Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Αναφορά σε μια άκαρπη προσπάθεια να γαμεύσω:
(θα ομιλήσω μόνο γι¨αυτά που μου έκαναν εντύπωση και δεν θα κάνω πλήρη αναφορά παρά μόνο όπου και ότι θυμάμαι)

- Πατησίων 77-79 μου άνοιξε η Φωτεινή η οποία είναι γυναικάρα αλλά δεν επροσέφερε εαυτήν. Η Ζωή επίσης είναι μια πανέμορφη αρχοντική γυναίκα με ωραίο ντύσιμο. Καθότι από την δουλειά και πρόχειρα ενδεδυμένος δεν ήθελα να μολύνω αυτό το μπουμπούκι.

- Φραντζή 4 μου άνοιξε μια χοντρούλα με πολύ γλυκό πρόσωπο, μακρυά μαλλιά και ροζ διαφανές κομπιναιζό. Ω του θαύματος εκεί έχει μεταφερθεί και η Νίνα το κινεζάκι από Συγγρού 29. Αλλά 80 ευρώ δεν τα δίνουμε βρε λεχρίτες.

- Συγγρού 29 τίποτα αξιο αναφοράς παρά μόνο η Αλεξάνδρα από Πατησίων 131.

- Συγγρού 108 μου άνοιξε ένα μιλφ ξανθό με κορμαστασιά και μαλλί κότσο αλά ανατολική αθλήτρια. Αποκαλυπτικό ντύσιμο αλλά ούτε αυτή επροσέφερε εαυτήν. Επίσης Φωτεινή μιγάς και Άννα πολύ νεαρά ψαρωμένη ομορφούλα και νέα στη δουλειά, και αυτή κάπως μελαμψή. Θα βαρέσω μια μαλακία προς τιμήν της Κας της υποδοχής λίαν συντόμως, ευελπιστώντας να αλλάξει γνώμη σύντομα.

- Καλιρρόης 48 έλειπαν οι ναυαρχίδες Κάρλα και Μαριάννα. Συμπαθής η Κλαούντια που άνοιξε, αλλά μέχρι εκεί.

- Ιουλιανού 51-53 τα γνωστά πλην της Πάολας για την οποία είχα ψηθεί αλλά την είχε κάνει με ελαφρά.

- Μάρνη 28 το μαυσωλείο της σαύρας και η σαύρα Λουλού. Κάθετη πτώση.

- Φερρών 19 Ανίτα, Ζωή (έχει αναφερθεί ο ZeroT με καλά λόγια) και μια χοντρούλα. Τίποτα το ιδιαίτερο.  

- Πατησίων 131 δεν ήταν το κινεζάκι Καίτη και δεν είδα κάτι ενδιαφέρον.

Η ζωή συνεχίζεται
 
bravo-009.gif
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αναφορά σε μια άκαρπη προσπάθεια να γαμεύσω:
(θα ομιλήσω μόνο γι¨αυτά που μου έκαναν εντύπωση και δεν θα κάνω πλήρη αναφορά παρά μόνο όπου και ότι θυμάμαι)

- Πατησίων 77-79 μου άνοιξε η Φωτεινή η οποία είναι γυναικάρα αλλά δεν επροσέφερε εαυτήν. Η Ζωή επίσης είναι μια πανέμορφη αρχοντική γυναίκα με ωραίο ντύσιμο. Καθότι από την δουλειά και πρόχειρα ενδεδυμένος δεν ήθελα να μολύνω αυτό το μπουμπούκι.

- Φραντζή 4 μου άνοιξε μια χοντρούλα με πολύ γλυκό πρόσωπο, μακρυά μαλλιά και ροζ διαφανές κομπιναιζό. Ω του θαύματος εκεί έχει μεταφερθεί και η Νίνα το κινεζάκι από Συγγρού 29. Αλλά 80 ευρώ δεν τα δίνουμε βρε λεχρίτες.

- Συγγρού 29 τίποτα αξιο αναφοράς παρά μόνο η Αλεξάνδρα από Πατησίων 131.

- Συγγρού 108 μου άνοιξε ένα μιλφ ξανθό με κορμαστασιά και μαλλί κότσο αλά ανατολική αθλήτρια. Αποκαλυπτικό ντύσιμο αλλά ούτε αυτή επροσέφερε εαυτήν. Επίσης Φωτεινή μιγάς και Άννα πολύ νεαρά ψαρωμένη ομορφούλα και νέα στη δουλειά, και αυτή κάπως μελαμψή. Θα βαρέσω μια μαλακία προς τιμήν της Κας της υποδοχής λίαν συντόμως, ευελπιστώντας να αλλάξει γνώμη σύντομα.

- Καλιρρόης 48 έλειπαν οι ναυαρχίδες Κάρλα και Μαριάννα. Συμπαθής η Κλαούντια που άνοιξε, αλλά μέχρι εκεί.

- Ιουλιανού 51-53 τα γνωστά πλην της Πάολας για την οποία είχα ψηθεί αλλά την είχε κάνει με ελαφρά.

- Μάρνη 28 το μαυσωλείο της σαύρας και η σαύρα Λουλού. Κάθετη πτώση.

- Φερρών 19 Ανίτα, Ζωή (έχει αναφερθεί ο ZeroT με καλά λόγια) και μια χοντρούλα. Τίποτα το ιδιαίτερο.  

- Πατησίων 131 δεν ήταν το κινεζάκι Καίτη και δεν είδα κάτι ενδιαφέρον.

Η ζωή συνεχίζεται
Χαρα, στο κουραγιο σου !!!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
συγχαρητηρια συωαδελφε !!!!!!!!!! χαρα στο κουραγιο σου , μεσα στον καυσωνα της Αθηνας , υποκλινομαι  :rockon: :rockon: :rockon:


- Συγγρού 29 τίποτα αξιο αναφοράς παρά μόνο η Αλεξάνδρα από Πατησίων 131.

Η κυρ.Βετα γυρισε απο τιν καλοκαιρινης της αδεια ?


- Συγγρού 108 μου άνοιξε ένα μιλφ ξανθό με κορμαστασιά και μαλλί κότσο αλά ανατολική αθλήτρια. Αποκαλυπτικό ντύσιμο αλλά ούτε αυτή επροσέφερε εαυτήν. Επίσης Φωτεινή μιγάς και Άννα πολύ νεαρά ψαρωμένη ομορφούλα και νέα στη δουλειά, και αυτή κάπως μελαμψή. Θα βαρέσω μια μαλακία προς τιμήν της Κας της υποδοχής λίαν συντόμως, ευελπιστώντας να αλλάξει γνώμη σύντομα.

και εγω εχω  :cum: για παρτη της !!!!!!!!!!!!!!!



- Καλιρρόης 48 έλειπαν οι ναυαρχίδες Κάρλα και Μαριάννα. Συμπαθής η Κλαούντια που άνοιξε, αλλά μέχρι εκεί.

δυστηχως !!!!!!!!!!!!!!!





Η ζωή συνεχίζεται

οντως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.653
Πόντοι
19.505
Η κυρ.Βετα γυρισε απο την καλοκαιρινή της αδεια ?

Δεν την είδα


και εγω εχω  :cum: για παρτη της !!!!!!!!!!!!!!!

να υποθέσω ότι δεν περνάει στο δωμάτιο ε; Δεν ρώτησα κι εγώ ο βλάκας
 

EvilSro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνίζεται  1ο μου ποστ στο σάιτ
Και ο λόγος που έκανα τελικά ακκαουντ είναι η Μαγια ένα ΜΛΦ
Απο ότι έχω καταλάβει μάλλον θα περάσω μόλις μου απαντήσει να μου
Κάνει ένα μασάζ γιατί με έχει Πεθάνει η μέση μου... Πολλά θνξ στο
Φιλαρακι μου τον ανωνημο που με έπεισε να συμμετάσχω στη κουβέντα σας
Αν και μόνιμος πελάτης του Φ104  και κατεχακη(λόγω αποστάσεις)
Αποφάσισα να το γυρίσω στις θεραπευτικές ιδιότητες του μασάζ ...
Λέτε να κάνω καλή αρχή με τη Μαγια;; Γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!!

Ευχαριστώ evilsro
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα συναγωνίζεται  1ο μου ποστ στο σάιτ
Και ο λόγος που έκανα τελικά ακκαουντ είναι η Μαγια ένα ΜΛΦ
Απο ότι έχω καταλάβει μάλλον θα περάσω μόλις μου απαντήσει να μου
Κάνει ένα μασάζ γιατί με έχει Πεθάνει η μέση μου... Πολλά θνξ στο
Φιλαρακι μου τον ανωνημο που με έπεισε να συμμετάσχω στη κουβέντα σας
Αν και μόνιμος πελάτης του Φ104  και κατεχακη(λόγω αποστάσεις)
Αποφάσισα να το γυρίσω στις θεραπευτικές ιδιότητες του μασάζ ...
Λέτε να κάνω καλή αρχή με τη Μαγια;; Γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!!

Ευχαριστώ evilsro

Καλά θα πας νομίζω.... Αλλά λείπει μέχρι την Κυριακή εκτός Αττικής. Επικοινώνησε μαζί της από Δευτέρα, ή την Κυριακή για ραντεβού την επομένη. ;)
 

makropoulos83

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξερετε αν παιζει τπτ καλο σε βορεια προαστεια???
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
    καλησπερα φιλαρακια..10000 σιγνωμη για την ταλεπορεια για καποιους φιλους μας που πηγανε στο μασαζ κ ητανε κλειστο...λοιπον ειμουνα χωρις νετ κ ταξυδεβα την τριτε το πρωη ετσι δεν μπορεσα να σας κανω την ενημερωση..για καποιος λογους το μαγαζι ητανε κλειστο για λιγες μερες αλλα απω αυριο λειτουργει κανονικα πλεον...το καλο ειναι οτι τα κοριτσια ειναι ξεκουραστες... ......ελπιζω αυριο να οκ η νετ μου για να σας κανω την ενημερωση......κ παλι σιγνωμη...φιλουθκια απο μενα....
ΖΗΣΗΜΟΠΟΥΛΟ93κ ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ1 3 ορωφος... :-* :-* :-* :-* :-*
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
    καλησπερα φιλαρακια..10000 σιγνωμη για την ταλεπορεια για καποιους φιλους μας που πηγανε στο μασαζ κ ητανε κλειστο...λοιπον ειμουνα χωρις νετ κ ταξυδεβα την τριτε το πρωη ετσι δεν μπορεσα να σας κανω την ενημερωση..για καποιος λογους το μαγαζι ητανε κλειστο για λιγες μερες αλλα απω αυριο λειτουργει κανονικα πλεον...το καλο ειναι οτι τα κοριτσια ειναι ξεκουραστες... ......ελπιζω αυριο να οκ η νετ μου για να σας κανω την ενημερωση......κ παλι σιγνωμη...φιλουθκια απο μενα....
ΖΗΣΗΜΟΠΟΥΛΟ93κ ΣΚΑΒΑΤΖΟΥ1 3 ορωφος... :-* :-* :-* :-* :-*
ποτε θα σε παρο9υμε;;
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Νέο φρούτο στην πιάτσα Γαλατσίου & Πατησίωνε γωνία

VELVET ένας χώρος για την απόλυτη ξεκούραση και χαλάρωση, με όλα τα είδη μασάζ. Πατησίων 286, κουδούνι «Velvet», 1ος όροφος, ύψος Γαλατσίου

τηλ εδώ: www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html]http://www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html[/url]

Ρεπορταζ κανείς??
Καμια κυρία εκπρόσωπος του μαγαζού να μας πει 2 κουβεντούλες παραπάνω??  :grin: :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Νέο φρούτο στην πιάτσα Γαλατσίου & Πατησίωνε γωνία

VELVET ένας χώρος για την απόλυτη ξεκούραση και χαλάρωση, με όλα τα είδη μασάζ. Πατησίων 286, κουδούνι «Velvet», 1ος όροφος, ύψος Γαλατσίου

τηλ εδώ: www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html]http://www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html[/url]

Ρεπορταζ κανείς??
Καμια κυρία εκπρόσωπος του μαγαζού να μας πει 2 κουβεντούλες παραπάνω??  :grin: :grin:
:grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Νέο φρούτο στην πιάτσα Γαλατσίου & Πατησίωνε γωνία

VELVET ένας χώρος για την απόλυτη ξεκούραση και χαλάρωση, με όλα τα είδη μασάζ. Πατησίων 286, κουδούνι «Velvet», 1ος όροφος, ύψος Γαλατσίου

τηλ εδώ: www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html]http://www.xe.gr/prosopika/masaz|ad-14965045.html[/url]

Ρεπορταζ κανείς??
Καμια κυρία εκπρόσωπος του μαγαζού να μας πει 2 κουβεντούλες παραπάνω??  :grin: :grin:

λοιπόν ενεργούσα ώς εκρπόσωπος του θεραπευτηρίου σας ανακοινώνω ότι ανοίξαμε χθές επίσημα στις 13.31'' και σας περιμένουμε. Μέσα σε ένα θαυμάσιο περιβάλλον με διπλό τζακούζι,ντομάτα,κρεμμύδι,σώς μελιτζάνας, όλα τα κορίτσια δηλ. η εύα από τη μολδαβία , ο αργύρης από τα μέγαρα, η χριστοφίνα από τον άη στράτη,εγώ η αλφιονέλα από τα κρέστενα και η σαμάνθα πρώην στρίππερ του εγχώριου στριποχωριού της πασίγνωστης αταλάντης σας "υποβάλλουμε" στην πιό όμορφη και γλυκιά ταλαιπωρία σας...θα "ξεναγήσετε" και τις 7 αισθήσεις σας(η 7η είναι η προβοσκίδα σας)στον ειδυλλιακό πολυχώρο μας. Τίποτα άλλο για αρχή...τα πολλά λόγια είναι φτώχια και εμείς είμαστε πλούσιοι σε όλες μας τις παροχούλες... ;)..μάκια μάκια μάκια πολλά μάκια από τα κοριτσάκια του μαγαζιού..Φιλούξκια
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
λοιπόν ενεργούσα ώς εκρπόσωπος του θεραπευτηρίου σας ανακοινώνω ότι ανοίξαμε χθές επίσημα στις 13.31'' και σας περιμένουμε. Μέσα σε ένα θαυμάσιο περιβάλλον με διπλό τζακούζι,ντομάτα,κρεμμύδι,σώς μελιτζάνας, όλα τα κορίτσια δηλ. η εύα από τη μολδαβία , ο αργύρης από τα μέγαρα, η χριστοφίνα από τον άη στράτη,εγώ η αλφιονέλα από τα κρέστενα και η σαμάνθα πρώην στρίππερ του εγχώριου στριποχωριού της πασίγνωστης αταλάντης σας "υποβάλλουμε" στην πιό όμορφη και γλυκιά ταλαιπωρία σας...θα "ξεναγήσετε" και τις 7 αισθήσεις σας(η 7η είναι η προβοσκίδα σας)στον ειδυλλιακό πολυχώρο μας. Τίποτα άλλο για αρχή...τα πολλά λόγια είναι φτώχια και εμείς είμαστε πλούσιοι σε όλες μας τις παροχούλες... ;)..μάκια μάκια μάκια πολλά μάκια από τα κοριτσάκια του μαγαζιού..Φιλούξκια
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

α στα διαλα χαμενε βραδιατικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

κοίταξε αγορίνα είμαστε πολύ ανταγωνιστικοί στις τιμές μας οι οποίες διαμορφώνονται ώς εξής....

1)2 ευρώ όταν χτυπάει ο πελάτης το κάτω κουδούνι
2)5 ευρώ όταν ανεβαίνει με το ασανσέρ(για φθορά του συρματόσκοινου) 1,5 ευρώ αν ανεβαίνει με τη σκάλα(για λοιπές φθορές μαρμάρων,προσθήκη βρώμας και πρόκληση φασαρίας στους συγκατοίκους της πολυκατοικίας)
3)2 ευρώ για το πάνω κουδούνι(ηλεκτρολογικά έξοδα)
4)2 ευρώ με την παρουσίαση των κοριτσιών λόγω φθοράς και των τακουνιών των κοριτσιών και του πατώματος που είναι ξύλο.
5)0,5 λεπτά του ευρώ για υποχρεωτικό νεράκι απο βρυσούλα με φίλτρο
6)1 ευρώ τιπ σερίφισσας για την ευγενική της παρουσία και βοήθεια στον πελάτη
7)5 ευρώ για τη συντήρηση του θερμοσίφωνα και για ευδάπ
8)8 ευρώ για τη ΔΕΗ(λόγω αύξησης τιμολογίου,χαράτσι κλπ)
9)3 ευρώ για κλείσιμο στόματος διπλανής ελλεεινίδας που δεν μπορεί να ακούει ήχους από γαμήσια όντας εκείνη αγάμητη κωφάλαλη
10)2 ευρώ για καπότες
11)10 ευρώ για κάλυψην αναγκών μασάζ(λάδι,σεντόνι,πετσέτες,χαρτί)
12)20 ευρώ για το μασάζ μπόντυ του μπόντυ
13)5 ευρώ για το στοματικό διάλυμα λόγω ακάποτης πεολειχίας
14)10 ευρώ αν η κοπέλα είναι από την ρωσία, 7 απο ρουμανία ,5 αν είναι απο οποιαδήποτε άλλη χώρα(χαράτσι νταβατζή)
15)15 ευρώ για πληρωμή ενοικίου
16)0,5 ευρώ για το καζανάκι

για τα υπόλοιπα αφήνετε ότι θέλετε και το συνεννοήστε με την κοπέλα.Εντελώς ελεύθερη η συναλλαγή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom