Νέα

Άννα Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Remy_LeBeau#
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jorge1987

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
85
Like
210
Πόντοι
20
Δυστυχώς φίλε εσύ δεν καταλαβαίνεις τα ελληνικά τα δικά μου ούτε γενικότερα απ'όσα σου είπα παραπάνω. Σου ξαναλέω και πάλι ότι δεν αξίζει μαστουρωμένη να πας με καμία και φυσικά δεν ισχύει αυτό που είπες ότι με την παραμύθα γαμιούνται πολύ καλύτερα. Εν πάσει περιπτώση για να το κλείνουμε διότι άλλη γνώμη έχω εγώ άλλη εσύ αφού τη βρίσκεις στο έτσι δικαίωμά σου και καλά ξηγιέσαι. Καλό ΣΚ και σε σένα!
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
84
Like
87
Πόντοι
0
Πληροφορία υπάρχει παιδιά;την εχω παρει παλια,τελευταία ειχα κλείσει ραντεβού απο ενα προφίλ αμφιβόλου προέλευσης την πιστολιασα λογω covid και θυμωσε και μ μπλοκαρε από παντού
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
471
Like
1.308
Πόντοι
201
Πληροφορία υπάρχει παιδιά;την εχω παρει παλια,τελευταία ειχα κλείσει ραντεβού απο ενα προφίλ αμφιβόλου προέλευσης την πιστολιασα λογω covid και θυμωσε και μ μπλοκαρε από παντού
ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΛΥΚΟΣ ΦΥΣΗΞΕ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
84
Like
87
Πόντοι
0
Οκ εσυ ξέρεις....δεν εχω να αποδειξω κάτι....ψάχνω παλι δεν σηκώνει ουτε τηλέφωνο ουτε απαντάει οσα προφιλ κι αν εχω κάνει
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Είστε τόσο λάθος και οι 2 σας που δεν καταλαβαίνετε τι λέω. Δεν είπα ούτε να την πας στην εκκλησία εσύ ο 1ος ούτε να τη βάλεις στον ίσιο δρόμο εσύ ο 2ος. Το τι κάνει η καθεμία στη ζωή της δικαίωμά της είναι. Την ορίζει όπως αυτή γουστάρει. Απλά εννοώ ότι δεν είναι λογική αυτή που λέτε και οι 2 σας ότι και καλά τρύπα να'ναι και ότι να'ναι. Ας είναι δηλαδή και μαστουρωμένη η άλλη. Όταν κάνεις σεξ πρέπει και η άλλη να'ναι νηφάλια εκείνη τη στιγμή. Μετά που θα φύγει απ'το ραντεβού ας βαρέσει και ενέσεις. Χέστηκες
Σαν γυναίκα δεν λέει τίποτα ωστόσο σου βγάζει μία γκαβλα. Όπως μία άλλη onlyfantzou που έχουμε εδώ πάνω που έχει μουρλα με την παρτουζα αν και χωρισμένη μητέρα
 

Jorge1987

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2024
Μηνύματα
85
Like
210
Πόντοι
20
Σαν γυναίκα δεν λέει τίποτα ωστόσο σου βγάζει μία γκαβλα. Όπως μία άλλη onlyfantzou που έχουμε εδώ πάνω που έχει μουρλα με την παρτουζα αν και χωρισμένη μητέρα
Τι αν το κάνεις αν σου'ρχεται φτιαγμένη και είναι lost in space; Νηφάλια με τα μπούνια
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
413
Like
4.161
Πόντοι
441
Λέτε να την δούμε σε καμία αγγελία ;;
 

Συνημμένα

  • IMG_5173.jpeg
    IMG_5173.jpeg
    381,9 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

Teios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
8
Like
18
Πόντοι
0
Μάλλον κωλοχτυπες......

Μακάρι αυτό περιμένω δύο χρόνια τώρα!!!
Λ
Λέτε να την δούμε σε καμία αγγελία ;;
Στέλνετε μνμ στο messenger απαντάει αμέσως και έρχεται όπου θέλεις εσύ 100ευρω και τα κάνει όλα ,,έχω πάει δύο φορές μαζί της ,το καλύτερο είναι όταν σου στηθεί στα τέσσερα,χύνεις αμέσως
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
146
Like
120
Πόντοι
1
Λ

Στέλνετε μνμ στο messenger απαντάει αμέσως και έρχεται όπου θέλεις εσύ 100ευρω και τα κάνει όλα ,,έχω πάει δύο φορές μαζί της ,το καλύτερο είναι όταν σου στηθεί στα τέσσερα,χύνεις αμέσως
100 γιουρια ? Too good to be true !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom