Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα δέν είναι να είναι ωραία η γκόμενα σε αυτού του είδουσ το μασάζ, αλλά άντρας που έχει δύναμη και ξέρει καλά την δουλειά του ωστε να γίνει σωστή δουλειά. Δέν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι μασέρ/φυσιοθεραπευτές αθλητικών ομάδων είναι άντρες
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
:think:

Καλημέρα συναγωνιστές :grin: :grin:

Γνωρίζει κανεις κανενα καλο μαγαζι για μασσαζ στο Μαρούσσι???η πρός αυτή την περιοχή που να δινει και εξτρα???

Αγαπητέ συναγωνιστή.

Στο Μαρούσι θα συναντήσεις τα εξής:

1. Θησέως 17Α του κυρ Βασίλη το μαγαζί. 70 ευρώ - μέτριες ως καλές κοπέλες. Φραπές παίζει δεν παίζει ανάλογα. Αρκετές κοπέλες.
2. Ανδρόνικου μετά την γέφυρα της Αγ. Κωνσταντίνου. του κυρ Κώστα το μαγαζί. Μόνο φραπές, ωραία η Αλίσια, 80 ευρώ. (έχω καιρό να πάω). Δυο κοπέλες.
3.  Choco spa - Δημητσάνας, πίσω από το Ιατρικό, χωρίς παρέλαση γυναικών, πας και σου δίνουν ότι έχουν. Φραπές και ελληνίδες. Περίπου 80 ευρώ. Καλές κοπέλες.

Αυτά γνωρίζω. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να ξέρει κάτι παραπάνω, ας μιλήσει.
Όσο αφορά το ακριβές των διευθύνσεων, λυπάμαι αλλά δεν θυμάμαι πια, εκτός από το Θησέως 17Α. Ωστόσο, θα βρεις τις διευθύνσεις σε αγγελίες.

Για περαιτέρω βοήθεια στον εντοπισμό των αγγελιών, voila τα τηλ.:

1. κυρ Βασίλης: 210 805****
2. κυρ Κώστας: 69467*****
3. Choco Spa: 69735*****

Συγγνώμη εν των προτέρων για τα ΧΧ, αλλά αλλιώς δεν δημοσιεύονται αν έχω καταλάβει καλά τους κανόνες.

Με συναδερφικούς χαιρετισμούς.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αγαπητε επιχειρηματια24, Γεννηματα πηγα πριν απο ενα 3μηνο ισως και παραπανω. Οκ, ηταν ωραιες οι κοπελες αλλα πρεπει οπωσδηποτε να πας μετα να αδειασεις καπου!!! Σου κανουν πολυ ωραιο μασαζ παντως... εμενα ομως να με αγγιζουν τοσο καλα και μετα να φευγω με τη σημαια ψηλα... μαλιστα οταν ημουν ανασκελα και μου ειχε γινει καγκελο και η πετσετα εφευγε σιγα-σιγα η κοπελα δεν εκανε καμια κινηση να με σκεπασει και παλι, ακομα και οταν εφυγε εντελως η πετσετα... βεβαια δεν εκανε και καμια κινηση να "αδραξει τη μερα"  αλλα μαλλον γουσταρε το θεαμα. Βεβαια σου τη σπαει και λιγο αυτη η μεσοκουρτινα που μπορει να σκασει και ο Κος Ζονγκ απο διπλα...Τι να πω... οπωσδηποτε μετα για καταθεση στο Diamond Spa. Προτεινω Τανια.

diamond spa?Πουθε?
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Diamond Spa, Γλυφαδα, παραλιακη, πανω απο Βασιλοπουλο, στο Νο67.
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητέ συναγωνιστή.

Στο Μαρούσι θα συναντήσεις τα εξής:

1. Θησέως 17Α του κυρ Βασίλη το μαγαζί. 70 ευρώ - μέτριες ως καλές κοπέλες. Φραπές παίζει δεν παίζει ανάλογα. Αρκετές κοπέλες.
2. Ανδρόνικου μετά την γέφυρα της Αγ. Κωνσταντίνου. του κυρ Κώστα το μαγαζί. Μόνο φραπές, ωραία η Αλίσια, 80 ευρώ. (έχω καιρό να πάω). Δυο κοπέλες.
3.  Choco spa - Δημητσάνας, πίσω από το Ιατρικό, χωρίς παρέλαση γυναικών, πας και σου δίνουν ότι έχουν. Φραπές και ελληνίδες. Περίπου 80 ευρώ. Καλές κοπέλες.

Αυτά γνωρίζω. Αν υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να ξέρει κάτι παραπάνω, ας μιλήσει.
Όσο αφορά το ακριβές των διευθύνσεων, λυπάμαι αλλά δεν θυμάμαι πια, εκτός από το Θησέως 17Α. Ωστόσο, θα βρεις τις διευθύνσεις σε αγγελίες.

Για περαιτέρω βοήθεια στον εντοπισμό των αγγελιών, voila τα τηλ.:

1. κυρ Βασίλης: 210 8056***
2. κυρ Κώστας: 69467*****
3. Choco Spa: 69735*****

Συγγνώμη εν των προτέρων για τα ΧΧ, αλλά αλλιώς δεν δημοσιεύονται αν έχω καταλάβει καλά τους κανόνες.

Με συναδερφικούς χαιρετισμούς.
Φίλε μου, πολύ καλή καταγραφή, λίγες διορθώσεις:
α)Είναι 27α και οχι 17α, εχουν γραφτεί προσφατα κριτικές
β)Τα ονόματα που παιζουν είναι Αλίνα, Αντζελα, Νικόλ. Σταθερά μόνο φραπές, 80€
γ)Πάρα πολύ ωραίος αλλά εχει το μειονέχτημα οτι δεν δεσμευεται η μαντάμ να σε αφήσει να διαλέξεις, οπως σωστά γραφει ο φίλος. Κινδυνεύεις να μείνεις ακόμα και χωρίς φραπέ ή να πέσεις σε μπάζο
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Ενημέρωση από Σ63.(Θέλω υπομονή)

Αποφασισμένος σήμερα να δοκιμάσω Καίτη από Βριλ.12 μην τυχόν και φύγει οριστικά και δεν προλάβω να πάρω μεζέ, με τόσα που έχω "ακούσει", φτάνω κατά τις 18:10 στον εν λόγω οίκο και τρώω την πίκρα η Καίτη έφυγε για Ρουμανία ξαφνικά έτσι μου είπε η Σιμόν που μόλις είχε σχολάσει και θα ερχόταν η Μανταλένα (Ούτε που την είδα).

Με τ'αυτιά κάτω φεύγω καρφί για Σ63 για Τζούλια (ήθελα μικρό, κοντό και ξανθό, τι να κάνω) που επίσης έχω "ακούσει" πολλά.
Φτάνω λοιπόν και ζητάω Τζούλια και έρχεται το πλασματάκι μέσ'την τσαχπινιά, με πάει στο δωμάτιο κάνω μπάνιο και ξαπλώνω, μετά από λίγο έρχεται και ευγενέστατη με ρωτάει πως Θέλετε και απαντάω, χωρίς λάδι, απαλά και τρυφερά.
Μια που το είπα και μια που είχε ξαπλώσει γυμνούλα στη πλάτη μου και να το μασάζ. Κύριοι το απόλυτο GFE.
και...... Ω!!! θαύμα ο "Βεζούβιος" εξαφανίστηκε, αυτό ήταν Θόλωσε το σύμπαν..
ΥΓ.1 Εκτός από πολύ ωραίο στήθος όπως προανέφερα, έχει πολύ ωραίο κορμάκι και εξαιρετικό κωλαράκι σφιχτό και πεταχτό, γενικά είναι καυλίτσα!!!
ΥΓ.2 Δεν είναι η πρώτη φορά που πάω στη Σ63, είναι η πρωτη φορά που γράφω γιατί όπως καταλάβατε ε ν θ ο υ σ ι ά σ τ ι κ α!!!


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ σου..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
επισκεψη εχθες κατα τις 7 το απογευμα στην γαλατσιου 1...4 γκομενες...2 μπαζα και 2 καλες..η ρεσεψιονιστ πολυ καλο μουνακι,μικρο....και η αντζυ εκ ρωσιας, καινουρια με ενα μινι μεχρι το μουνι και μπουταρες! με καυλωσε που την ειδα και την πηρα...μασαζ χαλια αλλα πολυ ζεστη και πολυ καυλιαρα!! πολυ καλο ξυρισμενο μωρο!! της εδωσα 70 και ειπε και ευχαριστω! :rockon:
[/quo
.........70 ?????για γαλατσιου???για πληρες φουλ προγραμμα?
στο κατω κατω ξερω οτι στη γαλατσιου το μασαζ προπληρωνεται,οπως γραφει και ενα χαρτι κρεμασμενο με τεραστια γραμματα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
παντως χτες ανακαλυψα οτι στην ΛΕΚΚΑ,το μονο που αξιζει,ειναι οτι εχει πολυ ωραια μαγαζια με ασημικα,και μου εβαλε ιδεες για δωρακια..........για το εν λογω μαγαζι μην το συζητησουμε καν...ακομα κλαιω το 50αρικο. :headbang:δε το τρωγα κουλουρια στην πλατεια συνταγματος :tickedoff: :headbang:
 

Επισκέπτης
παντως χτες ανακαλυψα οτι στην ΛΕΚΚΑ,το μονο που αξιζει,ειναι οτι εχει πολυ ωραια μαγαζια με ασημικα

Γατί ρε φίλε;

Αδικείς τη Λέκκα!

Και η καφετέρια/μπαράκι στη γωνία Λέκκα και Καραγιώργη μια χαρά είναι !!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επισκεψη εχθες κατα τις 7 το απογευμα στην γαλατσιου 1...4 γκομενες...2 μπαζα και 2 καλες..η ρεσεψιονιστ πολυ καλο μουνακι,μικρο....και η αντζυ εκ ρωσιας, καινουρια με ενα μινι μεχρι το μουνι και μπουταρες! με καυλωσε που την ειδα και την πηρα...μασαζ χαλια αλλα πολυ ζεστη και πολυ καυλιαρα!! πολυ καλο ξυρισμενο μωρο!! της εδωσα 70 και ειπε και ευχαριστω! :rockon:
.........70 ?????για γαλατσιου???για πληρες φουλ προγραμμα?
στο κατω κατω ξερω οτι στη γαλατσιου το μασαζ προπληρωνεται,οπως γραφει και ενα χαρτι κρεμασμενο με τεραστια γραμματα.

προπληρωνεται, γι αυτο δεν εχουν μυγες..

ακου προπληρωνεται !!!!!!! τι φοβουνται ???? μην τους τα φαμε ?? κι εμεις φοβουμαστε μη μας αφησουν με το κονταρι στο χερι..

τσόλια..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Στη Λέκκα θέλει υπομονή και επιμονή αν διαθέτεις απ'αυτά στο τέλος θα βγεις κερδισμένος, εκεί τα κορίτσια θέλουν τον τρόπο τους και τον χρόνο τους.
Θα σου κοστίσει κάτι παραπάνω αλλά δεν θα χάσεις!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
η απορια μου ειναι για την γαλατσιου,οτι καποιος(ονοματι αρμεδ)εγραψε οτι εδωσε 70!!!!!!!!!!!!!και μαλιστα οτι του ειπε και ευχαριστω!!!
δεν μας ειπε πριν η μετα το παρτυ τα εδωσε?? :idiot:εγω γιατι δινω 80(αφου τοσα μου ζητα και το προπληρωνω κιολας).....τι στο διαολο?δανειο πηρα? :tickedoff:
παντως η φωκιωνος εχει "γαμω" τις καφετεριες :uglystupid: :dancing ,
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η απορια μου ειναι για την γαλατσιου,οτι καποιος(ονοματι αρμεδ)εγραψε οτι εδωσε 70!!!!!!!!!!!!!και μαλιστα οτι του ειπε και ευχαριστω!!!
δεν μας ειπε πριν η μετα το παρτυ τα εδωσε?? :idiot:εγω γιατι δινω 80(αφου τοσα μου ζητα και το προπληρωνω κιολας).....τι στο διαολο?δανειο πηρα? :tickedoff:
παντως η φωκιωνος εχει "γαμω" τις καφετεριες :uglystupid: :dancing ,

στη γαλατσιου εχει δυο μαγαζια. στο πανω ή στο κατω λες ????
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Στη Λέκκα θέλει υπομονή και επιμονή αν διαθέτεις απ'αυτά στο τέλος θα βγεις κερδισμένος, εκεί τα κορίτσια θέλουν τον τρόπο τους και τον χρόνο τους.
Θα σου κοστίσει κάτι παραπάνω αλλά δεν θα χάσεις!!!
φιλαρακο δεν καταλαβες.....ειμαι πελατης,αλλα απο προσωπικο ,ετοιμος ημουν να πηδηξω απο το παραθυρο,να σηκωσω τα στορια και να βρεθω στην κολωκοτρωνη!!!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ρε συ πατερ ,σου μιλαω για το κουδουνι που γραφει "μαλαξεις",η στο 2ο η στο 3ο ειναι.εσυ για πιο αλλο λες?και σε πιο οροφο ειναι?κουδουνι?..............αρε μεσανυχτα που εχω :headbang: :idiot:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε συ πατερ ,σου μιλαω για το κουδουνι που γραφει "μαλαξεις",η στο 2ο η στο 3ο ειναι.εσυ για πιο αλλο λες?και σε πιο οροφο ειναι?κουδουνι?..............αρε μεσανυχτα που εχω :headbang: :idiot:

αν θυμαμαι καλα, το αλλο ειναι στον 1ο οροφο. μαλλον εκει αποδιδεται το 70αρι..
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Βολτούλα το μεσημέρι απο σ63 .... Νέα παραλαβή απο ρουμανία .....

Άννα το νέο φρούτο (πιό πολύ έμοιαζέ με μία πιτσιρίκα φοιτήτρια στην πολυκατοικία μου) ... ντροπαλό γρί δεν τα μιλάει τα Ελληνικά ... σφιχτό όσο δεν πάει .... Αστέρι  !

value for money ...

:)
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Κανε μας μια περιγραφη να τη "δουμε" λιγο, τριβει καθολου ή βου στον πουτσά?
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορα απο Ζησιμοπουλου, νεα στο μαγαζι η Κατια. Δουλευε πριν στο Συνταγμα και γενικα ξερει τα μαγαζια και το χωρο. 31 ετων, γυρω στο 1.70, πολυ καλο σωματακι, βυζι 2-3, υπεροχα μπλε ματια, πολυ καλη συζητηση, 10 χρονια ελλαδα, απο καζαχσταν με καταγωγη απο πολωνια. Ε ν ν ο ε ι τ α ι οτι σερβιρει ΠΟΛΥ καλη μπριζολα γαλακτος και πολυ καλο μασαζ. Λογαριασμος, ο γνωστος, στα 80.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
αν θυμαμαι καλα, το αλλο ειναι στον 1ο οροφο. μαλλον εκει αποδιδεται το 70αρι..
λοιπον, αγορια...το 70αρι αποδιδεδετε στον 2ο οροφο στο κουδουνι μαλαξεις! και εγω συνηθως 80 δινω αλλα τελευταια φορα εβγαλα 70 και της εδωσα και πραγματι μου ειπε και ευχαριστω! τι να πω΄? με συμπαθησε? ειμαι καλος πελατης? κατι τελος παντων...παντως εγω θα το καθιεροσο....δεν θα βγαζω παραπανω απο 70! αρκετα μας εχουν φαει οι πουτανες με το καλησπερα σας. μην τις καλομαθαινουμε παιδες....οι καιροι δυσκολευουν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom