Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Το μαγαζί έκανε ανακαίνιση στα τεμάχια λόγω αλλαγής ηγεσίας. Έχει κάνα δυο πολύ καλά τεμάχια εμφανισιακά αλλά μέχρι εκεί. Δοκίμασα τις προάλλες και δεν λένε τίποτα. Είναι πολύ ψυχρές και εντελώς διεκπεραιωτικές και συνεχώς όλο μη και μη. Ειδικά μια ξενέρωτη εκεί ονόματι Σαμπρίνα, μακριά. Οι τιμές που παίζουν είναι 100 για φούλ και 70 για μπριζόλα σκέτη.Γενικά το μόνο που αξίζει στο μαγαζί είναι η εμφάνιση και τίποτα άλλο. Καλύτερα λοιπόν τα άλλα ιδρύματα παρά αυτό. Όταν γίνει ανανέωση και στις παρεχόμενες υπηρεσίες τα λέμε.  

Τι εννοείς 70 για μπριζόλα σκέτη ???
Κατ΄ευθείαν μπριζόλα χωρίς μασάζ ??

 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
καλο?
job1.gif

Το full στα 100. Καλό μασάζ και ωραία πιπινάκια
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Το μαγαζί έκανε ανακαίνιση στα τεμάχια λόγω αλλαγής ηγεσίας. Έχει κάνα δυο πολύ καλά τεμάχια εμφανισιακά αλλά μέχρι εκεί. Δοκίμασα τις προάλλες και δεν λένε τίποτα. Είναι πολύ ψυχρές και εντελώς διεκπεραιωτικές και συνεχώς όλο μη και μη. Ειδικά μια ξενέρωτη εκεί ονόματι Σαμπρίνα, μακριά. Οι τιμές που παίζουν είναι 100 για φούλ και 70 για μπριζόλα σκέτη.Γενικά το μόνο που αξίζει στο μαγαζί είναι η εμφάνιση και τίποτα άλλο. Καλύτερα λοιπόν τα άλλα ιδρύματα παρά αυτό. Όταν γίνει ανανέωση και στις παρεχόμενες υπηρεσίες τα λέμε.  
:thumbsup: :thumbsup:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τι εννοείς 70 για μπριζόλα σκέτη ???
Κατ΄ευθείαν μπριζόλα χωρίς μασάζ ??

αυτό πάλι?τί είν'τούτο?νέα προσφερόμενη υπηρεσία?εμείς γιατί είμαστε εδώ? :cheesy:θα σας πώ εγω βρέ τί εννοεί :grin:.Η σερίφισσα μπόσκο(έτσι δεν λεγόταν ο σερίφης στους dukes?)εγκαινίασε στο χωρό του μασάζ νέες υπηρεσίες ήτοι:

-50 euro αθλητικό μασάζ 42'και 27,5''
-57 euro tai massage στο ταβάνι
-61 euro μασάζ πεοβάλανου για αποκατάσταση του νευρικού συστήματος(κοινώς να έρθει ο μασαζιαζόμενος στα ίσα του)και μετά το πέρας της εν λόγω συνεδρίας προσφορά δίπιτου με απ'όλα χωρίς ντομάτα(για να μή μυρίζει άσχημα μετά ο πελάτης :2funny:) για την ομαλοποίηση των ορμονών του σώματος after the peovalanos massage!
-66,5 euro μασάζ με πραλίνα από κογκολέζα κοπέλα(πρωην ζαίρ) για να υπάρχει εξοικείωση μεταξύ χρώματος σοκολάτας και δέρματος μασαζιακής καρυάτιδας(είπα να αντικαταστήσω το κόρη :grin:).Κοινώς σε αλοίφει(ή αλείφει) με 10 διαφορετικές βιολογικές πραλίνες(θα πρέπει να αιτηθείτε στην κυρία μπόσκο πρίν μπείτε μέσα αν είστε αλλεργικοί στο φουντούκι για να χρησιμοποιηθεί καθαρή πραλίνα χωρίς ίχνη φουντουκιού)και περνάς ζάχαρη.
-70 euro programme.Ώπα!70 ευρώ?φτάσαμε στο επίμαχο πρόγραμμα.Υπάρχει μία αδιασταύρωτη πλεροφορία(από παρακείμενο περιπτερά λένορμαν και διπύλου γωνία :2funny:)όπου αναφέρει ότι το συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι κάτι σαν φούλ χωρίς να είναι όμως και φούλ του φούλ του βαλέ του άσσου και δε συμμαζεύεται!Άλλα έλα μου ντέ που δεν εμπιστεύομαι τους περιπτεράδες και τους ταξιτζήδες γιατί από την πολύ κλεισούρα στον ίδιο χώρο εργασίας λωλαίνονται και φαντασιολογούν!!!!!τέσπα θέλει διερεύνηση.
-100 euros!Εδώ είμαστε φίλοι μου!εδώ δε χρειάζεται καμμία διασταύρωση!το πρόγραμμα που προσφέρεται είναι φούλ του ρήγα!Με το πού ακούει η μπόσκο ότι επέλεξε ο πελάτης το φούλ του ρήγα(είναι και στον τιμοκατάλογο του ιδρύματος)κλειδώνει αυτόματα η πάνω πόρτα(σε στύλ...βαγγέλη...αλά χρόνης εξαρχάκος :2funny:)για 1,5 ώρα(χρονοδιακόπτης ακουστικός νέα technology,δηλ.με το που ακούει τη λέξη φούλ του ρήγα αρχίζει η διαδικασία κλεισίματος της πόρτας η οποία διαρκεί 45''),τα δέ κουδούνια απενεργοποιούνται από ένα ειδικό κουμπί κάτω από τον κεντρικό ηλεκτρικό πίνακα του σαλονιού και η κάτω πόρτα αλλάζει χρώμα και από πράσινη σκούρα γίνεται μπλέ ελεκτρίκ πουτανίκ(νέο χρώμα,θα το βρείτε στη βιβλιογραφία του fust de la pustrex)δείχνοντας στους επισκέπτες ότι ατύχησαν για την επόμενη μιάμιση ώρα λόγω "φούλ του ρήγα".Τί γίνεται όμως σε αυτό το πρόγραμμα και απαιτούνται όλα αυτά?αμ...γίνονται σόδομα και γόμορα ήτοι α)όλες οι θεραπαίνιδες καρυάτιδες "ντύνουν" στην κυριολέξία ένα ΟΛΟΚΛΗΡΟ δωμάτιο με φρούτα εποχής τα οποία τα κόβουν εκείνη τη στιγμή για να είναι φρέσκα,βράζουν ζεστή σοκολάτα και ψήνουν μπριζόλα(ΝΑΙ!καλά ακούσατε,ΜΠΡΙΖΟΛΑ) την ίδια ώρα που ο συναγωνιστής-κακομοίρης-λαχταρης για μπριζόλα είναι δεμένος με μαντήλι στα μάτια και καθήμενος σε πλαστική καρέκλα του 5ευρου στο δωμάτιο αναμένει το φούλ πρόγραμμα.......μετά από μισή ώρα όλα είναι έτοιμα και μπαίνουν όλες οι αλλοδαπές καρυάτιδες στο δωμάτιο κρατώντας η κάθεμιά τους από ένα πιάτο.Ο λαχτάρης για μπριζόλα(συναγωνιστής και φίλος μας :grin:)μυρίζει ένα μίγμα από αιθέριες υπάρξεις,φρούτα,μπριζόλες,liquid perfume με χρονοδιακόπτη,σοκολάτα πραλίνα και τσάι του βουνού με αποτέλεσμα οι καύλες του να έχουν φτάσει στο απροχώρητο!Τον αφήνουν επίτηδες να μυρίσει όλο αυτό το μείγμα για 20'(σημειωτέον 30+20=50 μέχρι τώρα ;))και μετά του λένε "θα διασκορπιστούμε στο διαμέρισμα και με όποια πιάσεις θα φάς μπριζόλα".Μόλις το ακούει αυτό ο φίλος συναγωνιστής λαχτάρης αρχίζει το κυνήγι των μασαζοκορασίδων(βαρέθηκα το καρυατιδες μωλέ :cheesy:)σε όλο το διαμέρισμα μή μπορώντας να δεί όμως και ακούει τις λεγάμενες να γελάνε και να του ακουμπούν τα αχαμνά του ερεθίζοντάς τον απίστευτα,φεύγοντας μία μία από το δωμάτιο και διασκορπιζόμενες σε όλο το διαμέρισμα(+15' επιπλέον για να μή ξεχνιόμαστε ήτοι 30+20+15=1 ώρα και 5 λεπτά).Ο Κακομοίρης ο λαχτάρης όμως δεν μπορεί στα επόμενα 20' λεπτά να πιάσει καμμία λαδοκόρη και έτσι φτάνωντας την μία ώρα και εικοσι πέντε λεπτά ακούγεται η μπόσκο να λέει.."ΤΕΛΟΣ ΧΡΟΝΟΥ!ΛΗΞΙΣ!".Ο λαχτάρης τότε εκνευρισμένος και στεναχωρημένος πέφτει στον πλησιέστερο καναπέ του χώλ και βγάζει το μαντήλι από τα μάτια του!"Τώρα θα γαμήσω μπόσκο?"Όχι αγόρι μου γιατί πέρασε ο χρόνος και δεν έπιασες κάποια κοπέλα".Χαρήκαμε για τη γνωριμία όμως και αφού γνωριστήκαμε και περάσαμε όμορφα ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ σου υπόσχομαι ότι θα περάσεις πολύ καλύτερα και του κλείνει και το ματάκι η σερίφισσα έτσι  ;) ;)ανοίγοντας και την δεξιάν παλάμην για να πέσει το κατοστάευρω από τον λαχτάρη τον φίλο μας!

υ.γ.εγώ δεν ξαναπατάω εκεί πάντως! :2funny:

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Και με το υστερογραφο καθαριζες.
 

papil2006

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
μαγκεσ σε ποιο καταστημα μπορω να παρω διπλο?και ποσο στοιχιζει περιπου?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαγκεσ σε ποιο καταστημα μπορω να παρω διπλο?και ποσο στοιχιζει περιπου?

δε νομίζω να πάς κάπου να πείς ότι θές διπλό και να σου αρνηθούν....το κόστος είναι πάντα διαπραγματευόμενο ειδικά τώρα που έχει πέσει η δουλειά σε αρκετά ιδρύματα του χώρου(μπορείς να κλείσεις και με 100 διπλό σε κάποια μασατζίδικα που δεν έχουν πολύ δουλειά).Το ακριβότερο είναι 200αρι που έχω ακούσει.
 

papil2006

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου και ποια ειναι τα καταστηματα που δεν εχουν δουλεια?και να εχουν και σχετικα καλα κοματια μεσα.βλεπεισ δεν ειμαι και συχνοσ επισκεπτησ.επισησ αν εχεισ ξερεισ το μενου τι περιλαμβανει?μπριζολα και απο τισ δυο ασ πουμε?
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
φιλε μου και ποια ειναι τα καταστηματα που δεν εχουν δουλεια?και να εχουν και σχετικα καλα κοματια μεσα.βλεπεισ δεν ειμαι και συχνοσ επισκεπτησ.επισησ αν εχεισ ξερεισ το μενου τι περιλαμβανει?μπριζολα και απο τισ δυο ασ πουμε?
περνα μια βολτα απο Κ46 και θα σου λυθουν οι αποριες σου.... :) :)
 

papil2006

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
κ46=καλλιροησ 46?
αποφασιστε 46 η 48 τελικα?
επισησ οταν λεω διπλο εννοω οχι μονο μασαζ αλλα και μπιζολα φυσικα.
αντε να το ξεκαθαρισουμε ν ξερω τι θα ζητησω.μη παω και ψαρωσω και φαω ακυρο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δε νομίζω να πάς κάπου να πείς ότι θές διπλό και να σου αρνηθούν....το κόστος είναι πάντα διαπραγματευόμενο ειδικά τώρα που έχει πέσει η δουλειά σε αρκετά ιδρύματα του χώρου(μπορείς να κλείσεις και με 100 διπλό σε κάποια μασατζίδικα που δεν έχουν πολύ δουλειά).Το ακριβότερο είναι 200αρι που έχω ακούσει.
για πες και κανενα καταστημα για 100άρι..  :woldman:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτό πάλι?τί είν'τούτο?νέα προσφερόμενη υπηρεσία?εμείς γιατί είμαστε εδώ? :cheesy:θα σας πώ εγω βρέ τί εννοεί :grin:.Η σερίφισσα μπόσκο(έτσι δεν λεγόταν ο σερίφης στους dukes?)εγκαινίασε στο χωρό του μασάζ νέες υπηρεσίες ήτοι:
.
.
.
.
.
.
.
υ.γ.εγώ δεν ξαναπατάω εκεί πάντως! :2funny:
πω πωωωωωω....

ρε μαλακα, αλλαξε αβαταρ, γιατι αυτο ειναι δαιμονισμενο..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αυτό πάλι?τί είν'τούτο?νέα προσφερόμενη υπηρεσία?εμείς γιατί είμαστε εδώ? :cheesy:θα σας πώ εγω βρέ τί εννοεί :grin:σερίφισσα μπόσκο(έτσι δεν λεγόταν ο σερίφης στους dukes?)εγκαινίασε στο χωρό του μασάζ νέες υπηρεσίες ήτοι:

Ρόσκο Π.Κόλτρέϊν!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
αυτό πάλι?τί είν'τούτο?νέα προσφερόμενη υπηρεσία?εμείς γιατί είμαστε εδώ? :cheesy:θα σας πώ εγω βρέ τί εννοεί :grin:.Η σερίφισσα μπόσκο(έτσι δεν λεγόταν ο σερίφης στους dukes?)εγκαινίασε στο χωρό του μασάζ νέες υπηρεσίες ήτοι:
.
.
.
πέσει το κατοστάευρω από τον λαχτάρη τον φίλο μας!

υ.γ.εγώ δεν ξαναπατάω εκεί πάντως! :2funny:

Μας ξετίναξες!!!!!!!!!! :tooth:
Είσαι υπό το κράτος πυρετού ή ανένηψες και αυτό ήταν το αποτέλεσμα της ασθένειας...!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom