Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
α. Καύλα μου να λες όποιον/αν σου το επιτρέπει. Συνεννοηθήκαμε;
β. Δείξε μου ΜΙΑ έστω διαδήλωση των "Τσιπρόπουλων" (δηλαδή του ΣΥΡΙΖΑ, μην μου μιλήσεις πάλι για αναρχικούς, εσύ μίλησες για "τσιπρόπουλσ") που οι διαδηλωτές ήταν κουκουλοφόροι.
γ. Υπήραξαν κουκουλοφόροι-δοσίλογοι στην κατοχή; Και αν ναι, σε ποια παράταξη ανήκαν; Στη δεξιά η στην αριστερά; Και ποια παράταξη τους χρησιμοποίησε στο πλευρό της στα δεκεμβριανά και στον εμφύλιο;
δ. Απο που εικάζεις οτι "μου αρέσει να κυκλοφορεί ο κόσμος με καλάσνικωφ και μολότωφ παραμάσχαλα"; Μήπως δεν ειρωνεύτηκα αρκούντως τους εκ Ζωνιανών μαστουρωμένους οπλοφόρους της πούτσας;
ε. Το οτι δεν καταφεύγω στην αστυνομία γαι να καταδώσω κάποιον σημαίνει οτι ντε και καλά συμφωνώ μαζί του η οτι δεν τον τον θεωρώ μαλάκα;
στ. Εσύ συμφωνείς η διαφωνείς με τους οπλοφόρους του Ψηλορείτη και το μανιφέστο τους; Πολιτικά, αλλά και θεσμικά.
ζ. Θα κατέδιδες κάποιον για πολιτικούς λόγους;
η. Έχεις δει κάποια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ διαδήλωση για την "απελευθέρωση κάποιου αγωνιστή" που λες, όπου οι διαδηλωτές φοράνε κουκούλες; Μη μου πεις για τους δήθεν αναρχικούς που καίνε ΑΤΜ, όλος ο κόσμος ξέρει πια οτι συνεργάζονται ανοιχτά με τους μπάτσους.
θ. Είσαι ο todok; Δεν μου απάντησες.

Θα επιθυμούσα απάντηση στο καθένα ξεχωριστά απο τα ερωτήματά μου.
Δηλαδή, όχι μία "περιληπτική".
Ευχαριστώ.

Και μια τελευταία, έτσι για να σου σπάσω τα νεύρα:
ι.  Ποιανού κόμματος η δύναμη έχει ΥΠΕΡΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ -σύμφωνα με ΟΛΕΣ τις δημοσκοπήσεις- μέσα σε ένα εξάμηνο; Και γιατί άραγε;

'Ασε μας κουκλίτσα μου που θα κάθομαι να απαντώ στο παραλήρημά σου βραδυάτικα!
Και ανακάλυψες στα γεράματα τις δημοσκοπήσεις;
Αυτές δεν ήταν εργαλείο του δικοματίσμού μέχρι πριν 2-3 μήνες;
Σε λίγο θα αναλακύψεις και την αρχή της δεδηλωμένης...

Και όχι ανόητη πάπια, δεν είμαι ο τόντοκ- άλλωστε έχω τσακωθεί ουκ ολίγες φορές μαζί του και μπαίναμε παράλληλα...
Εσύ έχεις μπει ποτέ παράλληλα με χρυς και θεόφιλο και πετρο πελεκάνο..
Διότι μόλις εξαφανιζόταν ο ένας εμφανιζόταν ο άλλος...
Αλλά είπαμε, δεν έχω αποδείξεις...Την κάνω για κόμο...
Και τον Clooney

Που τον ξέρει ο Αθενς

Α ρε για σας ειναι η ζωη...

Αυτού δεν του μιλάμε- κάνει διαδηλώσεις για το σουδάν και είναι τόσο πασέ και μπανάλ...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
'Ασε μας κουκλίτσα μου που θα κάθομαι να απαντώ στο παραλήρημά σου βραδυάτικα!
Και ανακάλυψες στα γεράματα τις δημοσκοπήσεις;
Αυτές δεν ήταν εργαλείο του δικοματίσμού μέχρι πριν 2-3 μήνες;
Σε λίγο θα αναλακύψεις και την αρχή της δεδηλωμένης...

Και όχι ανόητη πάπια, δεν είμαι ο τόντοκ- άλλωστε έχω τσακωθεί ουκ ολίγες φορές μαζί του και μπαίναμε παράλληλα...
Εσύ έχεις μπει ποτέ παράλληλα με χρυς και θεόφιλο και πετρο πελεκάνο..
Διότι μόλις εξαφανιζόταν ο ένας εμφανιζόταν ο άλλος...
Αλλά είπαμε, δεν έχω αποδείξεις...Την κάνω για κόμο...

Μικρή μου άτακτη καριολίτσα, εφόσον αποφεύγεις να απαντάς, μην θέτεις ερωτήσεις.
Η, αν τις θέτεις, μην είσαι κοτούλα λυράτη ως προς τις απαντήσεις.
Στο μόνο που κάτι βρήκες να ψελλίσεις κάτι ήταν για τις δημοσκοπήσεις. Σε καταλαβαίνω.
Α, και ψάξε και βρες απο πότε είμαι μέλος εδώ για τα άλλα που ρώτησες, δεν είμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι τα -τύπου Σέρλοκ Χολμς- παραληρήματά σου. Η ρώτα κανέναν μοντ.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
ο κυριακος θα επιστρέψει στην εθνική τράπεζα που τον ειχε βάλει ο μπαμπας του

Λάθος, τον είχε βάλει ο Σημίτης.

Για να μοιράσει με την μεγάλη σοφία, εξυπνάδα και κυρίως πείρα του venture capital.
Το οποίο βεβαίως-βεβαίως δεν του το είχαν εμπιστευτεί τίποτε αγριεμένοι capitalists που απαιτούνε αποδόσεις αλλά η Εθνική από τις καταθέσεις των πελατών της.

Κρίνοντας δε από το record του Κυριάκου, τις εταιρείες στις οποίες επένδυσε και τις απογείωσε, θα έλεγα, ότι προτιμότερο θα ήταν μείνει εκεί που είναι. Βουλευτής Β΄ Αθηνών (πριμοδοτούμενος).
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
quote author=fethry link=topic=25823.msg472228#msg472228 date=1207867159]
Μικρή μου καριολίτσα, εφόσον αποφεύγεις να απαντάς, μην θέτεις ερωτήσεις.
Η, αν τις θέτεις, μην είσαι κοτούλα λυράτη ως προς τις απαντήσεις.
Στο μόνο που κάτι βρήκες να ψελλίσεις κάτι ήταν για τις δημοσκοπήσεις. Σε καταλαβαίνω.
Α, και ψάξε και βρες απο πότε είμαι μέλος εδώ για τα άλλα που ρώτησες, δεν είμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι τα παραληρήματά σου. Η ρώτα κανέναν μοντ.

[/quote]

Είσαι μέλος από 15-1-2008 καραγκιοζάκο...
Ο χρυς, ο πέτρος πελεκάνος και θεοφίλος δεν ήταν μέλη τότε...
Για την ακρίβεια, ποτέ δεν ήταν όλοι μαζί μέλη...
Έφευγε ο ένας, ερχόταν ο άλλος...
Κάνω λάθος;

Και βασικά στ' @@ μου αν είσαι κλώνος ή όχι- προσφέρεις απλόχερα το γέλιο ανεξαρτήτως νικ..
Μου τη σπάει που κατηγορείς άλλους για κλώνους, ειδικά αν διαφωνούν μαζί σου...


 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
quote author=fethry link=topic=25823.msg472228#msg472228 date=1207867159]
Μικρή μου καριολίτσα, εφόσον αποφεύγεις να απαντάς, μην θέτεις ερωτήσεις.
Η, αν τις θέτεις, μην είσαι κοτούλα λυράτη ως προς τις απαντήσεις.
Στο μόνο που κάτι βρήκες να ψελλίσεις κάτι ήταν για τις δημοσκοπήσεις. Σε καταλαβαίνω.
Α, και ψάξε και βρες απο πότε είμαι μέλος εδώ για τα άλλα που ρώτησες, δεν είμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι τα παραληρήματά σου. Η ρώτα κανέναν μοντ.



Είσαι μέλος από 15-1-2008 καραγκιοζάκο...
Ο χρυς, ο πέτρος πελεκάνος και θεοφίλος δεν ήταν μέλη τότε...
Για την ακρίβεια, ποτέ δεν ήταν όλοι μαζί μέλη...
Έφευγε ο ένας, ερχόταν ο άλλος...
Κάνω λάθος;

Και βασικά στ' @@ μου αν είσαι κλώνος ή όχι- προσφέρεις απλόχερα το γέλιο ανεξαρτήτως νικ..
Μου τη σπάει που κατηγορείς άλλους για κλώνους, ειδικά αν διαφωνούν μαζί σου...

Γιατί δεν ρωτάς κανένα μοντ λοιπόν ψιψίνα μου, αντί να σπας @@ με τις εμμονές σου;
Αν απαντούσες κιόλας σε αυτά που ρώτησα και δεν ήσουνα ΚΑΙ κοτούλα, τι καλά που θα' τανε.....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ενας πολιτικός για να ειναι πετυχημένος πρέπει ή να έχει όραμα ή να είναι εξαιρετικός στη διαχείριση.
Διαφωνώ επίσης. Αλλά τα έχω ξαναγράψει, ψάξε στο thread περί Τσίπρα. Δεν κάθομαι να τα ξαναγράψω.

Μα ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Γιατι ειναι η θέση τέτοια; Ολες οι θέσεις είναι καπως.
Για τον george λέγαμε. Και είπα ότι (συγγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός) η θέση είναι τέτοια που δεν καταλαβαίνουμε εμείς οι πολλοί τι πράμα είναι ο επί κεφαλής εκεί. Και οι διπλωμάτες δε μιλάνε δημόσια (για να μας πουν). Όπως λοιπόν ΔΕΝ καταλάβαμε τι είδους πράμα ήταν ο george τόσα χρόνια (τώρα μόνο το καταλάβαμε), έτσι δεν μπορούμε να καταλάβουμε και για την κυρία (απο αυτή τη θέση) τι πράμα είναι.

Εδωσε το στίγμα της; Εκανε αλλαγές; Εδειξε οτι κινείται βάσει σχεδιασμού; Εδωσε την εντύπωση ότι δημιουργεί εξελίξεις αντί να τις ακολουθεί;
Sorry, ξύλινα.

Ισα ισα, αυτή η θέση προσφέρεται για πολλά. Ειναι όμως για πολύ καλούς. Εδω οι μέτριοι εκτίθενται πολλαπλώς.
Ίσως έχεις δίκιο σε αυτά, αλλά πρέπει να μείνουμε στο ΙΣΩΣ. Γιατί ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

Δεν ξέρω. Στην αρχή ναι το είπα για πλάκα. Μετά όμως σκέφτηκα... γιατί ειναι καλύτερη η πρώην δήμαρχος; Οχι σοβαρά, ποια επιτυχία σημείωσε; Ποια αναδιοργάνωση έκανε στο υπουργείο; Πως απέδειξε οτι χειρίζεται επιτυχώς τη διαθέσιμη πληροφορία; Τελικά, δεν κάνω πλάκα.
Μη με αναγκάζεις ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ να την υπερασπίζομαι! Αλλά είναι, δυστυχώς! Βάλ’ τους δίπλα-δίπλα, και σύγκρινέ τους. Υπάρχει διαφορά φαιάς ουσίας, είναι προφανές.

Κανείς δεν ειναι τέλειος.
Γι’ αυτό, το κόβω νωρίς.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Μικρή μου άτακτη καριολίτσα, εφόσον αποφεύγεις να απαντάς, μην θέτεις ερωτήσεις.
Η, αν τις θέτεις, μην είσαι κοτούλα λυράτη ως προς τις απαντήσεις.
Στο μόνο που κάτι βρήκες να ψελλίσεις κάτι ήταν για τις δημοσκοπήσεις. Σε καταλαβαίνω.
Α, και ψάξε και βρες απο πότε είμαι μέλος εδώ για τα άλλα που ρώτησες, δεν είμαι υποχρεωμένος να ανέχομαι τα -τύπου Σέρλοκ Χολμς- παραληρήματά σου. Η ρώτα κανέναν μοντ.


[size=16pt]ΜΩΡΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ[/size]..............ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΤΙΠ ΤΣΙΠΑ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ; ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;;;;;;
Καλά δεν ντρέπεσαι καθόλου; Τολμάς να χρησιμοποιείς [size=13pt]σε άλλον τον χαρακτηρισμό ΚΟΤΑ ΛΥΡΑΤΗ[/size] που πολύ επιτυχημένα σου κόλλησε ο Tomito κάνοντας σε [size=13pt]περίγελο του σαίτ όλου[/size] για τις μαλακίες που τσαμπουνάς και μετά[size=13pt] αποφεύγεις να υποστηρίξεις ;[/size]

Έ όχι ρε πούστη μου....πέρα από τα όσα λές....πέρα από το αν διαφωνώ η συμφωνώ.....[size=13pt]είπες εσύ τον str8 κότα ;; [/size]
[size=13pt]Και μίλησες εσύ για κλώνους ;[/size]
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
Μόνο πρόσεξε [size=16pt]ΤΣΟΥΤΣΟΥ.[/size]...............ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 'ΡΙΞΕ ΡΟΧΑΛΑ !!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πόσο γελοίος μπορείς να γίνεις Θεέ μου !!!!!!!!!!
[size=15pt]Αυτοδιαγράψου τώρα[/size].....να περισώσεις  ότι σου έχει απομείνει.....αν είχες ποτέ προσωπικότητα....ιδεολόγίσκο του κώλου....η συζήτηση με άτομα που δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μαζί τους.....σε ρίχνει πολύυυυυυυυυυ χαμηλάαααααααα !!!!!!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Λάθος, τον είχε βάλει ο Σημίτης.

Ναι βρε παιδί μου, τυπικά ο Σημίτης.

Δηλαδή την κόρη εκείνου του τύπου που φιλοξενούσε πακιστανούς στην παράνομη βίλα του, την επέλεξε ο Βουρλουμης;

Το θέμα ειναι πως επελέξε τον Κυριάκο ανάμεσα σε τόσους άλλους; Ε;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
[size=16pt]ΜΩΡΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ[/size]..............ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΤΙΠ ΤΣΙΠΑ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ; ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;;;;;;
Καλά δεν ντρέπεσαι καθόλου; Τολμάς να χρησιμοποιείς [size=13pt]σε άλλον τον χαρακτηρισμό ΚΟΤΑ ΛΥΡΑΤΗ[/size] που πολύ επιτυχημένα σου κόλλησε ο Tomito κάνοντας σε [size=13pt]περίγελο του σαίτ όλου[/size] για τις μαλακίες που τσαμπουνάς και μετά[size=13pt] αποφεύγεις να υποστηρίξεις ;[/size]

Έ όχι ρε πούστη μου....πέρα από τα όσα λές....πέρα από το αν διαφωνώ η συμφωνώ.....[size=13pt]είπες εσύ τον str8 κότα ;; [/size]
[size=13pt]Και μίλησες εσύ για κλώνους ;[/size]
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.
Μόνο πρόσεξε [size=16pt]ΤΣΟΥΤΣΟΥ.[/size]...............ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 'ΡΙΞΕ ΡΟΧΑΛΑ !!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πόσο γελοίος μπορείς να γίνεις Θεέ μου !!!!!!!!!!
[size=15pt]Αυτοδιαγράψου τώρα[/size].....να περισώσεις  ότι σου έχει απομείνει.....αν είχες ποτέ προσωπικότητα....ιδεολόγίσκο του κώλου....η συζήτηση με άτομα που δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα μαζί τους.....σε ρίχνει πολύυυυυυυυυυ χαμηλάαααααααα !!!!!!!!

Μικρή μου καριολίτσα νο2:

Ναι, είπα τον str81977 κότα. Γιατί έθεσε μερικά ερωτήματα, του απάντησα, θέτοντας καινούργια (και συγκεκριμένα) και κώλωσε να απαντήσει.

Είπα επίσης κότα τον tomito, διότι, αν και μας έχει πρήξει με τα εθνικοπατριωτικά του, αποφεύγει επιμελώς να απαντήσει στην ερώτησή μου αν υπηρέτησε φαντάρος, αφήνοντάς με με την -εύλογη- υποψία οτι δεν έχει υπηρετήσει.

Αλλά σε κάθε περίπτωση, η κόντρα μου μαζί τους -ας πούμε οτι- είναι ιδεολογική. Εσύ, που ουδέποτε ακούσαμε την άποψή σου γι' αυτά που συζητάμε εδώ, γιατί πετάγεσαι ως πορδή;
Αν είχες επιχειρήματα, έστω και λανθασμένα, ας τα ακούγαμε. Αλλά εσύ το μόνο που έκανες είναι να βρίζεις υστερικά, σαν παρατημένη γκόμενα.
Δεν σου έχει πει κανένας οτι το να φωνάζεις (και το να χρησιμοποιείς 96άρια μεγάλα γράμματα) είναι δείγμα υστερίας;

Άντε, τράβηξε τις κοτσίδες σου, κάντες περμανάντ, κάτσε στη γωνιά σου και ρούφα το αυγουλάκι σου. Ούτως η άλλως, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι συζητάμε.

ΥΓ. Ελπίζω άλλωστε να θυμάσαι οτι και άλλοτε μου είχες επιτεθεί -στα καλά καθούμενα και χωρίς να σου απευθύνω ποτέ το λόγο- εδώ στο σάϊτ, και μετά μου ζητούσες συγγνώμη σε pm. Αν θέλεις, ευχαρίστως να βγάλω στο φόρουμ τα μηνύματά σου αυτά.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.840
Πόντοι
606
Είπα επίσης κότα τον tomito, διότι, αν και μας έχει πρήξει με τα εθνικοπατριωτικά του, αποφεύγει επιμελώς να απαντήσει στην ερώτησή μου αν υπηρέτησε φαντάρος, αφήνοντάς με με την -εύλογη- υποψία οτι δεν έχει υπηρετήσει.
και πως θα αποδειξει οτι εχει κανει θητεια?Θα σκαναρει το απολυτηριο στρατου και θα το ποσταρει φατσα καρτα στο site? :think: :think:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
και πως θα αποδειξει οτι εχει κανει θητεια?Θα σκαναρει το απολυτηριο στρατου και θα το ποσταρει φατσα καρτα στο site? :think: :think:
Όλοι οι άλλοι δηλαδή που λέμε υπηρέτησα τόσους μήνες, την τάδε χρονιά, εκεί (δεν είπα να πει και απόρρητες λεπτομέρειες δα) είμαστε μαλάκες; Μέχρι και θρεντ υπάρχει για το που υπηρετήσαμε.
Ξέρεις, είναι άλλο να σου μιλάει για πατριωτισμό ένας που υπηρέτησε στον Έβρο η εν πάση περιπτώσει σε μάχιμη μονάδα (όπως εγώ, 25 μήνες στα ναρκαλιευτικά, 1986-88) και άλλο κάποιος που την έβγαλε καντηλανάφτης στο Λυκαβηττό η δεν υπηρέτησε καθόλου.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
και πως θα αποδειξει οτι εχει κανει θητεια?Θα σκαναρει το απολυτηριο στρατου και θα το ποσταρει φατσα καρτα στο site? :think: :think:

  Ο tomito μπορει να το κανει
  αλλα εχει ζητησει ανταλλαγμα
  χεχε
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
  Ο tomito μπορει να το κανει
  αλλα εχει ζητησει ανταλλαγμα
  χεχε
Όσο δεν απαντάει πάντως αν υπηρέτησε, παραμένει κότα.
Επι τη ευκαιρία, εσύ που πετάγεσαι ως αυτόκλητος υπερασπιστής του, υπηρέτησες;
Η είσαι ακόμα μικρός;
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Μικρή μου καριολίτσα νο2:

Ναι, είπα τον str81977 κότα. Γιατί έθεσε μερικά ερωτήματα, του απάντησα, θέτοντας καινούργια (και συγκεκριμένα) και κώλωσε να απαντήσει.

Είπα επίσης κότα τον tomito, διότι, αν και μας έχει πρήξει με τα εθνικοπατριωτικά του, αποφεύγει επιμελώς να απαντήσει στην ερώτησή μου αν υπηρέτησε φαντάρος, αφήνοντάς με με την -εύλογη- υποψία οτι δεν έχει υπηρετήσει.

Αλλά σε κάθε περίπτωση, η κόντρα μου μαζί τους -ας πούμε οτι- είναι ιδεολογική. Εσύ, που ουδέποτε ακούσαμε την άποψή σου γι' αυτά που συζητάμε εδώ, γιατί πετάγεσαι ως πορδή;
Αν είχες επιχειρήματα, έστω και λανθασμένα, ας τα ακούγαμε. Αλλά εσύ το μόνο που έκανες είναι να βρίζεις υστερικά, σαν παρατημένη γκόμενα.
Δεν σου έχει πει κανένας οτι το να φωνάζεις (και το να χρησιμοποιείς 96άρια μεγάλα γράμματα) είναι δείγμα υστερίας;

Άντε, τράβηξε τις κοτσίδες σου, κάντες περμανάντ, κάτσε στη γωνιά σου και ρούφα το αυγουλάκι σου. Ούτως η άλλως, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι συζητάμε.

ΥΓ. Ελπίζω άλλωστε να θυμάσαι οτι και άλλοτε μου είχες επιτεθεί -στα καλά καθούμενα και χωρίς να σου απευθύνω ποτέ το λόγο- εδώ στο σάϊτ, και μετά μου ζητούσες συγγνώμη σε pm. Αν θέλεις, ευχαρίστως να βγάλω στο φόρουμ τα μηνύματά σου αυτά.

Λοιπόν.
Μιάς και φόρεσες πάλι το πιο πολιτισμένο προσωπείο σου....αναγκάζομαι να απαντήσω με το ίδιο ύφος.
Ίσως να γούσταρα κιόλας να στα χώσω λίγο ακόμη.....αλλά το πολιτισμένο σου (αυτή τη φορά) ύφος, δεν με αφήνει.
Φαίνεται ότι έχεις την ενστικτώδικη τακτική να αναδιπλώνεσαι όταν σου τα χώνουν...οπότε δεν ξέρω τελικά που ταιριάζει καλύτερα ο χαρακτηρισμός τον οποίο έχεις ανταλλάξει εκατέρωθεν εδώ μέσα με διάφορους.
Το αν πετάγομαι και πότε....όταν γράφεις ευφυολογήματα που μου γυρίζουν τα άντερα ανάποδα....λυπάμαι αλλά δεν θα σου ζητήσω την άδεια.
θα το κάνω όποτε το αισθάνομαι ότι πρέπει να το κάνω.

Δεν βρίσκομαι, σε βεβαιώνω, σε καμία υστερία.
Χρησιμοποίησα 18αρια γράμματα, και όχι 96άρια, για να σου δώσω να δεις καλύτερα αυτό που  προφανώς δεν διακρίνεις με τα μικρότερα......αυτό δηλαδή  που η πλειονότητα των χρηστών εδώ μέσα αισθάνεται για το άτομό σου.

Κοτσίδες δεν διαθέτω, και ούτε σκοπεύω να τραβήξω οτιδήποτε από το σώμα μου....ιδίως για πάρτη σου.
Να σου τραβήξω καμιά κλωτσιά ....παίζεται.
Επίσης αντίθετα προφανώς με σένα.....δεν συνηθίζω να ρουφάω αυγά ....ιδίως από άτομα σαν εσένα. Μήπως θέλεις εσύ τίποτα να ρουφήξεις εναγωνίως...και γι αυτό τέτοιο κόλλημα σε μερικά άτομα εδώ  μέσα ;;;

Για το τελευταίο που γράφεις με τα πμ.....είχα πεί κάτι...στο θρεντ της Κατερίνας...αν θες το βρίσκω.
Εσύ παρεξήγησες νομίζοντας ότι σε ειρωνεύομαι....πράγμα που τη δεδομένη στιγμή δεν έκανα.
Αυτό σου εξήγησα στο πμ......και επειδή δεν είμαι κότα σαν μερικούς - μερικούς....βγάλτο φόρα....δεν με νοιάζει.
Ειδικά θέλω να βγάλεις το σημείο όπου γονυπετής σου ζητώ να με συγχωρέσεις.
Αν όμως δεν το κάνεις.....τότε δικαίως νομίζω θα σου αποδώσω κι εγώ το χαρακτηρισμό του Ψεύτη καθώς και της Κότας Λυράτης, αν δεν το πράξεις.
Ιδού η Ρόδος....Ιδού και το πήδημα......................................................












...............................................................της πάπιας !

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66

Κοίτα, μπορεί να είμαστε σε σάϊτ με πουτάνες και αυτό να σε έχει -όσο νάναι- επηρεάσει, αλλά δεν γίνονται τα πάντα στη ζωή με αντάλλαγμα, όπως πιστεύεις ενδεχομένως μέσα στην εθνικιστική θολούρα σου.
Κανένα αντάλλαγμα λοιπόν.
Αν όμως κάποιος μας έχει πρήξει τα @@ τόσον καιρό με τα δίκαια του ανάδελφου έθνους του, καλό είναι να έχει εκπληρώσει πρώτα τις -συμβατικές έστω- υποχρεώσεις προς αυτό.
Αλλιώς, είναι απλώς νούμερο.
It's up to you φυσικά να αποφασίσεις τι θες να είσαι.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπόν.
Μιάς και φόρεσες πάλι το πιο πολιτισμένο προσωπείο σου....αναγκάζομαι να απαντήσω με το ίδιο ύφος.
Ίσως να γούσταρα κιόλας να στα χώσω λίγο ακόμη.....αλλά το πολιτισμένο σου (αυτή τη φορά) ύφος, δεν με αφήνει.
Φαίνεται ότι έχεις την ενστικτώδικη τακτική να αναδιπλώνεσαι όταν σου τα χώνουν...οπότε δεν ξέρω τελικά που ταιριάζει καλύτερα ο χαρακτηρισμός τον οποίο έχεις ανταλλάξει εκατέρωθεν εδώ μέσα με διάφορους.
Το αν πετάγομαι και πότε....όταν γράφεις ευφυολογήματα που μου γυρίζουν τα άντερα ανάποδα....λυπάμαι αλλά δεν θα σου ζητήσω την άδεια.
θα το κάνω όποτε το αισθάνομαι ότι πρέπει να το κάνω.

Δεν βρίσκομαι, σε βεβαιώνω, σε καμία υστερία.
Χρησιμοποίησα 18αρια γράμματα, και όχι 96άρια, για να σου δώσω να δεις καλύτερα αυτό που  προφανώς δεν διακρίνεις με τα μικρότερα......αυτό δηλαδή  που η πλειονότητα των χρηστών εδώ μέσα αισθάνεται για το άτομό σου.

Κοτσίδες δεν διαθέτω, και ούτε σκοπεύω να τραβήξω οτιδήποτε από το σώμα μου....ιδίως για πάρτη σου.
Να σου τραβήξω καμιά κλωτσιά ....παίζεται.
Επίσης αντίθετα προφανώς με σένα.....δεν συνηθίζω να ρουφάω αυγά ....ιδίως από άτομα σαν εσένα. Μήπως θέλεις εσύ τίποτα να ρουφήξεις εναγωνίως...και γι αυτό τέτοιο κόλλημα σε μερικά άτομα εδώ  μέσα ;;;

Για το τελευταίο που γράφεις με τα πμ.....είχα πεί κάτι...στο θρεντ της Κατερίνας...αν θες το βρίσκω.
Εσύ παρεξήγησες νομίζοντας ότι σε ειρωνεύομαι....πράγμα που τη δεδομένη στιγμή δεν έκανα.
Αυτό σου εξήγησα στο πμ......και επειδή δεν είμαι κότα σαν μερικούς - μερικούς....βγάλτο φόρα....δεν με νοιάζει.
Ειδικά θέλω να βγάλεις το σημείο όπου γονυπετής σου ζητώ να με συγχωρέσεις.
Αν όμως δεν το κάνεις.....τότε δικαίως νομίζω θα σου αποδώσω κι εγώ το χαρακτηρισμό του Ψεύτη καθώς και της Κότας Λυράτης, αν δεν το πράξεις.
Ιδού η Ρόδος....Ιδού και το πήδημα......................................................












...............................................................της πάπιας !

Καριολίτσα μου,

τι ΑΚΡΙΒΩΣ σε έχει ενοχλήσει απο τα γραφόμενά μου σ' αυτό το θρεντ.
Δεν κάνεις τον κόπο να μας εξηγήσεις;
Γιατί εξακολουθείς να μιλάς επι της διαδικασίας και όχι επί της ουσίας.
Έχεις άποψη γι΄αυτό που λέει το θρεντ;
Πέστην.
Δεν έχεις;
Μη μας ζαλίζεις τα @@.
Απλό είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom