Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
από Εθν. Μακαρίου ποιες προτείνετε για να περάσουμε καλά χωρίς παρατράγουδα? :walkingpenis: :walkingpenis:
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ποιες παιζουν απο μπανκανα και συγγρου 42 να κανουν γλειφοκωλαδα; :)
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Επίσκεψη, σε υποδέχεται η Άννα , συζητάτε το θέμα αφού δεις τα κορίτσια και εάν δεν σου αρέσει η εξηγηση( σπάνιο για τον χώρο αυτό) σηκώνεσαι και φεύγεις! Χαμένοι αυτές, κερδισμένος εσυ .
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Ποιες παιζουν απο μπανκανα και συγγρου 42 να κανουν γλειφοκωλαδα; :)
από Μπακνανά σίγουρα που γνωρίζω η θεά η Ελένη!! δεν κωλώνει πουθενά μιλάμε!! ζήτα της ότι θες και αν θέλει και μπορεί θα στο κάνει!!!
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Επίσκεψη, σε υποδέχεται η Άννα , συζητάτε το θέμα αφού δεις τα κορίτσια και εάν δεν σου αρέσει η εξηγηση( σπάνιο για τον χώρο αυτό) σηκώνεσαι και φεύγεις! Χαμένοι αυτές, κερδισμένος εσυ .
σίγουρα ρε παιδί μου έτσι είναι συνήθως απλά λέω αν υπάρχουν εμπειρίες και κάποιες προτάσεις
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
από Εθν. Μακαρίου ποιες προτείνετε για να περάσουμε καλά χωρίς παρατράγουδα? :walkingpenis: :walkingpenis:

Όλες από καλές έως πολύ καλές είναι...μερικά ονόματα σε κριτικές φίλων , αλλά αν δεν δεις μόνος σου όλα είναι υποκειμενικά . Η δική μου καλή όπως η Άσπα , εσένα μπορεί να μην σου κάνει .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.660
Πόντοι
41.443
Ποιες παιζουν απο μπανκανα και συγγρου 42 να κανουν γλειφοκωλαδα; :)

απο Μπακνανα δεν ξερω,εχω πολυ καιρο να παω.
απο Συγγρου οι Αλισια Τζεσικα Μαρινα Λειλα παιζουν ολες
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Όλες από καλές έως πολύ καλές είναι...μερικά ονόματα σε κριτικές φίλων , αλλά αν δεν δεις μόνος σου όλα είναι υποκειμενικά . Η δική μου καλή όπως η Άσπα , εσένα μπορεί να μην σου κάνει .
thnx φίλε!!
 

Επισκέπτης
Όλες από καλές έως πολύ καλές είναι...μερικά ονόματα σε κριτικές φίλων , αλλά αν δεν δεις μόνος σου όλα είναι υποκειμενικά . Η δική μου καλή όπως η Άσπα , εσένα μπορεί να μην σου κάνει .

λεγοντας Εθν.Μακαριου εννοουμε το le massage η καποιο αλλο που μου διαφευγει συναγωνιστες?
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
λεγοντας Εθν.Μακαριου εννοουμε το le massage η καποιο αλλο που μου διαφευγει συναγωνιστες?

Εννοούμε Εθν.Μακαριου 18 , μονοκατοικία στην Δάφνη , κάθετος στην Βουλιαγμένης.Κτυπας το κουδούνι με φωτογραφία ένα διαμάντι και ανεβαίνεις στον πρώτο όροφο
 
  • Like
Αντιδράσεις: andy51

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
μηπως γνωριζει καποιος από τους παλιους φιλους, αν λειτουργει ένα παλιο θεραπευτηριο στην οδο 3ης Σεπτεμβριου 151Α , λιγο μετα την Ιθακης ???

ευχαριστω
 

Fleshlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
6
Like
332
Πόντοι
301
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Σημερα το μεσημέρι στο Συγγρού 40-42!!!!Στον 3ο οροφο ηταν η Αλεσια,η Βικυ και η Λειλα...!Ανεβηκα και στον 6ο οροφο....Εκει ειχαμε "εκπληξη"....!!!!Στον 6ο λοιπον θα βρειτε τη Βασιλικη και την Αλεξανδρα που περισυ καποιο διαστημα βρισκοντουσαν στο Φρατζη 7....! Επισης στον 6ο οροφο η Μονικα οπου αποχωρούσε εκείνη την ώρα,η Κλαρα,Η Ρεγγινα και η Ανναμπελ....!!! :heavymetalbig:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
για δώσε περισσότερες λεπτομέρειες για Μαργαρίτα φίλε μου. Τα κάνει όλα και συμφέρει?

Το Μαργαριτακι ειναι θεα. Αν πας σιγουρα δεν θα το μετανιωσεις. Πολυ καλο μασαζ και προγραμμα. Απο τα καλυτερα που υπαρχουν στην αγορα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.115
Κριτικές
491
Like
37.350
Πόντοι
41.447
Χθεσινο περασμα απο Σολωμου 70  Iris Massage εχθες μεσημερι.

xθεσινο περασμα απο το καταστημα
Η Ναταλι αδυνατισμενη με το μακρυ μαλλι της σπαστο πλεον
Πολυ ομορφη και δυνατη μιλφ
Την γνωριζω χρονια, περασα στο δωματιο μαζι της , αψογη σε ολα.
Αργοτερα θα ανεβει κριτικη
Υπολοιπες κοπελες η Ρωσιδα μιλφαρα Ντιανα και η Ρουμανα πιτσιρικα Νικολ
Η Ρωσιδα Αναστασια επιστρεφει Απο αυριο Δευτερα
Υποδοχη απο την Λιζα, αψογη με κερασμενο ουισκακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom