Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
περασα απο πατησιων 286 και ενω έκανα μπάνιο και ζήτησα ναταλια , μου ερχεται και λεει μονο μασαζ....
ήττα!αλλα διάβαζα εδω για το συγκεκριμενο μασαζερι..ισως αλλαξε?η φοβηθηκαν?κριμα γιατι ειχα διαβασει οτι της αρεσει να παιζει γυρω απο ασσ. ξερει κανεις φιλος μασαζερι με καλο φιστινγκ?

........., μετά λέω κάτσε να περάσω και απο 286 να δω τι γίνεται αλλά μην κλαίω τα λεφτά μου, μπαίνω διαλέγω μια που δεν θυμάμαι το ονομά της με μικρό βυζί καστανη με καρέ μαλλι αρχίζω το λαδωμα με γυρνάει να μου κάνει και απο μπροστά και σε κάποια φάση μου λέει τελειώσαμε, της λέω αυτό ήταν μόνο; μου λέει γιατί άλλο θες; της λέω δεν ήεθα έτσι το είδα απο το ιντερνετ και μου λέει ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ και ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ, πήγα να την διαολοστείλω τη πατσαβούρα αλλά είπα να κρατήσω χαρακτήρα.

  Το συμπέρασμα ειναι οτι αν λέγεσαι Ηλίας μόνο μασαζ θα πάρεις από το κατάστημα .
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Και αν είσαι ο ίδιος ο Ηλίας ? Τότε το μαγαζί έχει σταθερή άποψη.
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
348
Like
328
Πόντοι
21
πέρασμα απο το πατησιον 286 για την λαουρα η οποία μου είπαν οτι εχει καμιά εικοσαριά μέρες να φανεί. ξέρει κανείς αν σταμάτησε ή άλλαξε μαγαζί? ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
βολτα σε μασατζιδικα....
σολωμου 33 υποδοχη χριστινα με γκριζο σορτσακι και φανελακι χωρις σουτιεν,ειχε την ειρηνη πιτσιρικα μελαχροινη ωραιο κορμακι μαπα για τα γουστα  μου δεν...
σολωμου 54 για αλλη μια φορα κλειστο
σιωωπης 29 στην πορτα αννα(που ειναι και μιχαλακοπυλου 179,στα του ροστερ αλεξανδρα μιλφακι,και μια καινουργια μεταγραφη απο καυκασο κατηγορια μιλφ ματσουρ εμαφανισιμο .τιμη ακομα στα 70 ευρω
παπαδιαμαντη 8 μονο της η γιαννα τις φυγανε ολες οι κορασιδες ρουμπινη και σια και αναμενη να φερει ροστερ

Αυτή που παλιά ήταν στο 171?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.781
Πόντοι
19.505
πέρασμα απο το πατησιον 286 για την λαουρα η οποία μου είπαν οτι εχει καμιά εικοσαριά μέρες να φανεί. ξέρει κανείς αν σταμάτησε ή άλλαξε μαγαζί? ευχαριστώ προκαταβολικά.

πριν μια βδομάδα ήταν εκεί , μάλλον είναι με τις μέρες της
 

ciko mares

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2013
Μηνύματα
348
Like
328
Πόντοι
21
πριν μια βδομάδα ήταν εκεί , μάλλον είναι με τις μέρες της
Μάλλον κάνεις λάθος με την κοπέλα, γιτί την περασμένη παρασκευή είχα πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι έλλειπε και δεν τους ενημέρωσε πότε θα ξανάρθει. Πάντως ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
καλήμερα σε όλους σήμερα Μαρίνα, Καρίνα, Χέλενα και η Φωτεινή σας περιμένουνε.... Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς......
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
περασα απο πατησιων 286 και ενω έκανα μπάνιο και ζήτησα ναταλια , μου ερχεται και λεει μονο μασαζ....
ήττα!αλλα διάβαζα εδω για το συγκεκριμενο μασαζερι..ισως αλλαξε?η φοβηθηκαν?κριμα γιατι ειχα διαβασει οτι της αρεσει να παιζει γυρω απο ασσ. ξερει κανεις φιλος μασαζερι με καλο φιστινγκ?

από πότε κάνουν μόνο μασάζ?
ρε ,μπας και σε πέρσαν για μπάτσο?
και εμένα την πρώτη φορά που πήγα με πέρσαν ανάκριση
 

thanoshot83

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.149
Πόντοι
41.443
εχει αναφερθει σε αλλο τοπικ οτι ειναι αλβανοξεπετα αν θυμαμαι καλα στο ανεξαρτητες
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.875
Κριτικές
47
Like
17.277
Πόντοι
7.135
Σημερινή επίσκεψη στην ΟΑΣΗ. Γινόταν πανικός, μάλιστα όταν εφευγα είχε κάτσει μια επάμω στα μούτρα τύπου στην αναμονή για να μην έρθουμε πρόσωπο με πρόσωπο για ευνόητους λόγους. Ακολουθεί κριτική για την Ελένη.
 

M_Lamar69

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
leon...molis pira til to sikose mia gria kseni...pou den polu psinotane na milisei kai eixe faei kollima oti milisame prin 2 lepta ksana nte kai kala!

psulo akuro!

Soooorry gia ta greeklish ekana format molis kai exei faei kollima den thelei na parei ta ellinika akoma :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom