Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Περασα απο εκει σημερα...

Λενε για 50 Ευρω τα 45 λεπτα μασαζ, 70 μου ειπαν για "ΑΡΟΜΑ μασαζ". Φανταζομαι οτι αυτο ειναι το φουλ.
Στην πορτα ηταν μια που ηταν πορτα και στο Χευδεν 19 και παλιοτερα Φερρων 7 (1ος) και δεν την εμπιστευομαι. Ειχε αλλα 2 τεμαχια, ανατολικης προελευσεως μετριας εμφανισεως αλλα μου εδωσαν την εντυπωση οτι δεν ξερουν απο μασαζ, μαλλον για ξεπετες μου φανηκαν. Αν εμπιστευομουν την πορτα οτι θα μου απαντουσε ειλικρινως αν ηξεραν ή οχι καλο μασαζ μπορει και να δοκιμαζα, αλλα της συγκεκριμενης δεν της εχω καμμια εμπιστοσυνη.
Φυσικα και δεν περασα να δοκιμασω απλα ενημερωνω.

ΥΓ. Το μαγαζι στεγαζεται στην πολυκατοικια πανω απο το Million Dollars.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μπορει κανεις να επιβεβαιωσει οτι στο ευαγες ιδρυμα "Γ' Σεπτεμβρίου 166 Κουδούνι ΑΡΟΜΑ 1ος ΟΡΟΦΟΣ" το πληρες προγραμμα κοστιζει 50 € οπως ειπε πιο πανω ο συναδελφος ΒΑΛΕΓΔΥΝΟΣ  ?
εχει με 50  και με 70...αναλογω προγραμμα και με το μαγαζι της χευδεν 19...απο κοπελες ομως μετρια πραγματα απο υπηρεσιες δεν ξερω δεν εχω παει σε κανενα απο τα 2 ...(δε εχεω περασει σε δωματιο δηλ)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Στουντιο στο Βοτανικο. Το ειχε μια γκιλφ Ρωσιδα Φρανκεσταιν και ειχε και μασαζοκρεβατο. Μερικες ηξεραν καποιο υποτυπωδες μασαζ αλλα βασικα ειναι ενα στουντιο οπως ολα. Τωρα εχει αλλαξει ιδιοκτησια, το εχει η Νταρια απο το Στουντιο της Αγ. Μελετιου και εχει παραπλησιο ροστερ με αυτο.



:)
ρε την ΝΤΑΡΙΑ.    οπου πηγαινει αναβαθμιζεται και η περιοχη.      τετοιεs αν ειχαμε και στα μασαζ, θα ηταν τελεια.        το 2005 οταν πρωτοεμφανιστηκε στo ΠΙΠΙΝΟΥ, την επαιρνεs για  προγραμμα και εφερνε οικειοθελωs  και αφιλοκερδωs και τον δονητη τηs, και την κυνηγουσε η τσατσα.  και δεν εχει αλλαξει ακομη και τωρα καθολου. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε την ΝΤΑΡΙΑ.     οπου πηγαινει αναβαθμιζεται και η περιοχη.      τετοιεs αν ειχαμε και στα μασαζ, θα ηταν τελεια.         το 2005 οταν πρωτοεμφανιστηκε στo ΠΙΠΙΝΟΥ, την επαιρνεs για  προγραμμα και εφερνε οικειοθελωs  και αφιλοκερδωs και τον δονητη τηs, και την κυνηγουσε η τσατσα.   και δεν εχει αλλαξει ακομη και τωρα καθολου. 

αρχίζεις και στουντιάζεις μου φαίνεται και θα σε μαλώσω.....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αρχίζεις και στουντιάζεις μου φαίνεται και θα σε μαλώσω.....
τι να κανει? ειναι ωριμος και σοβαρος κυριος για να σωληνιαζει μεταμεσονυχτιως :grin: :grin:
αλλωστε εσυ δε λες ολη την ωρα οτι οι λαδερι γινανε χωματερες?? χρειαζεται αναζητηση...  :grin: :grin: :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τι να κανει? ειναι ωριμος και σοβαρος κυριος για να σωληνιαζει μεταμεσονυχτιως :grin: :grin:
αλλωστε εσυ δε λες ολη την ωρα οτι οι λαδερι γινανε χωματερες?? χρειαζεται αναζητηση...  :grin: :grin: :grin:

τί μαλάκας! :2funny:

υ.γ.πάντως είσαι τρελό χιουμορισταγόρι(παθοβάσειος wikipidia) :cheesy:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αρχίζεις και στουντιάζεις μου φαίνεται και θα σε μαλώσω.....
  :2funny:    πανε τα studio πια.  την περασα αυτην την φαση.  αλλα οταν ακουω ΝΤΑΡΙΑ , παντα ευχαριστιεμαι γιατι  ειχα ευχαριστεs αναμνησειs.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
τί μαλάκας! :2funny:

υ.γ.πάντως είσαι τρελό χιουμορισταγόρι(παθοβάσειος wikipidia) :cheesy:
κι εσυ γλωσσοπλαστη μου, να μαζευτουμε να γραψουμε καμια επιθεωρηση για το Δελφιναριο... "Ο λαδωμενος σωληνας του Τρισε"
μμμ??  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κι εσυ γλωσσοπλαστη μου, να μαζευτουμε να γραψουμε καμια επιθεωρηση για το Δελφιναριο... "Ο λαδωμενος σωληνας του Τρισε"
μμμ??  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Tου τρισέ του αξίζει πάντως μιά ολόκληρη νύχτα στο πατάρι του "ανατολικά της συγγρού" να τον επαίρνουν τα φλοκατσερί στο σακάκι και στην σιχαμερή και κακομούτσουνη μύτη του! :cheesy:
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
:offtopic:
Ρε !blis , αυτό το αρχίδι που έχεις εκεί από κάτω , τη νεκροκεφαλή, την έχω βάλει στο κινητό σαν  κύρια οθόνη , και έχω-έχουν γαμηθεί στο γέλιο(όσοι το βλέπουν).. Μπράβο ρε..  thanks :2funny: :2funny:

Σε ότι αφορά τα ιδρύματα , πρόσφατη επίσκεψη στο 3ης Σεπτεμβρίου 59 , ενημέρωση στο ανάλογο thread.
 

likos1988

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
παιδια κατι σιγουρο για πειραια υπαρχει?εαν ναι διευθυνση οροφο και κουδουνι παρακαλω..
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Μονοήμερη επίσκεψη στην πρωτεύουσα: Ενημέρωση για στούντιο στη φραντζή, 4ος όροφος

ακριβό το μαγαζί(60 το απλό μασαζ; και 80 το σπεσιαλ; αουτσ! ) αλλά δεν ξέρω γιατί υπέκυψα δις... (καλός # :cum:)

1)Αννα μαρία εκ ρουμανίας: ο ποιο σφιχτός κόλος  :kissass: που εχω δει...και ωραίο στητό μικρούλι βυζάκι...

2)Βερόνικα εκ τσεχίας; δεν θυμάμε.... τέλειο το ερωτικό της μασαζ και το  :knockinb: της... αν και μου αρεσουν οι νταρτνανες είχε κάτι που με τρελανε!

αυτά!

@#$@#$ την απεργία τους... ξεπαραδιάστηκα στα ταξί! :idiot:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
... ο συναδελφος ΒΑΛΕΓΔΥΝΟΣ  ?

Βάλε-Βγάλε, Γδύνος-Ντίνος ...! 'Φχαριστώ σύντροφε για τα βαφτίσια! :grin:

Περασα απο εκει σημερα...

Λενε για 50 Ευρω τα 45 λεπτα μασαζ, 70 μου ειπαν για "ΑΡΟΜΑ μασαζ". Φανταζομαι οτι αυτο ειναι το φουλ.

50€! Από εκεί και πέρα ό,τι προαιρείσθε! Όμως, κρίνω και εγώ ότι το 70άρι είναι το φουλπανσιόν, όπως γράφει και ο συναγωνιστής παραπάνω!

Στην πορτα ηταν μια που ηταν πορτα και στο Χευδεν 19 και παλιοτερα Φερρων 7 (1ος) και δεν την εμπιστευομαι. Αν εμπιστευομουν την πορτα οτι θα μου απαντουσε ειλικρινως αν ηξεραν ή οχι καλο μασαζ μπορει και να δοκιμαζα, αλλα της συγκεκριμενης δεν της εχω καμμια εμπιστοσυνη.

Συναγωνιστά, έχεις απόλυτο δίκιο! Η κυρία είναι όπου σε "πιάσει". Κυρίως με τα "φράγκα". Μιά λέει 60€, μια 70€, την άλλη 80€ (παλαιόθεν τακτική). Προσοχή, λοιπόν!
Σημ.: Άλλες έχουν το όνομα (Ρουμανιές) και άλλες τη χάρη ...?! :think:


Παρεμπιπτόντως, βλέπω το "ΑΡΟΜΑ" κατοχυρώθηκε ...!!! :grin:


 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Αν είναι αλήθεια η είδηση και είναι πραγματικό Β2Β (you know what I mean) θα είναι η είδηση της χρονιάς για την αθηναϊκή massage scene. Δυστυχώς έχω αρκετές επιφυλάξεις για την εγκυρότητα του σχολίου του GIANNIS. Μακάρι να διαψευστώ βέβαια και να ζητήσω (και δημόσια) συγγνώμη.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχει περασει κανεις απο μονης προδρομου 6;;πηρα ρωξανη
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Αν είναι αλήθεια η είδηση και είναι πραγματικό Β2Β (you know what I mean) θα είναι η είδηση της χρονιάς για την αθηναϊκή massage scene. Δυστυχώς έχω αρκετές επιφυλάξεις για την εγκυρότητα του σχολίου του GIANNIS. Μακάρι να διαψευστώ βέβαια και να ζητήσω (και δημόσια) συγγνώμη.
πραγματικα θα γινει χαμος αν οντως ξερει καποιος ας βοηθησει
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
ΠΟΥ ΖΕΙΣ? :idiot:ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 339Β... Κ Θ ΦΑΣ ΚΑΛΑ.....ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΟ Β2Β.... :fuck2: :pipa2: :kissass: ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑ ΦΑΕΙ.....ΤΕΛΟΣ

Φιλαράκι, δικό σου είναι το μαγαζί..?
Αν ναι πές μας ποιά μας προτείνεις, και τι να "κρατάμε" μαζί κλπ. :coffee:
Ευχαριστούμε όλοι εκ των προτέρων.
ΥΓ. Ενα μεροκαματάκι από κάποιον εδώ μέσα θα το "τσιμπίσει" το μαγαζί. Το review όμως αν δεν είναι καλό..... θα πέσει ( :knuppel:) όχι μαύρο, αλλά κατάμαυρο..!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
:offtopic:
Ρε !blis , αυτό το αρχίδι που έχεις εκεί από κάτω , τη νεκροκεφαλή, την έχω βάλει στο κινητό σαν  κύρια οθόνη , και έχω-έχουν γαμηθεί στο γέλιο(όσοι το βλέπουν).. Μπράβο ρε..  thanks :2funny: :2funny:

Σε ότι αφορά τα ιδρύματα , πρόσφατη επίσκεψη στο 3ης Σεπτεμβρίου 59 , ενημέρωση στο ανάλογο thread.
αξιος :priest:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Μηνύματα με μόνιμα κεφαλαία σβήστηκαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom