Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Η grand-mama Ελένη από Ζανόσπιστο έχει άδεια, είναι στο πατρίντα.
Η Άννα η  :boobies: σήμερα έχει ρεπό.
Λοιπές κοπέλες Ναταλί, Ατζελίνα, Εύα, Δέσποινα, Μόνικα και στην υποδοχή η Ζάνα.

Η επίσκεψη έγινε σήμερα το πρωϊ ώρα 11:40 περίπου, ήδη επί το έργο ήταν η Ατζελίνα και η Δέσποινα,
(τι έγινε ρε παιδιά, 11:00 ανοίγουν, απ'έξω περιμένετε.......?!!!!!! :think:).
Λοιπόν η Μόνικα είναι αρκετά αδύνατη για τα γούστα μου, την Εύα την πήρα πριν 5-6 μέρες, οπότε πήρα την Ναταλί και φυσικά όπως πάντα πέρασα θαυμάσια.
Full πρόγραμμα, 50 λεπτά περίπου, 80€.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ρε παιδια απο κουμανουδη τι παιζεται αυτο τον καιρο? εχει καμια καλη?
Αν και καθυστερημενα...σου λεω εγω ΤΙΠΟΤΑ!!!!
2 μπαζα 45 +++ περασα την Τεταρτη δεν νομιζω οτι αξιζει....
ειναι και οι αδειες βλεπεις....το προσωπικο πρεπει να ξεκουραστει.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Αναφορά από Σολωμού 54 ("Ζανόσπιτο").

Καταρχάς, η Σοφία θα λείπει μέχρι μέσα Αυγούστου και επί της υποδοχής θα είναι η Ζάνα.

Πήρα Μόνικα. Κοντούλα, αδύνατη, μικρό στητό βυζάκι, μέτριο πρόσωπο, ευγενέστατη και πολύ γλυκούλα. Από Ρουμανία (Τρανσιλβανία).

Ξεκίνησα με μπριζόλα, μετά μασάζ (απαλό, "body to body", εξαιρετικό "tongue to body", εξαιρετική χρήση της γλώσσας της) μετά φραπέ με καλαμάκι και μπριζόλα ξανά. (60 + 20 + 20) ευρώ το κουστούμι. Άψογη συμπεριφορά, πολύ καλή συμμετοχή, καλό σώμα (για τα γούστα μου), μέτριο πρόσωπο και πολύ τσαχπίνα. Θα ξαναπάρω.

 

marsant7

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
padia opios exei episkeftei teleytaia peiraia as dwsei apopseis!gia karaiskou i iroon polytexneioy!tha itan xrisimo
thanks
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά από Σολωμού 54 ("Ζανόσπιτο").

Καταρχάς, η Σοφία θα λείπει μέχρι μέσα Αυγούστου και επί της υποδοχής θα είναι η Ζάνα.

Πήρα Μόνικα. Κοντούλα, αδύνατη, μικρό στητό βυζάκι, μέτριο πρόσωπο, ευγενέστατη και πολύ γλυκούλα. Από Ρουμανία (Τρανσιλβανία).

Ξεκίνησα με μπριζόλα, μετά μασάζ (απαλό, "body to body", εξαιρετικό "tongue to body", εξαιρετική χρήση της γλώσσας της) μετά φραπέ με καλαμάκι και μπριζόλα ξανά. (60 + 20 + 20) ευρώ το κουστούμι. Άψογη συμπεριφορά, πολύ καλή συμμετοχή, καλό σώμα (για τα γούστα μου), μέτριο πρόσωπο και πολύ τσαχπίνα. Θα ξαναπάρω.

Φίλε μου η Ζάνα έχει χαλάσει εξωτερικά. ¨οσο καλή και να είναι στην μασαζοσυμπεριφορά της είναι σαν ανάποδο γαμότο.
Η αξία της δεν είναι σίγουρα για 80 ευρώ.

Χτές είχε επίσης τις κλασικές χοντρομπουταρούδες και ένα καλό μωρό τη Δέσποινα αρκετα καυλωμένο θα έλεγα. Έχει κανένας να μας πει την εμπειρία του με τη Δέσποινα?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου η Ζάνα έχει χαλάσει εξωτερικά. ¨οσο καλή και να είναι στην μασαζοσυμπεριφορά της είναι σαν ανάποδο γαμότο.
Η αξία της δεν είναι σίγουρα για 80 ευρώ.

Αδελφέ, τη Μόνικα πήρα όχι τη Ζάνα. Γιατί δεν προσέχεις τι διαβάζεις;

Επίσης, όταν κάνεις παράθεση να γράφεις μετά την 2η ετικέτα με το quote ή πριν την 1η ετικέτα με το quote. 
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Πάνω που ελπίζαμε ότι στα βορ. προάστεια θα γινόταν κάτι και πάλι απογοήτευση... Το ίδρυμα στην Κηφισιά (Δαρειώτου 11) από το κακό στο χειρότερο! Δύο μπαζάκια αδιάφορα.
Κάτι άλλο: Το thread με τα μασατζίδικα έχει ΠΑΡΑμεγαλώσει. Αρκετά ιδρύματα, πολύ ζήτηση. Δεν είναι η κατάλληλη ώρα να γίνει για κάθε μασατζίδικο και διαφορετικό thread;;;
Έτσι θα βρίσκει κανείς ευκολότερα αυτό που θέλει. Άλλωστε το ίδιο γίνεται και με τα στριπτιτζάδικα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Προσφατη επισκεψη σε Vika. Ηταν η πρωτη μου εμπειρια σε μασατζιδικο.
Ακομα με τσουζει λιγακι το πεος μου απο το αγαρμπο κ νευρικο "φραπε" που κανει στο τελος της "συνεδριας".
Εμφανιση σχετικα καλη αλλα οχι σαν τις photo που μου εστειλε. Αρκετα χρονακια πριν πρεπει να ηταν οι φωτογραφιες (5-6 χρονια) ισως.
Δεν ξερω ρε παιδια αλλα δεν ειχε το κατι που θα με εκανε να ξαναπαω.

 

t.tom

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
:idiot: :idiot: :idiot:Με εβαλε σε σκεψεις ενας φιλος......κατι μου ελεγε για μικροκαμερες μεσα στα ιδρυματα....ξερει καποιος κατι σε αυτο το θεμα?? :think: :think:
 

chis

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Τι ώρες παιζουν τα μασατζίδικα??

Η Vika ρε παιδιά που έχει profile ??
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Εγω ακομα νιωθω ξενερωμενος παντως
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έχει ειπωθεί αρκετές φορές. Μπορείς να κάνεις δύο πράγματα.
Μπορείς να πας στην τσατσά (άμα τις δεις) και να ζητήσεις πνευματικά δικαιώματα ή μισθό ηθοποιού. Η άλλη επιλογή είναι άμα το δεις να ΄μην κάνεις τίποτα και να ζητήσεις τα χρήματα πίσω.
Το θέμα είναι να τις βρεις. Εγώ δεν έχω δει ποτέ μου.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το θέμα είναι να τις βρεις. Εγώ δεν έχω δει ποτέ μου.

Καλά, περίμενε να τις βρεις...

Ούτε εγώ έχω δει ποτέ αλλά θυμάμαι πριν από κάμποσο καιρό ότι έγινε ντου σε μασαζίδικο στη Θησέως (Καλλιθέα) και εκτός από θεραπεύτριες τσάκωσαν και κάμερες στα δωμάτια. Είχε γίνει θέμα, είχε αναφερθεί και εδώ αλλά νομίζω ότι αναφέρθηκε λάθος μασαζίδικο.

Δεν ξέρω ποιανού ιδέα ήταν να ανοιχτούν ξεχωριστά θρεντ για τα γνωστά μασαζίδικα ("καιτόσπιτο", "ζανόσπιτο" κ.λπ.) αλλά νομίζω ότι έτσι μπερδεύεται ο κόσμος που διαβάζει. Καλύτερα ένα και μεγάλο παρά περισσότερα μικρά. Υπάρχουν άλλα δύο θρεντ (το "απορίες" και το "φίλοι του μασάζ") τα οποία μαζί με αυτό εδώ είναι υπεραρκετά. Δεν χρειάζονται άλλα. Δεν είναι ανάγκη ό,τι παπαριά σκέφτεται ο καθένας να μετουσιώνεται σε θρεντ. Θα χάσουμε τον λογαριασμό στο τέλος. Στο τέλος ο καθένας θα έχει κι από ένα θρεντ και θα γράφει (μόνος του).  :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
προσφατη επισκεψη στο καλλιροης 48 και το μαγαζι εχει πολυ αξιολογα κοπελια.....)βιβη ελληνις κορασις κουκλα,2)βαλεντινα(ομορφη και καυλωτικη συναμα παρουσια),3)αλεξανδρα(ομορφο και αυτο),4)ειρηνη(πιο κοντουλικο,πιο αδιαφορο),5)και αλλο ενα που δε θυμαμαι ονομα,αλλα σχετικα καλο.Δεν περασα μεσα καθοτι σκαούταρα :grin: αποκλειστικα για την ενημερωση..πηγα και φραντζη 4 οπου ειδα 2 πολυ καλα,αλλα ειχα την αισθηση οτι δεν θα μου αρεσε το προγκραμ και ετσι την εκανα για καλλιροης 85,οπου δυστυχως παρα τις κωδωνοκρουσιες μου δεν μου ανοιχθη η εξωπορτα :tickedoff:.Εν συνεχεια περασα απο πατησιων 95 για να δω επιτελους το μαυρουλι όπερ και εγενέτο.Αλλα δεν με ενθουσιασε ωστε να περασω μεσα στα ενδοτερα...Τελικα κατεληξα στο ιδρυμα της κολχιδος και σολωνος οπου λογω θερινων διακοπων σας ενημερωνω οτι δεν εχει πολλα κοριτσοπουλα,αλλα αυτα που εχει εμενα μου αρεσαν για διαφορους λογους. :rockon: :rockon:
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα  ειμαι  νεος  στο    foroum  και  θα  ηθελα  να  ρωτησω  καπια  πραγματα..
  θελω  καπια  μασσαζ  μαγαζια  που  μπορεις  να  φας  κιολας οπως  ενα  που  ξερω  στην    γλυφαδα  εδω  και  καποια  χρονια...

ενα  στη  λαζαρακη 40  που  εχετε  εδω  σε  καπια  λιστα  πηγα  την  παρασκευη το  μεσημερη  και  δεν  απαντουσε  το  κουδουνι  μηπως  πηγαν  διακοπες??

εαν  θελει  καποιος  ας  με  ενημερωση  για  κανενα  καλο  μασσαζ μαγαζι απο νοτια προαστεια που  ειμαι  και να  τρωμε σε  αυτα  τα  μαγαζια. !!
γεια  σε  ολους..

χρηστος.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι χαιρετώ! Διαβάζω μήνες την ωραία δουλειά σας. Γράφω τώρα για να επιβεβαιώσω κάτι. Το Δεριγνύ 14 ανήκει στην κατηγορία "ΓΑΜΑΣ". Ανήκει στην ακριβή κατηγορία όμως, μπριζόλα 80+50, φραπέ 80+20 από τουλάχιστον δύο κοπέλες, μία ελληνίδα δεν θυμάμαι το όνομα και μία ασιάτισσα ονόματι "Ροζαλι". Δεν ξέρω αν αυτές είναι πάντα, ή την Κυριακή μόνο που πηγαίνω εγώ. Κάποιος σύντροφος έγραφε κάτι τις προάλλες... Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κάποιους αλλά το μασάζ είναι το πιο επαγγελματικό που συνάντησα στην Ελλάδα. Ελπίζω να βοήθησα. Χαιρετώ
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
...και μια και αρχίσαμε να γράφουμε... καλό μασάζ παίζει σε ένα στούντιο στην Κωνσταντινουπόλεως με ένα milf εκ Ρωσσίας ονόματι Χριστίνα.
 

LEFTI

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα   ειμαι  νεος  στο    foroum  και  θα  ηθελα  να  ρωτησω  καπια  πραγματα..
  θελω  καπια  μασσαζ  μαγαζια  που  μπορεις  να   φας  κιολας οπως  ενα  που  ξερω  στην     γλυφαδα  εδω  και  καποια  χρονια...

ενα  στη  λαζαρακη 40  που  εχετε  εδω  σε  καπια  λιστα  πηγα  την  παρασκευη το  μεσημερη  και  δεν  απαντουσε  το  κουδουνι  μηπως  πηγαν  διακοπες??

εαν  θελει  καποιος  ας  με  ενημερωση  για  κανενα  καλο  μασσαζ μαγαζι απο νοτια προαστεια που  ειμαι  και να  τρωμε σε  αυτα  τα  μαγαζια. !!
γεια  σε  ολους..

χρηστος.
Στα περισσότερα σε αυτήν την κατηγορία τρώς. Αν δεν θέλεις φαγητό, μπορείς να πάρεις ένα φραπέ. Είναι θέμα επιλογής.
Τι άλλο θα ακούσουμε!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
στο Πατησίων 131,3ος όροφος έχει έρθει ενα μωρό απιστευτο....
18 χρονων, αδύνατο κορμακι, θεόστητο βυζί και φοβερό πρόσωπο!
Μελαχρινί με υπέροχο κωλαράκι!
Την λένε Τζένη (και καλά)
Στα σύν οτι εχει απιστευτο κορμακι και ειναι πολύ ομορφη.
Στα πλην ειναι οτι ειναι πολύ ψαρωμένη και κάνει μετριο μασάζ και πολύ μέτρια μπριζόλα...
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
γεια  σας..  να  ρωτησω  σας  παρακαλω..

στην  νεα  σμυρνη  πια  μασσαζ  εχουμε  που να  τρωμε  κουλουρι ??
εψαχνα  αυτο που  ειναι πανω  απο  την  adidas  αλλα  τελικα  εφυγα  γιατι δεν  βρηκα  πουθενα  την  πορτα..
εαν  ξερει  καποιος  ας  μου  πει,,,
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom