Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Τύπε τι έγινε άρχισες και εσύ το μασαζο άθλημα ; :cheesy:

σημερινη κατάθεση στο Μάρνης 28 με τη Χριστινα τη καυλιάρα την βυζομάνα.
Πέρασα φοβερά, πολύ καλή.
Μασαζο αυτή η Χριστινα η βυζου είναι μια ψηλή με μπουτάρες και κωλαρα, όχι χοντρή, νταρντανα Γεωργιανή?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.743
Like
14.307
Πόντοι
3.506
Καιρό τώρα. :grin: Λέω να αφήσω τα μπουρδέλα σιγά σιγά.


Η βλακεία με αυτό το μαγαζί είναι ότι δεν έχει site και δεν ανοίγουν την πόρτα. Μάλλον πρέπει να πάρεις τηλ.
Δοκίμασε να πας και σε κορίτσια μασεζ με δικό τους χώρο, δεν θα το μετανιώσεις :wink:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.743
Like
14.307
Πόντοι
3.506
Έχεις κάποια να μου προτείνεις;
Την Στεφανία, είναι βόρεια προάστια, δεν ξέρω αν σε βολέυει βέβαια, αλλά αξίζει να την επισκευθείς σίγουρα :hi:, σίγουρα θα έχεις μια ευχάριστη εμπειρία μαζί της !
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Την Στεφανία, είναι βόρεια προάστια, δεν ξέρω αν σε βολέυει βέβαια, αλλά αξίζει να την επισκευθείς σίγουρα :hi:, σίγουρα θα έχεις μια ευχάριστη εμπειρία μαζί της !
Επειδή ακούω πολυ κόσμο να μιλάει για μια ευχάριστη εμπειρία αλλα κανεις δεν λέει τι είναι αυτη η εμπειρία ίσως κατόπιν επιθυμίας της κοπέλας, κριτικη δεν υπαρχει πουθενα..... εγω θα κρατούσα μικρό καλάθι ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.743
Like
14.307
Πόντοι
3.506
Επειδή ακούω πολυ κόσμο να μιλάει για μια ευχάριστη εμπειρία αλλα κανεις δεν λέει τι είναι αυτη η εμπειρία ίσως κατόπιν επιθυμίας της κοπέλας, κριτικη δεν υπαρχει πουθενα..... εγω θα κρατούσα μικρό καλάθι ....
Εγώ δεν γράφω κριτικές γενικά, το αποφεύγω. Και γενικά σε όποια κοπέλα θέλω να πάω πότε δεν διαβάζω τι έχει γραφτεί για αυτήν :wink:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Εγώ δεν γράφω κριτικές γενικά, το αποφεύγω. Και γενικά σε όποια κοπέλα θέλω να πάω πότε δεν διαβάζω τι έχει γραφτεί για αυτήν :wink:
Ε άμα οι κριτικές δεν έχουν αξία, με αυτή τη λογική κι εγώ δε θα έπρεπε να εμπιστευτώ την πρότασή σου για τη Στεφανία.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.743
Like
14.307
Πόντοι
3.506
Ε άμα οι κριτικές δεν έχουν αξία, με αυτή τη λογική κι εγώ δε θα έπρεπε να εμπιστευτώ την πρότασή σου για τη Στεφανία.
Για εμένα δεν έχουν ιδιαίτερη ! Πως να με εμπιστευτείς , κριτικές δεν γράφω, δεν είμαι αξιόπιστο μέλος στο σάη :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Από το relax massage ξέρουμε που πήγαν οι κοπέλες;
Μαθαίνω ότι ξανάνοιξε το μαγαζί, δεν ξέρω την σύνθεση. Μόνο για την θεία Λένα την ξανθιά μεταμιλφ άκουσα ότι είναι πάλι εκεί (για την Έλενα δεν γνωρίζω κάτι)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.591
Πόντοι
20.686
Οκ. Έχω μερικές απορίες όμως, όποιος θέλει μπορεί να μου απαντήσει!

Έχετε να μου προτείνεται 2-3 καλά μαγαζιά-κοπελες;

Πόσο διάρκει μια συνεδρια ; αν τελειώσεις γρήγορα ας πουμε υπάρχει δυνατότητα για 2ο γύρω μες στο μισάωρο ή 45λεπτο ;

Μπανακι κάνεις στο τέλος φαντάζομαι. Σωστα;


Επισης ξέρετε κάπου να δουλεύει κάποια ελληνιδα (προσωπικό βιτσιο?) ;

*Πείτε μου γενικοτερα για το πως εχουν τα πράγματα γιατί είναι καινούριος!
Γενικότερη ανάλυση για τις ώρες μπάνιο κλπ μπορείς να διαβάσεις τα νήματα του μασάζ και κριτικές και θα καταλάβεις.
Μη τα θες όλα στο πιάτο.
Να κάτσει ο άλλος να σου γράψει έκθεση .
Εξειδικευμένα Ρώτα .
Στο τελευταίο μόνο θα σου απαντήσω ότι Ελληνιδες είναι λίγες και πολλές που παρουσιάζονται ως εγχώριες είναι από Αλβανία μεριά
Καθαρόαιμες γνωρίζω την Έλενα από Μπακνανά και την Ρούλα Καλιρροης 48.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Γενικότερη ανάλυση για τις ώρες μπάνιο κλπ μπορείς να διαβάσεις τα νήματα του μασάζ και κριτικές και θα καταλάβεις.
Μη τα θες όλα στο πιάτο.
Να κάτσει ο άλλος να σου γράψει έκθεση .
Εξειδικευμένα Ρώτα .
Στο τελευταίο μόνο θα σου απαντήσω ότι Ελληνιδες είναι λίγες και πολλές που παρουσιάζονται ως εγχώριες είναι από Αλβανία μεριά
Καθαρόαιμες γνωρίζω την Έλενα από Μπακνανά και την Ρούλα Καλιρροης 48.
Συν Ζωή στο Στουρνάρη και Πάμελα στο Φραντζή 4. Νομίζω και η Βάνα στο Silver....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Εγώ δεν γράφω κριτικές γενικά, το αποφεύγω. Και γενικά σε όποια κοπέλα θέλω να πάω πότε δεν διαβάζω τι έχει γραφτεί για αυτήν :wink:
Θα μπορούσε να είναι ετσι για μεμονωμένες κριτικές ή για καινούργιες. Όταν για Έλενα στο Μπακνανα και Λια Στουρνάρη υπάρχουν 50 κριτικές στην κάθε μια, κάνουν όλοι λαθος και εσύ θα δεις κατι άλλο?
Όταν για Αντριάνα στο Φραντζή 4 γράφουν όλοι μακρυά, εσύ τι θα δεις?
Εκτος αν είσαι ο Μπράντ Πητ και θα θα τρελαθεί η κοπελα....
Όταν όμως στο άλλο άκρο έχουμε μια κοπελα που την προμοτάρουν τόσα άτομα και κανεις δεν γράφει τίποτα παρα μόνο περιστασιακά τι δεν κάνει, τότε είναι σαν να μην εχει γραφτεί τίποτα.....κανεις δεν σε σταματάει να κανεις τον ανθρακορυχο αλλα πας με αυτη τη νοοτροπία.
Και κατι τελευταίο: μετα απο τόσο καιρό εδώ λίγο πολυ ξέρουμε ποιος γράφει τι......και ποσό κοντα είμαστε ή αν τα γούστα είναι κοντα! Σε γενικές γραμμές πάντα.......
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Θα μπορούσε να είναι ετσι για μεμονωμένες κριτικές ή για καινούργιες. Όταν για Έλενα στο Μπακνανα και Λια Στουρνάρη υπάρχουν 50 κριτικές στην κάθε μια, κάνουν όλοι λαθος και εσύ θα δεις κατι άλλο?
Όταν για Αντριάνα στο Φραντζή 4 γράφουν όλοι μακρυά, εσύ τι θα δεις?
Εκτος αν είσαι ο Μπράντ Πητ και θα θα τρελαθεί η κοπελα....
Όταν όμως στο άλλο άκρο έχουμε μια κοπελα που την προμοτάρουν τόσα άτομα και κανεις δεν γράφει τίποτα παρα μόνο περιστασιακά τι δεν κάνει, τότε είναι σαν να μην εχει γραφτεί τίποτα.....κανεις δεν σε σταματάει να κανεις τον ανθρακορυχο αλλα πας με αυτη τη νοοτροπία.
Και κατι τελευταίο: μετα απο τόσο καιρό εδώ λίγο πολυ ξέρουμε ποιος γράφει τι......και ποσό κοντα είμαστε ή αν τα γούστα είναι κοντα! Σε γενικές γραμμές πάντα.......
Αντριάνα;Φρατζή 2;Από τις πιο ξεπετες.
Ούτε απ' έξω.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Επειδή ακούω πολυ κόσμο να μιλάει για μια ευχάριστη εμπειρία αλλα κανεις δεν λέει τι είναι αυτη η εμπειρία ίσως κατόπιν επιθυμίας της κοπέλας, κριτικη δεν υπαρχει πουθενα..... εγω θα κρατούσα μικρό καλάθι ....
υπαρχουν σκορπιες κριτικες στο τοπικ της. θελει ψαξιμο.
εν ολιγοις θα πω οτι προσφερει καλο μασαζ,προσπαθει να μεινεις ευχαριστημενος,εχει βελτιωθει στην εμφανιση της
(πριν ηταν χοντρη,τωρα ειναι ζουμερη ας το πω ετσι), ο χωρος της καλος αν και υπαρχουν καποια θεματακια
(η ιδια λεει τα διορθωσε,δεν εχω προσφατη εμπειρια,την ειχα δει πιο παλια).
στο τελος της συνεδριας προσφερεται handjob στην ιδια τιμη.
σεξακι προσφερεται με εξτρα αντιτιμο που εκει ομως δεν ειναι τοσο αποδοτικη.
αυτα που γραφουν ορισμενοι οτι προσφερεται σεξ μονο αν και εφοσον σε γουσταρει και αν ευθυγραμμιστουν ο πλανητες κλπ κλπ,ειναι απλα αρλουμπες.
προσφερει ολο το πακετο σε ολους κι ας γραφουν οτι θελουν.
τα υπολοιπα που λεγονται στο νημα της ειναι απλα γλυκαναλατα σχολια μελων που αρεσκονται σε τετοια σχολια και οχι τοσο στην ουσια.
αυτα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
υπαρχουν σκορπιες κριτικες στο τοπικ της. θελει ψαξιμο.
εν ολιγοις θα πω οτι προσφερει καλο μασαζ,προσπαθει να μεινεις ευχαριστημενος,εχει βελτιωθει στην εμφανιση της
(πριν ηταν χοντρη,τωρα ειναι ζουμερη ας το πω ετσι), ο χωρος της καλος αν και υπαρχουν καποια θεματακια
(η ιδια λεει τα διορθωσε,δεν εχω προσφατη εμπειρια,την ειχα δει πιο παλια).
στο τελος της συνεδριας προσφερεται handjob στην ιδια τιμη.
σεξακι προσφερεται με εξτρα αντιτιμο που εκει ομως δεν ειναι τοσο αποδοτικη.
αυτα που γραφουν ορισμενοι οτι προσφερεται σεξ μονο αν και εφοσον σε γουσταρει και αν ευθυγραμμιστουν ο πλανητες κλπ κλπ,ειναι απλα αρλουμπες.
προσφερει ολο το πακετο σε ολους κι ας γραφουν οτι θελουν.
τα υπολοιπα που λεγονται στο νημα της ειναι απλα γλυκαναλατα σχολια μελων που αρεσκονται σε τετοια σχολια και οχι τοσο στην ουσια.
αυτα.
Χρήσιμο ρε φιλε, είσαι ο πρώτος που προσπαθεί να συνοψίσει....αλλα π.χ. Λίγο παραπάνω η ίδια λέει ότι δεν κάνει 69....γιατί δεν της αρέσει να την γλύφουν....
Δικαίωμα της, τι άλλο δεν κάνει? Να ξερει καποιος ότι το μασαζ είναι καλο και στα υπόλοιπα υπαρχει γκρι περιοχή!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Χρήσιμο ρε φιλε, είσαι ο πρώτος που προσπαθεί να συνοψίσει....αλλα π.χ. Λίγο παραπάνω η ίδια λέει ότι δεν κάνει 69....γιατί δεν της αρέσει να την γλύφουν....
Δικαίωμα της, τι άλλο δεν κάνει? Να ξερει καποιος ότι το μασαζ είναι καλο και στα υπόλοιπα υπαρχει γκρι περιοχή!
φιλε το τι κανει και τι δεν κανει τωρα πρεπει να το πει καποιος που την πηρε προσφατα.
εγω απλα λεω την εμπειρια μου πριν καιρο.
στο μασαζ καλη,στο σεξ μετρια. τα υπολοιπα για το τωρα και αν εχει αλλαξει συμπεριφορα δεν ξερω.
μη περιμενεις ομως πολλα πολλα απο τα υπολοιπα μελη που την εχουν δει.
αυτοι απλα γραφουν για να γραφουν σχολια χωρις ουσια.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Παίκτη μου υπάρχουν κριτικές. Μπαίνεις στα νήματα που έχει ο κάθε χώρος και βλέπεις μόνος σου. Ας πούμε πρόσφατα ο μασαζονομάχος έγραψε μία πολύ αναλυτική κριτική για Μάρνης 28.
Τώρα αν θες να μάθεις κάτι πολύ συγκεκριμένο στείλε μήνυμα στο μύστη που έγραψε την κριτική.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Χρήσιμο ρε φιλε, είσαι ο πρώτος που προσπαθεί να συνοψίσει....αλλα π.χ. Λίγο παραπάνω η ίδια λέει ότι δεν κάνει 69....γιατί δεν της αρέσει να την γλύφουν....
Δικαίωμα της, τι άλλο δεν κάνει? Να ξερει καποιος ότι το μασαζ είναι καλο και στα υπόλοιπα υπαρχει γκρι περιοχή!
Συνήθως όσες κόβουν υπηρεσίες δεν είναι και τίποτα αξιόλογο
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
πέρασμα από κύρια Λιουντα το πρωί μετά από πολύ καιρό που έχω να την επισκεφθώ και με χαρά είδα μεγάλο και πολύ δυνατό ρόστερ!!! έχουμε και λέμε
Ελένη η Ρουμάνα από Ηλιουπολεως!!! γνωστή και μη εξαιρεταια
Αλεξάνδρα σχετικά νεαρή μελαχρινή βυζαρου. που σέξυ
Ξένια. ψιλή εντυπωσιακή Ρωσίδα μελαχρινή. όμορφξ. γνωστή σαν Βίκυ από Σαπφούς 101.
Άννα. Ρουμάνα μελαχρινή με που καλό σώμα ηλικίας 30+
Μαρία η γνωστή ξανθιά Μινιόν νεαρή Ρωσιδουλα
Μαρίνα. Αδύνατη Ρωσίδα ψιλή ξανθιά με γαλάζια μάτια.
και η μακρινή Νικόλ επίσης!!!
μιλάμε για μεγάλες στιγμές. πάρα πυ καλό ροστερ
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
πέρασμα από κύρια Λιουντα το πρωί μετά από πολύ καιρό που έχω να την επισκεφθώ και με χαρά είδα μεγάλο και πολύ δυνατό ρόστερ!!! έχουμε και λέμε
Ελένη η Ρουμάνα από Ηλιουπολεως!!! γνωστή και μη εξαιρεταια
Αλεξάνδρα σχετικά νεαρή μελαχρινή βυζαρου. που σέξυ
Ξένια. ψιλή εντυπωσιακή Ρωσίδα μελαχρινή. όμορφξ. γνωστή σαν Βίκυ από Σαπφούς 101.
Άννα. Ρουμάνα μελαχρινή με που καλό σώμα ηλικίας 30+
Μαρία η γνωστή ξανθιά Μινιόν νεαρή Ρωσιδουλα
Μαρίνα. Αδύνατη Ρωσίδα ψιλή ξανθιά με γαλάζια μάτια.
και η μακρινή Νικόλ επίσης!!!
μιλάμε για μεγάλες στιγμές. πάρα πυ καλό ροστερ
σε ποιο μασατζιδικο αναφερεσαι, για εμας που δεν ξερουμε που ειναι η κυρια λιουντα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom