Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ως πότε θα αφήνετε τον κύριο να βρίζει?

Η πάπια είναι προστατευόμενο είδος αν δεν κάνω λάθος;
Επίσης δεν ξέρω αν έχει λήξει η κυνηγετική περίοδος οπότε καταλαβαίνεις...
Από Σεπτέμβρη πάλι...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κι εσύ λίγη αυτογνωσία.....
Αλλά τελικά αυτό φταίει που δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ο λόγος που είσαι εδώ και ανοίγεις συνέχεια τσακωμούς είναι επειδή θέλεις να ασχολούνται μαζί σου ακόμα και αν σε βρίζουν ή σε κοροϊδεύουν.

Καλά, εσένα δεν σε πειράζει που επικαλούνται την προσωπική σου αλληλογραφία και ανα πέντε λεπτά δίνεις όρκους πίστης, τα άλλα σε μάραναν;
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Καλά, εσένα δεν σε πειράζει που επικαλούνται την προσωπική σου αλληλογραφία και ανα πέντε λεπτά δίνεις όρκους πίστης, τα άλλα σε μάραναν;

Καλά, εσένα δεν σε πειράζει που σε βρίζει το μισό σάιτ και σε κοροϊδεύει το άλλο μισό, τα άλλα σε μάραναν;
BTW, προσωπική αλληλογραφία δε σημαίνει ότι το έτερον ήμισυ δεν ξέρει τι δούναι λαβείν έχεις. Και επίσης BTW προσωπική αλληλογραφία είναι μόνο αυτή που είναι στο πισί μου και όχι σε ένα σάιτ στο ίντερνετ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Καλά, εσένα δεν σε πειράζει που σε βρίζει το μισό σάιτ και σε κοροϊδεύει το άλλο μισό, τα άλλα σε μάραναν;
BTW, προσωπική αλληλογραφία δε σημαίνει ότι το έτερον ήμισυ δεν ξέρει τι δούναι λαβείν έχεις. Και επίσης BTW προσωπική αλληλογραφία είναι μόνο αυτή που είναι στο πισί μου και όχι σε ένα σάιτ στο ίντερνετ.
Το μισό σάιτ είναι οι γάβροι που γλύφει ο περσόνα και οι ακροδεξιοί στα πολιτικά θρεντ;
Τι βαθμό είχες στην αριθμητική;

Το δε επιχείρημά σου για την ιδιωτική και τη δημόσια αλληλογραφία, θα μου επιτρέψεις να το κορνιζάρω.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
fethry έχεις φρικάρει που δεν ανταποκρίθηκα στα pm σου και έκατσα στον persona και τώρα προσπαθείς να του τη λες διαρκώς όπου γράφει;
Πολύ εμπάθεια διακρίνω.
Πάντως με τέτοια συμπεριφορά που έχεις δεν απορώ γιατί σε έχουν όλοι έτσι όπως σε έχουν στο site και γκόμενα αποκλείεται να βγάλεις.
Ας μην πω περισσότερα γιατί άλλοι ανάβουν τις φωτιές και άλλοι γίνονται warned...

Για να μην ξεχνάνε οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι...........
Ο απόλυτος ξεφτίλας του σάιτ.... Τώρα εκτός από τον γκόμενο, την πέφτει και στην κοπελιά του γκόμενου.......
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Είπες το ανέκδοτο της χρονιάς τώρα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εισαι τελικα πραγματι πολυ φτηνος.  Παραταυτα επειδη προκαλεις για τον φιλοσοφικο αυτοκαθορισμο μου σου λεω οτι ειμαι ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ οχι της καταστροφης αλλα της ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ.  Οσο για τον ανερχομενο Τσιπρα σου (των μηντια) στοιχηματιζω οτι θα ειναι "κατερχομενος"  σε λιγα χρονια οπως και ολοι οι αλλοι που προηγηθηκαν στο χωρις διεξοδο, ιδιο μονοπατι.  Εχεις να μαθεις ακομα...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Το μισό σάιτ είναι οι γάβροι που γλύφει ο περσόνα και οι ακροδεξιοί στα πολιτικά θρεντ;
Τι βαθμό είχες στην αριθμητική;

Α καταλήξαμε πάλι ότι ο περσόνα κάνει κουμάντο εδώ ε; Ρε κοίτα ένα κόλλημα που έχει ο πάπιος με τον περσόνα. Μήπως τον βλέπεις και στον ύπνο σου; Σου έχει γίνει έμμονη ιδέα;
Όσο για το βαθμό μου στην αριθμητική άστο γιατί δε σε παίρνει.
Αλλά εγώ ξέρω τι λέω. Μπορεί να χαίρεσαι σε μερικά θρεντ ότι μιλάς πολιτισμένα για κάμποση ώρα, αλλά στο τέλος 99% τσακώνεσαι και πέφτουν μπινελικια
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εισαι τελικα πραγματι πολυ φτηνος.  Παραταυτα επειδη προκαλεις για τον φιλοσοφικο αυτοκαθορισμο μου σου λεω οτι ειμαι ΑΝΑΡΧΙΚΟΣ οχι της καταστροφης αλλα της ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ.  Οσο για τον ανερχομενο Τσιπρα σου (των μηντια) στοιχηματιζω οτι θα ειναι "κατερχομενος"  σε λιγα χρονια οπως και ολοι οι αλλοι που προηγηθηκαν στο χωρις διεξοδο, ιδιο μονοπατι.  Εχεις να μαθεις ακομα...

Ίσως.
Αλλά απο αναρχικούς των σαλονιών, δεν έχω να μάθω τίποτα, πίστεψέ με.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Α καταλήξαμε πάλι ότι ο περσόνα κάνει κουμάντο εδώ ε; Ρε κοίτα ένα κόλλημα που έχει ο πάπιος με τον περσόνα. Μήπως τον βλέπεις και στον ύπνο σου; Σου έχει γίνει έμμονη ιδέα;
Όσο για το βαθμό μου στην αριθμητική άστο γιατί δε σε παίρνει.
Αλλά εγώ ξέρω τι λέω. Μπορεί να χαίρεσαι σε μερικά θρεντ ότι μιλάς πολιτισμένα για κάμποση ώρα, αλλά στο τέλος 99% τσακώνεσαι και πέφτουν μπινελικια

Χέστηκα για τον περσόνα, όσο και αν δεν το πιστεύεις.
Και του απαντάω μόνο και μόνο γιατί μου τη σπάει η κουραδομαγκιά του.

Εσύ όμως μίλησες για το μισό σάιτ.
Το μισό σάιτ είναι μερικοί γάβροι και οι ελληναράδες;
Αν σου κάνει ως επιχείρημα, τι να πω.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε μην ασχοείστε άλλο με το μαλάκα... Ο άνθρωπος εάν πάψουν να ασχολούνται μαζί του και στο σάιτ θα πεθάνει από μοναξιά........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ίσως.
Αλλά απο αναρχικούς των σαλονιών, δεν έχω να μάθω τίποτα, πίστεψέ με.

Παλι καταληγεις και πολυ γρηγορα σε αυθαιρετα συμπερασματα!!! Δεν υπαρχει θεραπεια για σενα.  Καληνυχτα.  
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μπορείς να το κάνεις και υπογραφή στο προφίλ σου αν θες.

Μιας και δεν σε πειράζει λοιπόν, δεν μας ποστάρεις και την -ιδιωτική η ηλεκτρονική, δεν θα τα χαλάσουμε εκεί- αλληλογραφία σου με παλιότερους γκόμενούς σου;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Χέστηκα για τον περσόνα, όσο και αν δεν το πιστεύεις.
Και του απαντάω μόνο και μόνο γιατί μου τη σπάει η κουραδομαγκιά του.
Ρε χέστη.... Δε σου ειχα πει να συναντηθούμε εκτός να σε γαμήσω και να σε κάνω φέτες; Εκλασες μέντες ή να ψάξω και αυτά τα ποστς σου ρε καραγκιοζάκο δειλέ, αγάμητε που τα έκανες αβαβά δήθεν λόγω πολιτισμού;
Χου ρε χέστη.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε μην ασχοείστε άλλο με το μαλάκα... Ο άνθρωπος εάν πάψουν να ασχολούνται μαζί του και στο σάιτ θα πεθάνει από μοναξιά........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
ΕΣΥ μπήκες μόνο και μόνο για ν' ασχοληθείς μαζί μου στο θρεντ μικρέ μου, το ξέχασες κιόλας;
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ρε παιδια/κοριτσια το CITY TOYRS και καποια αλλα "ενεργα"  θρεντς εχουν ηδη "κοιμηθει"  εδω και 2 ωρες! Οι ανθρωποι ικανοποιουν εντονα τις φυσικες τους αναγκες και πανε σαν μωρακια για βαθυ υπνο.  Εμεις πως στο διαλο κολλησαμε με παπιες?  Τι νυχτερινες ανωμαλιες ειναι αυτες?

Καληνυχτα και παλι!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε χέστη.... Δε σου ειχα πει να συναντηθούμε εκτός να σε γαμήσω και να σε κάνω φέτες; Εκλασες μέντες ή να ψάξω και αυτά τα ποστς σου ρε καραγκιοζάκο δειλέ, αγάμητε που τα έκανες αβαβά δήθεν λόγω πολιτισμού;
Χου ρε χέστη.
Αφού με έχεις "γαμήσει" τόσες φορές ηλεκτρονικώς, σαν την υποτιθέμενη χυλόπιτα που έφαγα.
Τόσο μοβόρος είσαι;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom