Νέα

Μας αρεσει το anal rimming?Αντρες και γυναικες?ναι η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
A! αναλριμινγκ είναι το γλύψιμο της κωλότρυπας? Κοίτα ρε ορολογία που έμαθα σήμερα!!!  ;)

ναι ναι κοιτα στην επομενη γκομενα οπυ θα φασωθεις πες της το , : "gκαβλα μου πριν σε γαμησω εισαι για αναλριμινκθουμε παρεα ?" και να δεις τι θα σου πει :jerking: :jerking:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
φιλαρακο σε εσωσα...
αυτη απο τι λεει κανει κωλογλυφαδες...
Γλύψιμο κωλότρυπας ( Δίνω )


καλο μουνάκι δε λέω αλλά πολλά ζητάει...δεν εχουμε κυπριακό εισόδημα...
 

ΚΟΝΑΝ

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αυτη  σου κανει?
 

Συνημμένα

  • 1365446433_bce8760c1f.jpg
    1365446433_bce8760c1f.jpg
    112,3 KB · Εμφανίσεις: 45

kasparov

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
298
Like
11
Πόντοι
1
Τι ανωμαλίες θα ακούσουμε θεέ μου...και υστερα απορουμε γιατι οι γυναικες λενε ολα αυτα για μας...λιγο γλυψιμο εδω,λιγο απο εκει,λιγο πειραματισμους εδω,λιγους εκει,και τσουπ και αρχιζουν καποιοι να σκεφτονται μουστακαληδες....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κατα την γνώμη μου να το κάνει ο αντρας στην γυναίκα αυτο είναι πολυ αισθισιακο και καυλοτικο,τωρα εαν το κάνει η γυναικα ειναι τελειως αντιαισθητικο,δεν ξέρω γιατη δεν θα δεχομουν ποτε να μου το κανει καποια....μονο εγω να το κάνω ,και τσάμπα  :kissass: :kissass: :kissass:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Κατα την γνώμη μου να το κάνει ο αντρας στην γυναίκα αυτο είναι πολυ αισθισιακο και καυλοτικο,τωρα εαν το κάνει η γυναικα ειναι τελειως αντιαισθητικο,δεν ξέρω γιατη δεν θα δεχομουν ποτε να μου το κανει καποια....μονο εγω να το κάνω ,και τσάμπα  :kissass: :kissass: :kissass:


Κάτσε ρε σαμ , εξήγησε μας το λίγο ... Λίγο άδικο μου ακούγεται ...


Και τι θα κάνεις αν , για παράδειγμα , μια κοπέλα που την γουστάρεις τρελά σε παρακαλέσει γονατιστή με την γλώσσα έξω να σε γλύψει ? Θα της στερήσεις αυτή την ηδονή ενώ την αγαπάς ?
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Κάτσε ρε σαμ , εξήγησε μας το λίγο ... Λίγο άδικο μου ακούγεται ...


Και τι θα κάνεις αν , για παράδειγμα , μια κοπέλα που την γουστάρεις τρελά σε παρακαλέσει γονατιστή με την γλώσσα έξω να σε γλύψει ? Θα της στερήσεις αυτή την ηδονή ενώ την αγαπάς ?


:2funny: :2funny:  :s&m_1: :s&m_1:  :s&m_2: :s&m_2:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κάτσε ρε σαμ , εξήγησε μας το λίγο ... Λίγο άδικο μου ακούγεται ...


Και τι θα κάνεις αν , για παράδειγμα , μια κοπέλα που την γουστάρεις τρελά σε παρακαλέσει γονατιστή με την γλώσσα έξω να σε γλύψει ? Θα της στερήσεις αυτή την ηδονή ενώ την αγαπάς ?
Eχω τον τροπο κυριε στέφανε  ;) αλλα δεν νομιζω να υπάρχει κοπέλα....Μονο καυλι θέλουν
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Καλό το anal rimming, αλλά θα το κάνεις στον γκόμενο που γουστάρεις πολύ και που έτσι κ αλλιώς τον φιλάς και τον γλείφεις παντού και ενοείται στο κάνει κ αυτός..
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Καλό το anal rimming, αλλά θα το κάνεις στον γκόμενο που γουστάρεις πολύ και που έτσι κ αλλιώς τον φιλάς και τον γλείφεις παντού και ενοείται στο κάνει κ αυτός..


Παντού , χωρίς anal rimming δεν νοείται ? Έτσι δεν είναι ?


Αλλά , έχω μια απορία ... Έτσι όπως το γράφεις υπονοείς ότι εσύ το κάνεις μόνο αν σου το ανταποδώσει ο άντρας ?
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τι δε νοείται ρε τύπε;πρέπει να είναι πολύ σπέσιαλ από πολλές απόψεις το γκομενάκι για να το σκεφτώ αν θα
φαντάσου αυτές, δε συχαίνονται να γλείφουν τριχωτούς κώλους; :S
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Eχω τον τροπο κυριε στέφανε  ;) αλλα δεν νομιζω να υπάρχει κοπέλα....Μονο καυλι θέλουν

1. Όχι , κύριε - sir , παρακαλώ - είναι τίτλος ... Πως η μουμπ θέλει να είναι μεγαλειοτάτη ... Και όχι , δεν με έχρισε εκείνη ...

2. Μονο καυλι θέλουν ? Αλλιώς τα λέει η Beyoncé ...



 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
τι δε νοείται ρε τύπε; 1. πρέπει να είναι πολύ σπέσιαλ από πολλές απόψεις το γκομενάκι για να το σκεφτώ αν θα
2. φαντάσου αυτές, δε συχαίνονται να γλείφουν τριχωτούς κώλους; :S

1. Έ , καταρχήν για σπέσιαλ περίπτωση μιλάμε ...

2. Μην το βλέπεις απο τη δική σου σκοπιά , για αυτές χαρά τους είναι ...  :cheesy:

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Υπάρχει κανείς που να γλείφει άπλυτο κώλο?
Άμα τον θες πολύ κάποιον σ'αρέσει πολύ η σκέψη να του κάνεις κάτι που δεν του το ΄χει κάνει άλλη γυναίκα..και με το anal rimming είναι πολύ πιθανό αυτό.. :rockon:Επίσης ο άντρας είναι που πρέπει να κάνει πρώτα την κίνηση , ώστε να βρεθεί η αφορμή να το συζητήσετε να δεις πως το βλέπει..Δεν λέει να πάρει η γυναίκα την πρωτοβουλία γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει ο άλλος, μερικοί δεν το συζητάνε καν να εκθέσουν την κωλοτρυπίδα τους..
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Υπάρχει κανείς που να γλείφει άπλυτο κώλο?
Άμα τον θες πολύ κάποιον σ'αρέσει πολύ η σκέψη να του κάνεις κάτι που δεν του το ΄χει κάνει άλλη γυναίκα..και με το anal rimming είναι πολύ πιθανό αυτό.. :rockon:Επίσης ο άντρας είναι που πρέπει να κάνει πρώτα την κίνηση , ώστε να βρεθεί η αφορμή να το συζητήσετε να δεις πως το βλέπει..Δεν λέει να πάρει η γυναίκα την πρωτοβουλία γιατί δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει ο άλλος, μερικοί δεν το συζητάνε καν να εκθέσουν την κωλοτρυπίδα τους..


Εντάξει , συμφωνώ ... Αλλά η ερώτηση μου παραμένει . Το κάνεις εσύ , εφόσον ο άντρας της ζωής σου (ή ένας απ' αυτούς  :cheesy:) στο ζητήσει , χωρίς να περιμένεις να στο ανταποδώσει , να σε γλύψει δηλ. και εκείνος ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom