Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
υπερ καλτ ο τυπος :rockon: :rockon: :rockon:...προσκυνω!! :kneel: :kneel:...τελος τα οφ τοπικ. :offtopic:
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Κανένα μασατζίδικο της προκοπής στα Β. Π. δεν υπάρχει;;
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.833
Πόντοι
2.811
Αν έχετε πληροφόρηση για την περίπτωση που είχα ποστάρει το Σάββατο,παρακαλώ να με ενημερώσετε. Στα τηλέφωνα που κάλεσα εγώ, δεν απαντούσαν.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
συγγρου 18 μηα καινουρια κοπελα η ΙΩΑΝΑ 21 χρονον  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.830
Πόντοι
9.095
συγγρου 249 εχει παει κανεις να μας πει τι παιζει.....?  :dancing: :thefinge:
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
συγγρου 249 εχει παει κανεις να μας πει τι παιζει.....?  :dancing: :thefinge:

ισχυει οντως μαγαζι στο Σ249 ;;  θα περασω απο κει κοντα το απογευμα, αν ειναι στειλε οδηγιες, να ρεπορταρω
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω ρε τζωνυ;εμενα μου ειχε πει οτι μεγαλο ποσοστό των πελατων της,γουσταρανε κ στραποναρισμα.Εμένα η Ελενάρα ήτανε η πρώτη γυναικα που πηρα σε μασάζ,εκεινη την εποχη οι ροματζαδες ήταν πολυ σπανιες,μου ειχε κανει φοβερή εντυπωση.Το συνολο των υπηρεσιων της οχι μονο στο συγκεκριμενο μαγαζί αλλα και αλλού θεωρώ οτι ειναι Top,μεχρι στιγμης υπαρχουν κανα δυο που την εχουν πλησιασει αλλα καμμια δεν την εχει φτασει απο τεχνικη καταρτιση.Αν ειχε ξεκινησει και καμμια 20ρια χρονια νωριτερα την πορνοκαριερα της,τωρα θα ήταν θρυλος.

ενταξει masonry,φαινεται την εχεις γλεντησει παραπανω οποτε οκ.ειναι θεμα γουστου το παιχνιδι.
εγω ειμαι μαθητουδι σχολης μαρινας απο κ12,καθε φορα ηλιοβασιλεμα στον πεουλα,μεγαλο τελεντο.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Πράγματι ισχυει.
Είναι κανούριο μαγαζί και φουλ μπριζολάδικο. Άνοιξε πριν από λίγες μέρες. Δεν ξέρω αν είναι αδελφό κατάστημα από κάποιο άλλο του κέντρου, αλλα τουλάχιστον αυτές που είδα εκεί μέσα δεν τις έχω ξαναδεί στον Πειραιά.
Σερίφισα μια κοπελα με κοντό αγορέ μαλλί ξυρισμένο από τη μια πλευρά, βαμμένο ξανθό ανοιχτό με ολίγες καστανές ανταύγειες στο πλαί.
Πολύ μεγάλα βυζιά (λόγω πάχους) αλλα και πολύ μεγάλη περιφέρεια επίσης. Άντα το όνομα αυτής.
Δυο κοπέλες παρούσες την ώρα που πήγα εγώ.
Μια λεπτή η Μαίρη ( την οποία και επέλεξα) με μοντελέ σώμα πυκνο μαύρο μαλλί σπαστό μακρύ, χαμογελαστή, ευδιάθετη, με μόνο αρνητικό σημείο την γαμψή της μύτη η οποίο της χαλάει την εικόνα στο πρόσωπο.
Βυζί μεγάλο αναλογικα με το λεπτό σώμα της, ελαφρώς πεσμένο δε. Νούμερο δεν ξέρω να υπολογίσω αλλα με την παλάμη μου δεν μπορούσα να το χουφτώσω ολόκληρο.
Η άλλη λέγεται Τζέση (νομίζω) αδιάφορη για τα δικά μου γούστα, ψηλή με έντονη περιφέρεια και μπούτια. Δεν θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες γιατι δεν μου άρεσε οπότε δεν την πρόσεξα ιδιαίτερα.
Δουλεύει και τρίτη κοπέλα εκεί (όμορφη κατα τα λεγόμενα της σερίφισσας) η οποία απουσίαζε σήμερα.

Η τιμές είναι 80€ τα 45 λεπτά και 60€ το μισάωρο.
Κάνω να φύγω λέγοντας τόσα που ζητάς δεν τα βγάζει ούτε το ΑΤΜ.... :grin: :grin:
Μετά από διάφορα παζάρια καταλήξαμε στα 45€ μισάωρο.

Μασαζάκι της πλάκας στα πόδια,  με τυχαια αγγίματα στα επίμαχα σημεία... Επιτρέπει χουφτωμάτα, δάχτυλα παντού, φιλιά μόνο στο σώμα και γλυφομούνι. Πεντακάθαρη και δεκτική χωρίς μα και μου και διάφορες άλλες ξενέρωτες μαλακίες.

Τα δωμάτια με χαμηλό φωτισμό, κλιματισμός σε λειτουργεία,  σφραγισμένη πετσέτα, κοινές παντόφλες και κοινό μπάνιο με μπανιέρα (όχι ντουζιέρα).

Όση ώρα ήμουν μέσα χτύπησε κουδούνι από συναγωνιστή (πιθανώς) τοπον οποίο και περιμένουμε να γράψει τις κριτικές του.

Περασμα απο κει χτες. ειναι το μαγαζι εντελβαις πρωην Ανδρομαχης στη Καλλιθεα.
2 κοπελλες παρουσες (και μια ἑρχεται τις προσεχεις μερες), η Μαρια που περιγραφει ο συναγωνιστης και η Τζουλι, νεαρη με φριζε μαλλι και ωραιο συμπαθητικο προσωπο,
μονο για λατρεις κατηγοριας βαρεων βαρων ομως (μου θυμισε το παλιο ανεκδοτο "κλασε αγαπη μου να προσανατολιστω").
οσοι πιστοι προσελθετε..
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Η τιμές είναι 80€ τα 45 λεπτά και 60€ το μισάωρο.
Κάνω να φύγω λέγοντας τόσα που ζητάς δεν τα βγάζει ούτε το ΑΤΜ.... :grin: :grin:
Μετά από διάφορα παζάρια καταλήξαμε στα 45€ μισάωρο.

καλα ξηγηθηκες, εχουν ξεφυγει εντελως , τα ατμ μονιμα βγαζουν 50ευρω και αυτο πρεπει να γυρισεις 2-3 για να βρεις και αυτοι συνεχιζουν τα χαβα τους με 80αρια
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.771
Πόντοι
6.515
καλα ξηγηθηκες, εχουν ξεφυγει εντελως , τα ατμ μονιμα βγαζουν 50ευρω και αυτο πρεπει να γυρισεις 2-3 για να βρεις και αυτοι συνεχιζουν τα χαβα τους με 80αρια


γιατι πηγε κανεις με 60αρι και τον εδιωξαν?  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom