Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γεια σας συναδελφοι. πρωτη φορα γραφω γιατι ειμαι στο εξωτερικο. θα ηθελα να ζητησω πληροφοριες αν ξερει κανεις για ενα μασαζ  βουλιαγμενης και κελσου 6. πηγενα εκει πριν καμια 8-9 χρονια αλλα μου εχουνε μινει αναμνισεις αξεχαστες. πολυ σουπερ κατασταση για τοτε. με τα υδρομασαζ του , την σαουνα , το στημμπαθ,και τις πανεμορφες κοπελες που τα καναν ολα χωρις συμφωνια μονο κατα βουληση φιλοδορημα. υπαρχει το μαγαζι? ας κανει κανενας κοντινος επισκεψη και να ενημερωσει

οχι δυστυχως εκλεισε οπως και τα υπολοιπα!!!!!!!!κλαψ,κλαψ...........
 

secretb

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
πολυ λυπαμε συναδελφοι με αυτο που μου γραψατε.αα  ρε  να ειχα ευχερεια στο γραψιμο να σας πω ιστοριες να παθετε απο το συγκεκριμενο μαγαζι. τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη ας ελπισουμε να φτιαξουν τα πραγματα. καλες αναζητησεις.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Ποιά εκκλησία την Αγιά Σοφία ή το ʼγιο Γεώργιο?(Θα πέσει φωτιά να μας κάψει). 0:)
Aγία Σοφία. Ξενοπούλου 1 πρώτος όροφος. Μόνο φραπεδιά και από γδύσιμο, μόνο από τη μέση και πάνω. Ψιλοταλαιπωρία, αν σκεφτούμε ότι αλλού δίνονται σχεδόν όλα!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
τι πεζει εκει τιμες κοπελες για γινετε πιο συγκεκριμενοι
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
τι πεζει εκει τιμες κοπελες για γινετε πιο συγκεκριμενοι

Καλημέρα φίλε μου και καλή εβδομάδα, δεν έχω πάει στο εν λόγω «μαγαζί» αλλά στην σελίδα 64 ο συναγωνιστής since 1976 ανέφερε τα παρακάτω:

Νέο Ψυχικό δίπλα στην εκκλησία. Πηνελόπη, φοβερά βυζιά, φοβερό μασάζ (ντυμένη), ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ, φραπεδιά σούπερ, χύσιμο στα βυζιά (βγάζει μπλούζα στο τέλος).  Μαρία, αδύνατη, χαλιά μασάζ, ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΤΑΙ, χαλιά φραπεδιά, βάζεις χέρι παντού πάνω από τα ρούχα. 60 η είσοδος κ δωράκι 10-20 για το φραπέ. Περιβάλλον ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πηγαινε πρωτα μια στη λεκκα και παρε μονικα και μετα πηγαινε εκει..........αν ξεκινησεις απο εκει μετα τι θα κανεις?θα ψιλοβαρεθεις στην ιδια χλιδα και θα ζητας καλυτερο.....ελα ομως που δεν υπαρχει!!!!!!!!!για αυτο φαε τα σκατα πρωτα και σιγα σιγα ανεβα στην ιεραρχια του μασαζ!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εχω πάει σε μασαζ στη Βείκου και ψάχνω για κάτι πιο καλό, αν είναι να πάω σε χειρότερο παραμένω στη Βείκου στο Δωράκι

......ποιο δωρακι εννοεις.....? τη σαλονικια ?????
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Η Κέλσου έχει κλείσει απ όσο γνωρίζς. Πραγματικά ήταν καταπληλτικά... με το μεγάλο jaccuzi.... Από τα καλύτερα που υπήρχαν... Το σπίτι υπάρχει ακόμη... έχς περάσει απ΄έξω αλλά δεν έχω τολμήσει να χτυπήσω... Αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω.. ασ μας πεί.

ΥΓ; Δεν έχω τολήσει να χτυπήσω στην Κέλσου  γιατί  σε ένα άλλο καταπλητικό που υπήρχε στο Ελληνικό ( Στην Πολιτική Αεροπορία κοντά) μονοκατοικία, είχα καιρό να πάω και όταν ξαναπήγα και χτύπησα βγήκε ένα κυριούλης και μόνο που δε με πυροβόλησε... χαχαχαχα.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα και παλι πληροφριες λενε οτι η ζανα απο μαρνης τα κανει ολα χωρις καποτα          Π    Ρ  Ο  Σ  Ο  Χ  ΗΗΗΗΗΗΗΗ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η Κέλσου έχει κλείσει απ όσο γνωρίζς. Πραγματικά ήταν καταπληλτικά... με το μεγάλο jaccuzi.... Από τα καλύτερα που υπήρχαν... Το σπίτι υπάρχει ακόμη... έχς περάσει απ΄έξω αλλά δεν έχω τολμήσει να χτυπήσω... Αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω.. ασ μας πεί.

ΥΓ; Δεν έχω τολήσει να χτυπήσω στην Κέλσου  γιατί  σε ένα άλλο καταπλητικό που υπήρχε στο Ελληνικό ( Στην Πολιτική Αεροπορία κοντά) μονοκατοικία, είχα καιρό να πάω και όταν ξαναπήγα και χτύπησα βγήκε ένα κυριούλης και μόνο που δε με πυροβόλησε... χαχαχαχα.

....εννοεις στη γεφυρα του πρακτικερ..?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

kokoras701

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε gyes ειναι καμια αρρωστη απο αλκαμενους?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....δηλαδηςςςςςςςς.......?
 

RobertK

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Προηγούμενα έγινε λόγος για Ποσειδώνος 21 ή 22. Ποιό είναι το σωστό νούμερο; Έχει πάει κανείς πρόσφατα;  Εντυπώσεις/αναφορές;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Σήμερα το πρωί Πωλίνα από Ομήρου!!! Mamma mia :boobies: :boobies:
Τι βυζί!!!!
Μασαζάκι...?? και τελιωμα με βυζο....φραπέ μες τα λάδια :dancing: :dancing: :dancing:
Όσοι πιστοί τρεχάτε...... 80 ο λογαριασμός..
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
τρεχατε βυζολατρεςςςςςςςςςςςςςς
μη χασετε αυτο το κελεμπουρι
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
τετοιο βυζι δεν εχω ξαναδει και ειμαι 20 χρονια στο κουρμπετι
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Νωρίς το πρωί πήγα στο μασατζίδικο της Γ΄Σεπτεμβρίου 25. Μέσα ήταν μόνο δύο η Κορίνα, ρώσικο mature και η Τάνια, εντελώς μπάζο.
Πέρασα στο δωμάτιο με Κορίνα.
Σε γενικές γραμμές όμορφη, με καλό σώμα, ωραίο γεμάτο βυζί, αλλά της έλειπε το ταμπεραμέντο, το κάτι παρσαπάνω.
Πίπα, γλύψιμο καλά, όλα, αλλά μηχανικά.
Προσωπικά δεν θα ξαναδοκίμαζα.
Το θετικό είναι ότι από όσα έχουν πει κι οι άλλοι παίζει γαμήσι με την πρώτη χωρίς συζήτηση (με το απαραίτητο δωράκι).
Πάντως αν και νωρις το πρωί, γύρω στις 10.30 το κουδούνι χτύπησε 3 φορές όσο ήμουν μέσα!
Πολύ πελατεία...
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
σα καινουργιος στο σαιτ μπορειτε να μου πειτε που βρισκετε η Ομηρου και τι πρεπει να κανει καποιος που παει για πρωτη φορα σε μασατζιδικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom