Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
δεν συμφωνω, πρεπει να στηρίξουμε και λιγο τις κοπελλες τωρα στα δυσκολα  :S
από γνωστη μου στο χωρο εμαθα ότι τα πραγματα είναι χαλια 
Μόνο αυτός ο χώρος είναι χάλια? Όλοι είμαστε.
Κι εγώ θέλω στήριξη που δουλεύω υπάλληλος και δεν πληρώνομαι κι ο άλλος που έχει μια μικρή επιχείρηση και δεν έχει εισπράξεις και και και......
Ισως ακουστεί εγωιστικό αυτό που θα πω,αλλά δεν θα κάτσω να πεινάσω εγώ ή τα παιδιά μου για να μην περάσει δύσκολα η κάθε μασατζού
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα και καλο μηνα σε ολυς και υπομονη, ολα θα πανε καλα  :thumbsup:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.909
Πόντοι
4.365
Μόνο αυτός ο χώρος είναι χάλια? Όλοι είμαστε.
Κι εγώ θέλω στήριξη που δουλεύω υπάλληλος και δεν πληρώνομαι κι ο άλλος που έχει μια μικρή επιχείρηση και δεν έχει εισπράξεις και και και......
Ισως ακουστεί εγωιστικό αυτό που θα πω,αλλά δεν θα κάτσω να πεινάσω εγώ ή τα παιδιά μου για να μην περάσει δύσκολα η κάθε μασατζού

Ε όχι και εγωιστικό το αυτονόητο..  :hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Είναι κανούριο μαγαζί και φουλ μπριζολάδικο. Άνοιξε πριν από λίγες μέρες. Δεν ξέρω αν είναι αδελφό κατάστημα από κάποιο άλλο του κέντρου, αλλα τουλάχιστον αυτές που είδα εκεί μέσα δεν τις έχω ξαναδεί στον Πειραιά.
Σερίφισα μια κοπελα με κοντό αγορέ μαλλί ξυρισμένο από τη μια πλευρά, βαμμένο ξανθό ανοιχτό με ολίγες καστανές ανταύγειες στο πλαί.
Πολύ μεγάλα βυζιά (λόγω πάχους) αλλα και πολύ μεγάλη περιφέρεια επίσης. Άντα το όνομα αυτής.
Δυο κοπέλες παρούσες την ώρα που πήγα εγώ.
Μια λεπτή η Μαίρη ( την οποία και επέλεξα) με μοντελέ σώμα πυκνο μαύρο μαλλί σπαστό μακρύ, χαμογελαστή, ευδιάθετη, με μόνο αρνητικό σημείο την γαμψή της μύτη η οποίο της χαλάει την εικόνα στο πρόσωπο.
Βυζί μεγάλο αναλογικα με το λεπτό σώμα της, ελαφρώς πεσμένο δε. Νούμερο δεν ξέρω να υπολογίσω αλλα με την παλάμη μου δεν μπορούσα να το χουφτώσω ολόκληρο.

Η τιμές είναι 80€ τα 45 λεπτά και 60€ το μισάωρο.
Κάνω να φύγω λέγοντας τόσα που ζητάς δεν τα βγάζει ούτε το ΑΤΜ.... :grin: :grin:
Μετά από διάφορα παζάρια καταλήξαμε στα 45€ μισάωρο.

Μασαζάκι της πλάκας στα πόδια,  με τυχαια αγγίματα στα επίμαχα σημεία... Επιτρέπει χουφτωμάτα, δάχτυλα παντού, φιλιά μόνο στο σώμα και γλυφομούνι. Πεντακάθαρη και δεκτική χωρίς μα και μου και διάφορες άλλες ξενέρωτες μαλακίες.

Τα δωμάτια με χαμηλό φωτισμό, κλιματισμός σε λειτουργεία,  σφραγισμένη πετσέτα, κοινές παντόφλες και κοινό μπάνιο με μπανιέρα (όχι ντουζιέρα).

Όση ώρα ήμουν μέσα χτύπησε κουδούνι από συναγωνιστή (πιθανώς) τοπον οποίο και περιμένουμε να γράψει τις κριτικές του.

Μπράβο!  :thumbsup:

Πολύ καλή η ενήμερωσή σου συναγωνιστή Τerry!  :hi:
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Πράγματι ισχυει.
Είναι κανούριο μαγαζί και φουλ μπριζολάδικο. Άνοιξε πριν από λίγες μέρες. Δεν ξέρω αν είναι αδελφό κατάστημα από κάποιο άλλο του κέντρου, αλλα τουλάχιστον αυτές που είδα εκεί μέσα δεν τις έχω ξαναδεί στον Πειραιά.
Σερίφισα μια κοπελα με κοντό αγορέ μαλλί ξυρισμένο από τη μια πλευρά, βαμμένο ξανθό ανοιχτό με ολίγες καστανές ανταύγειες στο πλαί.
Πολύ μεγάλα βυζιά (λόγω πάχους) αλλα και πολύ μεγάλη περιφέρεια επίσης. Άντα το όνομα αυτής.
Δυο κοπέλες παρούσες την ώρα που πήγα εγώ.
Μια λεπτή η Μαίρη ( την οποία και επέλεξα) με μοντελέ σώμα πυκνο μαύρο μαλλί σπαστό μακρύ, χαμογελαστή, ευδιάθετη, με μόνο αρνητικό σημείο την γαμψή της μύτη η οποίο της χαλάει την εικόνα στο πρόσωπο.
Βυζί μεγάλο αναλογικα με το λεπτό σώμα της, ελαφρώς πεσμένο δε. Νούμερο δεν ξέρω να υπολογίσω αλλα με την παλάμη μου δεν μπορούσα να το χουφτώσω ολόκληρο.
Η άλλη λέγεται Τζέση (νομίζω) αδιάφορη για τα δικά μου γούστα, ψηλή με έντονη περιφέρεια και μπούτια. Δεν θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες γιατι δεν μου άρεσε οπότε δεν την πρόσεξα ιδιαίτερα.
Δουλεύει και τρίτη κοπέλα εκεί (όμορφη κατα τα λεγόμενα της σερίφισσας) η οποία απουσίαζε σήμερα.

Η τιμές είναι 80€ τα 45 λεπτά και 60€ το μισάωρο.
Κάνω να φύγω λέγοντας τόσα που ζητάς δεν τα βγάζει ούτε το ΑΤΜ.... :grin: :grin:
Μετά από διάφορα παζάρια καταλήξαμε στα 45€ μισάωρο.

Μασαζάκι της πλάκας στα πόδια,  με τυχαια αγγίματα στα επίμαχα σημεία... Επιτρέπει χουφτωμάτα, δάχτυλα παντού, φιλιά μόνο στο σώμα και γλυφομούνι. Πεντακάθαρη και δεκτική χωρίς μα και μου και διάφορες άλλες ξενέρωτες μαλακίες.

Τα δωμάτια με χαμηλό φωτισμό, κλιματισμός σε λειτουργεία,  σφραγισμένη πετσέτα, κοινές παντόφλες και κοινό μπάνιο με μπανιέρα (όχι ντουζιέρα).

Όση ώρα ήμουν μέσα χτύπησε κουδούνι από συναγωνιστή (πιθανώς) τοπον οποίο και περιμένουμε να γράψει τις κριτικές του.

προτείνω να φτιαχτεί καινούργιο θρέντ αφού το μαγαζί λειτουργεί
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Υπάρχει κάποιο  μαγαζί που να κάνει έναντι μασαζ και ας μην είναι ''κομπλέ'' παιδιά;
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
καλησπερα εχει ν προτεινει καποιος κοπελα σε μασατζιδικο που να ειναι αυτο που λεμε skinny δηλαδη κοντουλα με μικρο βυζακι και ωραιο κολαρακι?
η να κοιταξω σε στουντιο καλυτερα?
 

sporty

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Ας μου στειλει καποιο παλικαρι τα τηλ και συνθηματικα για παπαδιαμντη ρε παιδια.να φαμε τα ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ μας φραγκα ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ. :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μόνο αυτός ο χώρος είναι χάλια? Όλοι είμαστε.
Κι εγώ θέλω στήριξη που δουλεύω υπάλληλος και δεν πληρώνομαι κι ο άλλος που έχει μια μικρή επιχείρηση και δεν έχει εισπράξεις και και και......
Ισως ακουστεί εγωιστικό αυτό που θα πω,αλλά δεν θα κάτσω να πεινάσω εγώ ή τα παιδιά μου για να μην περάσει δύσκολα η κάθε μασατζού

Θα πρότεινα "καθε κακιά επαγγελματίας"  
επειδή υπάρχουν και εξαιρέσεις στο χώρο

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλησπερα εχει ν προτεινει καποιος κοπελα σε μασατζιδικο που να ειναι αυτο που λεμε skinny δηλαδη κοντουλα με μικρο βυζακι και ωραιο κολαρακι?
η να κοιταξω σε στουντιο καλυτερα?
τζεσσικα.συγγρου 40-42.καλο βολι.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μεγιστε γκουρου παντα προθυμος να βοηθεισεις.....θα επισκευτω και θα ενημερωσω
θα περασεις,πολυ καλα. τζεσσικα ειναι σταθερη αξια,και πληροι, αυτα που ζητησες.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Επισκεψη εχθες σε νταιαμοντς σπα δαφνης. Πηρα Αντιγονη. Ψηλη νταρντανα ελληνιδα και μικρη. Βαθυ τσιμπουκι, χορταστικο γαμησι, ευχαριστο κοριτσι. Ειχε ακομα μια ευα με ραστα ενδιαφερουσα, μια ασπα πιτσιρικα και κατι θειες. Μανατζερ η γνωστη μαργαριτα. Ξερουμε τιποτα για την ασπα, αδυνατη-γυμνασμενη καυλοσκυλοφατσα?
 

theios100

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κανενα μαγαζι στα νοτια υπαρχει; Φουλ η και μονο φραπε; Μιλαω για Γλυφαδα, Βουλα κλπ. Το Diamonds στη Ποσειδωνος 80β μαλλον εκκλεισε
 

apaixtable

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία υπάρχει νέος τιμοκατάλογος λόγω Capital control ??
Αν ναι ας ενημερώσει κάποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom