντζη 7 Delight

Φωτεινη στην πορτα (επεστρεψε ανανεωμενη)


  Νικολ. Μετριου αναστηματος 30 χρονη με πολυ καλο αδυνατο λυγερο κορμακι.

  Σουζαννα. πλατινε ξανθια μιλφαρα με φυσικο τουμπανο στηθος

Μονικα.Ψιλη  νεαρη κοπελα με μαυρο μακρυ μαλλι και γεματο στηθος. Ηλικια περιπου 28. Ενδιαφερουσα περιπτωση.

Βαννα. ψιλη αδυνατη ομορφη ελληνιδα με μακρυ καστανο μαλλι. Πρεοκειται για την γνωστη Δαναη που τωρα δουλευει σαν Βαννα

  Βερόνικα. αδυνατη καλλιγραμμη ομορφη ρωσιδαρα



"Ιris massage", Σολωμού 70

Λιζα υποδοχη,

και

Μαιρη
Βανεσσαρα
Αλινα
Ανζελικα
Ελενη

Ισχυει ακομα η προσφορα της Λιζας πως αν σε διαστημα 2 μηνων κανει καποιος 3 μασαζ , το 4ο θα γινει στη μιση τιμη
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
  Ο δρόμος με έβγαλε στην περιοχή της Καλλιθέας τις προηγούμενες ημέρες και είπα να κάνω μια επίσκεψη στο ίδρυμα της οδού Σαπφούς 101.Πολυσυχναστο το σημειο σχεδόν πάνω στην Πλατεία Δαβάκη.Ανεβαινω  πρώτο όροφο όπου μου ανοίγει μια πάρα πολύ ωραία παρουσία με ένα πολύ κοντό φόρεμα,ξανθιά με μαλλί πιασμένο κοτσίδα και με περνάει στο σαλόνι.Καθομαι και μου αναφέρει ότι σήμερα είναι 3 κοπέλες και η μία βρίσκεται σε προγράμμα.Φωναζει  μια αρκετά νταρντανα μελαχρινή με κάτι τορπίλες ονόματος Λάουρα η οποία δεν μου άρεσε,και στην συνέχεια μου λέει ότι κάνει και αυτή πρόγραμμα αλλά δεν συγκράτησα το όνομα της(πάρα πολύ καλή παρουσία με γυμνασμενο σωμα,ξανθιά όπως είπα και πάρα πολύ καλά ελληνικά).
  Τελικά δεν πέρασα γιατί ένα απρόοπτο τηλεφώνημα μου άλλαξε τα σχέδια.Μηπως ξέρει κανείς το όνομα της κοπέλας που αναφέρω και κάποιες παραπάνω πληροφοριες για πρόγραμμα?Καλές τσάρκες!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
σημερινο πέρασμα απο μαγαζια του κέντρου  :sunglasses:

Ιρις μασαζ Σολωμου 70 στον 1ο οροφο:


σημερα το μεσημέρι:

Λιζα στην υποδοχη, ομορφη και ευγενικη οικοδεσποινα.

Ροστερ:

Μαιρη. Η Ελληνιδα ξανθια μιλφαρα . Καθε μερα εκτος Σ-Κ η Μαιρη εκει και μέχρι τις 7 το απογευμα συνηθως

Αλινα. Η ομορφη πετιτ και μινιον ξανθια νεαρη  ρωσιδα με το ωραιο πισω συστημα

Ανζελικα. Η Ρωσιδα μελαχροινη φιλη της Αλινας. Μεαρη με πλουσιο μακρυ σγουρο μαλλι και ωραιο σωματακι. Δοκιμαστηκε με αριστες εντυπωσεις

Ελένη. Η Ρωσιδα μιλφαρα . Ξανθια με γλυκο προσωπο. Γνωστη απο Συγγρου 108 παλαιοτερα και 3ης Σεο 59

Η Βανεσαρα ειχε ρεπό και η Ντιαννα σε άδεια.

Το μαγαζι ειναι ανοιχτό κάθε ημερα και Κυριακες/ Υπαρχει δυνατοττητα δωρεαν παρκινγκ σε φυλασσομενο χωρο σε συννενοηση με την Λιζα (τηλ)



Μονής Προδρόμου 6

Γκαλινα επι της υποδοχης και ρόστερ :

Αννα η ψιλη εντυπωσιακη Ουκρανι μελαχροινη μιλφαρα. Ατελειωτα ποδια

Ολγα. Επισης Ουλρανη με ωραια ματια, μιλφ επισης ξανθια με γεματο σώμα και πιασιματα

Μαρίνα. Ουκρανη και αυτη, Μιλφ με ωραιο πρόσωπο, καστανο μαλλι. Σωμα σχετικα γεματο, κανονικο υψος, γλυκομιλητη και σεξυ σαν παρουσια

Ευα. Η επισης Ουκρανη  καλλιγραμη κοπέλα με το κοντο μαλλι. Σταθερη αξια στο χωρο εδω και χρόνια. Κορμαρα και πολυ καλό μασαζ

το μαγαζι λειτουργει και τις Κυριακες



3ης Σεπτεμβρίου 59 , Χειροπρακτικη , στον 4ο οροφο


στην πορτα η Ναντια με α'ερινο μινι ριχτο φόρεμα.

Πληρης ανανεωση στο ροστερ! Τέσσερις κοπέλες συνολικα.

Αλεξανδρα. Ομορφη νεαρη και ψιλη ξανθια Ουκρανιδα, Μακρυ ξανθο μαλλι, ανοιχτα μάτια, καλλιγραμμη και αδυνατη.

Στέλλα. 30 χρονη κοπελα ανατολικου μπλοκ. καπου την εχω ξαναδει παλαιοτερα αλλα δεν θυμαμαι που. Κοντο σχετικα μαυρο μαλλι, σχετικα γεματο σωμα, κανονικο υψος, ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου

Μαρία. 30+ χρονη κοπελα μετριου αναστηματος με μαυρο ισιο μαλλι με αφελειες. Ανοιχτο δερμα, συμπαθητικη παρουσια στο συνολο

Σοφία. Ουκρανίδα πολυ συμπαθητικη 30 ετων περιπου. ΠΟλυ μακρυ ισιο ανοιχτο καστανο μαλλι, στρογγυλοπροσωπη με ωραια ματια και λιγο ανοιχτη περιφερεια. Πολυ ευδιαθετη και ανετη. Φαινεται καλη περιπτωση καθως ειναι και ομορφη και φαινεται προσιτη και ανετη. Ωραια ματια επισης

Το μαγαζι Κυριακες ειναι κλειστο

Zero ,όπως πάντα λεπτομερέστατες πληροφορίες!!"Reuters" πρακτορείο ...χαχα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Από τη χτεσινή μου βόλτα να κάνω ένα ρεζουμέ

Στο Εθνάρχου Μακαρίου η Χαρά έλειπε. Η Άσπα είναι ωραίο τυπάκι, η Ροζαλίντα συμπαθής. Ο  χώρος άψογος και η κυρία της υποδοχής επίσης.
Στο Φραντζή 4 δεν άνοιξαν.
Στο Delight, Φραντζή 7 είδα την Κριστίνα με το περίεργο πρόσωπο, την Βάνα, τη Νικόλ και τη Σουζάνα αλλά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα για να βγει το 60άρι αβίαστα από την τσέπη.
Στο Συγγρού 42-46 στον 3ο πληθώρα κορασίδων με εντυπωσιακότερη την Κορίνα, πολύ όμορφο αδύνατο μπντελέ πιπίνι. Η Λέιλα παρούσα, όπως και η  Σάρα, η Βίκυ και άλλες πολλές. Ευγενέστατη υπηηρεσία.
Στο Musses η Ειρήνη απασχολημένη, η Εμμανουέλα με το ράστα και τα πολλά τατού δεν μου είπε κάτι. Η πιό όμορφη που είδα στο σαλονάρισμα ήταν η Αλιόνα, ουκρανικό κοκκινομάλλικο πιπίνι φάση στρίπερ. Πολύ όμορφη, με λίγα τατού και πήρσινγκ στη μύτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom