Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Καλημέρα σε όλους, μοιράζομαι πληροφορία που μόλις έμαθα για επιστροφή της Εύας με τις βυζάρες από εθναρχου και βουλής στο Σουλίου.
θα περάσω αύριο να επιβεβαιωσω την πληροφορία , αλλά φίλος χθες πέρασε μαζί της και μάλιστα ήταν μέσ στην καύλα.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.420
Πόντοι
736
Καλημέρα σε όλους, μοιράζομαι πληροφορία που μόλις έμαθα για επιστροφή της Εύας με τις βυζάρες από εθναρχου και βουλής στο Σουλίου.
θα περάσω αύριο να επιβεβαιωσω την πληροφορία , αλλά φίλος χθες πέρασε μαζί της και μάλιστα ήταν μέσ στην καύλα.
Το σουλιου που είναι να πεταχτώ να την δω τώρα αν είναι τόσο καλή;;;;
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Καλημέρα σε όλους, μοιράζομαι πληροφορία που μόλις έμαθα για επιστροφή της Εύας με τις βυζάρες από εθναρχου και βουλής στο Σουλίου.
θα περάσω αύριο να επιβεβαιωσω την πληροφορία , αλλά φίλος χθες πέρασε μαζί της και μάλιστα ήταν μέσ στην καύλα.
Ανισχυει σου ειμαι ευγνωμων τυπε
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Σουλίου 4 είναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ανισχυει σου ειμαι ευγνωμων τυπε
πέρασε χθες φίλος, θα κάνω βόλτα αύριο εγώ να δω και θα εημερώσω, αλλά θα πω και ενα γεια στο Κατερινάκι εκεί ....
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Καλημέρα σε όλους, μοιράζομαι πληροφορία που μόλις έμαθα για επιστροφή της Εύας με τις βυζάρες από εθναρχου και βουλής στο Σουλίου.
θα περάσω αύριο να επιβεβαιωσω την πληροφορία , αλλά φίλος χθες πέρασε μαζί της και μάλιστα ήταν μέσ στην καύλα.
Τι ηλικία εχει η Ευα;
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
563
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Το σουλιου 4 έχει site να δουμε φωτο?
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
563
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
ρε μάγκες μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει με city gold spa. έχει βάρδιες στο άλλο site και προφανώς και κάνουν μαλακίες κλπ. Πήγα βέβαια και με ζάλισαν πως δεν κάνουν τιποτα παραπανω και πως κλπ κλπ. τους εξήγησα πως δεν ειναι η πρωτη μου φορα σε μαγαζι και η επιμονή τους με εκανε να φύγω γιατί ήταν σίγουρο πως θα φάω φόλα. Τι σκατα γινεται στο συγκεκριμένο μαγαζι? μπορει να μου πει καποιος εμπειρία, ποια κοπέλα να παρω και τα σχετικά.

Ευχαριστώ
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Συγνώμη παιδιά, όχι ότι με νοιάζει, αλλά έκανα ερώτηση για νταρτάνα και πήρα μία απάντηση και ο άλλος ρώτησε για petit και πήρε 15 απαντήσεις! Τι γίνεται ρε φίλε!?
Θα σου πρότεινα τη Ντιάνα που είναι στην Ιερά Οδό τώρα αν δεν κάνω λάθος. Εγώ την είχα συναντήσει στη Σολωμού.
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Είναι typo μαλλον εννοεί Λαγουμιτζή αλλα η Αγάπη δεν είναι αυτη που ψάχνεις ούτε είναι νταρντανα εκτος αν του φίλου του αρέσουν οι skinny...
Ψάξε Σουζανα στο Συγγρου 108 ή στο Τατοιου, καπου εκεί θα είναι ή Δήμητρα στο Μπακνανα
Αγάπη, Λαγ’23, δεν νομίζω ότι είναι και τόσο λεπτή, ώστε να είναι στη κατηγορία skinny!
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Θα σου πρότεινα τη Ντιάνα που είναι στην Ιερά Οδό τώρα αν δεν κάνω λάθος. Εγώ την είχα συναντήσει στη Σολωμού.
Μπορείς να μου δώσεις ακριβή διεύθυνση, δεν είμαι Αθηναίος για να τα ξέρω όλα!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Αγάπη, Λαγ’23, δεν νομίζω ότι είναι και τόσο λεπτή, ώστε να είναι στη κατηγορία skinny!
Λεω ότι του αρέσουν οι skinny για να θεωρεί την Αγάπη νταρντανα.....
Αν είναι φαν Κατια.....τότε η Αγάπη εχει κιλά.....αντικειμενικά όχι! Θα έλεγα ότι είναι στο μέσο όρο της αγοράς....
 

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια γνωριζει κανεις για σημερα κηφισιας?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.073
Πόντοι
4.546
ρε μάγκες μπορεί να μου πει κάποιος τι παίζει με city gold spa. έχει βάρδιες στο άλλο site και προφανώς και κάνουν μαλακίες κλπ. Πήγα βέβαια και με ζάλισαν πως δεν κάνουν τιποτα παραπανω και πως κλπ κλπ. τους εξήγησα πως δεν ειναι η πρωτη μου φορα σε μαγαζι και η επιμονή τους με εκανε να φύγω γιατί ήταν σίγουρο πως θα φάω φόλα. Τι σκατα γινεται στο συγκεκριμένο μαγαζι? μπορει να μου πει καποιος εμπειρία, ποια κοπέλα να παρω και τα σχετικά.

Ευχαριστώ
Πήγα και εγώ μια φορά, για απλό μασάζ με κουπόνι. Μου έκανε ένας φυσιοθεραπευτής. Κατά την διάρκεια, άκουγα κανονικά κάποια βογγητα από διπλανό δωμάτιο, τρελός δεν είμαι να ακούω φωνές(ούτε ήταν από άλλο όροφο, αν είναι δυνατόν, δίπλα λέμε).
Στο τέλος όμως, όταν ρώτησα σχετικά, είπαν πως δεν κάνει καμιά κοπέλα μασάζ στο μαγαζί.

Όταν πήρα τηλέφωνο άλλη φορά αναφέροντας την ιστοσελίδα που διαφημίζονται, και ρωτώντας αν δουλεύουν οι κοπέλες, μου απάντησαν θετικά. Δεν ξαναπήγα όμως.

Άλλοι συναγωνιστές ανέφεραν ότι οι τιμές τους είναι τσιμπημενες, κάτι για 60€/20', 80€/30', κ.λ.π. για απολύτως τυπικές υπηρεσίες, δεν έχω ιδία άποψη.
 

fifiris

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα,για το μασατζιδικο στηυν Εθν. Μακαριου πως μπορουμε να βρουμε πληροφοριες?
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Λεω ότι του αρέσουν οι skinny για να θεωρεί την Αγάπη νταρντανα.....
Αν είναι φαν Κατια.....τότε η Αγάπη εχει κιλά.....αντικειμενικά όχι! Θα έλεγα ότι είναι στο μέσο όρο της αγοράς....
Ναι, έτσι όπως τα λες είναι και πιστεύω ότι πολλές κυρίες θα ’θελαν να ’χουν τον ίδιο σωματότυπο με την Αγάπη!
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ μια φορά, για απλό μασάζ με κουπόνι. Μου έκανε ένας φυσιοθεραπευτής. Κατά την διάρκεια, άκουγα κανονικά κάποια βογγητα από διπλανό δωμάτιο, τρελός δεν είμαι να ακούω φωνές(ούτε ήταν από άλλο όροφο, αν είναι δυνατόν, δίπλα λέμε).
Στο τέλος όμως, όταν ρώτησα σχετικά, είπαν πως δεν κάνει καμιά κοπέλα μασάζ στο μαγαζί.

Όταν πήρα τηλέφωνο άλλη φορά αναφέροντας την ιστοσελίδα που διαφημίζονται, και ρωτώντας αν δουλεύουν οι κοπέλες, μου απάντησαν θετικά. Δεν ξαναπήγα όμως.

Άλλοι συναγωνιστές ανέφεραν ότι οι τιμές τους είναι τσιμπημενες, κάτι για 60€/20', 80€/30', κ.λ.π. για απολύτως τυπικές υπηρεσίες, δεν έχω ιδία άποψη.
60€/20' φίλε σημαίνει 3 € το λεπτό, δεν τα λες και λίγα, εκτός και αν σε τρίβουν με χρυσόσκονη …!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.073
Πόντοι
4.546
60€/20' φίλε σημαίνει 3 € το λεπτό, δεν τα λες και λίγα, εκτός και αν σε τρίβουν με χρυσόσκονη …!
Έτσι ανέφεραν άλλοι συναγωνιστές, δεν ξέρω προσωπικά. Ναι, είναι τσιμπημενο σε σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά, αλλά πιθανόν να στοχεύει σε πελάτες με μεγάλα πορτοφόλια (π.χ. ανάμεσα σε αρκετά νοσοκομεία, περιτριγυρισμένο) .
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Έτσι ανέφεραν άλλοι συναγωνιστές, δεν ξέρω προσωπικά. Ναι, είναι τσιμπημενο σε σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά, αλλά πιθανόν να στοχεύει σε πελάτες με μεγάλα πορτοφόλια (π.χ. ανάμεσα σε αρκετά νοσοκομεία, περιτριγυρισμένο) .
Για να επιβιώνει τόσος ακριβός τιμοκατάλογος, σημαίνει ότι κάποιοι αγοράζουν, αλλά ο χρόνος θα δείξει αν θα αντέξει τον ανταγωνισμό … :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom