Νέα

Μας αρεσει το anal rimming?Αντρες και γυναικες?ναι η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Άνοιξα αυτό το θέμα για όλους τους φαν του anal rimming (γλείψιμο κωλοτρυπίδας).

Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να μου το κάνουν μόνο οι γυναίκες το anal rimming (και όχι πολύ βαθύ).

Μου το έκανε παλιά και η γυναίκα μου, μέχρι που μια μέρα ξεχάστηκα και αερίστηκα και μετά έπαθε ένα ψυχολογικό ψιλό σόκ...και δεν δέχεται πλέον να μου το ξανακάνει..

Έτσι ελπίζω να βρω κάποια εθελόντρια εδώ μέσα... γιατί τα C.T. και οι επαγγελματίες και τα call girl που προσφέρουν anal rimming είναι πολύ σπάνια και πολύ ακριβά...


Πριν μου κάνουν το anal rimming,  μου αρέσει σαν προκαταρτικό να μου γλείφουν το στήθος-μετά τον πούτσο -και μετά τις μπάλες και μετά να πηγαίνουν για πλούσιο anal rimming. Δεν μου αρέσει όμως το βαθύ anal rimming.


Μου αρέσουν οι γυναίκες με λεπτά άκρα και με περιποιημένα και καθαρά πόδια και νύχια γιατί λίγο πριν χύσω μου αρέσει ιδιαίτερα το Footjob (ποδομαλακία).

Αυτό βέβαια (ποδομαλακία)δεν μου το στερεί η γυναίκα μου και της αρέσει αλλά δυστυχώς πλέον μου έχει κόψει εντελώς και μου στερεί να της κάνω golden shower (urolagnia), που παλιά της άρεσε πολύ. Μου είπε ότι από τότε που άρχισα το bodybuilding και τις βιταμίνες και τα συμπληρώματα διατροφής πλέον τα ούρα μου βρομάνε έντονα. Ενώ παλιά μετά το σεξ την πήγαινα στην μπανιέρα και έδειχνε να το απολαμβάνει. Ελπίζω να βρω εδώ μέσα μια εθελόντρια και σε αυτό. Τόσες ανώμαλες υπάρχουν..

Είμαι 100% υγιής και κάνω κάθε 4 μήνες  ανάλυση αίματος και αυτό το λέω για να μην ανησυχεί η κάθε υποψήφια εθελόντρια.


Ελπίζω να μην πέσω πάνω σε καμία φεμινίστρια...





ρε τι γινετε στον κοσμο και εμεις γαμαμε κανα κωλο, καναμε κ μια παρτουζα καποτε κ λεμε οτι ειμαστε μπροστα.... :rolleyes: :uglystupid: :S
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εσυ που ανοιξες το τοπικ παραδεξου το εισαι ανωμαλος με ομοφυλοφυλικες τασεις
μηπως σου αρεσει και να ασελγεις πανω σε ζωα ?????????? :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
αυτος θα με παει απευθειας στον δευτερο κυκλο ειναι φαφουτολαγνος :S
ααα ολα κιολα!

δεν αμφισβητουμε ποτε τον ειδικο!

και ο απολυτος ειναι δοκτωρ της μερεντολογιας και της φαφουτολογιας και κανει και μεταπτυχιακα τωρα τελευταια και στην κε κε κεκεκεκεκεκε δισμολογια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ααα ολα κιολα!

δεν αμφισβητουμε ποτε τον ειδικο!

και ο απολυτος ειναι δοκτωρ της μερεντολογιας και της φαφουτολογιας και κανει και μεταπτυχιακα τωρα τελευταια και στην κε κε κεκεκεκεκεκε δισμολογια
:2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Άνοιξα αυτό το θέμα για όλους τους φαν του anal rimming (γλείψιμο κωλοτρυπίδας).

Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να μου το κάνουν μόνο οι γυναίκες το anal rimming (και όχι πολύ βαθύ).

Μου το έκανε παλιά και η γυναίκα μου, μέχρι που μια μέρα ξεχάστηκα και αερίστηκα και μετά έπαθε ένα ψυχολογικό ψιλό σόκ...και δεν δέχεται πλέον να μου το ξανακάνει..

Έτσι ελπίζω να βρω κάποια εθελόντρια εδώ μέσα... γιατί τα C.T. και οι επαγγελματίες και τα call girl που προσφέρουν anal rimming είναι πολύ σπάνια και πολύ ακριβά...


Πριν μου κάνουν το anal rimming,  μου αρέσει σαν προκαταρτικό να μου γλείφουν το στήθος-μετά τον πούτσο -και μετά τις μπάλες και μετά να πηγαίνουν για πλούσιο anal rimming. Δεν μου αρέσει όμως το βαθύ anal rimming.


Μου αρέσουν οι γυναίκες με λεπτά άκρα και με περιποιημένα και καθαρά πόδια και νύχια γιατί λίγο πριν χύσω μου αρέσει ιδιαίτερα το Footjob (ποδομαλακία).

Αυτό βέβαια (ποδομαλακία)δεν μου το στερεί η γυναίκα μου και της αρέσει αλλά δυστυχώς πλέον μου έχει κόψει εντελώς και μου στερεί να της κάνω golden shower (urolagnia), που παλιά της άρεσε πολύ. Μου είπε ότι από τότε που άρχισα το bodybuilding και τις βιταμίνες και τα συμπληρώματα διατροφής πλέον τα ούρα μου βρομάνε έντονα. Ενώ παλιά μετά το σεξ την πήγαινα στην μπανιέρα και έδειχνε να το απολαμβάνει. Ελπίζω να βρω εδώ μέσα μια εθελόντρια και σε αυτό. Τόσες ανώμαλες υπάρχουν..

Είμαι 100% υγιής και κάνω κάθε 4 μήνες  ανάλυση αίματος και αυτό το λέω για να μην ανησυχεί η κάθε υποψήφια εθελόντρια.


Ελπίζω να μην πέσω πάνω σε καμία φεμινίστρια...




φίλε αν με ρωτούσες πέρσι ήξερα κάποια που μιλούσαμε περιστασιακά και με παρακαλούσε-ικέτευε για golden shower... αλλά εμένα δεν μου άρεσε :priest: και έλεγα όχι :think:

τώρα χαθήκαμε να στην έστελνα να ... :piss:
:hmm:  :think:
ΥΓ για ανάλ ριμμινγκ δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να έλεγε όχι
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
πα πα πα

πολλα προβληματα με την συζηγο ρε τυπο , χωρισε την ,
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
φίλε αν με ρωτούσες πέρσι ήξερα κάποια που μιλούσαμε περιστασιακά και με παρακαλούσε-ικέτευε για golden shower... αλλά εμένα δεν μου άρεσε :priest: και έλεγα όχι :think:

τώρα χαθήκαμε να στην έστελνα να ... :piss:
:hmm:  :think:
ΥΓ για ανάλ ριμμινγκ δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να έλεγε όχι
καμια για ενα απλο ασπρισμα δεν εχεις :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
πα πα πα

πολλα προβληματα με την συζηγο ρε τυπο , χωρισε την ,
τι του λες βραδιάτικα?
θες να τον φορτωθούμε εδω μέσα και να ανοίγει θέματα όπως : Την χώρισα γιατί δεν μου έγλειφε τον κώλο?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Άνοιξα αυτό το θέμα για όλους τους φαν του anal rimming (γλείψιμο κωλοτρυπίδας).

Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να μου το κάνουν μόνο οι γυναίκες το anal rimming (και όχι πολύ βαθύ).

Μου το έκανε παλιά και η γυναίκα μου, μέχρι που μια μέρα ξεχάστηκα και αερίστηκα και μετά έπαθε ένα ψυχολογικό ψιλό σόκ...και δεν δέχεται πλέον να μου το ξανακάνει..

A! αναλριμινγκ είναι το γλύψιμο της κωλότρυπας? Κοίτα ρε ορολογία που έμαθα σήμερα!!!  ;)

:think: Όταν λές ότι αερίστηκες τι ακριβώς εννοείς ?
Ρεύτηκες η έκλασες ??  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
A! αναλριμινγκ είναι το γλύψιμο της κωλότρυπας? Κοίτα ρε ορολογία που έμαθα σήμερα!!!  ;)

:think: Όταν λές ότι αερίστηκες τι ακριβώς εννοείς ?
Ρεύτηκες η έκλασες ??  :idiot:

ναι και γω ..,γηρασκω αει διδασκομενος    ;)


Οσο για τον αερισμο φανταζομαι κανα παραθυρο θα ανοιξε
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom