Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
μπορεί και να γαμάνε μερικούς απο αυτούς αλλα η εχεμύθεια τους προστατεύει...οπως γράφει  ο Η .Πετρόπουλος σε ενα παλιό βιβλίο του 
Οχι μερικους !!!
Το κακο ειναι, οτι δεν εχουμε κανενα στοιχειο, για να γινει της μασατζους το κικλιδωμα !!!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Αγαπητοί συναγωνιστές και επαναστάτες.
Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στο Θησέως 81 Καλλιθέα, όπου  παρέλασαν μπροστά μου η ξανθιά Κατερίνα, η Αλέξια και οι άλλες που έχετε αναφέρει. Μα είχε κολλήσει το μυαλό μου με την Ταϋλανδέζα και τη διάλεξα με συνοπτικές διαδικασίες,
(έχω παλαιόθεν κόλλημα με ό,τι λήγει σε -έζα Σουηδέζα, Δανέζα, Ολλανδέζα μια πρώην αραβωνιαστικία που είχα τα ΕΝΔΟΞΑ τότε χρόνια που τις είχαμε γραμμένες στο πούτσο μας τις σπαστικές ελλεϊνίδες με την στραβωμάρα τους και είχαμε τη δεκαετία του 80 το τρίπτυχο, Καλοκαίρι-νησί-τουρίστρια οχί τώρα που τρέχουν τα αγοράκια πίσω τους και τους τρέχουν τα σάλια.  Βρε ούστ από δω              ------>>>>>>                  :          ) ,
αυτή με τα μακριά μάυρα ίσια μαλλιά (το απωθημένο μου).  

 Αντιμέτώπισα αρχικά το ίδιο πρόβλημα που είπατε αγαπητοί συναγωνιστές με τη συνενόηση μαζί της. Αρχικά τη ρώτησα αν μιλάει Αγγλικά και με νοήματα μου έδωσε να καταλάβω οτι θα συνενοηθούμε με τα ελάχιστα Ελληνικά που ξέρει(?).

Τι να σας πω αδέρφια, στο μασάζ τα είδα όλα (μού έκανε και το περίεργο κόλπο με το κτύπημα των δακτύλων που μας  ανέφερε ο συναγωνιστής και δεν μου άρεσε ούτε εμένα.  Όμως μου έκανε τα ανατολίτικα κόλπα στο μασάζ που με τρελαίνουν και στα σημεία βελονισμού ( χο-κου και άλλα), και λίγο από Ρέϊκι και έβαλε τους βύζους στη μάπα μου τραβώντας αυτή από τη μεριά του κεφαλιού το σώμα μου και γενικά με έκανε περδίκι - ανακάλυψε μόνη της ένα παλιό χτύπημα που είχα στην πλάτη από καυγά και έκατσε με τις ώρες να το "μαλακώσει".

Στο τέλος της ζήτησα να κάνει περάσματα με τα υπέροχα μακρυά μαλλιά της πάνω-κάτω διαδρομές στο σωμα μου και από τις δύο πλευρές (μπρός-πίσω).

Είχε τελειώσει σχεδόν το 45-λεπτο και αρχίσαμε τα χαδάκια φιλάκια (με τα μαλλιά της με είχε όλον ανατριχιάσει, και ο τσουτζούκος μου είχε πετρώσει όπως ήταν από πάνω μου γυμνή και λάτρευε τις ρώγες μου κάνει μιά προς τα κάτω και ανεβαίνει να καβαλικέψει έτσι ασάλιωτη .

 Ήταν πολύ στενή και δυσκολευόταν πολύ.  Αντί να κάνει μικρές παλλινδρομικές κινήσεις σιγά-σιγά ώστε να έρθουμε στα ίσα μας, τι κάνει η αθεόφοβη.

Ξεκινάει μια κατηφόρα από πάνω προς τα κάτω με τη μία χωρίς να σταματήσει ή να ελλατώσει ταχύτητα.  Κάποια στιγμή ειλικρινά σας λέω με πόνεσε και εμένα από μέσα από το προφυλακτικό.  Και αντί να σταματήσει από τον πόνο εκείνη  το προχώρησε μέχρι μέχρι να πιέζει το ηβικό της οστό την κοιλιά μου δυνατά !  Αυτό ήταν ,  εκείνη τη στιγμή ένιωσα να με πιάνει ταχυκαρδία σαν αυτή που σε πιάνει στον οδοντογιατρό όταν προχωράει τον τροχό του στο σημείο που πονάς πολύ. Αυτό παράτεινε λίγο περισσότερο την κάβλα μου και από κεί που ήμουν έτοιμος να τελειώσω μέσα σε αυτή την υπέροχη ζεστή φωλίτσα, συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο αγκαλιά με φιλάκια, γλυψίματα στο λαιμό και τα αυτιά -κάτι που επέμεινα πολύ εγώ όταν διαπίστωσα οτι στους λοβούς κάτι της συμβαίνει- και έτσι τελειώσαμε σχεδόν μαζί , εγώ πρώτος και στιγμές μετά εκείνη - μου ήρθε η δροσούλα από κάτω της στα μπαλάκια μου.
Φούλ GFE με 80 €.

Εννοιείται οτι θα ξαναπάω μόλις μαζέψω χρήματα ίσως σε δύο μήνες αν μου έχει αφήσει ακόμα τίποτα χρήματα η εφορία.


 Σας καληνυχτίζω με αγωνιστικούς χαιρετισμούς,

 Μη λυγίζετε σε τίποτα , και για κανέναν

 Ακόμα περισσότερο στους εκβιασμούς είτε πολιτικούς ή οικονομικούς και κυρίως μην
 αφήσετε καμία ελλεϊνίδα στους δύκολους καιρούς που έρχονται να μας εκβιάσει οτι
 εκείνη   είναι η μόνη λύση  για τρυφερότητα  ,  ικανοποίηση  ,  δωρεάν  χάδια κλπ΄.  Αν το σκευθείτε πολύ προσεκτικά με τον εαυτό σας,     σας στοίχισε πολύ ακριβότερα οικονομικά, συναισθηματικά, στον κοινωνικό σας κύκλο -να σας πάρει με δικαστήριο τα παιδιά σας - και άλλα πολλά σιχαμένα που κάνουν εκδικητικά.

Πάντως αυτές δεν έχουν καμία σχέση με τις ηρωϊδες μάνες μας. Είναι καχέκτυπο, μια αμερικανιά.  Όμως τώρα το παίζουν τάχα μου τουπέ.  Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

 Στα επόμενα 10 χρόνια κανένας πιτσιρικάς που είναι τώρα δεν θα τις παντρεύεται,  ακριβώς όπως σήμερα κανένας γερμαναράς δεν παντρεύεται γερμανίδες.  Η αλήθεια είναι οτι προτιμούν τις ΤΣΕΧΕΣ μου είναι τα καλύτερα παιδιά και μούναροι χωρίς να καβαλήσουν το καλάμι όπως οι δικές μας, και οι γερμανίδες αναγκάζονται με ότι περισσέυει πχ. Τούρκους.
(εσείς που πηγαίνετε συχνά στα F.K.K.  :dancing: ξέρετε...)


Cheeerrrs mates...



 

Επισκέπτης
Ωραίο ποστ τύπε συναγωνιστή.
Αυτό με τους Γερμανούς ισχύει όντως;
Είναι κι οι δικές τους καλαμοιππείς;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εξαιρετική περιγραφή.Είναι αυτό που λέμε οτι οταν ταιριάξει η χημεία 2 ανθρώπων,τότε ουτε ρολογια κοιτάνε,ούτε ταμπού υπάρχουν,και περνάνε και οι δυο καλά...
Τώρα,ο συναγωνιστής προσπαθεί να περάσει και μια νότα αισιοδοξίας στους δύσκολους καιρούς που ζούμε και καλά κανει.Φυσικά το πρόβλημά μας δεν είναι συνολικά οι Ελληνίδες,είναι οι άνθρωποι που μας στεναχωρούν και μας πληγώνουν.Προσοχή όμως,μήπως κάποιοι άλλοι άνθρωποι έχουν αντίστοιχα παράπονα απο μας....
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Ωραίο ποστ τύπε συναγωνιστή.
Αυτό με τους Γερμανούς ισχύει όντως;
Είναι κι οι δικές τους καλαμοιππείς;

Αγαπητέ στη δεκαετία του 80 τις ξεσκίζαμε άλλος λιγότερο άλλος περισσότερο τις Γερμανίδες, Σουϊδέζες κλπ.  Πάντως για να παντρεύονται οι Γερμανοί τις ΤΣΕΧΕΣ κάτι θα ξέρουν.  

 Η Ταϋλανδέζα ξέρει να υπηρετεί τον άντρα. Σας τη συστήνω συναγωνιστές (αν και σπανια γράφω κριτικές μόνο όταν έχω κάτι αξιόλογω να πώ) διότι μου έκανε εντύπωση  οτι όταν τελειώσαμε μπήκε στο ντούζ του δωματίου και αρκετή ώρα καθάριζε σχολαστικά το νινάκι της. Επίσης όταν επέστρεψε στο δωμάτιο (με άφησε μόνο μου να κάνω το ντουζάκι με ησυχία) ήρθε στο όρθιο και άρχισε ξανά μασαζάκι στις ωμοπλάτες και αφού σιγουρέυτηκε οτι έχουν "μαλακώσει" οι δελτοειδείς, αρχισε να παίρνει τα ρούχα μου για να με ντύνει ! Ένιωσα αμήχανα μια γυναίκα να μου κρατάει τα μπατζάκια του παντελονιού να περάσω τα πόδια μου κλπ. αλλά θυμήθυκα ένα παλιό μου φίλο χρηματιστή -που τώρα δεν ζεί- ο οποίος κάθε έξι μήνες πήγαινε Ταϋλάνδη και μου είχε πεί για το πώς θέλουν να ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ τον άντρα εκεί. Αν και άβολο μου άρεσε η στάση της αυτή. Σιγά μη τρέχω πίσω από τις Ελληνίδες.  Αν παρατηρήσετε, όσο περισσότερο προέρχοναται από καλή οικογένεια τόσο πιο λυσασμένες συμπεριφέρονται μετά. Παράδειγμα ένα ζευγαράκι φοιτητών που έκανε μαθήματα σε μια σχολή χορού αντί αυτή να φροντίζει να είναι μαζί με το παληκαράκι που ήταν ψηλό μια χαρά παιδί,  μας κυνηγούσε εμάς τους παππούδες με τα αυτοκίνητα που φεύγαμε και πηγαίναμε στα λατινάδικα και τη νυχτερινή ζωή. Ο μικρός της φαινόταν βαρετός και φλερτάριζε τον κολλητό μου που ήταν ο ιδιοκτήτης της σχολής, για να το παίξει σπουδαία απέναντι στις άλλες.

Ό,τι και να μου λέτε έχω καμιά δεκαριά παραδείγματα να σας αντιπαραθέσω, για το πόσο ξεφτιλισμένες είναι οι καινούριες Ελληνίδες (ακόμα και μια χοντρή ένα λιγομίλητο καλό κοριτσάκι που θα έλεγε κάποιος οτι δεν είναι ελλεϊνίδα, αμέσως μόλις αδυνάτησε, τους πήρε όλους μαζί ο διάολος και πήρε την εκδηκησή της-  γενικά μέσα τους ηπάρχουν άπειρα προβλήματα ενω τα αγοράκια στην ηλικία τους είναι πιο απλά τα πράγματα, σχεδόν αφελή).  Μόλις έφτιαξε η εμφάνισή τους σε σύγκριση με παλιότερα που δεν έιχαμε ωραιότερη από Αλιμπέρτη,  τώρα πετάξανε τουπέ γίνανε ντίβες, αμερικανάκια. -ακόμα και οι ίδιες μας οι αδερφές από εκεί που ήταν όλα μια χαρά και αγαπημένα , μόλις πάτησαν τα 13 άρχισε ο διάολος να μπαίνει μέσα τους ,  και τώρα δεν είναι ο άνθρωπος που ήξερα αλλά μια ξένη-


Sincerelly yours.....


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
καλησπερα συναγωνιστες ,ρεπουδακι σημερα κ εξορμηση στα λαδαδικα.....
πρωτη επισκεψη κ85 στις 11.30 , επιτηδες νωρις νωρις για να μην πετυχω την χριστιναρα , δεν ειχα ορεξη για δυνατα γαμησια σημερα...ροστερ ευα , μονικα κ ελενη παντελος αδιαφορα μιλφ η σεριφ ειπε οτι στις 14.00 ερχεται η τζενη(η γνωστη κ απο στουρναρη) κ στις 15.00 η χριστιναρα.καθισαμε λιγο στο σαλονακι κ μου ειπε οτι ειναι πολυ πεσμενα πραγματα κ οτι απο αυριο θα της ερθουν 3-4 καινουργιες κοπελες αλλα να μην την ρωτησω ποιες γιατι ουτε αυτη δεν ξερει...ειπε οτι το καλοκαιρι ηταν χαλια κ οτι οι κοπελες ποια δεν ερχονται ευκολα για δουλεια....της ειπα ριχτε λιγο της τιμες κ μου απαντησε δεν αποφασιζω εγω....
δευτερη επισκεψη κ48.....την πορτα μου την ανοιξε η μαριαννα κ με περασε στο δωματιο κ μου ειπε κανε ενα μπανακι κ ερχομαι!!!!της λεω θελω να δω της κοπελες , με ρωταει δεν θα περασουμε μαζι , την εγνεψα αρνητικα κ αποχωρησε...ερχεται η σεριφ κατι μου ειπε για ενα γερακο που μολις ειχε αποχωρησει μου ειπε οτι ηταν πολυ τζαζ ο γερος κ οτι ερχινται διαφοροι παραξενοι,ροστερ λουλου κινεζουλα καθολου ομορφη , δευτερη σκαει παλι η μαριαννα κ της λεω τι ξαναηρθες σε ειδα...της κοπηκε τελειος το χαμογελο , ανζελα η γνωστη ακομα εκει , αλισια με κανονικο σωματακι μαυρα ισια μαλια κ απιστευτο πατουρι κ βικη οπου κ τιμιθηκε(λεπτομεριες στο αντιστοιχο θρεντ)ενω δυο κοπελες δεν ρωτησα ποιες ηταν στο δωματιο ,θελω να πω οτι το συγκεκριμενο καταστημα παραμενοι το κορυφαιο σε αναλογια ωραιων κορμιων σε σχεση με το πληθος τον κοριτσιων αλλα.....
τριτη επισκεψη φ4 ανοιξε η σεριφισα που ηταν μεσα στα νευρα κ την ξινιλα...με περασε σε δωματιο κ μου πεταει ενα ξωρω ερχονται(της κοπελες εννοουσε)τιποτα αλλο...ροστερ αντριαννα τουμπανακι με μαυρα μακρια μαλλια κοντα στο 1,66 με βυζαρα κ κωλαρακι τουρλωτο ,μαρια η γνωστη αλβανεζα με το καλο κωλογαμησι , στελλα λεπτουλα κοντουλα με μαυρο μουκλε μαλλι ,παμελα μιλφ με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της αλλα ασχημη φατσα κ αλεξανδρα μελαχρινη ψηλη αλλα αρκετα γεματη για τα γουστα μου , οι δυο τελευταιες μολις βγηκαν απο το δωματιο(σε ερωτηση μου αν εχει αλλες κοπελες μου ειχε απαντησει οχι κ ξαφνικα ανοιξε η διπλανη πορτα κ εμφανηστικαν αυτες)ειχα αποφασισει να περασω με το τουμπαναλκι της ανδριαννα αλλα , ο πελατης απο διπλα φωναξε την σεριφισα , απο τι καταλαβα ειχε διωξει της κοπελες πριν κ απο τον πολυ εντονο τονο της φωνης του καταλαβα οτι εκανε παραπονα , ξενερωσα κ πανω στην αναμπουμπουλα χαιρετησα κ αποχωρησα.
τεταρτη επισκεψη σ108 , στην πορτα η χαρα,με ρωτησε αν εχω ξαναερθει της ειπα ναι αλλα οταν ηταν η βετα(ειχα διαβασει οτι εχει φυγει)κ μου ειπε οτι απο σημερα θα ειναι αυτη εκει...ροστερ κινεζακι κ ω τι εκπληξη το ονομα της λουλου,λεπτουλα ψηλη για κινεζακι που βλεπουμε στα εν λογο καταστηματα αλλα ειχε πολυ ωραια φατσουλα ,νικολ κανονικο σωμα με μαυρο καρεδακι με φρατζα κ πολλα τατου σε διαφορα μερη του σωματος(μπηκε στα προσεχος για τσεκαρισμα)φαινοταν πολυ εκφυλο ,νταιαννα με μαυρα μακρια μαλλια γεματουλα μπουτου κολαρου,κ βικυ ξανθια ανορεξικη στρογυλοπροσωπη για μενα αδιαφορη...με ρωτησε η χαρα που ειναι χαμογελαστη κ πολυ ευγενικη αν θα παρασω κ της ειπα οχι...μου λεει καλα δεν σου αρεσει η νταιαννα κ της λεω οχι αν περναγα με καποια αυτη θα ηταν η νικολ...μου ειπε σε περιμενω με χαιρετησε κ αποχωρησα για να παω στο στανταρακι μου αφου δεν ειχα αλλη ορεξη για βολτα ,σονια λοιπον απο στ29.
επισκεψη στις 13.50 στο στ29 στην πορτα η ζανα κ ροστερ μαρια , νικολ , γκαλινα , παολα , κ σονια ενω κ δυο δωματια ηταν πιασμενα , περασμα με σονια (λεπτομεριες στο αντοιστιχο θρεντ)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
αυτό δεν ήταν εξόρμηση ρε νεα σμύρνη το ταξίδι του γκιούλιβερ ήταν  :grin:
:2funny: :2funny:
καλησπερα συναγωνιστες ,ρεπουδακι σημερα κ εξορμηση στα λαδαδικα.....
Εχεις συνχρονιστει τοσο καλα,που και ναυαγος να εισαι οποτε θα'χεις καβλες θα ξερεις οτι ειναι τριτη :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
νέα σμύρνη 76 ή αλλιώς ο λαδωμένος ναυαγός του τριγώνου του διαβόλου και της ευρύτερης περιοχής του πολυτεχνείου και της φορμίωνος!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλησπερα συναγωνιστες ,ρεπουδακι σημερα κ εξορμηση στα λαδαδικα.....
πρωτη επισκεψη κ85 στις 11.30 , επιτηδες νωρις νωρις για να μην πετυχω την χριστιναρα , δεν ειχα ορεξη για δυνατα γαμησια σημερα...ροστερ ευα , μονικα κ ελενη παντελος αδιαφορα μιλφ η σεριφ ειπε οτι στις 14.00 ερχεται η τζενη(η γνωστη κ απο στουρναρη) κ στις 15.00 η χριστιναρα.καθισαμε λιγο στο σαλονακι κ μου ειπε οτι ειναι πολυ πεσμενα πραγματα κ οτι απο αυριο θα της ερθουν 3-4 καινουργιες κοπελες αλλα να μην την ρωτησω ποιες γιατι ουτε αυτη δεν ξερει...ειπε οτι το καλοκαιρι ηταν χαλια κ οτι οι κοπελες ποια δεν ερχονται ευκολα για δουλεια....της ειπα ριχτε λιγο της τιμες κ μου απαντησε δεν αποφασιζω εγω....
δευτερη επισκεψη κ48.....την πορτα μου την ανοιξε η μαριαννα κ με περασε στο δωματιο κ μου ειπε κανε ενα μπανακι κ ερχομαι!!!!της λεω θελω να δω της κοπελες , με ρωταει δεν θα περασουμε μαζι , την εγνεψα αρνητικα κ αποχωρησε...ερχεται η σεριφ κατι μου ειπε για ενα γερακο που μολις ειχε αποχωρησει μου ειπε οτι ηταν πολυ τζαζ ο γερος κ οτι ερχινται διαφοροι παραξενοι,ροστερ λουλου κινεζουλα καθολου ομορφη , δευτερη σκαει παλι η μαριαννα κ της λεω τι ξαναηρθες σε ειδα...της κοπηκε τελειος το χαμογελο , ανζελα η γνωστη ακομα εκει , αλισια με κανονικο σωματακι μαυρα ισια μαλια κ απιστευτο πατουρι κ βικη οπου κ τιμιθηκε(λεπτομεριες στο αντιστοιχο θρεντ)ενω δυο κοπελες δεν ρωτησα ποιες ηταν στο δωματιο ,θελω να πω οτι το συγκεκριμενο καταστημα παραμενοι το κορυφαιο σε αναλογια ωραιων κορμιων σε σχεση με το πληθος τον κοριτσιων αλλα.....
τριτη επισκεψη φ4 ανοιξε η σεριφισα που ηταν μεσα στα νευρα κ την ξινιλα...με περασε σε δωματιο κ μου πεταει ενα ξωρω ερχονται(της κοπελες εννοουσε)τιποτα αλλο...ροστερ αντριαννα τουμπανακι με μαυρα μακρια μαλλια κοντα στο 1,66 με βυζαρα κ κωλαρακι τουρλωτο ,μαρια η γνωστη αλβανεζα με το καλο κωλογαμησι , στελλα λεπτουλα κοντουλα με μαυρο μουκλε μαλλι ,παμελα μιλφ με αρκετα καλο σωματακι για την ηλικια της αλλα ασχημη φατσα κ αλεξανδρα μελαχρινη ψηλη αλλα αρκετα γεματη για τα γουστα μου , οι δυο τελευταιες μολις βγηκαν απο το δωματιο(σε ερωτηση μου αν εχει αλλες κοπελες μου ειχε απαντησει οχι κ ξαφνικα ανοιξε η διπλανη πορτα κ εμφανηστικαν αυτες)ειχα αποφασισει να περασω με το τουμπαναλκι της ανδριαννα αλλα , ο πελατης απο διπλα φωναξε την σεριφισα , απο τι καταλαβα ειχε διωξει της κοπελες πριν κ απο τον πολυ εντονο τονο της φωνης του καταλαβα οτι εκανε παραπονα , ξενερωσα κ πανω στην αναμπουμπουλα χαιρετησα κ αποχωρησα.
τεταρτη επισκεψη σ108 , στην πορτα η χαρα,με ρωτησε αν εχω ξαναερθει της ειπα ναι αλλα οταν ηταν η βετα(ειχα διαβασει οτι εχει φυγει)κ μου ειπε οτι απο σημερα θα ειναι αυτη εκει...ροστερ κινεζακι κ ω τι εκπληξη το ονομα της λουλου,λεπτουλα ψηλη για κινεζακι που βλεπουμε στα εν λογο καταστηματα αλλα ειχε πολυ ωραια φατσουλα ,νικολ κανονικο σωμα με μαυρο καρεδακι με φρατζα κ πολλα τατου σε διαφορα μερη του σωματος(μπηκε στα προσεχος για τσεκαρισμα)φαινοταν πολυ εκφυλο ,νταιαννα με μαυρα μακρια μαλλια γεματουλα μπουτου κολαρου,κ βικυ ξανθια ανορεξικη στρογυλοπροσωπη για μενα αδιαφορη...με ρωτησε η χαρα που ειναι χαμογελαστη κ πολυ ευγενικη αν θα παρασω κ της ειπα οχι...μου λεει καλα δεν σου αρεσει η νταιαννα κ της λεω οχι αν περναγα με καποια αυτη θα ηταν η νικολ...μου ειπε σε περιμενω με χαιρετησε κ αποχωρησα για να παω στο στανταρακι μου αφου δεν ειχα αλλη ορεξη για βολτα ,σονια λοιπον απο στ29.
επισκεψη στις 13.50 στο στ29 στην πορτα η ζανα κ ροστερ μαρια , νικολ , γκαλινα , παολα , κ σονια ενω κ δυο δωματια ηταν πιασμενα , περασμα με σονια (λεπτομεριες στο αντοιστιχο θρεντ)
ρε κολλητε,βαζε και καμια παραγραφο,μας εβγαλες τα ματια.... :cheesy: :2funny: :cheesy:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
καλησπερα συναγωνιστες ,ρεπουδακι σημερα κ εξορμηση στα λαδαδικα.....
πρωτη επισκεψη κ85 στις 11.30 , επιτηδες νωρις νωρις για να μην πετυχω την χριστιναρα , δεν ειχα ορεξη για δυνατα γαμησια σημερα...ροστερ ευα , μονικα κ ελενη παντελος αδιαφορα μιλφ η σεριφ ειπε οτι στις 14.00 ερχεται η τζενη(η γνωστη κ απο στουρναρη) κ στις 15.00 η χριστιναρα.καθισαμε λιγο στο σαλονακι κ μου ειπε οτι ειναι πολυ πεσμενα πραγματα κ οτι απο αυριο θα της ερθουν 3-4 καινουργιες κοπελες αλλα να μην την ρωτησω ποιες γιατι ουτε αυτη δεν ξερει...ειπε οτι το καλοκαιρι ηταν χαλια κ οτι οι κοπελες ποια δεν ερχονται ευκολα για δουλεια....της ειπα ριχτε λιγο της τιμες κ μου απαντησε δεν αποφασιζω εγω....
δευτερη επισκεψη κ48......
επισκεψη στις 13.50 στο στ29 στην πορτα η ζανα κ ροστερ μαρια , νικολ , γκαλινα , παολα , κ σονια ενω κ δυο δωματια ηταν πιασμενα , περασμα με σονια (λεπτομεριες στο αντοιστιχο θρεντ)

Αυτή είναι αναγνώριση!!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom