Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
καποτε ηταν μια μαρια στη θησεως 67 μετα το πηδημα σου εδινε το στριγκακι δωρο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Πολύ ανεβασμένο το επίπεδο της πληροφόρησης (ZeroTolerance #26248, amjik #26249, #26254 και #26255 :cool2: :thumbsup: ;)) και των ... λοιπών (ο συναγωνιστής perirgos1 #26261 πάντα κάτι έχει να πει :o :2funny:)...!!!
Ούτε γ.ό...ά σας να ήταν...!!! :grin:
Σύντροφοι δεν παίζεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.395
Κριτικές
61
Like
42.483
Πόντοι
22.785
Πολύ ανεβασμένο το επίπεδο της πληροφόρησης (ZeroTolerance #26248, amjik #26249, #26254 και #26255 :cool2: :thumbsup: ;)) και των ... λοιπών (ο συναγωνιστής perirgos1 #26261 πάντα κάτι έχει να πει :o :2funny:)...!!!
Ούτε γ.ό...ά σας να ήταν...!!! :grin:
Σύντροφοι δεν παίζεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:

Η θεία ΄'Ελένη μού έμαθε ένα μυστικό........ νά φοράω γυναικεία έσώρουχα... καί ίδιαιτερα strigk
όταν θά κάνω έρωτα μέ διάφορες γυναίκες, είναι πολύ διεγερτικό για τίς,
γυναίκες να σε βλέπουνε να φοράς γυναικεία έσώρουχα.........
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.395
Κριτικές
61
Like
42.483
Πόντοι
22.785
Πολύ ανεβασμένο το επίπεδο της πληροφόρησης (ZeroTolerance #26248, amjik #26249, #26254 και #26255 :cool2: :thumbsup: ;)) και των ... λοιπών (ο συναγωνιστής perirgos1 #26261 πάντα κάτι έχει να πει :o :2funny:)...!!!
Ούτε γ.ό...ά σας να ήταν...!!! :grin:
Σύντροφοι δεν παίζεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon:

Στούς συναγωνιστες πού τήν είχανε γλείψη, ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ.. όλα τά λεφτά,
ηηηηηη κραυγές λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αυτα αγαπητε τα εχουμε ζησει και αλα πολλα στο αθλημα τοσα χρονια υπαρχουν τοσα που μπορουμε να κανουμε μπετ σελερς γιατι σου φαινετε περιεργο που γινεται αναφορα το εφερε η στιγμη και το ειπα διαβαζοντας κατι παρομοιω και ο ζερο ειναι και αυτος ενας μαιτρ του χωρου νμε πολλες εμπειριες.
εξαλου πρεπει να λεγεται και κατι ευθημο να σπαει την μονοτονια.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.395
Κριτικές
61
Like
42.483
Πόντοι
22.785
πες μου οτι τα φορας και καβλωνεις!!!
αυτο πες μου μονο!!!! :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

ουυυυυυυυυυυυυυυ πάντα τα φοράω !!!!!!!!

αυτα αγαπητε τα εχουμε ζησει και αλα πολλα στο αθλημα τοσα χρονια υπαρχουν τοσα που μπορουμε να κανουμε μπετ σελερς γιατι σου φαινετε περιεργο που γινεται αναφορα το εφερε η στιγμη και το ειπα διαβαζοντας κατι παρομοιω και ο ζερο ειναι και αυτος ενας μαιτρ του χωρου νμε πολλες εμπειριες.
εξαλου πρεπει να λεγεται και κατι ευθημο να σπαει την μονοτονια.

Πού άπευθήνεσαι άγαπητέ ??
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
αυτα αγαπητε τα εχουμε ζησει και αλα πολλα στο αθλημα τοσα χρονια υπαρχουν τοσα που μπορουμε να κανουμε μπετ σελερς γιατι σου φαινετε περιεργο που γινεται αναφορα το εφερε η στιγμη και το ειπα διαβαζοντας κατι παρομοιω και ο ζερο ειναι και αυτος ενας μαιτρ του χωρου νμε πολλες εμπειριες.
εξαλου πρεπει να λεγεται και κατι ευθημο να σπαει την μονοτονια.

Πού άπευθήνεσαι άγαπητέ ??

Μάλλον σε μένα!
Δεν μου φάνηκε τίποτα περίεργο από αυτά που πρόσφατα αναφέρθηκαν στα posts των συναγωνιστών! Συμφωνώ με τον periergos1. Βεβαίως όλοι έχουμε εμπειρίες που, υπο τις κατάλληλες συνθήκες περιβάλλοντος, διάθεσης και χρόνου, "κατατίθενται"! Απλά με την αφορμή ήθελα να δώσω έμφαση και τόνο στο thread! :grin:
Άρε και να μαζευτούμε και να καταγράψουμε τις εμπειρίες μας , τι έχει να γίνει!!! :new_shocked:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.395
Κριτικές
61
Like
42.483
Πόντοι
22.785
Μάλλον σε μένα!
Δεν μου φάνηκε τίποτα περίεργο από αυτά που πρόσφατα αναφέρθηκαν στα posts των συναγωνιστών! Συμφωνώ με τον periergos1. Βεβαίως όλοι έχουμε εμπειρίες που, υπο τις κατάλληλες συνθήκες περιβάλλοντος, διάθεσης και χρόνου, "κατατίθενται"! Απλά με την αφορμή ήθελα να δώσω έμφαση και τόνο στο thread! :grin:
Άρε και να μαζευτούμε και να καταγράψουμε τις εμπειρίες μας , τι έχει να γίνει!!! :new_shocked:

ΑΧ....... Αφού να φανταστης , καί στήν καθημερινότητα stringk φοράω, πολύ καύλα έ ??????

υ.γ Πάη τό συνήθησα !!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
γνωριζει κανενας συναγωνιστης τιποτα γι αυτο;

είναι το μασατζίδικο στη Μεσογείων 289 στο Χαλανδρι....
έχουμε και ξεχωριστό θρεντ για αυτό στο φορουμ...
ωραιος χώρος, αλλά ακριβό, και γενικά απάτη όσον αφορα τα λεφτα.
σε κοβουν τι ατομο είσαι (απο πλευρας εισοδηματος) και απο εκει και περα για φραπε, καλαμοτό και μπριζολα ζητάνε οτι θελουν (μεχρι 150+ ευρω!!) .
και θεραπευτριες ουτε καν μετριες απο εμφανιση...
ΜΑΥΡΟ!
 

Επισκέπτης
είναι το μασατζίδικο στη Μεσογείων 289 στο Χαλανδρι....
έχουμε και ξεχωριστό θρεντ για αυτό στο φορουμ...
ωραιος χώρος, αλλά ακριβό, και γενικά απάτη όσον αφορα τα λεφτα.
σε κοβουν τι ατομο είσαι (απο πλευρας εισοδηματος) και απο εκει και περα για φραπε, καλαμοτό και μπριζολα ζητάνε οτι θελουν (μεχρι 150+ ευρω!!) .
και θεραπευτριες ουτε καν μετριες απο εμφανιση...
ΜΑΥΡΟ!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παρατηρησατε μια διαφορα στα μασατζιδικα το τελευταιο καιρο εκει που ξεπεταγονται νεα τα παλια κλεινουν
σε λιγο καιρο που δε θα παταει κανεις γιατι και οι πιο πολλοι κανα φραγκο θελουν να μαζεψουν για διακοπες θα κλεισουν παρα πολλα το πιο ευκολο για μια μασατζου να παιξει σε καμια τσοντα σειρηνακη και να ανοιξει βλεπε γκουσγκουνης μαρια απο φοιτητριες ντανιελσον και το παιζουν ντιβες...
δω η θεοδωρα πεταξε τα γαλονια και κατεβηκε σε αυτο που τη ταιζει χρονια ευρω και η βουλγαρια δε θελει και πολυ αυτο θα κανει σε λιγο και ο ντανιελσον... αυτο σταματησε και η σεριφ η νανσυ που δουλευε φ4 το ιδιο θα ξανακανει και η τωρινη σεριφ της φ4 αυτα εν ολιγοις απο τα χαμενα-καμενα πεταμενα λεφτα για αυτα σας ενημερωνω και ας με κραζουν μερικοι....
βλεπετε γω στα παπαρια μου οι υπολογιστες δε ξερω τιποτα το να ενημερωνω ομως παντα στη πρωτη γραμμη και να πανε στα σαπια τα κουφαρια οσοι κοροιδευουν και ειρωνευονται,οι μαγκες του ΑΝ-αλφαβητικου πληκτρολογιου
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους,

βρήκα αυτό στα ΝΕΑ....Ξέρουμε κάτι?


ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΤΙΚΟ χαλαρωτικο μασάζ, από καλλίγραμμες 20-25χρονες μασσέζ, σας περιμένουμε να το απολαύσουμε μαζί. Φραντζή και Σπινθάρου 59 τηλ. 6984####
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
ευχαριστω για την ανταποκριση, δεν ειναι καιροι να πεταμε τα χρηματα μας
(σχετικα με το  μασατζίδικο στη Μεσογείων 289 στο Χαλανδρι....
έχουμε και ξεχωριστό θρεντ για αυτό στο φορουμ...)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κάποια βοήθεια απο τους πιο έμπειρους...Θέλω σήμερα να επισκευθώ κάτι καινούργιο,όχι τα παλιά και δοκιμασμένα...
Είμαι μεταξύ αυτού που σας ρώτησα πριν και ενός καινούργιου στην Αμφιτρίτης 13 στο Π.Φάληρο.Ακούω γνώμες.....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Κάποια βοήθεια απο τους πιο έμπειρους...Θέλω σήμερα να επισκευθώ κάτι καινούργιο,όχι τα παλιά και δοκιμασμένα...
Είμαι μεταξύ αυτού που σας ρώτησα πριν και ενός καινούργιου στην Αμφιτρίτης 13 στο Π.Φάληρο.Ακούω γνώμες.....

Άμφιτρίτης 13 στο Φάληρο (δεν εχω παει) αλλά κατα τα λεγόμενα του εμπειρότατου periergos1 υπάρχουν κάποια αξιόλογα τεμάχια.
Αν μπει αργότερα ο periergos1 θα το επιβεβαιωσει
Το άλλο που ρώτησες στο Νεό Κόσμο απο όσο ξέρω μόνο 20-24 αρες κοπέλες δεν έχει. Εχει μεγαλοκοπέλες.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Άμφιτρίτης 13 στο Φάληρο (δεν εχω παει) αλλά κατα τα λεγόμενα του εμπειρότατου periergos1 υπάρχουν κάποια αξιόλογα τεμάχια.
Αν μπει αργότερα ο periergos1 θα το επιβεβαιωσει
Το άλλο που ρώτησες στο Νεό Κόσμο απο όσο ξέρω μόνο 20-24 αρες κοπέλες δεν έχει. Εχει μεγαλοκοπέλες.

Zero,πάντα σεβαστή και πολύ υπολογίσιμη η γνώμη σου....Απ' ότι καταλαβαίνω,και τα δύο είναι "ανεξερεύνητα"....Συνεπώς,θα γραφεί εκτενής κριτική το απόγευμα.... :dancing:

Το Αμφιτρίτης είναι φούλ? τι είπε ο περίεργος?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Zero,πάντα σεβαστή και πολύ υπολογίσιμη η γνώμη σου....Απ' ότι καταλαβαίνω,και τα δύο είναι "ανεξερεύνητα"....Συνεπώς,θα γραφεί εκτενής κριτική το απόγευμα.... :dancing:

Το Αμφιτρίτης είναι φούλ? τι είπε ο περίεργος?

ναι φουλ το Αμφιτριτης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom