Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Τι να κάνουμε ρε Εσκίγια. Κληρονομήσαμε κάτι κτηματάκια από τους παππούδες και λέμε να τα κληρονομήσουμε και εμείς με την σειρά μας στα εγγόνια μας. Αν είναι να μας τα πάρουν με το έτσι θέλώ διάφοροι δεν λεει.
Εσύ κατα τα άλλα μπορείς να ασχολείσαι με ότι επιθυμείς. Κανένας δεν σε πίεσε για τπτ.
ρε συ τομιτο εγω για σενα το λεω, για να μην ανησυχεις τσαμπα. Αυτο που με εξοργιζει ειναι απλα η παγια σταση καποιων να πουλανε εθνικη ανασφαλεια για να προωθησουν τους δικους τους σκοπους και μετα να σου βαζουν και ενα κωλοχερο μεχρι τον ακγωνα. και να βρισκουν και θυματα. δεν απειλεισαι αγαπητε μου απο βορρα , παρτο χαμπαρι. απο αυτους που σε κυβερναν απειλεισαι.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
στα αναλογα θρεντ φιλε

Δράττομαι του σχολίου σου και σε προτρέπω να ακολουθήσεις εσυ ο ίδιος τη συμβουλή που δίνεις και να συνεχίσεις τις προσωπικές σου αντιπαραθέσεις με τα φιλαράκια σου αλλού

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Προφανώς θα μιλάτε μόνο σε βολικές συνθήκες ακροατηρίου.
Μόνο με χειροκροτητές μπορείτε;

Απαντώ για τελευταία φορά σε δικό σου ποστ, όπως συμφώνησα λίγο πιο πριν.
Αλλά τώρα μόλις είδα αυτό που έγραψες.
Δεν εννοώ λοιπόν σύνθεση ακροατηρίου εν σχέσει με τις απόψεις, φυσικά.
Όσο και να διαφωνούμε 100% σε πολλά πράγματα, δεν σε βάζω στην κατηγορία με τα παιδάκια που βρίζουν και ασχημονούν ...γενικώς.
Και αν δεν ήσουνα τόσο ακράδαντα σίγουρος ως προς τον ελληνοκεντρισμό σου, θα μπορούσαμε ενδεχομένως και να συζητήσουμε σοβαρά κάποτε.
Και ας διαφωνούσαμε σε ολα.
Θέλω όμως να πιστεύω οτι καταλαβαίνεις τι εννοώ.
Για τα σημερινά, αλλά και για τον τρόπο που κάποιοι ξέρουν να "συζητάνε".
Μήπως όμως εσύ, αντίθετα, βολεύεσαι με την αποψινή σύνθεση των "συζητητών"; (λέμε τώρα)
Θα ήθελα μια απάντηση.
Θενκς.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
δηλαδή οι τούρκοι και οι αλβανοί γαμανε μόνο με σκοπό να γίνουν πολλοί για να κυριεύσουν την ελλάδα, έλα ρε παιδιά... εδώ τους μισούς αλβανούς τους έχουμε κάνει έλληνες. γεια σας -και είπα, όχι σε όλους-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Δράττομαι του σχολίου σου και σε προτρέπω να ακολουθήσεις εσυ ο ίδιος τη συμβουλή που δίνεις και να συνεχίσεις τις προσωπικές σου αντιπαραθέσεις με τα φιλαράκια σου αλλού

και εγω δραττομαι της ευκαιρειας να σου πω το ιδιο
με η χωρις τα φιλαρακια σου
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Δράττομαι του σχολίου σου και σε προτρέπω να ακολουθήσεις εσυ ο ίδιος τη συμβουλή που δίνεις και να συνεχίσεις τις προσωπικές σου αντιπαραθέσεις με τα φιλαράκια σου αλλού
Εδω εισαι εσυ μπαγασα της Βαλκανικης;κι εγω σε περιμενω τσαμπα στο Λιμονλου Μπαχτσε;;; ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
καληνυχτα παιδια,ειρηνη υμιν...και οχι σε ολους :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δεν υπάρχει ανασφάλεια. Απλά μαθηματικά είναι. Και η φύση σιχαίνεται τα κενά. Κάποια στιγμή τα Ελληνικά εδάφη θα καταληφθούν από αλλοδαπούς. Ακριβώς ανάποδα όπως έγινε ο Ελληνικός Αποικισμός ολόκληρης της Μεσογείου τα Αρχαία Χρόνια.
Και ούτε είναι κακό να μην νοιώθεις ασφάλεια. Μόνο τότε δρας. Κανείς δεν δρα νοιώθωντας ασφαλής. Δεν είναι κακή η δράση. Με το στανιό να μας βγάλετε φοβικούς άρα δειλούς.
Τότε να μην φοβόμαστε σεισμούς και πυρκαγιές και να μην δρούμε. Να τα αφήσουμε όλα στην Τύχη.
Και το Κεφάλαιο δεν έχει Πατρίδα φίλε και αυτό το μισώ εξίσου.
Μην τα μπλέκεις.
Μόνο οι Λαοί έχουν Πατρίδα. Αυτοί που ματώνουν και ιδρώνουν για να θερίσουν ύστερα.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
τι χαζη εκφραση ετουτη......γεια και οχι σε ολους...ρε τι αλλο θα δουμε εδω..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
η ελλαδα φιλε μου βγαζει ηρωες...αλλα και εφιαλτες,αλλα παντα επιζει,στα δυσκολα ενωνονται οι ελληνες...αλοιμονο αν χαθει και αυτο..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
και εγω δραττομαι της ευκαιρειας να σου πω το ιδιο
με η χωρις τα φιλαρακια σου

Μας έχετε ζαλίσει τ'αρχίδια εδω και κάτι σελίδες. Γεμίσατε σκουπίδια ένα αρκετά καλό θρεντ

Οσον αφορά στην απάντησή σου σε μένα, το να λες εξυπνάδες δε σε καθιστά έξυπνο. Αυτό λάβε το υπ' όψιν σου σε περίπτωση που αισθανθεις την ανάγκη να μου απαντήσεις
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
καληνυχτα παιδια...και ειπα-οχι σε ολους-....εγραψε αυτη η εκφραση..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
η ελλαδα φιλε μου βγαζει ηρωες...αλλα και εφιαλτες,αλλα παντα επιζει,στα δυσκολα ενωνονται οι ελληνες...αλοιμονο αν χαθει και αυτο..

Μπα, ούτε στα δύσκολα ενώνονται ΟΛΟΙ οι Έλληνες.
Δεν έχεις ακούσει για τη γερμανική κατοχή και κάτι ωραίους τύπους -Έλληνες- με κουκούλες;
Το ωραίο ήταν οτι οι εν λόγω τύποι μέχρι που παρασημοφορήθηκαν μετά την απελευθέρωση, για τη "δράση" τους επί Κατοχής.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
τι χαζη εκφραση ετουτη......γεια και οχι σε ολους...ρε τι αλλο θα δουμε εδω..
πάει κάπου συγκεκριμένα που αυτός ξέρει, αυτό σε πείραξε, οι μαγκιές, το βρισίδι και το φωτομοντάζ της πλάκας που ασχολείστε τόση ώρα δεν σε πείραξε...
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μας έχετε ζαλίσει τ'αρχίδια εδω και κάτι σελίδες. Γεμίσατε σκουπίδια ένα αρκετά καλό θρεντ

Οσον αφορά στην απάντησή σου σε μένα, το να λες εξυπνάδες δε σε καθιστά έξυπνο. Αυτό λάβε το υπ' όψιν σου σε περίπτωση που αισθανθεις την ανάγκη να μου απαντήσεις



:jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Μας έχετε ζαλίσει τ'αρχίδια εδω και κάτι σελίδες. Γεμίσατε σκουπίδια ένα αρκετά καλό θρεντ

Οσον αφορά στην απάντησή σου σε μένα, το να λες εξυπνάδες δε σε καθιστά έξυπνο. Αυτό λάβε το υπ' όψιν σου σε περίπτωση που αισθανθεις την ανάγκη να μου απαντήσεις

και μενα μου τα ζαλησες που μιλησες
τι να λεει δλδ
οπως ταπα και πριν
οπου κανει προπαγανδα μισελληνισμο και βριζει νεκρους προς κυπρο θα του απαντω αναλογα
σαφεστατο αν δες σαρεσει προβλ σου
ξυδακι ζαντακ και σχετικα
και εσυ οταν πεταγεσε σαν τσουτσου δεν σε καθιστα μπατσο του θρεντ
ελπιζω να σε κατατοπησα σχετικα και να μην εχεις αποριες
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μας έχετε ζαλίσει τ'αρχίδια εδω και κάτι σελίδες. Γεμίσατε σκουπίδια ένα αρκετά καλό θρεντ

Το κάνουν επίτηδες, φίλε, σπαμάρουν συνεχώς.
Μόνο αυτό ξέρουν να κάνουν.
Δεν θα πιάσουν οι νουθεσίες σου, δυστυχώς.
Μόνο το επίσημο σάιτ μπορεί να επέμβει.
Αλλά ...φωνή βοώντος, προς το παρόν....
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ακου αγαπητε...εγω δεν εχω βρισει σημερα..κανεναν..ρωτα και τον φεθρυ να δεις..δυο στρατοπαιδα εχετε γινει...για αυτο και σε αυτο το θρεντ δεν ξαναμπαινω...αλλα μαγκιες και απο εσενα βλεπω...η ανωνυμια γενναει μαγκια...και δεν συμετεχω στην γελοιοποιηση ενος καλου θρεντ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Το κάνουν επίτηδες, φίλε, σπαμάρουν συνεχώς.
Μόνο αυτό ξέρουν να κάνουν.
Δεν θα πιάσουν οι νουθεσίες σου, δυστυχώς.
Μόνο το επίσημο σάιτ μπορεί να επέμβει.
Αλλά ...φωνή βοώντος, προς το παρόν....

για σενα ναι πρεπει να επεμβει
συμφωνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom