Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Εντυπωσεις εμπειρια κανεις απο αννα δημοκριτου?
Thanks
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό στην ξενιτιά γύρισα Ελλάδα και κατέβηκα Πειραιά και έκανα μια βόλτα να θυμηθώ παλιές εποχές. Το αποτέλεσμα ήταν ένα μεγάλο ΤΙΠΟΤΑ. Τι έγινε στον Πειραιά; Ξαναγύρισε ο Σκυλίτσης; Ούτε ένα μαγαζί ανοικτό; Ξέρει κάποιος φίλος αν υπάρχει μαγαζί στον Πειραιά πλέον ανοοικτό; Και αν υπάρχει μπορώ να έχω διεύθυνση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες ..... Ξερει καποιος να μου πει για αυτήν εδώ τι παίζει ???
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες ..... Ξερει καποιος να μου πει για αυτήν εδώ τι παίζει ???
μαλλον η αλεξανδρα απο βουλιαγμενης130.... φοβερο κορμι, καλο προσωπο, 'αποστειρωμενες" υπηρεσιες, ακριβη τιμη....
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
αν και πιπινολατρης να δωσω ενα τιπ και για τους  μιλφολατρες στα νοτια. ενα καινουριο ορεξατο "κουγκαρ" στο πανωπης sea view...ξανθο και αχορταγο  :grin:
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
σορρυ για το προηγουμενο ελλιπες ποστ αλλα ειχαμε εμερτζενσι ...λοιπον το ενδιαφερον μιλφακι στη γλυφαδα το λενε χριστινα, ειναι κανα δυο μηνες ηδη στο μαγαζι αλλα ειχα καιρο να παω. κατα τα λεγομενα της δεν εχει προτερη προυπηρεσια ....αραουντ 40, μαλι ξανθο με εξτε μακρυ, κανονικου υψους, αδυνατη, αψογες γαμπες, χερια πολυ γυμνασμενα, στηθος πλαστικο γεματο 2,5αρι , ενα σημαδι εγκυμοσυνης στη κοιλιακη χωρα. στο μασαζ ακομα θελει βελτιωση αλλα το παλευει και δεν προσπαθει να σε ξεπεταξει..στο δευτερο μερος πολυ καλο σερβιτσιο και με πολυ διαθεση οπως αρμοζει σε ενα ορεξατο ερωτικο μιλφ....  τιμες δυστυχως γλυφαδας..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
επ ονοματι Σαρα , μελαμψη κορμι λαμπαδα κ περιπου 1.70 υψος, ποδι μοντελε, τυπου Κουβανα cafe con leche !

Η Σάρα πρέπει να είναι η μαυρούλα του Γ Σεπ 119!
===
Αρα.. νιξ Κουβανή -- αλλά Αιθιοπο-ερυθραιανή  :o / Λέτε να είναι ?   .. Βρε το 40-42..  Ο, τι περισσευούμενο και  παραπονεμένο  από τα πέριξ  συλλέγει.. :) Παντως-  η γνωστή & ευγενική μας Σαρα ( πρωην  Πατησίων 95, μετα  Λεωφ Αλεξανδρας, μετα Θεσ/ νικη, μετα ΡΕΙΚΙ) εχει  σχετικά  χαλαρό σώμα, πεσμενο  βυζι , και είναι ανοιχτόχρωμη μαύρη .. :)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
μαλλον η αλεξανδρα απο βουλιαγμενης130.... φοβερο κορμι, καλο προσωπο, 'αποστειρωμενες" υπηρεσιες, ακριβη τιμη....

εμενα μου ειπε 40 το μισαωρο και 70 η ωρα..........δεν είναι ακριβή.....από υπηρεσίες όμως,αν κάποιος ξερει ας ενημερώσει........
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Σάρα πρέπει να είναι η μαυρούλα του Γ Σεπ 119!
===
Αρα.. νιξ Κουβανή -- αλλά Αιθιοπο-ερυθραιανή  :o / Λέτε να είναι ?   .. Βρε το 40-42..  Ο, τι περισσευούμενο και  παραπονεμένο  από τα πέριξ  συλλέγει.. :) Παντως-  η γνωστή & ευγενική μας Σαρα ( πρωην  Πατησίων 95, μετα  Λεωφ Αλεξανδρας, μετα Θεσ/ νικη, μετα ΡΕΙΚΙ) εχει  σχετικά  χαλαρό σώμα, πεσμενο  βυζι , και είναι ανοιχτόχρωμη μαύρη .. :)

Ναι η Σάρα είναι από ΡΕΙΚΙ Γ Σεπ 119.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Andy... Aυτη ειναι η βασικη τιμη. Σε αυτην καθονται τα εξτραδακια. Υπολογισε 80/μισαωρο 100-120/ωρα

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Andy... Aυτη ειναι η βασικη τιμη. Σε αυτην καθονται τα εξτραδακια. Υπολογισε 80/μισαωρο 100-120/ωρα

τότε γίνεται ακριβή........πάντως είναι πολύ επιφυλακτική,δεν δινει πληροφορίες και θέλει να πας στο χωρο της για να συζητήσετε τις λεπτομέρειες......... :rockon: :rockon:
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
ερωτηση: καλο nuru που παιζει???? καποτε ειχα κανει με την τζεσικα στη συγγρου??? δουλευει αυτη ακομα???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.795
Πόντοι
19.505
Κυνήγι ασιατικού θησαυρού σήμερα το πρωί:

-Συγγρού 40-42: Παρέλασαν από μπροστά μου αρκετά τεμάχια τα οποία δεν θέλω καν να θυμάμαι.
Εξαίρεση μια μαυρούλα η Σάρα που είχε όμορφο πρόσωπο.
Στο τέλος εμφανίστηκε η Λούσι που δεν είναι άλλη από τη γυρολόγο κινεζούλα με θητεία στο Σ29, Κ48 και άλλα. Μετριότατη όταν την είχα πάρει στο Σ29. Όσοι χαιρόσασταν για νεο ασιατικό αίμα θα απογοητετείτε.

-Δεύτερη στάση Βλαχοπούλου 1. Η Κυρία Λούντα μου παρουσίασε την κοκκινομάλλα Καίτη, μιλφάκι με ωραίο πρόσωπο και μια μιλφογκιλφ την Εύα, ξανθό μακρύ σγουρό μαλλί, που μου είπε στο αφτί "από μένα ότι θέλεις". Κάνοντας να φύγω η Λούντα μου είπε πέρνα με την Αμερικάνα (την Εύα εννοούσε) και δεν θα χάσεις. Τα κάνει όλα αλά αμερικάνικα. Φαίνεται έπιασε τόπο το μπουκοτάζ ή με θυμόταν από την προηγούμενη που έμεινα με το πουλί στο χέρι. Η ταϋλανδέζα δεν ήταν. Έχει ρεπό.

-Κινούμαι προς Αρκαδίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom