Νέα

Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maria_kore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Καλά κρασιά!!
 
OP
OP
maria_kore

maria_kore

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
101
Like
26
Τα προσόντα μου μου αρέσει να τα δείχνω και με πράξεις
Οποίος θέλει να με γνωρίσει ξέρει πολύ καλά τι πρέπει να κάνει ❤️
Καλό μήνα να έχουμε με πολλές καυλες !!!
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Τα προσόντα μου μου αρέσει να τα δείχνω και με πράξεις
Οποίος θέλει να με γνωρίσει ξέρει πολύ καλά τι πρέπει να κάνει ❤️
Καλό μήνα να έχουμε με πολλές καυλες !!!
...κοπελιά?...εκτός από το να μαζεύεις τηλέφωνα...σε viber και whatsapp...εκτός από ψεύτικη photo...εκτός από τα προβλήματα που μας είπες ότι είχε το νήμα σου...εκτός από τον dimis kavlas που υποτίθεται σε πήρε...και μας έστειλε μήνυμα στο bourdela.com μετά από 2 χρόνια...έχοντας σταματήσει να γράφει κριτικές εδώ και μια δεκαετία...έχεις να παρουσιάσεις κάτι πιο αξιόπιστο???...γιατί χορτάσαμε από πίπες... :grin: :grin: :grin:...

 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
...κοπελιά?...εκτός από το να μαζεύεις τηλέφωνα...σε viber και whatsapp...εκτός από ψεύτικη photo...εκτός από τα προβλήματα που μας είπες ότι είχε το νήμα σου...εκτός από τον dimis kavlas που υποτίθεται σε πήρε...και μας έστειλε μήνυμα στο bourdela.com μετά από 2 χρόνια...έχοντας σταματήσει να γράφει κριτικές εδώ και μια δεκαετία...έχεις να παρουσιάσεις κάτι πιο αξιόπιστο???...γιατί χορτάσαμε από πίπες... :grin: :grin: :grin:...

...το νήμα πρέπει να κλείσει...είναι o ορισμός του fake...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
...κοπελιά?...εκτός από το να μαζεύεις τηλέφωνα...σε viber και whatsapp...εκτός από ψεύτικη photo...εκτός από τα προβλήματα που μας είπες ότι είχε το νήμα σου...εκτός από τον dimis kavlas που υποτίθεται σε πήρε...και μας έστειλε μήνυμα στο bourdela.com μετά από 2 χρόνια...έχοντας σταματήσει να γράφει κριτικές εδώ και μια δεκαετία...έχεις να παρουσιάσεις κάτι πιο αξιόπιστο???...γιατί χορτάσαμε από πίπες... :grin: :grin: :grin:...
σωστος απ το 2010 ...........................
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
...κοπελιά?...εκτός από το να μαζεύεις τηλέφωνα...σε viber και whatsapp...εκτός από ψεύτικη photo...εκτός από τα προβλήματα που μας είπες ότι είχε το νήμα σου...εκτός από τον dimis kavlas που υποτίθεται σε πήρε...και μας έστειλε μήνυμα στο bourdela.com μετά από 2 χρόνια...έχοντας σταματήσει να γράφει κριτικές εδώ και μια δεκαετία...έχεις να παρουσιάσεις κάτι πιο αξιόπιστο???...γιατί χορτάσαμε από πίπες... :grin: :grin: :grin:...
Φίλε μου το ότι δεν έγραφα κριτικές δε σημαίνει πως δεν έμπαινα και στο site, δεύτερων είμαι μέλος εδώ από το 2007 - 2008, έχω ανοίξει νήμα το οποίο υπάρχει ακόμα και είναι και αρκετά χρήσιμο θεωρώ στους συναγωνιστές χύστες, αν για κάποιο λογο η κοπέλα δεν απαντά στα τηλ δεν θα δικαιολογηθώ εγώ απλά θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το αξιόπιστος σε ότι έχει να κάνει με εμένα, μου έστειλες pm σου απάντησα, τέλος.... από κει και πέρα αν επικοινωνήσει η κοπέλα ή όχι ή αν απαντήσει στα μνμ ή αν τελικά τα βρείτε για να βρεθείτε είναι δικό σας θέμα καθαρά. και για να το κλείσω αν υπάρχει ένας που μπορεί να βγει να πει δημόσια ότι έχω δώσει fake πληροφορία να βγει να το πει, με υπονοούμενα και γυρω γυρω όλοι στη μέση ο μανώλης κλπ κλπ δεν ασχολούμαι!!!
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Φίλε μου το ότι δεν έγραφα κριτικές δε σημαίνει πως δεν έμπαινα και στο site, δεύτερων είμαι μέλος εδώ από το 2007 - 2008, έχω ανοίξει νήμα το οποίο υπάρχει ακόμα και είναι και αρκετά χρήσιμο θεωρώ στους συναγωνιστές χύστες, αν για κάποιο λογο η κοπέλα δεν απαντά στα τηλ δεν θα δικαιολογηθώ εγώ απλά θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το αξιόπιστος σε ότι έχει να κάνει με εμένα, μου έστειλες pm σου απάντησα, τέλος.... από κει και πέρα αν επικοινωνήσει η κοπέλα ή όχι ή αν απαντήσει στα μνμ ή αν τελικά τα βρείτε για να βρεθείτε είναι δικό σας θέμα καθαρά. και για να το κλείσω αν υπάρχει ένας που μπορεί να βγει να πει δημόσια ότι έχω δώσει fake πληροφορία να βγει να το πει, με υπονοούμενα και γυρω γυρω όλοι στη μέση ο μανώλης κλπ κλπ δεν ασχολούμαι!!!

...εντάξει dimis...εντάξει...μην τρελένεσαι...εγώ μπορεί και να τα βρω με την κοπέλα κάποια στιγμή...

...βασικά δεν έχω χάσει κάτι...αλλά anyway...

...πάντως να ξέρεις...αυτό που ψάχνει αυτή δεν ξέρω αν θα το βρει... :grin: :grin: :grin:...
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
...εντάξει dimis...εντάξει...μην τρελένεσαι...εγώ μπορεί και να τα βρω με την κοπέλα κάποια στιγμή...

...βασικά δεν έχω χάσει κάτι...αλλά anyway...

...πάντως να ξέρεις...αυτό που ψάχνει αυτή δεν ξέρω αν θα το βρει... :grin: :grin: :grin:...
Το θέμα μου είναι ότι, εγώ δεν ψάχνω κάτι, έτυχε να δω το νήμα της, έτυχε να ταιριάξει και να την πάρω και θεώρησα σωστό να γράψω, ότι αναφέρω είναι 100% ότι έγινε, απλά να μην βγάζεται ένα μέλος 12ετίας με νήμα 11 ετών για τις amateaur όπως εγώ αναξιόπιστο, το ότι κάποια χρόνια το είχα πάρει πιο χαλαρα και δεν σχολίαζα έχει να κάνει με άλλα θεματα, σε παρακαλώ πήγαινε να δεις το νημα μου να δεις ότι ποτέ μα ποτέ δεν έχω πει κάτι που να μην ισχύει, προτιμώ να πω δεν το ξέρω αυτό παρά να γράψω το οτιδήποτε
 
OP
OP
maria_kore

maria_kore

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
101
Like
26
...κοπελιά?...εκτός από το να μαζεύεις τηλέφωνα...σε viber και whatsapp...εκτός από ψεύτικη photo...εκτός από τα προβλήματα που μας είπες ότι είχε το νήμα σου...εκτός από τον dimis kavlas που υποτίθεται σε πήρε...και μας έστειλε μήνυμα στο bourdela.com μετά από 2 χρόνια...έχοντας σταματήσει να γράφει κριτικές εδώ και μια δεκαετία...έχεις να παρουσιάσεις κάτι πιο αξιόπιστο???...γιατί χορτάσαμε από πίπες... :grin: :grin: :grin:...
καλησπέρα και καλό μήνα! Δεν πιστεύω να ενόχλησα πουθενά
Για ένα γαμηση κοιτά τι γίνεται...
 
OP
OP
maria_kore

maria_kore

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
101
Like
26
Απαντάω σε όσους ρωτάνε,δεν είμαι  εδώ για πόλεμο
Ούτε θα σπάσω τα νεύρα μου,γνώμη να έχεις όταν θα με δεις από κοντά όχι
Πίσω από την οθόνη.
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Απαντάω σε όσους ρωτάνε,δεν είμαι  εδώ για πόλεμο
Ούτε θα σπάσω τα νεύρα μου,γνώμη να έχεις όταν θα με δεις από κοντά όχι
Πίσω από την οθόνη.
Για να σε δούμε από κοντά θα πρέπει να δούμε και πώς είσαι σε εμφάνιση ,η στέλνεις φωτογραφία σε viber;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Έχεις χώρο δικό σου ή εργάζεσαι δε κάποιο στούντιο;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom