Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Καλημέρα παίκτες. Πήγα 19:00 Σολωμού 70 και ήταν μέσα Εύα, Χαρά και Αλίνα. Πήρα Αλίνα για 45' και έφυγα απίστευτα ανανεωμένος. Μου έφτιαξε τη διάθεση. Απίστευτο μασάζ, τρελό γαμήσι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Καλημέρα παίκτες. Πήγα 19:00 Σολωμού 70 και ήταν μέσα Εύα, Χαρά και Αλίνα. Πήρα Αλίνα για 45' και έφυγα απίστευτα ανανεωμένος. Μου έφτιαξε τη διάθεση. Απίστευτο μασάζ, τρελό γαμήσι.
είναι σούπερ επαγγελματίας η Αλινα και πολύ καλό παιδί. εξαιρετικη
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
2
Like
3.722
Πόντοι
456
Καλημέρα παίκτες. Πήγα 19:00 Σολωμού 70 και ήταν μέσα Εύα, Χαρά και Αλίνα. Πήρα Αλίνα για 45' και έφυγα απίστευτα ανανεωμένος. Μου έφτιαξε τη διάθεση. Απίστευτο μασάζ, τρελό γαμήσι.
αυτη ειναι η πολωνη με τις βυζαρες ? απο μασαζ ξερει ή ειναι μονο για το δευτερο μερος ?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
αυτη ειναι η πολωνη με τις βυζαρες ? απο μασαζ ξερει ή ειναι μονο για το δευτερο μερος ?
εγω οταν περασα μαζι της, περασα καλα και στα 2 μερη!!!! ναι αυτη με τις βυζαρες ειναι
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
2
Like
3.722
Πόντοι
456
αν ξερει καποιος περισσοτερα για το μασαζ της αλινας απο σολωμου , ας με διαφωτισει παρακαλω. κι επειδη ειναι το βασικο μου κριτηριο θα ηθελα τη γνωμη αυτων που ξερουν απο ταντρα ζωη , ελενα απο μπακνανα και στεφανια .ας ειναι και σε π.μ.ευχαριστω .
 

doom_productions

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,
νέος στο άθλημα και δεν ξέρω καθόλου πως δουλεύει το πράγμα. Είδα στα σχόλια για μια Αλίνα που έχει βυζαρες και κάνει και μασάζ, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως κλείνω ραντεβού εκεί ή πως πάω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
αν ξερει καποιος περισσοτερα για το μασαζ της αλινας απο σολωμου , ας με διαφωτισει παρακαλω. κι επειδη ειναι το βασικο μου κριτηριο θα ηθελα τη γνωμη αυτων που ξερουν απο ταντρα ζωη , ελενα απο μπακνανα και στεφανια .ας ειναι και σε π.μ.ευχαριστω .
η Αλινα είναι άψογη και κάνει εξαιρετικό μασαζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα σε όλους,
νέος στο άθλημα και δεν ξέρω καθόλου πως δουλεύει το πράγμα. Είδα στα σχόλια για μια Αλίνα που έχει βυζαρες και κάνει και μασάζ, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως κλείνω ραντεβού εκεί ή πως πάω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν.
Σολωμού 70 1ος όροφος. πας κάθε ημέρα από 11 πρωί ως 8 βράδυ χωρίς ραντεβου
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
46
Like
5.306
Πόντοι
5.646

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Φραντζή 7 ξεκίνησαν πριν χρόνια, η Αλεξάντρα τότε ήταν Μούναρος αλλά ψιλοκομοδινέ, η Βασιλική πιό καυλερή αλλά όχι τόσο top σε εμφάνιση!
Tωρα η Αλεξάνδρα έχει γίνει το θωρηκτό ποτέμκιν......την είδα χθες στο 108 και τρόμαξα...
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Tωρα η Αλεξάνδρα έχει γίνει το θωρηκτό ποτέμκιν......την είδα χθες στο 108 και τρόμαξα...
Επιβεβαιώνω, πέρασα απο Σ108, Αλεξάνδρα έχει πολλά παραπάνο κιλά, μιλάει πολύ καλα΄ελληνικα αλλα απο υπηρεσίες τπτ το σοβαρο . Ευτυχως κανει ακα αν και αρκετο χερι, στομα τελειωμα ουτε σαν σκεψη και πολυ μικρο στηθος αναλογικα με το υπολοιπο σωμα της .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
όταν ξεκίνησε είχε από τα ωραιότερα στήθη στην πιάτσα...
ήμουν τυχερός, την πρώτη εβδομάδα της δουλειάς και ωραία γλωσσόφιλα πήρα, και ακά πίπα και συμμετοχή στο γαμήσι αλλά και παραδόξως με άφησε να τελειώσω στο στόμα της... Μετα΄ από δύο εβδομάδες που την ξαναπήρα τελείως κομοδίνο...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Η Αλίνα κάνει πολύ καλό μασάζ. Ειδικά αν κάνεις γυμναστήριο ή πολύ χειρωνακτική εργασία θα το εκτιμήσεις. Τρίβει δυνατά χωρίς να σε πονάει αλλά σίγουρα δεν κοροϊδεύει. Δε βιάζεται ξέρει πραγματικά να κάνει μασάζ , όσοι έχουν κάνει μασάζ με επαγγελματίες που δεν έχουν καμία σχέση σε σεξ θα μπορέσουν να κάνουν τη σύγκριση. Αν θες σοβαρό μασάζ - Αλίνα εύκολα.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
όταν ξεκίνησε είχε από τα ωραιότερα στήθη στην πιάτσα...
ήμουν τυχερός, την πρώτη εβδομάδα της δουλειάς και ωραία γλωσσόφιλα πήρα, και ακά πίπα και συμμετοχή στο γαμήσι αλλά και παραδόξως με άφησε να τελειώσω στο στόμα της... Μετα΄ από δύο εβδομάδες που την ξαναπήρα τελείως κομοδίνο...
Γκομεναρα Η Αλεξάνδρα . Χόρευε λάτιν σχεδον επαγγελματικά και την έπαιρνα συνέχεια παρόλο που έγινε με τον καιρό σκέτο πακέτο -της έβρισκα κάτι κουμπιά Και με έβριζε που συνέχεια την έπαιρνα αλλά εγώ ακάθεκτος στην ανωμαλία μου.Μια μέρα μου σύστησε την ετεροθαλή αδερφή της Βασιλίτσα , 20 ετών τότε με κοκινοξανθο
μαλακι όχι τόσο κουκλάρα αλλά όμορφη με ωραίο σωμα και καλή στο σεξ τότε. Μετά έφυγε η Αλεξάνδρα και πήγε στο παράνομο μασάζ (-όπου εκεί γνώρισα την Μαργκο !!που είναι ακόμα στο Φ7 )στο ερείπιο μονοκατοικία κατω στη Συγγρού και την χωσανε μέσα γιατί έκανε ντου η αστυνομία γιατί δεν είχε άδεια παραμονής. Μετά για λίγο τις είδα στο Σ 40-42 και μετα εξαφανίστηκαν μάλλον Θεσσαλονίκη . Από τότε δεν την έχω ξαναδει αλλά κρίμα άμα χάλασε αυτή η κορμάρα και το γενικό στήσιμο της κουκλάρας -χορεύτριας .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom