Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε φεθρυ και εσυ ομως εισαι μια κουφαλιτσα...την βρισκεις... :grin:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Με λύπη παρατηρώ τον ευτελισμό του θρεντ απο 3-4 άτομα

Συνεχίστε, ξεφτιλίζεστε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
από την μεταπολίτευση και μετά η ελλάδα είναι ένα οργανωμένο, δυνατό κράτος στην ευρώπη με στρατό και σύνορα, ούτε αλβανία είμαστε ούτε αφγανισταν από οργάνωση, το να φοβόμαστε τους σκοπιανούς που και αυτοί για δικούς τους λόγους το έχουν ρίξει στον εθνικισμό - να ξεχνάνε την πείνα τους πχ - είναι αστείο, όπως αστείοι ήταν αυτοί οι 30 που μαζεύτηκαν σήμερα στα σύνορα να `διαδηλώσουν', γεια σας  -όχι σε όλους-  

Ωραίος! Ήθελα να ήξερα τα πιστευεις πραγματικά;
Η ελεγχόμενη πείνα είναι το κατεξοχήν μέσο ελέγχου των μαζών από αυταρχικά καθεστώτα.
Αν δεν έχεις να φας δεν θα σε νοιάξει ουτε για Μακεδονία ούτε για Αιγαία.
Όταν οι Αλβανικοί πληθυσμοί γίνουν 20 εκατομμύρια στην Βαλκανική σε καμμιά ντουζίνα χρόνια αραγε θα λες τα ίδια;
Περιττό δε να συμπληρώσω ότι οι Ελληνικοί θα είναι 5-6 εκατομμύρια με το 65% αυτών να είναι ανω των 40...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Το ότι υπάρχει πρόβλημα με το μακεδονικό είναι γεγονός, το ότι κάποιοι για δικός τους λόγους του έχουν δώσει μεγάλη διάσταση είναι και αυτό γεγονός, σιγά μην απασχολεί τον μέσο έλληνα με τα χιλια τόσα προβλήματα, για το πως θα λέγεται μια κοτσιλιά στον χάρτη. Το να βλέπεται πάλι φαντάσματα και εχθρούς από παντού και κουβέντες του στιλ η Ελλάδα θα φτάσει μέχρι τη Λάρισα μόνο κακό κάνει, είχα δει μια εκπομπή που μίλαγαν `γκρίζοι λύκοι' και ήταν σαν να ακούω του έλληνες εθνικιστές `υπάρχει σχέδιο εναντίον μας, θέλουν να μας συρρικνώσουν να ξεχάσουμε την θρησκεία μας' κ.α. ακριβώς τα ίδια.
Κύριοι ούτε χούντα έχουμε για να χάσουμε εδάφη, ούτε εμφύλιο για να σκοτωνόμαστε μεταξύ μας, από την μεταπολίτευση και μετά η ελλάδα είναι ένα οργανωμένο, δυνατό κράτος στην ευρώπη με στρατό και σύνορα, ούτε αλβανία είμαστε ούτε αφγανισταν από οργάνωση, το να φοβόμαστε τους σκοπιανούς που και αυτοί για δικούς τους λόγους το έχουν ρίξει στον εθνικισμό - να ξεχνάνε την πείνα τους πχ - είναι αστείο, όπως αστείοι ήταν αυτοί οι 30 που μαζεύτηκαν σήμερα στα σύνορα να `διαδηλώσουν', γεια σας  -όχι σε όλους- 

Βρήκες κι εσύ όμως σύνθεση ακροατηρίου απόψε να τα πεις όλα αυτά ρε Γιώργο!

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Προφανώς θα μιλάτε μόνο σε βολικές συνθήκες ακροατηρίου.
Μόνο με χειροκροτητές μπορείτε;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αν εχεις αρχιδια ρε ,
εχεις?
ελα να κλεισουμε ενα ραντεβου απο κοντα να μου εκφρασεις τις αριστερες μαλακισμενες αποψεις σου?

Όπα, νάτον ο νέος Σουγκλάκος!

Εσύ ρε μεγάλε ντρέπεσαι να πεις ακόμα και να πεις οτι είσαι μπουρδελιάρης και παραμένεις "κρυφός", σύμφωνα με το νικ σου, θες και τσαμπουκάδες;

Τσου ρε Λάκη, που έλεγε και ο Ψωμιάδης!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Προφανώς θα μιλάτε μόνο σε βολικές συνθήκες ακροατηρίου.
Μόνο με χειροκροτητές μπορείτε;

μετα αν τον σκουπιδοποιησεις του φαινεται και περιεργο
εισαι και φασιστας
α ρε κατι νουμερα που υπαρχουν
κοψε την πρωινηηηηηηη :jerking:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
αν εχεις αρχιδια ρε ,
εχεις?
ελα να κλεισουμε ενα ραντεβου απο κοντα να μου εκφρασεις τις αριστερες μαλακισμενες αποψεις σου?

σιγα μην ερθει σε ραντεβου παπια ονομα και πραμα!
                            :birdman:      













 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
με δυο εκατομμυρια μεταναστες....στα δεκα κατοικων μονον ισχυροι δεν ειμαστε..εκ των οποιων το 1 ανηκει σε συγκεκριμενη πλυθσμιακη ομαδα...που στους κυκλους της εχει σε λανθανουσα κατασταση..ανθελληνικα στοιχεια,η δε οικονομια μας δεν νομιζω να ειναι τοσο ισχυρη..οι δεικτες της δεν το δειχνουν,οι εισαγωγες ειναι περισσοτερες απο τις εξαγωγες...που βλεπεις την ισχυρη χωρα αγαπητε μου?αν δεν ειμαστα στην αλλωτε καταραμενη για καποιους ευρωπαικη ενωση...πεινα θα υπΗρχε κΑΙ ΕΔΩ..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
τωρα που μου το θυμησε ο φωστηρας παπιας
κατσε να βαλω λιγο βγενο να γουσταρει
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
του γιοργουΚ το σοβαροτερο σχολιο στις τελευταιες σελιδες. τομιτο να σε πληροφορησω οτι οι τουρκοι ειναι 70 κι αλλα 10 στην ευρωπη κι εγω θα εξακολουθησω να πηγαινω στη θεσσαλονικη για πατσα και τριγωνα. ξεκολληστε κι ασχοληθειτε με κατι αλλο γιατι στο νεκροκρεβατο σας, ελπιζω για ολους σε βαθια γεραματα, θα διαπιστωσετε οτι τσαμπα και βερεσε ανησυχουσατε τοσα χρονια. στα παπαρια μου για το αν θα λεγετε μακεδονια η ματζουρια. για την ανεργια, τον πληθωρισμο και την αυξηση του πετρελαιου κανα σχολιιο;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
του γιοργουΚ το σοβαροτερο σχολιο στις τελευταιες σελιδες. τομιτο να σε πληροφορησω οτι οι τουρκοι ειναι 70 κι αλλα 10 στην ευρωπη κι εγω θα εξακολουθησω να πηγαινω στη θεσσαλονικη για πατσα και τριγωνα. ξεκολληστε κι ασχοληθειτε με κατι αλλο γιατι στο νεκροκρεβατο σας, ελπιζω για ολους σε βαθια γεραματα, θα διαπιστωσετε οτι τσαμπα και βερεσε ανησυχουσατε τοσα χρονια. στα παπαρια μου για το αν θα λεγετε μακεδονια η ματζουρια. για την ανεργια, τον πληθωρισμο και την αυξηση του πετρελαιου κανα σχολιιο;

Τι να κάνουμε ρε Εσκίγια. Κληρονομήσαμε κάτι κτηματάκια από τους παππούδες και λέμε να τα κληρονομήσουμε και εμείς με την σειρά μας στα εγγόνια μας. Αν είναι να μας τα πάρουν με το έτσι θέλώ διάφοροι δεν λεει.
Εσύ κατα τα άλλα μπορείς να ασχολείσαι με ότι επιθυμείς. Κανένας δεν σε πίεσε για τπτ.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ποιον ισχυρο στρατο λες/δεν μετρανε μονο τα οπλικα συστηματα...που κατ υποδειξη τα παιρνουμε οταν τα παιρνουμε...ασε που τελευταια και αυτο δεν γινεται...το ηθικο στο στρατευμα...που ειναι το κυριο συστατικο απο την θητεια μας το φυμαται κανεις....υψηλο?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
του γιοργουΚ το σοβαροτερο σχολιο στις τελευταιες σελιδες. τομιτο να σε πληροφορησω οτι οι τουρκοι ειναι 70 κι αλλα 10 στην ευρωπη κι εγω θα εξακολουθησω να πηγαινω στη θεσσαλονικη για πατσα και τριγωνα. ξεκολληστε κι ασχοληθειτε με κατι αλλο γιατι στο νεκροκρεβατο σας, ελπιζω για ολους σε βαθια γεραματα, θα διαπιστωσετε οτι τσαμπα και βερεσε ανησυχουσατε τοσα χρονια. στα παπαρια μου για το αν θα λεγετε μακεδονια η ματζουρια. για την ανεργια, τον πληθωρισμο και την αυξηση του πετρελαιου κανα σχολιιο;

στα αναλογα θρεντ φιλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom