Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όχι.
Αλλά να διαμαρτύρεσαι για τη γελοιοποίηση εκ των υστέρων δεν είναι και το πιο έξυπνο.

:2funny: :2funny: :2funny: Ρε ektora δεν το καταλαβαίνεις; Σα γκόμενα κάνει. Άμα πας να του μιλήσεις με το καλό :2funny: πάει να στη γυρίσει. Ανέβασε photo ΤΩΡΑ για να ξέρουμε με τι μιλάμε γιαγιά ντακ

 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εγώ που γουστάρω που είμαι έλληνας και λατρεύω την ελλάδα μας...είμαι και κεντροδεξιός κάνει να μιλήσω σ αυτό το θρέντ ή θα με πούνε φασίστα?........ :think: :think: :think: :think: :think:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
τα εχω καταλαβει ολα φιλε μου...λεονορο..χωριο που φενεται κολαουζο δεν θελει.. :sunglasses:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ταλος προσεχε αν δεν εισαι υπερ των ανθελληνικων αποψεων θα σε πουν φασιστα..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
εγώ που γουστάρω που είμαι έλληνας και λατρεύω την ελλάδα μας...είμαι και κεντροδεξιός κάνει να μιλήσω σ αυτό το θρέντ ή θα με πούνε φασίστα?........ :think: :think: :think: :think: :think:

τι εισαι???/δεξιος?και τι κανεις??
γουσταρεις πουσαι ελληνας?
φασιστα!χουντικε!ναζιστη!
:2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.355
Πόντοι
506
εγώ που γουστάρω που είμαι έλληνας και λατρεύω την ελλάδα μας...είμαι και κεντροδεξιός κάνει να μιλήσω σ αυτό το θρέντ ή θα με πούνε φασίστα?........ :think: :think: :think: :think: :think:
τί κεντροδεξιός και κεντροαριστερός, στην κάλπη τί ρίχνεις;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
ταλος προσεχε αν δεν εισαι υπερ των ανθελληνικων αποψεων θα σε πουν φασιστα..
να επεμβουν οι μοντς και να παραπεμφεις στο δικαστηριο της χαγης!
ακου ελληνας!

 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
φιλελληνας σωστος για καποιους ειναι μονον αν επικροτει την κλοπη του ονοματος της μακεδονιας μας...ειναι υπερ της σκοπιανης προπαγανδας και την υιοθετει..και χλευαζει καθε τι ελληνικο..παραβλεποντας το εθνικιστικο ντελιριο των γειτονων μας...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εγώ που γουστάρω που είμαι έλληνας και λατρεύω την ελλάδα μας...είμαι και κεντροδεξιός κάνει να μιλήσω σ αυτό το θρέντ ή θα με πούνε φασίστα?........ :think: :think: :think: :think: :think:

Γιατί, από πότε χρειάστηκες άδεια για να πεις την άποψή σου, Τάλε;

Και μάλιστα, αντί να "περιγράφεις" την -όποια- άποψή σου, καλό είναι και να μας την πεις επιτέλους.

Σε ξαναρωτάω όμως, σου αρέσουν αυτά τα συνεχή σπαμαρίσματα ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και αν ποστάρω, απο μερικούς; Οι οποίοι μάλιστα ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ τι πιστεύουν.

Η θα πρέπει εγώ να ζητήσω άδεια για να μιλήσω;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φιλελληνας σωστος για καποιους ειναι μονον αν επικροτει την κλοπη του ονοματος της μακεδονιας μας...ειναι υπερ της σκοπιανης προπαγανδας και την υιοθετει..και χλευαζει καθε τι ελληνικο..παραβλεποντας το εθνικιστικο ντελιριο των γειτονων μας...

Επιτέλους, άκουσα την άποψή σου.
Διαφωνώ βέβαια, αλλά δημοκρατία έχουμε.      :dancing:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αλλα ελευθερια υπαρχει...αν σε ενοχλει τοσο μια χωρα...και οι φασιστες κατοικοι της πλεον μετακομιζεις...ελευθερη διακινηση ανθρωπων υπαρχει...γιατι να καταπιεζεσαι?στα σκοπια,αγκυρα μπορει να εκφραζεσαι ελευερα κατα των κακων ελληνων..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

τι????
γρηγορα αριστερα
θα πεις 1000 φορες οτι δεν εχει σημασια το ονομα!
καλα καναν στον σολομου!
οι λαθρομετανατσες ειναι φιλοι μας και τιμη μας που τπους εχουμε!
οτι στον εμφυλιο μονο οι δεξιοι σκοτωναν!
εχασα πασα ιδεα για σενα!
:2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αλλα ελευθερια υπαρχει...αν σε ενοχλει τοσο μια χωρα...και οι φασιστες κατοικοι της πλεον μετακομιζεις...ελευθερη διακινηση ανθρωπων υπαρχει...γιατι να καταπιεζεσαι?στα σκοπια,αγκυρα μπορει να εκφραζεσαι ελευερα κατα των κακων ελληνων..

Που είδες να λέω οτι με ενοχλεί η συγκεκριμένη χώρα, αγαπητέ ώστε να θέλω να την κάνω;
Άσε που δεν μου απάντησες και σε κάτι άλλο, δεν το ξεχνάω.
Κόλλησες απο την ομήγυρη βλέπω.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
και εγω αγαπητε φεθρυ διαφωνω ριζικα μαζι σου...αλλα παραδεξου οτι αυτο ειναι δημοκρατια...σε αλλες χωρες δεν υπαρχει...ουτε σε αλλα πρωην ανατολικα καθεστωτα...εχω γνωση και εχω γνωμη...ποτε δεν μιλαω θεωρητικα..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τους προκαλείς αγαπητέ ....είτε με τα γραφόμενα σου , είτε με τις απόψεις σου.....και είσαι και απόλυτος..όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου του την λες......δεν τον βρίζεις αλλά του την λες...οπότε και οι άλλοι εκνευρίζονται και γίνεται χαμός.....για κάτσε και κοίτα τις αρχές των καυγάδων με ανοικτό μυαλό και θα το διαπιστώσεις.....

και αφου θέλεις την άποψη μου για το μακεδονικό να σου την πω εν συντομία....η μακεδονία είναι και θα μείνει ελληνική με οποιοδήποτε κόστος...και όποιος την επιβουλευτεί θα έχει να κάνει με 10.000.000 έλληνες.....έγινα σαφής τώρα?.....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Fethry, εσύ τι πιστεύεις για το θέμα με την ΠΓΔΜ; Είσαι υπέρ σύνθετης ονομασίας; Πιστεύεις ότι αυτοί έχουν σχέση με τους αρχαίους μακεδόνες; Ρωτάω γιατί με ενδιαφέρει να ακούσω τη γνώμη σου ξεκάθαρα.
Εδώ και πολύ ώρα έχετε αναλωθεί σε ανούσιες και άκρως κουραστικές προσωπικές αντεγκλήσεις με παράλληλη επίδειξη (υπερ)πατριωτισμού από μερικούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom