Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
...κάποιος να κάνει την πρόσθεση παιδιά! :tooth:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.478
Κριτικές
1.272
Like
227.243
Πόντοι
46.232
κοίταξε αγορίνα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί στις τιμές μας οι οποίες διαμορφώνονται ώς εξής....

1)2 ευρώ όταν χτυπάει ο πελάτης το κάτω κουδούνι
2)5 ευρώ όταν ανεβαίνει με το ασανσέρ(για φθορά του συρματόσκοινου) 1,5 ευρώ αν ανεβαίνει με τη σκάλα(για λοιπές φθορές μαρμάρων,προσθήκη βρώμας και πρόκληση φασαρίας στους συγκατοίκους της πολυκατοικίας)
3)2 ευρώ για το πάνω κουδούνι(ηλεκτρολογικά έξοδα)
4)2 ευρώ με την παρουσίαση των κοριτσιών λόγω φθοράς και των τακουνιών των κοριτσιών και του πατώματος που είναι ξύλο.
5)0,5 λεπτά του ευρώ για υποχρεωτικό νεράκι απο βρυσούλα με φίλτρο
6)1 ευρώ τιπ σερίφισσας για την ευγενική της παρουσία και βοήθεια στον πελάτη
7)5 ευρώ για τη συντήρηση του θερμοσίφωνα και για ευδάπ
8)8 ευρώ για τη ΔΕΗ(λόγω αύξησης τιμολογίου,χαράτσι κλπ)
9)3 ευρώ για κλείσιμο στόματος διπλανής ελλεεινίδας που δεν μπορεί να ακούει ήχους από γαμήσια όντας εκείνη αγάμητη κωφάλαλη
10)2 ευρώ για καπότες
11)10 ευρώ για κάλυψην αναγκών μασάζ(λάδι,σεντόνι,πετσέτες,χαρτί)
12)20 ευρώ για το μασάζ μπόντυ του μπόντυ
13)5 ευρώ για το στοματικό διάλυμα λόγω ακάποτης πεολειχίας
14)10 ευρώ αν η κοπέλα είναι από την ρωσία, 7 απο ρουμανία ,5 αν είναι απο οποιαδήποτε άλλη χώρα(χαράτσι νταβατζή)
15)15 ευρώ για πληρωμή ενοικίου
16)0,5 ευρώ για το καζανάκι

για τα υπόλοιπα αφήνετε ότι θέλετε και το συνεννοήστε με την κοπέλα.Εντελώς ελεύθερη η συναλλαγή.
α ωραία 87,5 ευρώ μου βγαίνει αν πάρω ρωσίδα και ανέβω με τα πόδια...
μιας και είστε της λεπτομέρειας αυτό το ποσό είναι για 30λεπτη ή 45λπεπτη συνεδρία?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
κοίταξε αγορίνα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί στις τιμές μας οι οποίες διαμορφώνονται ώς εξής....

1)2 ευρώ όταν χτυπάει ο πελάτης το κάτω κουδούνι...Πριτs θα παρω τηλ.
2)5 ευρώ όταν ανεβαίνει με το ασανσέρ(για φθορά του συρματόσκοινου) 1,5 ευρώ αν ανεβαίνει με τη σκάλα(για λοιπές φθορές μαρμάρων,προσθήκη βρώμας και πρόκληση φασαρίας στους συγκατοίκους της πολυκατοικίας)....Μονο απο σκαλα
3)2 ευρώ για το πάνω κουδούνι(ηλεκτρολογικά έξοδα).....Φταρνιζομαι για να μην χτυπησω
4)2 ευρώ με την παρουσίαση των κοριτσιών λόγω φθοράς και των τακουνιών των κοριτσιών και του πατώματος που είναι ξύλο.........Παω εγω και τιs βλεπω ,αs μην περπατανε
5)0,5 λεπτά του ευρώ για υποχρεωτικό νεράκι απο βρυσούλα με φίλτρο...εχω δικο μου μπουκαλι
6)1 ευρώ τιπ σερίφισσας για την ευγενική της παρουσία και βοήθεια στον πελάτη...Δεν θελω
7)5 ευρώ για τη συντήρηση του θερμοσίφωνα και για ευδάπ.....Εχω κανει μπανιο σπιτι
8)8 ευρώ για τη ΔΕΗ(λόγω αύξησης τιμολογίου,χαράτσι κλπ)...Θα αναψω τον φακο μου
9)3 ευρώ για κλείσιμο στόματος διπλανής ελλεεινίδας που δεν μπορεί να ακούει ήχους από γαμήσια όντας εκείνη αγάμητη κωφάλαλη....Τηs ζηταω συγγνωμη υστερα
10)2 ευρώ για καπότες....εχω τιs δικεs μου
11)10 ευρώ για κάλυψην αναγκών μασάζ(λάδι,σεντόνι,πετσέτες,χαρτί)...Εχω ναυλον μαζι μου
12)20 ευρώ για το μασάζ μπόντυ του μπόντυ.....Θελω το απλο
13)5 ευρώ για το στοματικό διάλυμα λόγω ακάποτης πεολειχίας...Με καποτα
14)10 ευρώ αν η κοπέλα είναι από την ρωσία, 7 απο ρουμανία ,5 αν είναι απο οποιαδήποτε άλλη χώρα(χαράτσι νταβατζή)...Εκτοs συνθηκηs Σενγκεν
15)15 ευρώ για πληρωμή ενοικίου....Μονο αν κοιμηθω εκει
16)0,5 ευρώ για το καζανάκι..Δεν κατουρω δεν χεζω

για τα υπόλοιπα αφήνετε ότι θέλετε και το συνεννοήστε με την κοπέλα.Εντελώς ελεύθερη η συναλλαγή.

Το συμμαζεψα  καπωs............. :grin: :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ψιτ?(όχι η ταίνιάρα του 86 με τον βουτσά)! εσενα δε σε θέλω στο μαγαζί μου,οκ? :tickedoff:
Ειπαμε να επανελθουμε στιs τιμεs του 1978...Τοπε και η τηλεοραση  ;)
Λοιπον ολοι οι Ελληνεs πρεπει να βαλουν πλατη, η εστω μποντυ του μποντυ γι αυτο
Κανεναs μασαζοπατριωτηs δεν θα σε κατηγορησει αν κρατησειs την τιμη κατω απ τα 30 ευρω :grin:
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Άρε pathos ήσουν θρύλος και κατάντησες θρήνος. ΄Ατιμη κρίση. (με το συμπάθειο αλλά παρακολουθώ το σάιτ 4 χρόνια)
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παλιοσ πελατησ στο σ 47 κ φαν της βικης εμαθα οτι εργαζετε πλεον στο σ63 να μην το σκεφτω καθολου κ να παω η εχετε να προτινετε κατι καλυτερο?ευχαριστω  :tits: :tits: :tits:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλησπερα παλιοσ πελατησ στο σ 47 κ φαν της βικης εμαθα οτι εργαζετε πλεον στο σ63 να μην το σκεφτω καθολου κ να παω η εχετε να προτινετε κατι καλυτερο?ευχαριστω  :tits: :tits: :tits:

όχι πήγαινε κολλητά..
 

pantamonos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
κ εγω για την καλυτερη επιλογη την εχω εχω δοκιμαση διαφορα αλλα πολυ φολα παιζει βικη σταθερη αξια θα ενιμεροσω για τον αγονα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
κοίταξε αγορίνα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί στις τιμές μας οι οποίες διαμορφώνονται ώς εξής....

1)2 ευρώ όταν χτυπάει ο πελάτης το κάτω κουδούνι
2)5 ευρώ όταν ανεβαίνει με το ασανσέρ(για φθορά του συρματόσκοινου) 1,5 ευρώ αν ανεβαίνει με τη σκάλα(για λοιπές φθορές μαρμάρων,προσθήκη βρώμας και πρόκληση φασαρίας στους συγκατοίκους της πολυκατοικίας)
3)2 ευρώ για το πάνω κουδούνι(ηλεκτρολογικά έξοδα)
4)2 ευρώ με την παρουσίαση των κοριτσιών λόγω φθοράς και των τακουνιών των κοριτσιών και του πατώματος που είναι ξύλο.
5)0,5 λεπτά του ευρώ για υποχρεωτικό νεράκι απο βρυσούλα με φίλτρο
6)1 ευρώ τιπ σερίφισσας για την ευγενική της παρουσία και βοήθεια στον πελάτη
7)5 ευρώ για τη συντήρηση του θερμοσίφωνα και για ευδάπ
8)8 ευρώ για τη ΔΕΗ(λόγω αύξησης τιμολογίου,χαράτσι κλπ)
9)3 ευρώ για κλείσιμο στόματος διπλανής ελλεεινίδας που δεν μπορεί να ακούει ήχους από γαμήσια όντας εκείνη αγάμητη κωφάλαλη
10)2 ευρώ για καπότες
11)10 ευρώ για κάλυψην αναγκών μασάζ(λάδι,σεντόνι,πετσέτες,χαρτί)
12)20 ευρώ για το μασάζ μπόντυ του μπόντυ
13)5 ευρώ για το στοματικό διάλυμα λόγω ακάποτης πεολειχίας
14)10 ευρώ αν η κοπέλα είναι από την ρωσία, 7 απο ρουμανία ,5 αν είναι απο οποιαδήποτε άλλη χώρα(χαράτσι νταβατζή)
15)15 ευρώ για πληρωμή ενοικίου
16)0,5 ευρώ για το καζανάκι

για τα υπόλοιπα αφήνετε ότι θέλετε και το συνεννοήστε με την κοπέλα.Εντελώς ελεύθερη η συναλλαγή.

Αφου είναι κωφάλαλη πως ακούει?  Μάλλον πας να μας φας το 3ευρω
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εκανα χτες Σαββατο μια μινι περιοδεια σε 5-6 μαγαζια του κεντρου (περιοχη Πατησιων-Βικτωρια και περιξ..)
Δεν ειχα καμια όρεξη για περιοδειες...

...αλλα με αυτα που εβλεπα σε καθε μαγαζι :zombie:

την εκανα αμεσως για το επομενο  :badair: :badair:


:S :S :S :S

τα πιο πολλα παντως δεν ειχαν εργαζόμενες... 1 ή 2...
Μονο στο Φερ 19 ειδα μπολικες αλλα  :badair: :badair: :badair:

Ζορικα τα πραματα στα λαδομαγαζα........ :rolleyes:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.655
Πόντοι
19.505
Εκανα χτες Σαββατο μια μινι περιοδεια σε 5-6 μαγαζια του κεντρου (περιοχη Πατησιων-Βικτωρια και περιξ..)
Δεν ειχα καμια όρεξη για περιοδειες...

...αλλα με αυτα που εβλεπα σε καθε μαγαζι :zombie:

την εκανα αμεσως για το επομενο  :badair: :badair:


:S :S :S :S

τα πιο πολλα παντως δεν ειχαν εργαζόμενες... 1 ή 2...
Μονο στο Φερ 19 ειδα μπολικες αλλα  :badair: :badair: :badair:

Ζορικα τα πραματα στα λαδομαγαζα........ :rolleyes:

μήπως είδες και το σχιστομάτικο;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Παιδια ξεφυλλιζα ενα Εθνος που επεσε στα χερια μου προχτες και ειδα στις αγγελιες μασαζ για χωρο κοντα στο Αιγινητειο(δεν εδινε ακριβη διευθυνση) . Ειχε σταθερο και κινητο. Και καλα μονο με ραντεβου κλειναν, αλλα ανοιχτα και κυριακες.Αρα ...υποπτο για μπριζολα. Δυστυχως ξεχασα να παρω τηλεφωνο ο μαλακας. Ξερει κανεις για ποιο μαγαζι αναφερονται?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Παιδια ξεφυλλιζα ενα Εθνος που επεσε στα χερια μου προχτες και ειδα στις αγγελιες μασαζ για χωρο κοντα στο Αιγινητειο(δεν εδινε ακριβη διευθυνση) . Ειχε σταθερο και κινητο. Και καλα μονο με ραντεβου κλειναν, αλλα ανοιχτα και κυριακες.Αρα ...υποπτο για μπριζολα. Δυστυχως ξεχασα να παρω τηλεφωνο ο μαλακας. Ξερει κανεις για ποιο μαγαζι αναφερονται?

Μπορεί να είναι το Babylon Club, Σεμιτέλου 4 (έχει και δικό του νήμα).

......μπορεί και να λανθάνω όμως.
 

lion13

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. θα ηθελα να ρωτησω εαν αυτο που ειναι στην ζησιμοπουλο93 Σκαβατζου1 ειναι  περιοχη παλαιο φαληρο και επισης εαν καποιος απο σας εχει παει εκει τελευταια να μου πει τι παιζει και αν αξιζει απο υπηρεσιες και τεμαχια.
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
Καλιμερα σε ολουσ σιμερα προη ,ΣΙΛΒΙΑ,ΛΑΟΥΡΑ,ΑΝΤΖΕΛΑ,ΟΛΓΑ,ΒΙΚΙ,ΕΒΑ,ΑΛΙΚΙ, βραδη ΝΑΝΣΙ,ΑΛΙΝΑ,ΑΝΑ,ΛΟΛΑ,ΡΕΝΑ,φιλακια σε ολουσ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.655
Πόντοι
19.505
Φερρών 19 δεν ανοίγουν
Πατησίων 131 δεν ανοίγουν
Πατησίων 145 ανοίγουν: μιλφοκατάσταση. Βγαίνοντας όμως έμπαινε ωραίο τουμπανάκι αλλά ντράπηκα να ξαναγυρίσω.
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
1
Like
219
Πόντοι
26
καλησπέρα και από εμένα! πρωτάρης στο χώρο του μασαζ. Καμια συμβουλή - πρόταση για το που να πάω??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλησπέρα και από εμένα! πρωτάρης στο χώρο του μασαζ. Καμια συμβουλή - πρόταση για το που να πάω??

Ουουουουουουουουουου........... Όρεξη ( :bigdick:) να 'χεις, χρόνο και χρήμα.........

Κάνε μία τσάρκα από τα ελαιοτριβεία του κέντρου (μην ντραπείς αν δεν σου αρέσει καμμία και πρέπει να αποχωρήσεις σε συνέχεια της αναζήτησής σου - δικά σου χρήματα είναι στην τελική) και όποια σου κάνει κλίκ, μπες στο δωμάτιο και γαία πυρί μιχθείτω! ;)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
4
Like
1.903
Πόντοι
266
καλησπέρα και από εμένα! πρωτάρης στο χώρο του μασαζ. Καμια συμβουλή - πρόταση για το που να πάω??

...Για τους πρωτάρηδες, συνιστώ πάντα Ελένη, αν σου αρέσουν οι ώριμες Ρωσίδες. Θα σε λιώσει στο μασάζ και στο γαμήσι. Συγγρού 45, 80 ευρώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom