Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Έφυγα απο Λαγουμιτζή και κατέληξα στο Φ2 όπου έφαγα τη Νανσυ στη στροφή κυριολεκτικα απο άλλο πελάτη και ....σώθηκα......τι όμορφο παιδί.....δεν θα επαναλάβω όσα έχουν γραφτεί αλλα είναι σοβαρός παίκτης. Το μαγαζι εχει τα θέματά του αλλα αυτο είναι άλλη συζήτηση.....
Η νανσυ από υπηρεσίες και ομορφιά αξίζει; Έλεγα να την δοκιμάσω
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Καλησπέρα, δεν έχω πάει σε Μασαζ γιαυτο και ρωταω. Υπάρχει καμία που να είναι μουναρα; Να μου προτείνετε για να κάνω εξόρμηση! Άκουσα για την νανσυ (νιρβάνα)
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Καλησπέρα, δεν έχω πάει σε Μασαζ γιαυτο και ρωταω. Υπάρχει καμία που να είναι μουναρα; Να μου προτείνετε για να κάνω εξόρμηση! Άκουσα για την νανσυ (νιρβάνα)
Τό μουναρα εξαρτάται από τά γούστα τού καθενός μας, καί αν σε καλύπτει μόνο ή εμφάνιση καί όχι οι υπηρεσίες.
Τώρα για μουναρα μουναρα λίγο δύσκολο νά βρεις σε μασάζ, θά πρότεινα νά έκανες αρχή από το nirvana Φραντζή 2 έχει από όλα τά καλά.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα, δεν έχω πάει σε Μασαζ γιαυτο και ρωταω. Υπάρχει καμία που να είναι μουναρα; Να μου προτείνετε για να κάνω εξόρμηση! Άκουσα για την νανσυ (νιρβάνα)
Τι είναι για σένα μουνάρα μαν? Δλδ 1)νταρντάνα, 2)μινιόν, 3)μοντέλο στυλ , 4)ξανθιά, 5)μελαχρινή, 6) Ελληνίδα, 7) ξένη, κτλ, πες μας, για να σου πούμε!
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Απο εμένα η πρόταση δεδηλωμένη, γνωστή και μη εξαιρετέα είναι το Στουρνάρη 29. Πολυ καλο μασαζ Λια, Μονικα, Βερονικα με εξ ίσου υψηλή απόδοση σε σεξ. Αξία λόγου και η Άννα που δεν είναι μιλφ.......
Αν σε βολεύει σαν περιοχή και το Μπακνανα θα μπορούσε να είναι δευτερη επιλογή.
Καλή αρχή!
Η Μόνικα είναι εξαιρετική για έναν καινούριο στα μασάζ...
Μαρίνα (κορυφή στο Συγγρού 40-42)
Επίσης και το Φραντζή 7 (όσοι προλαβαίνετε... :idiot:)
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Η Μόνικα είναι εξαιρετική για έναν καινούριο στα μασάζ...
Μαρίνα (κορυφή στο Συγγρού 40-42)
Επίσης και το Φραντζή 7 (όσοι προλαβαίνετε... :idiot:)
Πολυ καλες,αλλα 45 φευγα....
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Η Μόνικα είναι εξαιρετική για έναν καινούριο στα μασάζ...
Μαρίνα (κορυφή στο Συγγρού 40-42)
Επίσης και το Φραντζή 7 (όσοι προλαβαίνετε... :idiot:)
Μαρίνα θέλει ραντεβού για να τα καταφέρεις να την βρεις ελεύθερη
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Η νανσυ από υπηρεσίες και ομορφιά αξίζει; Έλεγα να την δοκιμάσω
Αν και σου έχουν απαντησει....εμφανιση πάνω απο το μέσο όρο για μασαζ, θα έβαζα 8, πολυ θετική ενέργεια και διαθεση, ωραιο στοματικο, εχει και τα δεν...π.χ. δεν τα παίρνει στο στόμα, δεν πολυ γουστάρει να ασχολείσαι με τον κολο της κλπ. Γενικά δεν θα τα κλάψεις. Στο Φ2 εχει και πιο μουναρες απο τη Νανσυ π.χ. Αντριάνα αλλα με σαφώς χειρότερες υπηρεσιες.
ΕΦ όσον εστιάζεις στην εμφανιση το Φ2 είναι ίσως η μόνη επιλογή.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
754
Κριτικές
30
Like
4.691
Πόντοι
2.836
Απο εμένα η πρόταση δεδηλωμένη, γνωστή και μη εξαιρετέα είναι το Στουρνάρη 29. Πολυ καλο μασαζ Λια, Μονικα, Βερονικα με εξ ίσου υψηλή απόδοση σε σεξ. Αξία λόγου και η Άννα που δεν είναι μιλφ.......
Αν σε βολεύει σαν περιοχή και το Μπακνανα θα μπορούσε να είναι δευτερη επιλογή.
Καλή αρχή!
Όποιος θέλει Μιλφοθειτσες να παει στουρναρη καλά τον στέλνεις εκεί. Εγώ έχω πολλές επισκέψεις στο ίδρυμα (το οποιο ξεκίνησα τα μασαζ)αλλά επέλεγα πάντα τις 30 ετών κ τον κατήφορο που δυστυχώς ήταν μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Ηταν κ ένας λόγος το έκοψα σαν μαγαζί. Το συγκεκριμένο μαγαζί σαν χώρος είναι τέλειος αλλά πάσχει από ανανέωση του ροστερ των κοριτσιών....άσε που έχει γίνει ξεπεταδικο από τη συμπεριφορά μερικών των μικρότερων κοριτσιων εκεί μέσα εννοώ....
 

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κάποια καλή περίπτωση κατά προτίμηση πετιτ και μέχρι 30-35 χρόνων;
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
γνωριζετε κανα μασαζαδικο εστω happy ending μεταξυ σερρες, δραμα, καβαλα και ξανθη;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Αγαπητοί συνάδελφοι της πρωτεύουσας καλημέρα σας . Σε λίγες μερες κατεβαίνω στην πόλη σας για ένα τριήμερο . Με δεδομένη την ασχετοσύνη μου θα μπορουσε καποιος να μου προτείνει κάτι να περάσω καλά ; Προτίμηση σε κοπέλες με μεγάλο στήθος και απαραίτητη προϋπόθεση η καθαριότητα . Θα μένω στην περιοχή της καλλιθεας. Δεκτή κάθε βοήθεια και οποιος θέλει φέρνω και τρίγωνα πανοράματος . Σας ευχαριστώ
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Αγαπητοί συνάδελφοι της πρωτεύουσας καλημέρα σας . Σε λίγες μερες κατεβαίνω στην πόλη σας για ένα τριήμερο . Με δεδομένη την ασχετοσύνη μου θα μπορουσε καποιος να μου προτείνει κάτι να περάσω καλά ; Προτίμηση σε κοπέλες με μεγάλο στήθος και απαραίτητη προϋπόθεση η καθαριότητα . Θα μένω στην περιοχή της καλλιθεας. Δεκτή κάθε βοήθεια και οποιος θέλει φέρνω και τρίγωνα πανοράματος . Σας ευχαριστώ
Εφόσον ψάχνεις για μεγάλο στήθος και θά είσαι στήν περιοχή τής Καλλιθέας γνώμη μου ξεκινά από τό nirvana Φραντζή 2 είναι πολύ κοντά από εκεί που θά μένεις. Έχει κοπέλες όπως τής ζητάς και καθαρό μαγαζί με εξυπηρετική υποδοχή. Υπάρχουν και φωτογραφίες από τά κορίτσια εδώ για νά πάρεις μια ιδέα.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
310
Πόντοι
21
Εφόσον ψάχνεις για μεγάλο στήθος και θά είσαι στήν περιοχή τής Καλλιθέας γνώμη μου ξεκινά από τό nirvana Φραντζή 2 είναι πολύ κοντά από εκεί που θά μένεις. Έχει κοπέλες όπως τής ζητάς και καθαρό μαγαζί με εξυπηρετική υποδοχή. Υπάρχουν και φωτογραφίες από τά κορίτσια εδώ για νά πάρεις μια ιδέα.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απόκριση . Το εκτιμώ
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
963
Πόντοι
361
Χθεσινή πρωινή επίσκεψη στο Εθν. Μακαρίου στη Δάφνη. Η Ρούλα κλεισμένη κ είπα να δοκιμάσω την Κατερίνα. Την είχα επιλέξει κ όταν πρωτοήρθε στο μαγαζί όταν δεν μίλαγε λέξη Ελληνικά ακόμα. Απογοητεύτηκα από το πόσο έχει παχύνει....Με την ρόμπα ξεγελαστηκα αλλά όταν την αφαίρεσε είδα μια εντελώς διαφορετική κοπέλα... Επίσης η εικόνα με τα δόντια της αποθαρρύνει...Σε γενικές γραμμές υποφερτες υπηρεσίες κ μασάζ. Νομίζω ότι η Ρούλα αποτελει όαση στο μαγαζί που έχει ανάγκη από φρεσκαρισμα στις κοπέλες
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
οχι και 45 φευγα ρε φιλε η Μαρινα.
η Μονικα οκ,αλλα οχι η Μαρινα.
100% σωστός είσαι peter

Η Μόνικα είναι στο φεύγα.

Η Μαρίνα πρέπει να περιμένει πολλά χρόνια μέχρι να γίνει 45φεύγα. Μακάρι οι 45φεύγα να ήταν σαν τη Μαρίνα. Μην τρελαθούμε δλδ.

Μού φαίνεται ότι μερικοί πρέπει να πάνε επειγόντως στον οφθαλμίατρο, που γράφουν λάθος πράγματα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
οχι και 45 φευγα ρε φιλε η Μαρινα.
η Μονικα οκ,αλλα οχι η Μαρινα.
Μετά τα σούπερ χάδια κ τα ψαξίματα των χεριών κ των χειλιών, (κ όχι μόνο), είτε της μιας, είτε της άλλης ... η ηλικία, τα κιλά κ το ύψος τους, θα ήταν το τελευταίο πράγμα που θα σκεφτόμουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom