Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μ' αρέσουν αυτές οι πειραιώτικες συνήθειες να επικαλείται κανείς την προσωπική αλληλογραφία ενός τρίτου προσώπου, που δεν είναι καν στη "συζήτηση".
Πολύ αρσενικό!
Είναι ρε... Σε διαβάζει και έχει πεθάνει από τα γέλια........
Μιλάμε το απόλυτο γέλιο σήμερα......
Εχω γίνει ντέφι απ τα γέλια μάγκες....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Είναι μουσικός με ντέφι και αρκούδα ρε Civ.... Μόνο πρωινά......
Δεν εκπλήσσομαι που το γνωστικό σου επίπεδο για τη μουσική είναι αυτό και μόνο, αλλά χαίρομαι που το ξεκαθαρίζεις.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
aytokollito4.JPG


Aφιερωμένο εξαιρετικά στα (πρωην) aristera συντρόφια.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Είναι ρε... Σε διαβάζει και έχει πεθάνει από τα γέλια........
Μιλάμε το απόλυτο γέλιο σήμερα......
Εχω γίνει ντέφι απ τα γέλια μάγκες....
Αν -όπως λες- είναι, να της διαβιβάσεις τα σέβη μου για τον αυτοσεβασμό της.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
aytokollito4.JPG


Aφιερωμένο εξαιρετικά στα πρων aristera συντρόφια.

Αν κάποιοι ονειρεύονται πόλεμο με τη Δημοκρατία της Μακεδονίας, περαστικά τους.
Αλλά και πόλεμος να γινότανε (λέμε τώρα), άλλους θα στέλνανε να πολεμήσουνε.......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν -όπως λες- είναι, να της διαβιβάσεις τα σέβη μου για τον αυτοσεβασμό της.
Σου διαβιβάζει και εκείνη την αμέριστη συμπαράστασή της...

FREE FERTHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
aytokollito4.JPG


Aφιερωμένο εξαιρετικά στα (πρωην) aristera συντρόφια.

Για να συνεισφέρω και εγώ στην κουβέντα δείτε Ένα παρατηρητήριο για τα καμώματα του σύριζα....
Και σε αντίθεση με κάποια άλλα παρατηρητήρια με επικεφαλής τον βαλιανάτο και φανατικό οπαδό την πάπια, αυτό λέει και καμια αλήθεια...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Για να συνεισφέρω και εγώ στην κουβέντα δείτε Ένα παρατηρητήριο για τα καμώματα του σύριζα....
Και σε αντίθεση με κάποια άλλα παρατηρητήρια με επικεφαλής τον βαλιανάτο και φανατικό οπαδό την πάπια, αυτό λέει και καμια αλήθεια...

Πόσο δίνει το τελευταίο γκάλοπ στο ΣΥΡΙΖΑ είπαμε;
Εξηγούνται διάφορα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Αν -όπως λες- είναι, να της διαβιβάσεις τα σέβη μου για τον αυτοσεβασμό της.

Τωρα μας εχεις κανει λαχειο ολους.  Μπλεξαμε οχι μονο τα μπουτια αλλα και τα φυλα μας (τα σεξουαλικα εννοειται...). Αυτος ειναι ο στρατηγικος στοχος?
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ που είμαι αριστερών αποχρώσεων αλλά δε γουστάρω με τίποτα τους Αλβανούς λέτε να έχω πρόβλημα;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πόσο δίνει το τελευταίο γκάλοπ στο ΣΥΡΙΖΑ είπαμε;
Εξηγούνται διάφορα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το τελευταίο γκάλοπ δείχνει πτώση του σύριζα από 17 σε 14% μιας και το έθιξες...
Λες το ζελέ του αλέξη να άρχισε να χάνει τη λάμψη του;
Και εσένα τι σε νοιάζουν τα γκάλοπ σε τελική ανάλυση...
Ανένταχτος αριστερός δεν δηλώνεις;
Τί λένε τα εργαλεία του δικοματισμού σε μάρανε;
Ή αν τα γκάλοπ διαφωνούν με το εκλογικό αποτέλεσμα, τόσο το χειρότερο για το εκλογικό αποτέλεσμα;
Διότι μέχρι τα γκάλοπ και το "κλίμα" να μετουσιωθεί σε πραγματικές ψήφους, ο συριζα είναι το 4ο κόμμα στην ελλάδα και τίποτα περισσότερο...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και μετά αναρωτιέστε ποιος γαμάει τα θρεντ.......
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Παιδιά μην προσπαθείτε να τραβήξετε την προσοχή του πάπιου. Την έχει όλη ο περσόνας. Πού και πού σας θυμάται κι εσάς να σας απαντήσει
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Εγώ που είμαι αριστερών αποχρώσεων αλλά δε γουστάρω με τίποτα τους Αλβανούς λέτε να έχω πρόβλημα;

Μεχρι στιγμης κανενα!  Προβλημα θα εχεις απο τη στιγμη που θα συναντησεις την Αλβανιδα με δυο πτυχια, λατινικα, αρχαια ελληνικα, IQ 160, θεομουνα και στο κρεβατι, την παντρευσαι κανεις τρια παιδια .... και μετα εχεις προβλημα με τα πεθερικα σου και το σοι της!!! Καταλαβες ?  Πολυ απιθανο οποτε κοιμησου ησυχος
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Το τελευταίο γκάλοπ δείχνει πτώση του σύριζα από 17 σε 14% μιας και το έθιξες...
Λες το ζελέ του αλέξη να άρχισε να χάνει τη λάμψη του;
Και εσένα τι σε νοιάζουν τα γκάλοπ σε τελική ανάλυση...
Ανένταχτος αριστερός δεν δηλώνεις;
Τί λένε τα εργαλεία του δικοματισμού σε μάρανε;
Ή αν τα γκάλοπ διαφωνούν με το εκλογικό αποτέλεσμα, τόσο το χειρότερο για το εκλογικό αποτέλεσμα;
Διότι μέχρι τα γκάλοπ και το "κλίμα" να μετουσιωθεί σε πραγματικές ψήφους, ο συριζα είναι το 4ο κόμμα στην ελλάδα και τίποτα περισσότερο...
Ποιο είναι το γκάλοπ αυτό;
Γιατί εγώ είδα δύο προχτεσινά, ένα με 16,7% και ένα με 18,7%, που απορώ πως -κάνεις οτι- δεν τα είδες.
Για κόμμα που όλοι εδώ το βρίζετε και που πριν απο ένα χρόνο είχε δεν είχε 3%, καλά είναι νομίζω!
Τώρα, απο που εξήγαγες το συμπέρασμα οτι τα επιστημονικά γκάλοπ (που δεν τα θυμάμαι να έχουν πέσει έξω απο τότε που υπάρχουν) είναι "όργανα του δικοματτισμού", μόνο το δεξιό σου κεφάλι μπορεί να μας το εξηγήσει.
Αλήθεια, είσαι ικανοποιημένος απο τη θητεία του χοντρού πρωθυπουργού μας;
Ποια είναι η γνώμη σου για το ασφαλιστικό, ας πούμε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιο είναι το γκάλοπ αυτό;
Γιατί εγώ είδα δύο προχτεσινά, ένα με 16,7% και ένα με 18,7%, που απορώ πως -κάνεις οτι- δεν τα είδες.
Για κόμμα που όλοι εδώ το βρίζετε και που πριν απο ένα χρόνο είχε δεν είχε 3%, καλά είναι νομίζω!
Τώρα, απο που εξήγαγες το συμπέρασμα οτι τα επιστημονικά γκάλοπ (που δεν τα θυμάμαι να έχουν πέσει έξω απο τότε που υπάρχουν) είναι "όργανα του δικοματτισμού", μόνο το δεξιό σου κεφάλι μπορεί να μας το εξηγήσει.
Αλήθεια, είσαι ικανοποιημένος απο τη θητεία του χοντρού πρωθυπουργού μας;
Ποια είναι η γνώμη σου για το ασφαλιστικό, ας πούμε;
Η φέρθυ ανάλυσις κάνει και δικά της γκάλοπ........

Ανοδος Καραμανλή και Παπανδρέου
Μείωση διαφοράς ΝΔ-ΠΑΣΟΚ στη νέα δημοσκόπηση της Κάπα Research
Eurokinissi
Τα δύο μεγάλα κόμματα εξουσίας διατηρούν τις δυνάμεις τους, ωστόσο η φθορά είναι σημαντική
Αθήνα

Ενίσχυση της δημοτικότητας του πρωθυπουργού Κ.Καραμανλή και του προέδρου του ΠΑΣΟΚ Γ.Παπανδρέου δείχνει η νέα δημοσκόπηση της Κάπα Research που δημοσιεύεται στο Βήμα της Κυριακής.

Συγκεκριμένα, σε σχέση με την προηγούμενη μέτρηση, τον Φεβρουάριο, οι θετικές κρίσεις για τον κ. Καραμανλή ενισχύθηκαν σε 61,1% από 50,5%, ενώ για τον κ. Παπανδρέου αυξήθηκαν στο 53,8% από 38%.

Η δημοτικότητα του Αλέξη Τσίπρα, μετά τα εντυπωσιακά υψηλά ποσοστά που είχε σημειώσει την επομένη της εκλογής του στην ηγεσία του Συνασπισμού, υποχωρεί σε 59,1% από 76,7%, ενώ του Αλέκου Αλαβάνου σημειώνει μικρότερη πτώση, στο 49,5% από 56,2%.

Στην πρόθεση ψήφου προηγείται σταθερά η ΝΔ με 29,8% (από 29,1% τον Φεβρουάριο), το ΠΑΣΟΚ ακολουθεί με 25,8% (από 23,2%), ο ΣΥΡΙΖΑ είναι και πάλι τρίτο κόμμα με 15,2% (από 18,4%), το ΚΚΕ συγκεντρώνει 7,4% (από 7,5%) και ο ΛΑΟΣ έχει ποσοστό 4,9% έναντι 5,1%.

Καταλληλότερος για πρωθυπουργός είναι ο Κ.Καραμανλής με ποσοστό 43% έναντι 21,6% του Γ.Παπανδρέου. Στη μέτρηση του Φεβρουαρίου τα αντίστοιχα ποσοστά ήταν 41,2% και 19,3%.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Αν -όπως λες- είναι, να της διαβιβάσεις τα σέβη μου για τον αυτοσεβασμό της.


Όσο γι αυτό που του πες πριν του περσόνα (να χαίρεται τα παντελόνια του) δε χρειάζεται γιατί τα χαίρομαι εγώ.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ποιο είναι το γκάλοπ αυτό;
Γιατί εγώ είδα δύο προχτεσινά, ένα με 16,7% και ένα με 18,7%, που απορώ πως -κάνεις οτι- δεν τα είδες.
Για κόμμα που όλοι εδώ το βρίζετε και που πριν απο ένα χρόνο είχε δεν είχε 3%, καλά είναι νομίζω!
Τώρα, απο που εξήγαγες το συμπέρασμα οτι τα επιστημονικά γκάλοπ (που δεν τα θυμάμαι να έχουν πέσει έξω απο τότε που υπάρχουν) είναι "όργανα του δικοματτισμού", μόνο το δεξιό σου κεφάλι μπορεί να μας το εξηγήσει.
Αλήθεια, είσαι ικανοποιημένος απο τη θητεία του χοντρού πρωθυπουργού μας;
Ποια είναι η γνώμη σου για το ασφαλιστικό, ας πούμε;

Δημοσιεύεται σήμερα στο βήμα το εν λόγω γκάλοπ...
Και εργαλεία του δικοματισμού αποκαλεί τα γκάλοπ η αριστερά απ' όσο θυμάμαι, όχι εγώ..
Αλήθεια, τα γκαλοπ που δίνουν 90% υπέρ της στάσης της ελληνικής κυβέρνησης στο σκοπιανό, πώς σου φαίνονται; Ή αυτά δεν είναι επιστημονικά;
Ή μήπως θα ήθελες να γίνει ένα γκάλοπ με βασικό ερώτημα "πώς αξιολογείται τη στ΄λαση των συνιστωσών του σύριζα στο ζήτημα των σκοπίων";
Μπορείς να φανταστείς τί ποσοστό θα έπαιρνε το "ξεπουλημένη", ανθελληνική" ή κάτι αντίστοιχο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom