Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Χρηστικές πληροφορίες για τον οίκο στη Φορμίωνος 212:

* Το οίκημα έχει δύο κουδούνια. Πρώτη επιλογή το κουδούνι του 1ου ορόφου (όπου και τα διπλά κρεβάτια). Στο ισόγειο υπάρχουν οι κλίνες για μασάζ.

* Αν κάποιος συναγωνιστής δεν έχει πολύ χρόνο στη διάθεσή του, μπορεί να επιλέξει το πρόγραμμα των 50 ευρώ που ΔΕΝ περιλαμβάνει μασάζ, αλλά περιλαμβάνει όλα τα υπόλοιπα. ;)
Και πάλι ευχαριστημένος θα φύγει!

* Η αναμονή για να σου ανοίξουν την εξώπορτα δεν είναι μεγάλη, αλλά ίσως έλθεις σε δύσκολη θέση από τους επιβάτες των οχημάτων που θα σε κοιτάζουν, ενώ βρίσκονται δίπλα σου περιμένοντας να γίνει πράσινος ο φωτεινός σηματοδότης.

* Πανεύκολη πρόσβαση και με το λεωφορείο 732 (σε αφήνει μόλις λίγα μέτρα μακριά).

* Για parking επί της Φορμίωνος.....ξεχάστε το. Αλλά στα παρακείμενα στενά, ίσως κάτι γίνει.

* Ο οίκος προσφέρει τις υπηρεσίες του 11.30-20.30 καθημερινά. Ανοικτά και τις Κυριακές.

Καλές εξορμήσεις.

Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο οίκημα δεν υπήρχε από τις παλιές καλές εποχές (προ Μάκη), όπου έμπαινες και έβλεπες μια στρατια από καμιά 10ριά κοπέλες να διαλέξεις; Βέβαια τότε ήταν studio ... νομίζω πάντως ότι εκεί ήταν στο Παγκράτι .. αλλά μπορεί να κάνβ και λάθος ..θυμάται άλλος συναγωνιστής καλύτερα;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο οίκημα δεν υπήρχε από τις παλιές καλές εποχές (προ Μάκη), όπου έμπαινες και έβλεπες μια στρατια από καμιά 10ριά κοπέλες να διαλέξεις; Βέβαια τότε ήταν studio ... νομίζω πάντως ότι εκεί ήταν στο Παγκράτι .. αλλά μπορεί να κάνβ και λάθος ..θυμάται άλλος συναγωνιστής καλύτερα;

Αν λέμε για το ίδιο, έτσι όπως τα λές είναι. Επιπλέον, μεταφέρθηκε για λίγο (όπως μου ειπώθηκε) σε high-class περιοχή του κέντρου, αλλά τώρα πλέον λειτουργεί στο Βύρωνα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο οίκημα δεν υπήρχε από τις παλιές καλές εποχές (προ Μάκη), όπου έμπαινες και έβλεπες μια στρατια από καμιά 10ριά κοπέλες να διαλέξεις; Βέβαια τότε ήταν studio ... νομίζω πάντως ότι εκεί ήταν στο Παγκράτι .. αλλά μπορεί να κάνβ και λάθος ..θυμάται άλλος συναγωνιστής καλύτερα;

αυτό που λες ισχύει
υπηρχε μια μονοκατοικια στη Φορμιωνος που λειτουργουσε σαν στουντιο με πολλες κοπελες πριν 15 περιπου χρόνια. Δεν θυμαμαι το νουμερο, αλλά ειχα παει 2-3 φορές τοτε
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
αυτό που λες ισχύει
υπηρχε μια μονοκατοικια στη Φορμιωνος που λειτουργουσε σαν στουντιο με πολλες κοπελες πριν 15 περιπου χρόνια. Δεν θυμαμαι το νουμερο, αλλά ειχα παει 2-3 φορές τοτε

Σωστα εκει  κοντα σε ενα μικρο σουπερ μαρκετ
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναδελφοι, επειδή κατεβαίνω Αθήνα το ΣΚ, μπορείται να μου προτείνεται κάτι καλό γιατί έχωμπερδευτεί με τόσες σελίδες. Προτί΄μησή μου να γίνεται και καλό μασαζ.ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτό που λες ισχύει
υπηρχε μια μονοκατοικια στη Φορμιωνος που λειτουργουσε σαν στουντιο με πολλες κοπελες πριν 15 περιπου χρόνια. Δεν θυμαμαι το νουμερο, αλλά ειχα παει 2-3 φορές τοτε
  αυτη δεν την θυμαμαι καθολου.    πωs μου ειχε ξεφυγει?  μαλλον θα βαριομουνα γιατι δεν ειμαι και τοσο κοντα.      παντωs φαση εχει.    σαν τα κορακια  θα πεσουμε στην φορμιωνos.  νεο αιμα.    αντε και λιγη αποκεντρωση, ειναι απαραιτητη.
 

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
Σχόλια για την Φορμίωνος
Το μαγαζί είναι ένα πάνω και κάτω
Όπως γραφεί και ο συναγωνιστής επάνω διπλά κρεβάτια  κάτω μασαζοκαταστάση (με τις ίδιες  κοπέλες  Είχε τρία τεμάχια  γαμεύσιμα
Πήγα επάνω και μετά από λίγη ώρα αναμονής  πηρά την Βίκυ κοντοπούτανο ξανθό με κοντό μαλλί (θέλει να μοιάσει στην Τζούλια ) καλή στις υπηρεσίες της  έκανε π…α  χωρίς  και μετά όλα κανονικά  πολλές στάσεις  και στο τέλος όταν τελείωσα  δεν έφευγε μου είπε  αν θέλω και άλλο  (εγώ βέβαια δεν μπορούσα)
Στα + του μαγαζιού η θεραπεύτρια πολλή ευγενική και της μιλάς καθαρά για το τι θες και σε καθοδήγει 
Την επομένη φορά θα πάω στα μασαζοκρέβατα κάτω 
Πρόβλημα  το parking
 

silverpalm

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
483
Κριτικές
48
Like
12
Πόντοι
2.930
...
* Αν κάποιος συναγωνιστής δεν έχει πολύ χρόνο στη διάθεσή του, μπορεί να επιλέξει το πρόγραμμα των 50 ευρώ που ΔΕΝ περιλαμβάνει μασάζ, αλλά περιλαμβάνει όλα τα υπόλοιπα. ;)
Και πάλι ευχαριστημένος θα φύγει!

...

Καλωσορίστε την νέα κατηγορία μασαζοστούντιο!

 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
σημερα μετα απο πολυ καιρο περασα απο το Κ 48 στην παρελασι7 κορασιδες.πηρα ντεζη βουγαρα 19χρ 175-180 υψος  :tits2:5 {φυσικο} απο μασαζ οχι και πολλα πραγματα αλλα πολυ καλη συμμετοχη στο  :knockinb: παιζει και ροδελα                         
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Πέρασα και γω σήμερα από το νέο κατάστημα στη Φορμίωνος 212, άνετο και φιλικό κατάστημα, πήρα Ναταλί, ρωσίδα 30-32 με καλή περιποίηση, κόστος 50 πρόγραμμα άνευ μασάζ, διάρκεια 20λεπτο. Αρκετά αξιοπρεπής περίπτωση... να γράψω περισσότερα στο σχετικό thread...
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
ok με τη Φορμιωνος, ειναι γαμησερι πανω, μασαζοπατισερι κατω...
επειδη εδω ομως θελουμε και το μασαζ μας για να γινεται και λιγο πιο ¨εξωτερικο" η κατασταση, εχει να πει καποιος Φορμιωνοδοκιμαστης κατι για τις μασαζοϋπηρεσιες του καταστηματος?
γτ απο τις υπολοιπες μαλλον καταλαβαμε ολοι, οτι τα παντα ολα παρουσια του πελατη και μερικα απουσια σκουφακιου...
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Το  μασάζ  που μου  έκανε η  Αλεξάνδρα  ήταν  μια  χαρά  πάντως !!!!!
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Υποθετω οτι η Αλεξανδρα που λες ειναι φορμιωνομασαζοκοπελα ναι?
καποιες πληροφοριες αναφορικα με εμφανιση και λοιπα υπαρχουν? (αν εχεις γραψει καπου αλλου πες μου να παω να δω, μην σε κουραζω να ξαναγραφεις..)
ευχαριστω.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο οίκημα δεν υπήρχε από τις παλιές καλές εποχές (προ Μάκη), όπου έμπαινες και έβλεπες μια στρατια από καμιά 10ριά κοπέλες να διαλέξεις; Βέβαια τότε ήταν studio ... νομίζω πάντως ότι εκεί ήταν στο Παγκράτι .. αλλά μπορεί να κάνβ και λάθος ..θυμάται άλλος συναγωνιστής καλύτερα;


αυτό που λες ισχύει
υπηρχε μια μονοκατοικια στη Φορμιωνος που λειτουργουσε σαν στουντιο με πολλες κοπελες πριν 15 περιπου χρόνια. Δεν θυμαμαι το νουμερο, αλλά ειχα παει 2-3 φορές τοτε


Αν θυμάμαι καλά ήταν πίσω από ένα περίπτερο με μια απίστευτη τότε περιπτερού ( :tits: :tits: :tits:... καλά εδω μιλάμε δεν θυμάμαι τι έφαγα χτες ..) κ είχε με ροζ χρώμα από έξω .. κάπου στο 1997 ... 

:think: :think: :think:  :think: :think: :think:

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αυτό που λες ισχύει
υπηρχε μια μονοκατοικια στη Φορμιωνος που λειτουργουσε σαν στουντιο με πολλες κοπελες πριν 15 περιπου χρόνια. Δεν θυμαμαι το νουμερο, αλλά ειχα παει 2-3 φορές τοτε

καμια 200 μετρα πάνω απο την διασταυρωση φορμιωνος και φιλολαου. φοβερες εποχες. και εγω πηγαινα.

το 212 που ειναι? πανω η κατω απο την φιλολάου?
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
καμια 200 μετρα πάνω απο την διασταυρωση φορμιωνος και φιλολαου. φοβερες εποχες. και εγω πηγαινα.

το 212 που ειναι? πανω η κατω απο την φιλολάου?

πολυ ποιο πανω
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Υποθετω οτι η Αλεξανδρα που λες ειναι φορμιωνομασαζοκοπελα ναι?
καποιες πληροφοριες αναφορικα με εμφανιση και λοιπα υπαρχουν? (αν εχεις γραψει καπου αλλου πες μου να παω να δω, μην σε κουραζω να ξαναγραφεις..)







ειναι μια ψηλη αθλητικη ξανθια? που δουλευε ενα φεγγαρι και πατησιων 300κατι? ενασ μουναρος??
ευχαριστω.
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Συγγρού κοντά στου φλόκα..
4 νεαρές με κοινό χαρακτηριστικό το πλούσιο στήθος και τις μεγάλες μπάκες...... 120 το διπλό ...καλή θέληση αλλά γενικά μέτρια πράγματα...ειδικά στο μπάνιο που από το παράθυρο σε χαζεύει ο Αλκίνοος ιωανίδης που τραγουδά απένατι είναι κάπως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom